Esileht Väikelaps Nr 80 kombed ja komplektid

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nr 80 kombed ja komplektid

Postitas:

Küsimus selline, et kas nr 80 kombesid ja komplekte ka on või ongi suurused 74 ja siis kohe 86. Vaatan praegu kasutatud kevad-sügis komplekte ja tuulejopesid ja muid ülerõivaid ja 80 suurust üldse ei pakuta. Poest pole veel vaadanud, aga kas 80 suurust ei tehtagi?

Ma ise arvan, et minu tütrele on paras just 80 suurus, kuna ta praegu 1,2 aastane ja 71 cm pikk. Tahan talle osta kevad-sügis ülerõivaid ja sellises suuruses et saaksime ka sügise ära kanda. 86 on talle selgelt väga suur, seda enam et ega nüüd ta enam ju väga ei kasva ka. Samuti on ta suht peenike- kaalub heal juhul 8 kg.

Kogenumad ja teadjad palun aidake suuruse valikul:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka tehakse s.80 ka. Samas on osade firmade üleriided üsna suure kasvuvaruga ja nii pisikesel on halb toimetada kui riided liiga suured seljas. Ise ostsin kunagi oma lapsele s.80 ReimaTec k/s jope, mis oli nii suur, et tüdruk, kes sellel ajal oli 79cm pikk, seda sellel sügisel kanda ei saanudki. Nii, et osade firmade puhul oleks ehk teil s.74 parem valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

didriksonsil suurused täisnumbritega. Sportlandis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka tehakse nr 80 ka. Iga 6cm järel on uus suurusnumber.

Pane http://buduaar.ee/Turg/ otsingusse \”k/s\” ja leiad ka palju nr 80 üleriideid.

Ma ei tea, kas otsid kombekat või komplekti, aga siin nt üks odavam kombekas: http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1189908

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist ongi nii, et mida vaja, seda sobivat ei leia. Ma otsin just nr 74 talvekombet ja 86 talvekombet, igal pool on just 80 suurus ja 68 😀 ja seda kahe brandi lõikes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulpakkuda lenne K/S kombe80 merje73@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Nr 80 kombed ja komplektid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.