Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 152 )

Teema: Novembribeebid 2023

Postitas:
KĂ€gu

Hei,

VĂ€ike update ..

TÀna kÀisin Àmmaka juures arvele vÔtmas end. TÀnase seisuga 10+1

Proovid/analĂŒĂŒsid korras aga uut uh ei tehtud 🙁

nii, et ei teagi nĂŒĂŒd, kas sĂŒdameke veel lööb ..

sĂŒmptomeid justkui enam pole..

27.04 lÀhen oscar testile, eks siis ole nÀha.

Margit

Kes su Àmmakas on?

Tiina Mehiste oli vist.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei,

VĂ€ike update ..

Margit

Kes su Àmmakas on?

Tiina Mehiste oli vist.

Mul oli keegi teine, kĂ€isin 5+ mÀÀrimisega kontrollis, digilukku lĂ€ks kirja Ă€rvardav abort. Arvele vĂ”ttes oli 9+ ja rÀÀkisin juba siis, et asi pole Ă”ige. Kohtusime veel paar korda vererĂ”hu pĂ€rast, viimasel korral ĂŒtlesin, et ma kodus sĂŒdametööd ei leia, ĂŒtles, et ei peagi, ja otsis ka doppleriga, aga ei leidnud. Aga pĂ”himĂ”tteliselt naeris mu vĂ€lja, umbes et kellega sa vaidled ja et kas sul on enne peetumisi olnud ja seda vĂ”ib iga hetk juhtuda niikuinii jne. Tartus Oscaris siis selgus, et rasedus oli peetunud juba ĂŒle kuu aja tagasi, juba arvele vĂ”ttes. VĂ€ga nĂ”me kogemus ja nĂŒĂŒd kui ma uut proovima hakkan, siis ma ei teagi, keda sealt valida…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei,

VĂ€ike update ..

Margit

Kes su Àmmakas on?

Tiina Mehiste oli vist.

Mul oli keegi teine, kĂ€isin 5+ mÀÀrimisega kontrollis, digilukku lĂ€ks kirja Ă€rvardav abort. Arvele vĂ”ttes oli 9+ ja rÀÀkisin juba siis, et asi pole Ă”ige. Kohtusime veel paar korda vererĂ”hu pĂ€rast, viimasel korral ĂŒtlesin, et ma kodus sĂŒdametööd ei leia, ĂŒtles, et ei peagi, ja otsis ka doppleriga, aga ei leidnud. Aga pĂ”himĂ”tteliselt naeris mu vĂ€lja, umbes et kellega sa vaidled ja et kas sul on enne peetumisi olnud ja seda vĂ”ib iga hetk juhtuda niikuinii jne. Tartus Oscaris siis selgus, et rasedus oli peetunud juba ĂŒle kuu aja tagasi, juba arvele vĂ”ttes. VĂ€ga nĂ”me kogemus ja nĂŒĂŒd kui ma uut proovima hakkan, siis ma ei teagi, keda sealt valida

No, mulle ĂŒtles niipalju, et kui mÀÀrimist ei ole siis on kĂ”ik korras.

Eelmine peetumine oli mul 2022 augustis. Siis ei olnud mingit mÀÀrimist eelnevalt . Korralik verejooks hakkas lihtsalt 12.ndalal peale ja emos selgus ,et rasedus oli peetunud 7 nÀdalal.

VĂ€ga kummaline suhtumine lihtsalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei,

VĂ€ike update ..

Margit

Kes su Àmmakas on?

Tiina Mehiste oli vist.

Mul oli keegi teine, kĂ€isin 5+ mÀÀrimisega kontrollis, digilukku lĂ€ks kirja Ă€rvardav abort. Arvele vĂ”ttes oli 9+ ja rÀÀkisin juba siis, et asi pole Ă”ige. Kohtusime veel paar korda vererĂ”hu pĂ€rast, viimasel korral ĂŒtlesin, et ma kodus sĂŒdametööd ei leia, ĂŒtles, et ei peagi, ja otsis ka doppleriga, aga ei leidnud. Aga pĂ”himĂ”tteliselt naeris mu vĂ€lja, umbes et kellega sa vaidled ja et kas sul on enne peetumisi olnud ja seda vĂ”ib iga hetk juhtuda niikuinii jne. Tartus Oscaris siis selgus, et rasedus oli peetunud juba ĂŒle kuu aja tagasi, juba arvele vĂ”ttes. VĂ€ga nĂ”me kogemus ja nĂŒĂŒd kui ma uut proovima hakkan, siis ma ei teagi, keda sealt valida

Ma valiks vÔimalusel teise haigla.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul ka nĂŒĂŒd esimene visiit arstile tehtud. SĂŒdameke lĂ”i ja suurus 8+4, vastas ilusti pĂ€evade jĂ€rgi. Uus aeg alles 10.05, siis oscar ja alles peale seda Ă€mmaka juurde esimesele visiidile. Hetkel siis proovin rahulikult need 3 nĂ€dalat vastu pidada.

Taevasina (8+4)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei,

VĂ€ike update ..

Margit

Kes su Àmmakas on?

