Esileht Ajaviite- ja muud jutud NS King saadab proovitud jalatseid!!!

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: NS King saadab proovitud jalatseid!!!

Postitas:
Kägu

Tellisin NS Kinga e-poest 4 paari mitte just kõige odavamaid jalatseid. Poest ei tahtnud osta, kuna seal neid palju proovitud, eriti praegu soodukate ajal. Ja mõtlesin naiivselt, et saadetakse uued, proovimata jalatsid. Selgus aga, et e-pood võtab ostetud kingad oma poodidest ja saadab need palju proovitud jalatsid, millel üks king proovimisest juba märgatavalt värvi muutnud. Täielik šokk ausalt öelda. Olen paljudest poodidest kodu- ja välismaalt jalatseid tellinud, aga sellist asja näen esimest korda. Ja selline asi, et pood ei saada mitte e-poe lao jalatseid, vaid poes olevat kaupa, võiks kodulehel kirjas olla. Kusjuures, kasutustingimustes on kirjas, et tagasi saab saata kasutusjälgedeta jalatsid ja mulle juba poe poolt saadetakse tugevate kasutusjalgedega need. Jah, saan küll tagastada loodetavasti, aga postikulu ma tagasi ei saa. Oleks sellist asja teadnud, poleks ju tellinudki.

+32
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pöördu Tarbijakaitsesse. Kasvõi seetõttu, et Eesti e-poodidel ongi kombeks postikulu mitte tagastada. Mõned kasseerivad isegi tagastamise eest postikulu.
Ehk siis- sa maksad kinni praagi või proovitud kauba saatmise edasi-tagasi, mida sa muul juhul poleks ostnud.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ta nõme ole jah, aga kui sa poest ostaksid, siis saaksid ka tõenäoliselt jalanõud, mida on eelnevalt proovitud. Pole mõeldav ju, et igale proovijale leidub kohe uus paar, mida müüa. Kes need proovitud kingad siis ära ostab?
Tugevalt kahjustatud jalanõud saadaks muidugi tagasi ja päriks aru.

+8
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Poest ostes on väga väike töenäolisus , et saad proovitud jalatsid. Kui ongi, siis vähemalt ei paista see välja. Mötlen siis selliseid jalatseid mida myyakse karpides ja numbrid proovimiseks on väljas, mitte neid mis seisavad klambritega lahtiselt köigile proovitavaks. Proovitud kingad lähevad löpuks allahindlusesse.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poest ostes on väga väike töenäolisus , et saad proovitud jalatsid. Kui ongi, siis vähemalt ei paista see välja. Mötlen siis selliseid jalatseid mida myyakse karpides ja numbrid proovimiseks on väljas, mitte neid mis seisavad klambritega lahtiselt köigile proovitavaks. Proovitud kingad lähevad löpuks allahindlusesse.

Ma ei saa nüüd hästi aru: poes on jalanõud, küsin oma numbrit, proovin, käin natuke ringi, annan tagasi (kui ei sobi). Tuleb järgmine inimene, kel samasugune jalanumber ja saab need minu proovitud kingad. Kas keegi arvab, et talle tehakse uus karp lahti?
Sorry, ma pole iidamast-aadmast kingapoes käinud ka, tellingi vaid netist.

+11
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi arvab, et talle tehakse uus karp lahti?

Proovipaar läheb riiulisse tagasi, ostja jaoks võetakse riiulist kinnine karp.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa nüüd hästi aru: poes on jalanõud, küsin oma numbrit, proovin, käin natuke ringi, annan tagasi (kui ei sobi). Tuleb järgmine inimene, kel samasugune jalanumber ja saab need minu proovitud kingad. Kas keegi arvab, et talle tehakse uus karp lahti?

Sorry, ma pole iidamast-aadmast kingapoes käinud ka, tellingi vaid netist.

Esialgu tavaliselt on sama numbrit ikka mitu ja karbihunnikust saad võtta karbi, milles olnud jalatseid pole veel proovitud. Sellest peaks ju suht lihtsalt aru saama.

Ja kui tõesti pole, siis on mul veel valik, et kas võtan selle viimase paari, mis on ribadeks proovitud või loobun.

Netist tellides eeldan siiski, et pannakse proovimata kingad pakki. See peaks ju elemetaarne jaaus olema. Aga kui mitte, siis kaupmees tegeleb kliendi petmisega.

Kui ta on LUBANUD tuttuued kingad saata ja saadab kantud, siis on petmine. Muul juhul mitte.
Jah, oleks ilus ja kena ja puha, aga mitte petmine ehk seaduse/ lubaduse rikkumine. Tasuks ka meeles pidada, et eeldamine on väga tänamatu tegevus.

Minu viimased füüsilised kingapoekülastused on jäänud mõningate aastate taha, aga sellest ajast ei mäleta mingeid kingakarbivirnu. Jalatsid (1-2-3 paari) on kenasti riiulis, sildid juures, et küsi oma numbrit.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

1-2 korda proovitud jalatsi puhul pole mingid proovimisjäljed tuvastatavad, kui jalatsid olid silmnähtavalt määrdunud, siis on need ikka olnud selliseks proovipaariks poes, millest ma rääkisin.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas te nii naiivsed siia kokku olete sattunud 🙂
Ka veebipoes tellitakse, saadetakse, proovitakse kui ei sobi saadetakse tagasi ja saab keegi uus selle. Lihtsalt ei vedanud ja shitt juhus, et said liiga ära proovitud kingad ja kellegi tegemata töö, et sellised jalanõud välja saatis (peaks jah minema kuskile defektsete alla või allahindlusele), Lihtsalt eeldatakse, et ühtegi väljasolevat jalanõud ei suudeta nii ära siiski proovida.

