Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )

Teema: Novembribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mul sama tervisega. Nina juba kaks nädalat kinni ja õhku läbi ei käi. Pluss meeletu iiveldus nii päeval kui öösel. 3 päeva ei ole voodist välja käinud. Pluss ma veel pean tööl 12h vahetusi tegema ja öösel ka, mis on meeletu piin. Ma ei oska enam aidata ka ennast. Olen kõik variandid ära proovinud selle iiveldusega. Ingver, sidrun, Coca-Cola, värska, kuivikute näksimine, söömine tihti aga vähe. Ei miskit, null abi. Kui ühel hetkel isutab apelsin, siis tunni aja pärast öögin seda nähes ka.

Nii et kui kellelgi on mulle head vanarahva tarkust jagada, siis ma olen nõus kõike proovima, et jalgu alla saada. Sest hetkel näen ma välja nagu kodutu parm ja mu kodu on nagu seapesa, sest ma ei suuda ennast lihtsalt liigutada ka. Nutan nüüd natuke patja, hetkel see veel aitab ????

Tarvasina (7+1)

Iiveldusvastast käepaela oled proovinud? Paljud kiidavad seda ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahtsin ka tulla siia halama. Mul neljas rasedus ja kolme esimesega mitte kordagi ei iiveldanud. Nüüd iga päev paha olla. Muidu olid rinnad megavalusad ja uni, seekord rinnad tavalised, uni on küll pidevalt, aga no see iiveldus. Kuidas on võimalik elada nii, et terve päev on tunne nagu oleks karusselliga sõitnud. Kodus olemas mõlemast soost lapsed, seega selles ka ei saa asi olla.

Mustik (6+4)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käepaelast kuulnud ei ole, kohe lähen googeldan 😉

Aga ma ei usu ka, et see kuidagi lapse sooga seotud on. Mul kodus mõlemad ühest soost lapsed. Mõlemaga oli hommikune okseralli kuni 14 nädalat, aga päeval oli suht talutav olla. Peavalud ja mega uni oli ka. Hetkel peavalusid ei ole, und ka ei ole, hommikul ei kallista potti. Aga terve päeva on halb, terve öö on halb ja oksendan suvalisel ajal. Lõhnad ajavad kõik öökima. Köögis ei ole nädal aega vist käinud ???? külmkapi elust ei tea midagi. Abikaasa ütleb, mis seal sees on ja siis ma valin mis vorsti ma tahaks saiale. Nõudepesumasina toimingud on suuremal lapsel ja snäkke tassib väiksem laps voodisse mulle.

Samas kui vist ei iiveldaks, siis oleks teistpidi hirm, et tunnuseid ei ole.

Taevasina

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine rasedus ja jälle nii halb olla ???? koguaeg iiveldab ja vahepeal sai oksendada.
16.03 sain triibud kätte. Tähtaeg peaks olema 21.11.

H.K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin siis oma esimesel visiidil läinud teisipäeval, siis oli mul 7+3 ja südameke lõi ilusti. Iiveldus ja väsimus on õnneks vähe vähemaks nüüd jäänud kui enne, olin ka mõni päev ikka nii lapi kui laip ka ei jakasnud midagi teha. Eelmise rasedusega mul nii hullu iiveldust polnud. Ning kõht on koguaeg punnis ja puhitseb. Ma olen ka väikese kinnise fb grupi poolt, esimese lapse ajast siiani meie fb beebrigrupp väga aktiivne ja sealt alati saanud tuge ja nõu.

-A

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on hetkel oma arvutuste järgi 6+3 ja arsti juurde minek sellel nädalal-siis vast näeb südametööd ka. Praegu elan ainult iivelduste rütmis, eriti hullud on õhtused ajad. Tulemas on kolmas laps. Varasemalt mul pikk ajalugu katkemistega. Kui mul natuke parem hakkab ja südametöö ka ära näen, siis liitun novembrikatega 🙂

N37

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega siin. Otsustasime saada veel pesamuna ja nüüd kolmas laps tulekul. Vahepeal pikk paus olnud, teise ja kolmanda vanusevahe tuleb 11 aastat. Pea kõik on jälle uus, midagi ei mäleta enam.
Eelmine nädal sain arsti juures kinnitust, et süda lööb ja kõik nagu peab. Sinnani ei julgenud ise veel ka kindel olla, et ikka olen päriselt rase. Päevade järgi peaks olema täna 9 nädalat, uh järgi aga 8+1. Ise pigem kaldun praegu uh poole või kuskile nende kahe vahele, päevade algus oli viimane kord kuidagi naljakas. Eks järgmine kord selgub täpsemalt.

