Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )

Teema: Novembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Tere! Viimane mens 19.02 ja ov ma päris kindel et 7.03 seega tähtaeg teoreetiliselt 25.11. Kodus 1.2 aastane poiss.

Alina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun samuti novembri grupiga. Mul on tulemas viies laps ning rasedust on tänase seisuga 4 nädalat, tähtaeg 25 november. Ämmaemanda vastuvõtule sain aja 19. aprilliks, kuna oli soov kindla isiku juurde minna.

Anna

Tere Anna. Minul samuti esialgu TA 25.11 ja ka kindla ämmaka juurde soov. Esimene visiit 10.aprill. Mina siiski esialgu palju sõna ei julge võtta, sest eelmine kuu oli katkemine 6+2 ehk keemiline vist siis. Üllatus oli suur, kui peale arsti kontrolli siiski teist korda järjest päevi ei hakanud.

n.

Tere,

kurb kuulda, et pidid raseduse katkemise üle elama. Hoian pöidlaid, et seekord läheks kõik hästi. Mitmes laps on tulekul?

Anna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, liitun ka novembribeebidega 🙂

Triibud sain 19.03, praegu 5+2. Arstile alles 17.04, selleks ajaks siis vast südametöö ka olemas. Enesetunne on muidu hea, aga hull väsimus ja rinnad on ka tundlikud. Kōhuvalu on terve aja vahelduva eduga olnud, eriti raseduse alguses kui pidanuksid päevad olema 4 päeva hullult valutas.

Kodus veel varsti 5-a tütar ootamas väikest ōde vōi venda ????

Keira

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasin lisada, TA esialgu 25.11 🙂

Keira

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun samuti novembri grupiga. Mul on tulemas viies laps ning rasedust on tänase seisuga 4 nädalat, tähtaeg 25 november. Ämmaemanda vastuvõtule sain aja 19. aprilliks, kuna oli soov kindla isiku juurde minna.

Anna

Tere Anna. Minul samuti esialgu TA 25.11 ja ka kindla ämmaka juurde soov. Esimene visiit 10.aprill. Mina siiski esialgu palju sõna ei julge võtta, sest eelmine kuu oli katkemine 6+2 ehk keemiline vist siis. Üllatus oli suur, kui peale arsti kontrolli siiski teist korda järjest päevi ei hakanud.

n.

Tere,

kurb kuulda, et pidid raseduse katkemise üle elama. Hoian pöidlaid, et seekord läheks kõik hästi. Mitmes laps on tulekul?

Anna

Tulemas neljas. 🙂

n.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Minul tulemas kolmasl laps. POle veel arstile aega pannud, aga proovin aprilli teise nädalasse saada.

Stabiilselt koguaeg süda paha, samas päris oksendama ei aja.

Kas keegi käib ka trennis ? Iga kord kui triibud saan , siis mul kohe mingi blokk ees, et ei julge trenni teha enam. Aga sellel korral ma siis katsun ikka trenniga jätkata.

Kui kõik ilusti läheb, siis tahaks mingit väiksemat facebooki gruppi. A’ la max 15 inimest vms.  Mis te arvate?

 

K.K.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Minul tulemas kolmasl laps. POle veel arstile aega pannud, aga proovin aprilli teise nädalasse saada.

Stabiilselt koguaeg süda paha, samas päris oksendama ei aja.

Kas keegi käib ka trennis ? Iga kord kui triibud saan , siis mul kohe mingi blokk ees, et ei julge trenni teha enam. Aga sellel korral ma siis katsun ikka trenniga jätkata.

Kui kõik ilusti läheb, siis tahaks mingit väiksemat facebooki gruppi. A’ la max 15 inimest vms. Mis te arvate?

K.K.

Väiksem FB grupp kõlab hästi, meid hetkel vist eriti rohkem polegi siin jutustamas 🙂 Ma muidugi liituksin alles peale ämmaemanda visiiti, et täiesti kindel olla 🙂

Aga jah, iiveldus on igapäevane. Sidrunivesi õnneks veidi leevendab seda.

 

Anna

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin trennis (jõutrenn). Kogu aeg käinud ja käin ka edasi, kuigi mingi sisemine tõrge on mul ka tekkinud. Ootan kevadet, siis saab õues rohkem liikuda.

Enestunne on ok. Ma see õnnelik, kellel raseduse ajal ei iivelda. Rinnad on veidi hellad ja väsimus on suurem, aga muud pole häda midagi.