Ja need, kes räägivad, et proovitakse ja võetakse uus karp… What? Jalanõud on nt 37-41 suurus. Tavaliselt on väljas 1 paar, ütleme, et nr 38. Sul on vaja 39 – arvad, et seda karbis nr 39 ei ole varem proovitud? Või, et kui sa proovid seda keegi teine seda enam osta ei saa? Või, et iga jalanõu kohta ongi üks suurusnumber, mis proovimiseks antakse? Kust kivi alt te välja olete tulnud?

+14
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tegemist on soodustootega (soodustoode= saan lahti kõigest, mis ülejääk), siis milles probleem? Pood ei saa saata “laojalatseid”, kui tellid viimase nr. Kui ei sobi on sul tagastamisõigus. Ja kõigepealt on ikka mõistlik suhelda poega.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna ei saa poega suhelda, aga teen seda homme kindlasti. Sellist asja ei saa niisama jätta. Tagastan kõik 4 paari kingi, sest KÕIK on tugevate proovimisjälgedega. Kusjuures, karpide peal on lausa kirjas, kust poest kingad pärit on, nii et mingit e-poe ladu neil tõesti ei ole.

Tellisin nüüd omale uued kingad Weekendist ja ühelt välismaa lehelt, olen täita kindel, et saan uue kauba. Weekendis näiteks on osa kaupa poodidest otsas ja e-poes saadaval, järelikult peab eraldi e-poe ladu või midagi sellist olema. Kallim on ta küll kui NS King, aga vähemalt kaup on proovimata.

Igal juhul soovitan teil NS Kinga e-poest kaupa mitte tellida. Ma küll ei arva, et ma NS Kinga enam kunagi ei külasta, aga edaspidi lähen poodi siis, kui 50% ale alles algab, et kingi poleks palju proovitud. Õnneks on mul selline number ka, et pole väga kuum kaup.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi arvab, et talle tehakse uus karp lahti?

Proovipaar läheb riiulisse tagasi, ostja jaoks võetakse riiulist kinnine karp.

Kas see on nali või? Päris ausalt olen kingapoes töötanud (küll mitte NS kingas), tegu maailmas üsna tuntud firmaga ja igat mudelit saadeti algul üks komplekt numbreid, kui otsa said siis saadeti puuduvaid numbreid juurde. Üks king oli riiulil ja kui see oli parasjagu see number, mida klient osta soovis, siis läks see koos teisega karpi ja asi vask. Kas sa kujutad ette ka, milline ruumi- ja raharaiskamine oleks iga mudeli iga suuruse jaoks “proovipaar” teha?

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tellisin NS Kinga e-poest 4 paari mitte just kõige odavamaid jalatseid. ……… Jah, saan küll tagastada loodetavasti, aga postikulu ma tagasi ei saa.

Inimene jõuab osta neli paari kalleid jalatseid ja siis oigab, et 3€ postikulu käib juba üle jõu.
Mitte odavad jalatsid – kokku 400€ ja siis võtab jalust maha 3€.
Kukkusid?

teine asi on see, et loomulikult neid tagastajaid on peale sinugi enne olnud, kes neid weebipoe asju kodus proovivad. Kas sinu arust peaks need kingad minema visatama, mida lollid omale tellivad?

Aluspesu, ma tean, et kui kantuna tagasi saadetakse (tihti kuseplekilisena juba), see visatakse küll minema. Loomulikult kajastub see ka hinnas.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

DenimDream on teine selline kauplus, kellel (vist?) veebipoodi pole, vaid saad samuti kauplustest olevaid riideid, mis on ilmselt proovitud. Võib juhtuda, et oled küll tellimuse teinud, aga kaupluses viimane toode just samal ajal maha müüdud ja oled ilma.

Weekendil tundub jah eraldi ladu olema, aga samuti poes kõik jalatsid proovimiseks. Kui üht suurust ei ole siis nõus poodide vahelt kaupa liigutama ja võid ikka proovitud suuruse saada jne.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igal juhul soovitan teil NS Kinga e-poest kaupa mitte tellida.

Noh tead, see on sinu kogemus ja arvamus, aga selline “soovitus” jäta küll endale.

Ma küll ei arva, et ma NS Kinga enam kunagi ei külasta, aga edaspidi lähen poodi siis, kui 50% ale alles algab, et kingi poleks palju proovitud.

Vot sellest loogikast ma küll aru ei saa: poes on 50% alet ja inimene arvab, et siis saab suurema tõenäosusega proovimata kingad?? 🤔

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proovitud kingad lähevad löpuks allahindlusesse.

Ma arvan, et läksidki ja teemaalgataja telliski allahinnatud jalatsid. Sellepärast räägibki, et järgmine kord tellib siis, kui allahindlus alles algab, äkki siis saab paremas korras jalatsid, praegu telliski mingid viimased kingad ja sai juba suhteliselt kannatada saanud kraami.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind hakkas hoopis huvitama, et mis imekingad need on, mis poes proovides juba nii ära kuluvad? Päriselt kandmiseks ei kõlba need niikuinii siis ju?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole tykk aega sealt tellinud, sest pea iga paar mis NS kingast sai ostetud oli defektiga.

Küll aga sain sama üllatava kogemuse osaliseks kui tellisin eelmine kuu Nextist Clarksi jalatsid.
Üks king esimesel paaril oli samamoodi tugevalt ära proovitud ja teine paar oli hoopis defektiga – tald oli kinga küljes ausõnaga kinni.

varsti peab ise kingi tegema hakkama, sest ainult saast on müügiks.

0
-2
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud NS King saadab proovitud jalatseid!!!