Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 152 )

Teema: Novembribeebid 2023

Postitas:
KĂ€gu

Tere! Viimane mens 19.02 ja ov ma pÀris kindel et 7.03 seega tÀhtaeg teoreetiliselt 25.11. Kodus 1.2 aastane poiss.

Alina

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun samuti novembri grupiga. Mul on tulemas viies laps ning rasedust on tĂ€nase seisuga 4 nĂ€dalat, tĂ€htaeg 25 november. Ämmaemanda vastuvĂ”tule sain aja 19. aprilliks, kuna oli soov kindla isiku juurde minna.

Anna

Tere Anna. Minul samuti esialgu TA 25.11 ja ka kindla Ă€mmaka juurde soov. Esimene visiit 10.aprill. Mina siiski esialgu palju sĂ”na ei julge vĂ”tta, sest eelmine kuu oli katkemine 6+2 ehk keemiline vist siis. Üllatus oli suur, kui peale arsti kontrolli siiski teist korda jĂ€rjest pĂ€evi ei hakanud.

n.

Tere,

kurb kuulda, et pidid raseduse katkemise ĂŒle elama. Hoian pöidlaid, et seekord lĂ€heks kĂ”ik hĂ€sti. Mitmes laps on tulekul?

Anna

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, liitun ka novembribeebidega 🙂

Triibud sain 19.03, praegu 5+2. Arstile alles 17.04, selleks ajaks siis vast sĂŒdametöö ka olemas. Enesetunne on muidu hea, aga hull vĂ€simus ja rinnad on ka tundlikud. Kƍhuvalu on terve aja vahelduva eduga olnud, eriti raseduse alguses kui pidanuksid pĂ€evad olema 4 pĂ€eva hullult valutas.

Kodus veel varsti 5-a tĂŒtar ootamas vĂ€ikest ƍde vƍi venda 😊

Keira

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Unustasin lisada, TA esialgu 25.11 🙂

Keira

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Liitun samuti novembri grupiga. Mul on tulemas viies laps ning rasedust on tĂ€nase seisuga 4 nĂ€dalat, tĂ€htaeg 25 november. Ämmaemanda vastuvĂ”tule sain aja 19. aprilliks, kuna oli soov kindla isiku juurde minna.

Anna

Tere Anna. Minul samuti esialgu TA 25.11 ja ka kindla Ă€mmaka juurde soov. Esimene visiit 10.aprill. Mina siiski esialgu palju sĂ”na ei julge vĂ”tta, sest eelmine kuu oli katkemine 6+2 ehk keemiline vist siis. Üllatus oli suur, kui peale arsti kontrolli siiski teist korda jĂ€rjest pĂ€evi ei hakanud.

n.

Tere,

kurb kuulda, et pidid raseduse katkemise ĂŒle elama. Hoian pöidlaid, et seekord lĂ€heks kĂ”ik hĂ€sti. Mitmes laps on tulekul?

Anna

Tulemas neljas. 🙂

n.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei

Minul tulemas kolmasl laps. POle veel arstile aega pannud, aga proovin aprilli teise nÀdalasse saada.

Stabiilselt koguaeg sĂŒda paha, samas pĂ€ris oksendama ei aja.

Kas keegi kÀib ka trennis ? Iga kord kui triibud saan , siis mul kohe mingi blokk ees, et ei julge trenni teha enam. Aga sellel korral ma siis katsun ikka trenniga jÀtkata.

Kui kĂ”ik ilusti lĂ€heb, siis tahaks mingit vĂ€iksemat facebooki gruppi. A’ la max 15 inimest vms.  Mis te arvate?

K.K.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei

Minul tulemas kolmasl laps. POle veel arstile aega pannud, aga proovin aprilli teise nÀdalasse saada.

Stabiilselt koguaeg sĂŒda paha, samas pĂ€ris oksendama ei aja.

Kas keegi kÀib ka trennis ? Iga kord kui triibud saan , siis mul kohe mingi blokk ees, et ei julge trenni teha enam. Aga sellel korral ma siis katsun ikka trenniga jÀtkata.

Kui kĂ”ik ilusti lĂ€heb, siis tahaks mingit vĂ€iksemat facebooki gruppi. A’ la max 15 inimest vms. Mis te arvate?

K.K.

