Esileht Ilu ja tervis nr. 2

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: nr. 2

Postitas:

Kuidas siis on normaalne nr. 2 hädal käimine, kas kord päevas, või (olen nüüd siit-sealt \”tarkadelt\” kuulnud), et peale igat söögikorda on normaalne nr. 2 teha. ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 13:35; 25.04 15:23;
To report this post you need to login first.

no mis mõttes normaalne?
normaalne on nii, kuidas ennast hästi tunned.
mulle sobib keskeltläbi 1x päevas, kui alla selle, siis on raske ja vastik tunne. rohkemat pole proovinud (ei ole loomu poolest mingi väga kiire ainevahetus. selle 1x hoidmiseks pean hoolsalt vett jooma näiteks ja kiudainete hulka toidus jälgima)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale iga söögikorda nüüd küll mingi normaalne sagedus ei ole. See viitab pigeb räigele ülesöömisele.
Keskmiselt ikka kord päevas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga näiteks kui on nii, et käidki üks kord päevas, aga terve ülejäänud päeva on selline tunne, et tahaks nr. 2 tegema minna, aga midagi välja ei tule, siis mida sellest peaks arvama? :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 13:35; 25.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt 1kord päevas, kui tihemini, siis on ainevahetus sassis, näit kilpäärme ületalitluse puhul, kui vähem kui 3 korda nädalas, siis kõhukinnisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma sõin ebakorrapäraselt, rämpstoitu ja suitsetasin, siis käisin keskmiselt 2 korda nädalas. Ja nii oli mul terve elu ja ei pidanudki seda imelikuks. Kui suitsetamise maha jätsin, aga rämpstoitu mitte siis hakkasin 1 kord päevas käima. Ja nii kuni veebruarikuuni, kui dieeti alustasin. Nüüd eemaldasin menüüst saia- ja jahutooted, lisasin rohkem puu- ja juurvilju, asendasin saia leivaga, rohkem pähkleid, pudrusid jne. Lisaks on mul nüüd 3 kindlat söögikorda, mitte et söön õhtul üksinda perepizza ära 😀 Ja nüüd käin u iga 2-3 päeva tagant. Eks see sai ja jahu hoidsid kõhu pehme + enne olid mu toidukogused julgelt 2 kui mitte 3 korda suuremad, kui praegu. Võib-olla siis ei saa sool täis nii ruttu praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin umbes iga 3-4 päeva tagant. Mõnikord ka tihemini. Umbes 1,5 nädalat enne päevi käin vaid 1 kord selle pooleteise nädala jooksul.
Kui päevad hakkavad, siis jätkub tavarütm. Ühest korrast päevas võin vaid unistada.

Minu puhul söögivalik ning liikumine suurt rolli ei mängi. Mitte mingi tervisliku menüü ja seedimist soodustava toidu söömine mind ei aita. Nii, et kiivide, mustade ploomide ja keefiri soovitust pole mul mõtet järgida.
Siinkohal mängivad rolli ilmselt mingid hormonaalsed tegurid.

P.S. Normkaalus olen. Teised peavad mind lausa saledaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga näiteks kui on nii, et käidki üks kord päevas, aga terve ülejäänud päeva on selline tunne, et tahaks nr. 2 tegema minna, aga midagi välja ei tule, siis mida sellest peaks arvama? :S[/tsitaat]

Siis peaks arvama, et on tegemist laisa soole sündroomiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis nr. 2

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.