Sümptomeid nagu on ja nagu ei ole ka, hommikuti ei ole üldse mingit tunnet, et rase oleks. Väsimus on õhtuti tavalisest suurem, iiveldus samuti ainult õhtul aga nii õrnalt, et vahepeal ei saa aru kas kujutan ette või on päriselt ka. Rindade suurem tundlikkus on praegu nagu taandunud.

Oleksin samuti huvitatud FB grupiga liitumisest. Suhtlen siiani paari inimesega teise lapse beebigrupi ajast.

Mosaiq

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega siin. Otsustasime saada veel pesamuna ja nüüd kolmas laps tulekul. Vahepeal pikk paus olnud, teise ja kolmanda vanusevahe tuleb 11 aastat. Pea kõik on jälle uus, midagi ei mäleta enam.

Eelmine nädal sain arsti juures kinnitust, et süda lööb ja kõik nagu peab. Sinnani ei julgenud ise veel ka kindel olla, et ikka olen päriselt rase. Päevade järgi peaks olema täna 9 nädalat, uh järgi aga 8+1. Ise pigem kaldun praegu uh poole või kuskile nende kahe vahele, päevade algus oli viimane kord kuidagi naljakas. Eks järgmine kord selgub täpsemalt.

Sümptomeid nagu on ja nagu ei ole ka, hommikuti ei ole üldse mingit tunnet, et rase oleks. Väsimus on õhtuti tavalisest suurem, iiveldus samuti ainult õhtul aga nii õrnalt, et vahepeal ei saa aru kas kujutan ette või on päriselt ka. Rindade suurem tundlikkus on praegu nagu taandunud.

Oleksin samuti huvitatud FB grupiga liitumisest. Suhtlen siiani paari inimesega teise lapse beebigrupi ajast.

Mosaiq

 

Meil ka kolmas tulemas ja samuti viimasest rasedusest üüratu aeg möödas. Teine laps saab oktoobris juba 12 astaseks. Ja nüüd kolmas siis peaks novembris saabuma.

-STU-

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täpselt sama juhtum. Neljapäeval saan üle küsida, mis selle näiduga on. Aga lihtsalt igal aastal tuleb vist kontrollis käia PAP testil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täpselt sama juhtum. Neljapäeval saan üle küsida, mis selle näiduga on. Aga lihtsalt igal aastal tuleb vist kontrollis käia PAP testil.

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ämmakal käidud, kõik oli ok, süda kenasti lõi. Mõõtis 7+2, aga TA jääb päevade järgi 22.nov.

Mustik (7+0)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka eelmine nädal esimesel visiidil ära. Süda lõi ilusti ja kõik proovid korras. Hetkel jäi tähtaeg päevade järgi 06.11, eks 12. nädala UH-s mõõdetakse uuesti (hetkel klappis mõõtudelt täpselt päevade järgi arvutatuga). Nüüd selle kuu lõpus järgmine UH. Plaanis lasta kindluse mõttes ka Niptify test lasta teha.

Foxtrot

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin 5+3 aeg änmakal seal õpilane arst vaatas saatis valvearstile, kes oli ka resident, mulle öeldi, et tõenäoliselt peetunud ja imelik emaka struktuur aga andis aja täna. Täna läksin siis katkestamisele olin selle mõttega kuidagi rahu endaga teinud. Tulin vastuvõtule noh toolile ja järsku kuulen süda pööratakse ekraan minu poole ja ongi rebukott, loode ja süda ja kõik vastab 6+3 süda on täis õnne. Samas loen siin, et nii paljudel TA 25-26 nov 😀

Alina

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lisan eelmisele juurde, et see imelik struktuur oli hematoom. Esimese lapsega oli ka aga ei veritse ega midagi, poleks UHd ei teakski, et mul see on.

 

Alina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pidi algselt olema TA 25.11 päevade järgi, aga kuna eelmise tsükli peetumine ajas uue tsükli siiski täiesti sassi ja ma tean ise ka, et ov oli palju hiljem jne, siis kolmapäeval mõõdeti 4+6. Näha oli hetkel see must muna emakas sees ja rebukott ka. Hcg oli üle päeva topelt kasvanud nädala lõikes. Uuesti arstile, kui uute arvutuste järgi 7+1.

n.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, hei!

 

Täna tehti siis taas UH. Seekord täpikese süda lõi ilusti. Ja seal on ainult 1 täpike, mitte 2 ega 3 🙂 TA 29.11.2023

Enesetunne ikka vahelduva eduga. Vahepeal on nii paha, et ei taha voodistki välja tulla. Seal samas jälle on nii hea, et unustan ära, et rase olen.

 

-STU-

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstil käidud.
Vastab 6+2 , süda ilusti lõi. TA on 29.11

Süda on pm koguaeg paha.