VĂ€iksem FB grupp kĂ”lab hĂ€sti, meid hetkel vist eriti rohkem polegi siin jutustamas 🙂 Ma muidugi liituksin alles peale Ă€mmaemanda visiiti, et tĂ€iesti kindel olla 🙂

Aga jah, iiveldus on igapÀevane. Sidrunivesi Ônneks veidi leevendab seda.

Anna

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina kÀin trennis (jÔutrenn). Kogu aeg kÀinud ja kÀin ka edasi, kuigi mingi sisemine tÔrge on mul ka tekkinud. Ootan kevadet, siis saab Ôues rohkem liikuda.

Enestunne on ok. Ma see Ônnelik, kellel raseduse ajal ei iivelda. Rinnad on veidi hellad ja vÀsimus on suurem, aga muud pole hÀda midagi.

Mustik (5+6)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina jÀtkan ka trenniga. Kuid samuti alateadlikult vÔtan vÀhe rahulikumalt. Teen tÀpselt nii palju, kui iivelduse kÔrvalt kannatab ja olen tÀhele pannud, et liikumine natuke leevendab ja vÔtab tÀhelepanu iivelduselt Àra.
FB grupi poolt olen samuti, aga liituksin ilmselt peale oscarit 🙂

lillm

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina ka ikka siin lugemas kĂ€inud juba teema tegemisest alates. Aga kuna ma olen eiramisfaasis hetkel, siis ĂŒritan teha nĂ€gu nagu ma ei oleks rase. PĂ”hjus lihtne, veebruaris oli katkemine ja enne seda igast muud anomaaliad. Rasestumise teemas olen ka sellest kirjutanud. Et noh kui 12.03 pĂ€evad ei hakanud, siis ootasin veel nĂ€dala ja testi tegin 18.03. Kuigi mu keha juba andis mĂ€rku varem, et rase, eirasin siiski kĂ”iki mĂ€rke 🙂

Hetkel siis peaks olema 6+2. Arstile aja panin alles aprilli teisel poolel kui peaks olema umbes 10+ nÀdalat. Seda pÔhjusega, et kui jÀÀb kestma jÀÀb nii vÔi naa ja kui ei, siis nii pidi minema. Ehk siis ma lihtsalt ei taha liiga vara minna, sest kardan ma ei tea mida, pettuda ilmselt. TÀhtaeg peaks olema 19.11.

Raseduse tunnustest on mul absoluutselt kĂ”ik. Iiveldus 24/7, tĂ€nasest hommikune oksendamine, rinnad tundlikud, pĂ€evade valu alakĂ”hus, kĂŒlm kuum, unine, vĂ€sinud, tĂŒdinenud. Ja veel kord meeletu iiveldus, millele miski ei aita, sööd on paha, ei söö on paha.

Aga siiski salaja sĂŒdamest rÔÔmus ja vĂ”iks kasvĂ”i 9 kuud seda kĂ”ike taluda kui kĂ”ik vĂ”iduka lĂ”puni jĂ”uaks.

Taevasina

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei, hei!

Panen ka ennast siia ritta. Meil vist tulemas ĂŒllatusbeebi. Oleme mehega mĂ”lemad siiani veel shokis ja ei suuda seda uskuda. Nimelt aastaid tagasi ĂŒritasime valmis meisterdada oma kolmandat last, kuid tulutult. Sain toona diagnoosiks PCOS ja arsti viimased sĂ”nad olid ainult et “imesid vĂ”ib juhtuda”. 5 aastat sellest möödas ja nĂŒĂŒd vist ongi see “ime” meie Ă”uele jĂ”udmas. 5 aastat tagasi pidin silmad peast vĂ€lja nutma. LĂ”in kĂ”igele kĂ€ega. Peale seda diagnoosi saamist lĂ”petasin igasuguse tsĂŒkli jĂ€lgimise Ă€ra. Aastaid hoidsin tsĂŒklit regulaarsena duphastoni kasutamisega. Eelmise aasta sĂŒgisel, aga lasin oma arstil beebipillid vĂ€lja kirjutada. Ei teagi miks, aga nii lihtsalt lĂ€ks.