Mustik (5+6)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jätkan ka trenniga. Kuid samuti alateadlikult võtan vähe rahulikumalt. Teen täpselt nii palju, kui iivelduse kõrvalt kannatab ja olen tähele pannud, et liikumine natuke leevendab ja võtab tähelepanu iivelduselt ära.
FB grupi poolt olen samuti, aga liituksin ilmselt peale oscarit ????

 

lillm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ikka siin lugemas käinud juba teema tegemisest alates. Aga kuna ma olen eiramisfaasis hetkel, siis üritan teha nägu nagu ma ei oleks rase. Põhjus lihtne, veebruaris oli katkemine ja enne seda igast muud anomaaliad. Rasestumise teemas olen ka sellest kirjutanud. Et noh kui 12.03 päevad ei hakanud, siis ootasin veel nädala ja testi tegin 18.03. Kuigi mu keha juba andis märku varem, et rase, eirasin siiski kõiki märke 🙂

Hetkel siis peaks olema 6+2. Arstile aja panin alles aprilli teisel poolel kui peaks olema umbes 10+ nädalat. Seda põhjusega, et kui jääb kestma jääb nii või naa ja kui ei, siis nii pidi minema. Ehk siis ma lihtsalt ei taha liiga vara minna, sest kardan ma ei tea mida, pettuda ilmselt. Tähtaeg peaks olema 19.11.

Raseduse tunnustest on mul absoluutselt kõik. Iiveldus 24/7, tänasest hommikune oksendamine, rinnad tundlikud, päevade valu alakõhus, külm kuum, unine, väsinud, tüdinenud. Ja veel kord meeletu iiveldus, millele miski ei aita, sööd on paha, ei söö on paha.

Aga siiski salaja südamest rõõmus ja võiks kasvõi 9 kuud seda kõike taluda kui kõik võiduka lõpuni jõuaks.

Taevasina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, hei!

Panen ka ennast siia ritta. Meil vist tulemas üllatusbeebi. Oleme mehega mõlemad siiani veel shokis ja ei suuda seda uskuda. Nimelt aastaid tagasi üritasime valmis meisterdada oma kolmandat last, kuid tulutult. Sain toona diagnoosiks PCOS ja arsti viimased sõnad olid ainult et “imesid võib juhtuda”. 5 aastat sellest möödas ja nüüd vist ongi see “ime” meie õuele jõudmas. 5 aastat tagasi pidin silmad peast välja nutma. Lõin kõigele käega. Peale seda diagnoosi saamist lõpetasin igasuguse tsükli jälgimise ära. Aastaid hoidsin tsüklit regulaarsena duphastoni kasutamisega. Eelmise aasta sügisel, aga lasin oma arstil beebipillid välja kirjutada. Ei teagi miks, aga nii lihtsalt läks.

Selle aasta alguses hakkasid mind kimbutama migreenihood. Kohati olid päris hullud. Kuna aga varasemalt on ka olnud selliseid migreene ning arst on vahetanud siis beebipillide retsepti. Tahtsin arstile aega panna ja nendest migreenidest rääkida. Olin just lõpetanud ühe karbi beebipillide võtmise ning otsustasin, et jätan uue karbi avamata ja panen aja arstile. Need peavalud olid tõesti põrgulikud. Ise samas mõtisklesin veel, et ah vana kana niikuinii enam ei mune ja üldse mehega asjatamine oli soiku jäänud (reaalselt seksisime 2x kuus) kuna mõlemal olid tööjuures ka suht pingelised ajad. Aga oh seda üllatust kui avastasin, et päevad on hiljaks jäänud. Esimene mõte oli, et mul ju PCOS ja kuna pillid ka ära jätsin siis tõenäoliselt on tsüklihäire lihtsalt. Päevad pidi algama 21.märts. Testi tegin 25 märts ja see oli positiivne. Vot oleks te mu nägu näinud kui hommikul kell 6 vetsus testi tegin – silmad olid punnis kui põldhiirel ja suu vajus ammuli tulemusi nähes. Ei suutnud seda kuidagi uskuda. Marssisin hommikul kohe apteeki, haarasin riiulilt 5 erineva firma testi veel. Need tegin kõik järgmise päeva hommikul ära. Ja kõik olid üdini positiivsed.

Kui mehele teatavaks tegin, et vot nüüd on nii, et see “ime” on vist sündinud, siis mees ütles “JACKPOT!”

Eks me mõlemad oleme õnnelik, aga ikka ei suuda veel uskuda.

Arstile saan juba see reede, eks siis ole näha kas kõik ok nii kuis peab.