K.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Väike update ..

Täna käisin ämmaka juures arvele võtmas end.  Tänase seisuga 10+1

Proovid/analüüsid  korras aga uut uh ei tehtud 🙁

nii, et ei teagi nüüd, kas südameke veel lööb ..

sümptomeid justkui enam pole..

27.04 lähen oscar testile, eks siis ole näha.

 

 

Margit

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Väike update ..

Täna käisin ämmaka juures arvele võtmas end. Tänase seisuga 10+1

Proovid/analüüsid korras aga uut uh ei tehtud ????

nii, et ei teagi nüüd, kas südameke veel lööb ..

sümptomeid justkui enam pole..

27.04 lähen oscar testile, eks siis ole näha.

Margit

See on küll nõme. Oleks võinud korra lihtsalt vaadata südametööd. Kus haiglas käid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna ühel lisa uh-l. Südameke lõi ja TA 26.11. Jätkuvalt olen kimpus õhtuste iiveldustega.

N37

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järvamaa Haiglas.

Eks see uh-de tegemine  vast oleneb palju ämmaemandast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin tartus arvele võtmas kui oli 9+3 ja ämmakas ütles, et enne uut uh’d kindlasti arvele ei võta. Tegi uh ja siis hakkas rasedakaarti täitma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järvamaa Haiglas.

Eks see uh-de tegemine vast oleneb palju ämmaemandast.

Minul oli Paide ämmakaga sama jama. Läksin arvele võtma Paide, ämmakaks oli Tiina Jõe. Kõigepealt tegi ta mulle raseda kaarti tund aega. Siis küsisin ultraheli kohta,ütles ,et neil pole täna keda kes teeks. Küsisin siis ,et mismoodi nii saab, et eelmine aasta ITKHś arvele võtmas käisin siis avastati et rasedus peetunud. Lõpuks käis siis ämmakas kõrval toas ja lasi teisel arstil mulle mitteametliku UH teha minu südamerahuks. Kui uurisin tähtaja kohta siis ütles ,et see ei ole oluline info ja ,et sul pole selle teadmisega midagi peale hakata. Peale seda panin ka omale ämmaka tallinna ITKH sse. Seal ikka tehti arvele võttes kohe uh kontroll ka ja suhtumine ikka hoopis teine. Öeldi ka tähtaeg, ämmakas ka imestas ,et mismõttes ei öeldud tähtaega ja UH ei tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

ma pääsen juba 26.4 juba Oscar-testile, siis mul 11+5, aga see viimane võimalus kuna sõidame puhkusele, tagasi tulles oleks juba hilja. Nii loodan, et kõik oleks korras ja saaks rahulikult puhkust nautida.

Kes, siin seda iiveldusvastast käepaela soovitasid, oled mu päästja ???????? Hommikuti ma nagu polnudki rase, aga siis õhtuti hakkas nii kõvasti iiveldama, et ma ainult suutsin pikali olla ja diivanilt põhimõtteliselt roomata õhtul voodi, kus hakkas veel hullem ???? Ma kaks nädalat vähemalt vaevlesin iiveldusega pluss veel muidugi üks päev, mil mul oli kõhuviirus ning oksendasin terve päeva, meil terve pere põdes selle läbi, sellest tean, et polnud rasedusest. Haha mul vend ütles, et ah sa rase, sellest oksendad ega nagu uskunud, et mul oli ikka väga hull olla, aga kuna meie peredel oli kokkupuude ja mul vend sai ka viiruse meilt ning kui temal see oli, siis sain tagasi öeldud, et mis viga, pole rase, aga ikka seest keerab ja oksendab ????

Ühesõnaga mind aitab väga see käepael, ma olin algul vägagi skeptiline, aga see töötab! Äkki on mõistuses kinni see, aga kohe kui mul käepaela terve päeva käel pole olnud ja õhtul jälle iiveldama, siis panen käepaelad kätele ja kõik saab korda. ????‍♀️

 

-A

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järvamaa Haiglas.

Eks see uh-de tegemine vast oleneb palju ämmaemandast.

Minul oli Paide ämmakaga sama jama. Läksin arvele võtma Paide, ämmakaks oli Tiina Jõe. Kõigepealt tegi ta mulle raseda kaarti tund aega. Siis küsisin ultraheli kohta,ütles ,et neil pole täna keda kes teeks. Küsisin siis ,et mismoodi nii saab, et eelmine aasta ITKHś arvele võtmas käisin siis avastati et rasedus peetunud. Lõpuks käis siis ämmakas kõrval toas ja lasi teisel arstil mulle mitteametliku UH teha minu südamerahuks. Kui uurisin tähtaja kohta siis ütles ,et see ei ole oluline info ja ,et sul pole selle teadmisega midagi peale hakata. Peale seda panin ka omale ämmaka tallinna ITKH sse. Seal ikka tehti arvele võttes kohe uh kontroll ka ja suhtumine ikka hoopis teine. Öeldi ka tähtaeg, ämmakas ka imestas ,et mismõttes ei öeldud tähtaega ja UH ei tehtud.