Selle aasta alguses hakkasid mind kimbutama migreenihood. Kohati olid pĂ€ris hullud. Kuna aga varasemalt on ka olnud selliseid migreene ning arst on vahetanud siis beebipillide retsepti. Tahtsin arstile aega panna ja nendest migreenidest rÀÀkida. Olin just lĂ”petanud ĂŒhe karbi beebipillide vĂ”tmise ning otsustasin, et jĂ€tan uue karbi avamata ja panen aja arstile. Need peavalud olid tĂ”esti pĂ”rgulikud. Ise samas mĂ”tisklesin veel, et ah vana kana niikuinii enam ei mune ja ĂŒldse mehega asjatamine oli soiku jÀÀnud (reaalselt seksisime 2x kuus) kuna mĂ”lemal olid tööjuures ka suht pingelised ajad. Aga oh seda ĂŒllatust kui avastasin, et pĂ€evad on hiljaks jÀÀnud. Esimene mĂ”te oli, et mul ju PCOS ja kuna pillid ka Ă€ra jĂ€tsin siis tĂ”enĂ€oliselt on tsĂŒklihĂ€ire lihtsalt. PĂ€evad pidi algama 21.mĂ€rts. Testi tegin 25 mĂ€rts ja see oli positiivne. Vot oleks te mu nĂ€gu nĂ€inud kui hommikul kell 6 vetsus testi tegin – silmad olid punnis kui pĂ”ldhiirel ja suu vajus ammuli tulemusi nĂ€hes. Ei suutnud seda kuidagi uskuda. Marssisin hommikul kohe apteeki, haarasin riiulilt 5 erineva firma testi veel. Need tegin kĂ”ik jĂ€rgmise pĂ€eva hommikul Ă€ra. Ja kĂ”ik olid ĂŒdini positiivsed.

Kui mehele teatavaks tegin, et vot nĂŒĂŒd on nii, et see “ime” on vist sĂŒndinud, siis mees ĂŒtles “JACKPOT!”

Eks me mÔlemad oleme Ônnelik, aga ikka ei suuda veel uskuda.

Arstile saan juba see reede, eks siis ole nÀha kas kÔik ok nii kuis peab.

Enesetundest nii palju, et rinnad on valusad, iiveldushood, pearinglused, vÀsimus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen ka vĂ€ikse FB grupi poolt, aga liituksin ka vast peale seda kui Ă€mmaka juures 1. visiit tehtud. Minul praegu 5+3, sĂŒmtomitest on rindade tundlikus ja vĂ€simus endiselt.

Minu trenn on jalutamine, seda teen hea meelega 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi juba veel arstil kĂ€inud? Kus arvele vĂ”tate ja millega seda aega sisutate, kuniks arstile saab?😀

n.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi juba veel arstil kĂ€inud? Kus arvele vĂ”tate ja millega seda aega sisutate, kuniks arstile saab?😀

n.

Elu lÀheb ju ikka edasi, mis seal ikka nii vÀga sisustada. KÀiakse tööl, kasvatatakse lapsi, tegeletakse hobidega.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

n.

Elu lÀheb ju ikka edasi, mis seal ikka nii vÀga sisustada. KÀiakse tööl, kasvatatakse lapsi, tegeletakse hobidega.

Elu lĂ€hebki edasi, aga soovida, et aeg lĂ€heks kiiremini, vĂ”ib sellegipoolest. Minus vĂ€hemasti tekitab antud teema kĂŒll elevust ning rÔÔmu. đŸ€·â€â™€ïž Tundub inimlik.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul mitu pĂ€eva mÀÀrinud Ă”rnalt,  sĂŒmptomid kadusid. KĂ€isin arstil ka Ă€ra. Hcg on langenud ja lootekott tĂŒhi

NĂŒĂŒd ootan et ise puhastuma hakkaks. Kolmas katkemine. Aga proovime mingi aeg uuesti.

Teistele aga mÔnusat kosumist

T.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul esimene Ă€mmaka visiit 5.aprillil. Õnneks vĂ€ga aega mĂ”tlemiseks pole, sest 2 last ootavad kodus tegelemist. Aga vĂ€ike nĂ€rv on muidugi vahel sees.

Mustik (6+1)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Ühinen ka! Tulemas kolmas laps, tĂ€htaeg kuu keskel. Esimene arstivisiit on tehtud. Sooviksin samuti liituda vĂ€iksema FB grupiga.

tulip

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina ITK-s vƍtan arvele, esimese lapsega olin ka seal ja olin kƍigega vĂ€ga rahul.  Ämmakaks valisin seekotd Maila Teramehe, eelmine kord olin Triin Rootalu juures ja temaga vĂ€ga klappi polnud.