Tiina Mehiste oli vist.

Eelmine peetumine oli mul 2022 augustis. Siis ei olnud mingit mÀÀrimist eelnevalt . Korralik verejooks hakkas lihtsalt 12.ndalal peale ja emos selgus ,et rasedus oli peetunud 7 nÀdalal.

No just, mul oli ju mÀÀrimine, lihtsalt veidi varem, ja Àhvardav abort kah veel diagnoosiks. Hiljem mÀÀrimist polnud, valusid ka mitte, seda ta oleks pidanud ju ometi teadma, et see ei tÀhenda midagi. Ja ma mitte ei kartnud, et mul peetub, vaid ma reaalselt juba teadsin, et on peetunud, tema lihtsalt ignoreeris. Tallinn ja Tartu ka kaugel ja ma siiani Paidega rahul olnud, ei teagi, mis teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei,

VĂ€ike update ..

Margit

Kes su Àmmakas on?

Tiina Mehiste oli vist.

No just, mul oli ju mÀÀrimine, lihtsalt veidi varem, ja Àhvardav abort kah veel diagnoosiks. Hiljem mÀÀrimist polnud, valusid ka mitte, seda ta oleks pidanud ju ometi teadma, et see ei tÀhenda midagi. Ja ma mitte ei kartnud, et mul peetub, vaid ma reaalselt juba teadsin, et on peetunud, tema lihtsalt ignoreeris. Tallinn ja Tartu ka kaugel ja ma siiani Paidega rahul olnud, ei teagi, mis teha.

Aga Rakvere? JÀÀb ka kaugeks?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei,

VĂ€ike update ..

Margit

Kes su Àmmakas on?

Tiina Mehiste oli vist.

Aga Rakvere? JÀÀb ka kaugeks?

Eks Paidest on igale poole suht sama maa, va Viljandi, aga ĂŒkski neist ei tekita eriti usaldust. SĂŒnnitama lĂ€heks niikuinii Paide, sellest ma ei pÀÀseks.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei hei. KĂŒsin, et kas keegi veel vaevleb pidevate kĂ”huvalude kĂ€es? MĂ”tlen just neid pĂ€evade laadseid valusid. Saan aru, et emakas venib ja vĂ€rki, aga ma ei mĂ€letaks, et eelmiste rasedustega see valu nii pidev oli. Autoga sĂ”ites nĂ€iteks annab kohe tunda. Voodis selili olles ka. Samas ma ei saa vĂ€listada, et gaasid neid valusid vĂ”imendavad. Aga iga pĂ€ev pean ikka nospad vĂ”tma.

Taevasina 9+1

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, startimas on uus E-Perekooliloengute tÀispakett ja kindlasti pakub mÔnele siinsele grupiliikmele huvi  loosis osaleda! Seega jagan siia infot. Imeline kingutus endale vÔi mÔnele enda lÀhedasele!

https://www.facebook.com/photo?fbid=595341412625419&set=a.542961774530050

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere, liitun ka novembribeebidega. Ootamas 4. last, kodus 3 poega( 16, 11, 1.6a). TA 25.11. Varasemalt 2 katkemist, nĂŒĂŒd kui mehega kĂ€ega lĂ”ime, et ah las praegu olla see suur plaan, tuli siis selline tore ĂŒllatus.

N37

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Lisan veel, et vaevavad meeletud iiveldushood, pidevalt paha, söö vĂ”i joo vahet pole. Leevendust olen saanud magneesiumist, vĂ”tan ĂŒhe magviti hommikul ja Ă”htul, siis on pisut kergem olla.

N37

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul endiselt kohutavalt keerab iga jumala pĂ€ev. Vahest Ă€rkan öösel, sest sĂŒda on nii paha ja olla kuidagi ei saa. Sööngi iga pĂ€ev seda mille jĂ€rgi vĂ€hegi isutab ja mis sees pĂŒsib.

NÀdalaid peaks Àppi jÀrgi olema 8+1. JÀrgmine nÀdal on uus Àmmaka aeg. Siis saame paika panna Niptify testi aja ka.  Loodan, et siis saab jÀlle UH ka ja nÀha beebit. Kolmas rasedus ja aeg praegu ikka lenneldes lÀinud.

KÔigile teistele teatame siis kui 12 nÀdala testidega kÔik korras.

K.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul juba jÀrgmine reede Niptify ja ITKs tehakse enne seda UH ka.

Enesetunne muidu ok, rinnad endiselt hellad. Otseselt ei iivelda, aga kui kĂ”ht liiga tĂŒhjaks lĂ€heb, siis tekib kuidagi hĂ”re tunne.

Peale minu ja mehe ei tea keegi, rÀÀgime ka peale Oscarit (siis Niptify vastus ka juba kÀes).