Paides pidi sünnitusosakonnas mingisugune nibuväänaja ka töötama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oleks arvanudki, et õhtune iiveldus nii levinud on. Alati räägitakse pigem hommikusest, kuid siin järjest kõigil õhtuti. Mul viimased nädal aega õhtud ikka päris kõvasti iiveldanud ja pea ringi käinud, vedelen diivanil, kauss igaksjuhuks kõrval. Oksendanud küll ei ole siiani. Hommikuti jälle kõik korras. Tänan käepaelade info eest, peaks ka need ära proovima, meil nädala pärast reisile minek ja mõtlen juba hirmuga kuidas seal õhtud olema hakkavad. Kui just ise üle ei hakka minema juba, päevade järgi reisil olles mul juba 12-13. nädal, UH ja enda sisetunde järgi pea nädal vähem.

Mosaiq

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka seekord seda hommikust iiveldust on vähe. Kahe esimese lapsega oksendasin ainult hommikul, esimese asjana. Seekord oksendasin keset päeva ja isegi öösel. Ja see tohutu iiveldus, mis algas pigem lõunast. Nüüd siis viimane oksendamine oli eile, keset päeva. Ise arvan, et see pigem kõrvetistest. Olen nüüd 3 päeva tabletina võtnud kõrvetiste rohtu ja tänane päev on peaaegu ideaalne. Hommikul oli natuke hõre, aga iiveldust otseselt olnud ei ole, mis jälle omakorda teeb ju ärevaks. Sest teistega oli ikka kuni 12+ nädalat see hommikune oksendamine. Sümptomitest vist ongi ainult hetkel rindade tundlikus ja selline uimane olek.

Homme siis on see kaua oodatud esimene arsti visiit. Mida aeg lähemale, seda paanilisem olen. Peas on nii palju hulle mõtteid ja hing nii loodab, et see südameke tuksub ikka homme ultrahelis. Tean jaa, et mõtlen suht palju üle, et sümptomid ju kõik on mul, aga igast kõrvalekalletega on samuti sümptomid 🙁 Tahtsin selle hirmu lihtsalt endast välja kirjutada hetkel.

Taevasina (8+4)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järvamaa Haiglas.

Eks see uh-de tegemine vast oleneb palju ämmaemandast.

Minul oli Paide ämmakaga sama jama. Läksin arvele võtma Paide, ämmakaks oli Tiina Jõe. Kõigepealt tegi ta mulle raseda kaarti tund aega. Siis küsisin ultraheli kohta,ütles ,et neil pole täna keda kes teeks. Küsisin siis ,et mismoodi nii saab, et eelmine aasta ITKHś arvele võtmas käisin siis avastati et rasedus peetunud. Lõpuks käis siis ämmakas kõrval toas ja lasi teisel arstil mulle mitteametliku UH teha minu südamerahuks. Kui uurisin tähtaja kohta siis ütles ,et see ei ole oluline info ja ,et sul pole selle teadmisega midagi peale hakata. Peale seda panin ka omale ämmaka tallinna ITKH sse. Seal ikka tehti arvele võttes kohe uh kontroll ka ja suhtumine ikka hoopis teine. Öeldi ka tähtaeg, ämmakas ka imestas ,et mismõttes ei öeldud tähtaega ja UH ei tehtud.

Paides pidi sünnitusosakonnas mingisugune nibuväänaja ka töötama.

Ta ei tohiks olla enam seal, läks pensionile, aga üht-teist veel teeb, mingeid vastuvõtte jnem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Väike update ..

Täna käisin ämmaka juures arvele võtmas end. Tänase seisuga 10+1

Proovid/analüüsid korras aga uut uh ei tehtud ????

nii, et ei teagi nüüd, kas südameke veel lööb ..

sümptomeid justkui enam pole..

27.04 lähen oscar testile, eks siis ole näha.

Margit

Kes su ämmakas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hetkel raseduse 10. nädal ja iiveldus endiselt jube, eriti õhtuti. Eelmise rasedusega kadus iiveldus alles 18. nädala paiku, niiet ootan pikisilmi juba seda aega 😀

Oscar on aprilli lõpus ning kui seal kõik hästi, siis liituksin samuti mõne väiksema FB grupiga 🙂

K.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 155 )


Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023