Esimene visiit on 17.04, tunnen kuidas aeg venib😀

TĂ€nasest lisandus ka iiveldamine, suht halb on olla, olen pikali voodis.

Keira

0
0
Please wait...

Postitas:
Kaidi14

Mul nĂŒĂŒd arstil kĂ€idud. KĂ”ik oli korras ja sĂŒda lĂ”i 😍

TA 15 nov.

Keegi kes oskab vĂ”i viitsib,vĂ”iks Fb grupi meile teha 😊

Kaidi

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Heihei. Minul tĂ€na 8+4. TĂ€htaeg 06 november. Esimene arsti visiit oli 7+2 ja sĂŒda ilusti lĂ”i. NĂŒĂŒd lĂ€hen 12 aprill uuesti siis juba saan vereanalĂŒĂŒsi vastused ja viin pissiproovid.Oscarile aeg aprilli lĂ”pus. Tulekul 3- mas laps. SĂŒmptomid algul ooksendasin,iiveldasin,rinnad valusad.

NĂŒĂŒd aga kĂ”rvetab ja vĂ€simus ja ma ei saa nt seljankasuppi sĂŒĂŒa😂.

Ma sooviks ka vĂ€iksesse gruppiâ˜ș

Liina

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei taas!

Mina see “ĂŒllatusbeebi” ootaja.

TĂ€na siis kĂ€isin arstil. Kuna hetkel alles pĂ€evade jĂ€rgi kuues nĂ€dal jooksmas, siis konkreetset sĂŒdametööd arst ei tuvastanud. Oli kahevahel, et vb midagi nagu tuksus. Seletuseks ka, et miks nii vara mind UH-sse kutsuti on see, et mul on (oli) jĂ€rgmiseks nĂ€dalaks plaanis ĂŒks kirurgiline protseduur, mida tehakse ainult narkoosis. GĂŒnekoloog pidas vajalikuks, et vaatab kiirelt ĂŒle, kas lootemuna on olemas ja Ă”iges kohas. Nii see oli. Seega jÀÀb see kirurgiline protseduur hetkel kuhugile tulevikku, raseduse ajal torkima ei hakata.

LĂ€bivaatusest veel nii palju, et korra arst ĂŒtles, et nĂ€eb nagu kahte ÔÔnsust. No see oleks kĂŒll nĂŒĂŒd ĂŒllatus ruudus. Aga see jĂ€lle selline kaheldav asi.

Arst pani uueks ajaks 10.aprill. Ehk selleks ajaks on ikka miski tuksuv sisu ka olemas 🙂

-STU-

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

PĂ€evade jĂ€rgi tĂ€htaeg 7.11. Kodus ees 1,5-aastane. Positiivse Ă”rna joone sain 28.02, veretestil nĂ€itas hcq kahe pĂ€evaga 3x tĂ”usu. Arstile aeg pandud 16.mĂ€rts, kui peaks olema 6+4 nĂ€dalat, loodan siis nĂ€ha ka sĂŒdametööd.

Arstil kĂ€idud tĂ€na. Oli 2 nĂ€dala taguse ajaga ilusti kosunud, vastas nĂ€dalatele, sĂŒdameke lĂ”i. VĂ”eti arvele ning aprilli lĂ”pupoole Oscarile ja vereproovid asjad. Nii Ă€ge, ongi pĂ€riselt!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Minul tĂ€htajaks Ă€pi jĂ€rgi 30.11, hetkel siis 5+2 (ilmselt tegelikult paar pĂ€eva vĂ€hem hilisema ovulatsiooni pĂ€rast). Praeguse raseduse pĂ€rast ka hirm suurem, sest sĂŒgisel katkes varakult. Ämmaemandale aeg 14.04 🙂

Ootame oma teist last, esimene on 1a 7k 🙂

H.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul siis tÀitsa tekkis tervis. Nina on nii kinni koguaeg, silm on taiesti kinni paistetanud ( odraiva) ja kurk on haige.

Loodan homme arstile saada.

Ilmselt rasedusest immuunsus nii maas. Nii kehva k  olla, lihtsalt kohutav.