Mustik (9+1)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi oleks huvitatud tegemast novembribeebide vÀiksema facebooki grupi?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tegin grupi Ă€ra 🙂

Liituda saab selle lingi kaudu: https://fb.me/g/p_pMCFgq4DM41ZaLK6/ldt8uAyz 

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

TÀna kÀisin Àmmaka vastuvÔtul ja tehti ka uuesti UH. VAstas ilusti 9+1 nÀdalale, kÔik oli korras. Ka vereproovid jne.
Panime aja Oscari testile, ehk siis 25.05 on Oscari aeg. Kuna mul kolmas rasedus, siis kĂ”ht juba tĂ€iega punnitab. No ma ei tea kaua ma sedasi varjata saan. TeksapĂŒkstel juba nööbid lahti 😀

K.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul tÀna Oscar tehtud. KÔik korras ja riskid madalad. Homme siiski Niptify ka.

PS mul link ei tööta

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hommik 🙂

Mul ka eile oscar test tehtud.

Pisara vĂ”ttis ikka voolama, kui ekraanil sĂŒdametööd nĂ€gin 😊  KĂ”ik tundus korras olevat. Paberitelt lugesin pĂ€rast vĂ€lja,et tĂ€htajaks pani ta  6.11.2023 ( pĂ€evake varem, kui pĂ€evade jĂ€rgi arvutatult).

Selgus, et  pean ka niptify analĂŒĂŒsi andma. Kuna kuklavolt  oli natuke alla 3 đŸ€” (oleks pidanud vist palju alla 3 olema? )

Uus Àe visiit alles 10.05

Enne seda pean Àra kÀima ka GTT-l.

Fb link ei toimi ka mul.

Margit

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin tĂ€na Niptify verd andmas. Vaadati kiiresti ka UHga ĂŒle ja no nii armas oli, kuidas beebi siples ja kĂ€tega vehkis 🙂 MÔÔtes sai 10+6, aga ĂŒtles ka, et Oscaris pannakse tĂ€pne tĂ€htaeg paika.

Oscar 12.mai.

Mustik (10+2)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tegin grupi Ă€ra 🙂

Liituda saab selle lingi kaudu: https://fb.me/g/p_pMCFgq4DM41ZaLK6/ldt8uAyz

Kas Àkki oleks vÔimalik nii teha, et teed mingi meili ja liitujad kirjutavad sinna oma nime vms, kui soovivad grupiga liituda? Ma vaatan, et mitmel see link ei toimi.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

https://fb.me/g/p_u4u2A7YS4Hsm9pdP/0sDY5u2I

Kui endiselt ei toimi, siis novbeebid23@gmail.com vÔib ka kirjutada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas selle grupiga on, keegi ei nÀe, kui liitun ning et seal sees olen?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei, otsinguga grupp leitav ega nĂ€htav ei ole ning liikmeid nĂ€eme ka ainult meie, grupiliikmed 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on 16. mail Oscar, kui sobib, siis liituksin peale uuringut.

Anna

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

AitÀh grupi tegijale!

Minul grupiga liitumiseks kumbki link ei toiminud, seega saatsin meili 🙂

K.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina sain tĂ€na Niptify testi vastused. KĂ”ik riskid madalad 🙂 Tegin enda sĂŒdamerahuks (vanust 40). NĂ€dala pĂ€rast Oscar ja siis vĂ”ib vist veidi rahulikumalt hingata. Tulemas on poiss 🙂

Mustik (11+2)

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina ei tea kas teha niptify. Mul Ă€mmaemad ĂŒtles, et enne ei teeks kui oscar tehtud ja kui seal mingigi kahtlus vms Ă”hku jÀÀb, et siis teha. Oscari aeg on 25.05 aga selleks ajal juba 13+1 nĂ€dalat.

K.K. 10+2

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul kahjuks toredaid uudiseid jagada ei ole.
TĂ€na sai oscaril kĂ€idud ja kuklavolt ĂŒle normi piiri..3.8 ja ninaluu jĂ€i hindamata.
KĂ”iki parameetreid arvesse vĂ”ttes tuli risk Down’i sĂŒndroomile 1:4, vĂ”i on variant, et tegemist on sĂŒdamerikkega.
MÀÀrati esmaspÀevaks aeg koorionibiopsiale. Aga mu emaka asendi tÔttu pidi piisava materjali kÀttesaamine vÀga keeruline olema, mis tÀhendab, et uus lisauuring toimuks alles 15+ nÀdalal.

Esmarasedana olen rööpast tÀiesti vÀljas ja mÔtted vÀga mustad.  VÀga keerulised nÀdalad ootavad ees.

lillm (12+2)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina ei tea kas teha niptify. Mul Ă€mmaemad ĂŒtles, et enne ei teeks kui oscar tehtud ja kui seal mingigi kahtlus vms Ă”hku jÀÀb, et siis teha. Oscari aeg on 25.05 aga selleks ajal juba 13+1 nĂ€dalat.

K.K. 10+2

Õige soovitus. Kui Oscaris on riskid kĂ”rged, siis tehakse Nitify Tervisekassa rahade eest. Kui riskid madalad, siis peab ise maksma. Minu meelest saab Niptify-d teha 16. rasedusnĂ€dalani.

Minu Oscari riskid tulid ĂŒllatuslikult madalad, lootsin ise Tervisekassale 😛

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 152 )

Esileht Lapse ootamine Novembribeebid 2023