Enesetundest nii palju, et rinnad on valusad, iiveldushood, pearinglused, väsimus.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka väikse FB grupi poolt, aga liituksin ka vast peale seda kui ämmaka juures 1. visiit tehtud. Minul praegu 5+3, sümtomitest on rindade tundlikus ja väsimus endiselt.

Minu trenn on jalutamine, seda teen hea meelega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi juba veel arstil käinud? Kus arvele võtate ja millega seda aega sisutate, kuniks arstile saab?????

n.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi juba veel arstil käinud? Kus arvele võtate ja millega seda aega sisutate, kuniks arstile saab?????

n.

Elu läheb ju ikka edasi, mis seal ikka nii väga sisustada. Käiakse tööl, kasvatatakse lapsi, tegeletakse hobidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi juba veel arstil käinud? Kus arvele võtate ja millega seda aega sisutate, kuniks arstile saab?????

n.

Elu läheb ju ikka edasi, mis seal ikka nii väga sisustada. Käiakse tööl, kasvatatakse lapsi, tegeletakse hobidega.

Elu lähebki edasi, aga soovida, et aeg läheks kiiremini, võib sellegipoolest. Minus vähemasti tekitab antud teema küll elevust ning rõõmu. ????‍♀️ Tundub inimlik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul mitu päeva määrinud õrnalt,  sümptomid kadusid. Käisin arstil ka ära. Hcg on langenud ja lootekott tühi…

Nüüd ootan et ise puhastuma hakkaks. Kolmas katkemine. Aga proovime mingi aeg uuesti.

Teistele aga mõnusat kosumist

T.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimene ämmaka visiit 5.aprillil. Õnneks väga aega mõtlemiseks pole, sest 2 last ootavad kodus tegelemist. Aga väike närv on muidugi vahel sees.

Mustik (6+1)

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Ühinen ka! Tulemas kolmas laps, tähtaeg kuu keskel. Esimene arstivisiit on tehtud. Sooviksin samuti liituda väiksema FB grupiga.

tulip

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ITK-s vōtan arvele, esimese lapsega olin ka seal ja olin kōigega väga rahul.  Ämmakaks valisin seekotd Maila Teramehe, eelmine kord olin Triin Rootalu juures ja temaga väga klappi polnud.

Esimene visiit on 17.04, tunnen kuidas aeg venib????

Tänasest lisandus ka iiveldamine, suht halb on olla, olen pikali voodis.

Keira

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nüüd arstil käidud. Kõik oli korras ja süda lõi ????

TA 15 nov.

Keegi kes oskab või viitsib,võiks Fb grupi meile teha ????

Kaidi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei. Minul täna 8+4. Tähtaeg 06 november. Esimene arsti visiit oli 7+2 ja süda ilusti lõi. Nüüd lähen 12 aprill uuesti siis juba saan vereanalüüsi vastused ja viin pissiproovid.Oscarile aeg aprilli lõpus. Tulekul 3- mas laps. Sümptomid algul ooksendasin,iiveldasin,rinnad valusad.

Nüüd aga kõrvetab ja väsimus ja ma ei saa nt seljankasuppi süüa????.

Ma sooviks ka väiksesse gruppi☺️

Liina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei taas!

 

Mina see “üllatusbeebi” ootaja.

Täna siis käisin arstil. Kuna hetkel alles päevade järgi kuues nädal jooksmas, siis konkreetset südametööd arst ei tuvastanud. Oli kahevahel, et vb midagi nagu tuksus. Seletuseks ka, et miks nii vara mind UH-sse kutsuti on see, et mul on (oli) järgmiseks nädalaks plaanis üks kirurgiline protseduur, mida tehakse ainult narkoosis. Günekoloog pidas vajalikuks, et vaatab kiirelt üle, kas lootemuna on olemas ja õiges kohas. Nii see oli. Seega jääb see kirurgiline protseduur hetkel kuhugile tulevikku, raseduse ajal torkima ei hakata.

Läbivaatusest veel nii palju, et korra arst ütles, et näeb nagu kahte õõnsust. No see oleks küll nüüd üllatus ruudus. Aga see jälle selline kaheldav asi.

Arst pani uueks ajaks 10.aprill. Ehk selleks ajaks on ikka miski tuksuv sisu ka olemas 🙂

 

 

-STU-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päevade järgi tähtaeg 7.11. Kodus ees 1,5-aastane. Positiivse õrna joone sain 28.02, veretestil näitas hcq kahe päevaga 3x tõusu. Arstile aeg pandud 16.märts, kui peaks olema 6+4 nädalat, loodan siis näha ka südametööd.