K.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul sama tervisega. Nina juba kaks nĂ€dalat kinni ja Ă”hku lĂ€bi ei kĂ€i. Pluss meeletu iiveldus nii pĂ€eval kui öösel. 3 pĂ€eva ei ole voodist vĂ€lja kĂ€inud. Pluss ma veel pean tööl 12h vahetusi tegema ja öösel ka, mis on meeletu piin. Ma ei oska enam aidata ka ennast. Olen kĂ”ik variandid Ă€ra proovinud selle iiveldusega. Ingver, sidrun, Coca-Cola, vĂ€rska, kuivikute nĂ€ksimine, söömine tihti aga vĂ€he. Ei miskit, null abi. Kui ĂŒhel hetkel isutab apelsin, siis tunni aja pĂ€rast öögin seda nĂ€hes ka.

Nii et kui kellelgi on mulle head vanarahva tarkust jagada, siis ma olen nĂ”us kĂ”ike proovima, et jalgu alla saada. Sest hetkel nĂ€en ma vĂ€lja nagu kodutu parm ja mu kodu on nagu seapesa, sest ma ei suuda ennast lihtsalt liigutada ka. Nutan nĂŒĂŒd natuke patja, hetkel see veel aitab 🙂

Tarvasina (7+1)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul sama tervisega. Nina juba kaks nĂ€dalat kinni ja Ă”hku lĂ€bi ei kĂ€i. Pluss meeletu iiveldus nii pĂ€eval kui öösel. 3 pĂ€eva ei ole voodist vĂ€lja kĂ€inud. Pluss ma veel pean tööl 12h vahetusi tegema ja öösel ka, mis on meeletu piin. Ma ei oska enam aidata ka ennast. Olen kĂ”ik variandid Ă€ra proovinud selle iiveldusega. Ingver, sidrun, Coca-Cola, vĂ€rska, kuivikute nĂ€ksimine, söömine tihti aga vĂ€he. Ei miskit, null abi. Kui ĂŒhel hetkel isutab apelsin, siis tunni aja pĂ€rast öögin seda nĂ€hes ka.

Nii et kui kellelgi on mulle head vanarahva tarkust jagada, siis ma olen nĂ”us kĂ”ike proovima, et jalgu alla saada. Sest hetkel nĂ€en ma vĂ€lja nagu kodutu parm ja mu kodu on nagu seapesa, sest ma ei suuda ennast lihtsalt liigutada ka. Nutan nĂŒĂŒd natuke patja, hetkel see veel aitab 🙂

Tarvasina (7+1)

Cerucal, ja öövahetui rase tegema ei pea.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tarvasina, sa kirjutaksid tĂ€pselt nagu minust.. Ă”nneks mul kodukontori vĂ”imalus, aga sĂŒda paha 24/7.. Ă”udne 🙁

SandraZ (7+5)

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Seadusi tean tÀpselt ja tööiseloom on nagunii selline, et arvele kui rasedana saan, pean kohe haiguslehele jÀÀma. Hetkel lihtsalt ei vÔimalda keegi erigraafikut ja vÔin tavahaiguslehele jÀÀda kui soovin, aga kuna puhkus nagunii kohe tulemas, siis kannatan vaikides need mÔned tööpÀevad Àra.

Ma ei mÀletaks, et mul eelnevad rasedused selline iiveldus on olnud. Ei tea kas vanemaks ja nÔrgemaks jÀÀnud nende hormoonide suhtes, aga noh nii hÀdine on olla.

Taevasina

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Seadusi tean tÀpselt ja tööiseloom on nagunii selline, et arvele kui rasedana saan, pean kohe haiguslehele jÀÀma. Hetkel lihtsalt ei vÔimalda keegi erigraafikut ja vÔin tavahaiguslehele jÀÀda kui soovin, aga kuna puhkus nagunii kohe tulemas, siis kannatan vaikides need mÔned tööpÀevad Àra.

Ma ei mÀletaks, et mul eelnevad rasedused selline iiveldus on olnud. Ei tea kas vanemaks ja nÔrgemaks jÀÀnud nende hormoonide suhtes, aga noh nii hÀdine on olla.

Taevasina

Ei tea, millest see oleneb, minul olid just esimesed kaks rasedust jubedad. Olin siis 18 ja 23, nii et vanuses asi pole. Viimased kaks iiveldas kĂŒll, aga ei midagi hullu, ja lapsed kĂ”ik samast soost ka.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 152 )

Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023