Arstil käidud täna. Oli 2 nädala taguse ajaga ilusti kosunud, vastas nädalatele, südameke lõi. Võeti arvele ning aprilli lõpupoole Oscarile ja vereproovid asjad. Nii äge, ongi päriselt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Minul tähtajaks äpi järgi 30.11, hetkel siis 5+2 (ilmselt tegelikult paar päeva vähem hilisema ovulatsiooni pärast). Praeguse raseduse pärast ka hirm suurem, sest sügisel katkes varakult. Ämmaemandale aeg 14.04 🙂

Ootame oma teist last, esimene on 1a 7k 🙂

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul siis täitsa tekkis tervis. Nina on nii kinni koguaeg, silm on taiesti kinni paistetanud ( odraiva) ja kurk on haige.

Loodan homme arstile saada.

Ilmselt rasedusest immuunsus nii maas. Nii kehva k  olla, lihtsalt kohutav.

K.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama tervisega. Nina juba kaks nädalat kinni ja õhku läbi ei käi. Pluss meeletu iiveldus nii päeval kui öösel. 3 päeva ei ole voodist välja käinud. Pluss ma veel pean tööl 12h vahetusi tegema ja öösel ka, mis on meeletu piin. Ma ei oska enam aidata ka ennast. Olen kõik variandid ära proovinud selle iiveldusega. Ingver, sidrun, Coca-Cola, värska, kuivikute näksimine, söömine tihti aga vähe. Ei miskit, null abi. Kui ühel hetkel isutab apelsin, siis tunni aja pärast öögin seda nähes ka.

Nii et kui kellelgi on mulle head vanarahva tarkust jagada, siis ma olen nõus kõike proovima, et jalgu alla saada. Sest hetkel näen ma välja nagu kodutu parm ja mu kodu on nagu seapesa, sest ma ei suuda ennast lihtsalt liigutada ka. Nutan nüüd natuke patja, hetkel see veel aitab 🙂

Tarvasina (7+1)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama tervisega. Nina juba kaks nädalat kinni ja õhku läbi ei käi. Pluss meeletu iiveldus nii päeval kui öösel. 3 päeva ei ole voodist välja käinud. Pluss ma veel pean tööl 12h vahetusi tegema ja öösel ka, mis on meeletu piin. Ma ei oska enam aidata ka ennast. Olen kõik variandid ära proovinud selle iiveldusega. Ingver, sidrun, Coca-Cola, värska, kuivikute näksimine, söömine tihti aga vähe. Ei miskit, null abi. Kui ühel hetkel isutab apelsin, siis tunni aja pärast öögin seda nähes ka.

Nii et kui kellelgi on mulle head vanarahva tarkust jagada, siis ma olen nõus kõike proovima, et jalgu alla saada. Sest hetkel näen ma välja nagu kodutu parm ja mu kodu on nagu seapesa, sest ma ei suuda ennast lihtsalt liigutada ka. Nutan nüüd natuke patja, hetkel see veel aitab ????

Tarvasina (7+1)

Cerucal, ja öövahetui rase tegema ei pea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tarvasina, sa kirjutaksid täpselt nagu minust.. õnneks mul kodukontori võimalus, aga süda paha 24/7.. õudne 🙁

 

SandraZ (7+5)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seadusi tean täpselt ja tööiseloom on nagunii selline, et arvele kui rasedana saan, pean kohe haiguslehele jääma. Hetkel lihtsalt ei võimalda keegi erigraafikut ja võin tavahaiguslehele jääda kui soovin, aga kuna puhkus nagunii kohe tulemas, siis kannatan vaikides need mõned tööpäevad ära.

Ma ei mäletaks, et mul eelnevad rasedused selline iiveldus on olnud. Ei tea kas vanemaks ja nõrgemaks jäänud nende hormoonide suhtes, aga noh nii hädine on olla.

Taevasina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seadusi tean täpselt ja tööiseloom on nagunii selline, et arvele kui rasedana saan, pean kohe haiguslehele jääma. Hetkel lihtsalt ei võimalda keegi erigraafikut ja võin tavahaiguslehele jääda kui soovin, aga kuna puhkus nagunii kohe tulemas, siis kannatan vaikides need mõned tööpäevad ära.

Ma ei mäletaks, et mul eelnevad rasedused selline iiveldus on olnud. Ei tea kas vanemaks ja nõrgemaks jäänud nende hormoonide suhtes, aga noh nii hädine on olla.

Taevasina

Ei tea, millest see oleneb, minul olid just esimesed kaks rasedust jubedad. Olin siis 18 ja 23, nii et vanuses asi pole. Viimased kaks iiveldas küll, aga ei midagi hullu, ja lapsed kõik samast soost ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )


Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023