Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nublu Kastehein

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Nublu Kastehein

Postitas:
k2oliis

Mulle tegelikult väga meeldib sümbolism, seda on põnev muukida, aga ma ei saa Nublu uues muusikavideos kõigest jagu. Noh,  tõlgendamine võibki erinev olla, aga mida teie selles videos märkate / paralleele tooksite?

Kusev seltskond on Venemaa ja ilmselt siis nende tegevusele (nagu ka Venemaa tegevusele) on teistel keeruline reageerida. Mida sümboliseerib kõike filmiv tüdruk? Ja lõpus antakse kahele käärid…?

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
nätakas

Mul Venemaaga küll midagi ei seostu. Vastik video, lõpuks on endal selline tunne, et hulbid kuses. Ma pakuks, et see šokeerimine ongi selle tralli eesmärk. (Kõigist sõnadest ausalt öelda aru ei saanud ja teist korda vaadata ei taha.)

+1
-12
Please wait...

Postitas:
k2oliis

Aa, võib-olla tõesti. See “special operation” ilmselt viis mõtted kohe Venemaale.

aga võib ka olla, et ongi vastik (ükskõik, mis ühiskonna probleem) ja lahendamise asemel on lihtsam niisama filmida või “teist korda enam mitte vaadata”

+4
0
Please wait...

Postitas:
suzzi

Ja lõpus antakse kahele käärid…?

No mõtle, kuidas saab kuseva mehe probleem oksakääridega eemaldada..

+4
0
Please wait...

Postitas:
Mette-Merithh

See ei pruugi olla tingimata seotud Venemaaga. Mulle tundub, et see viitab laiemalt ühiskonnas levivale ükskõiksusele ja nö. teeme näo, et midagi ei olnud mentaliteedile. Laps on justkui ainus, kes seda nägu ei oska veel teha ja seetõttu pidevalt märkab ja vaatleb neid murekohti. Vanemad aga peidavad neid ilusa klantsi alla;  tõmbavad kardinad ette; teesklevad, et ei näe jne. Läbiv  “valget laeva ei tulnudki” näitab, et tegelikult ei ole midagi oodata kui ise ei panusta asjade paranemisse. Ei tule kuskilt mingit valget laeva, loota ja oota palju tahad, aga lõpuks elad ikka teistepoolt täiskustud elu ja kas Sa tahad, et ka Su laps õpiks ühel hetkel “mitte märkama” ja elaks samamoodi…. Jagatud oksakäärid ongi minu jaoks sümbol, et ära keera pead kõrvale, sekku, tegele probleemiga, vastasel juhul see võtab ainult suuremad mõõtmed jne.

Täpselt samuti tegelikult toimus see ka enne Ukraina sõda kui tahta asi sõjakonteksti panna. Aastaid olid neil seal jamad. Nii Ukraina kui lääs pigistasid silma kinni ja tegid näo, et miskit pole ja küllap miskit ei juhti. Kuniks tuli sisuliselt samuti lihtsalt üleöö ja esimeste ettejuhtuvate asjadega sõtta tormata, sest ettevalmistusi ja konkreetset reageerimast/ tegusid vahepeal ei olnud. Lõpuks asi ainult eskaleerus ja ühel hetkel reaalselt tapeti inimesi ja hävitati linnasid. Täna juba füüsiliselt ja reaalselt kustakse ukrainlaste peale. Ometi proovitakse teatud ringkondades ja astmetel siiani “mitte näha”.

+8
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Ja lõpus antakse kahele käärid…?

No mõtle, kuidas saab kuseva mehe probleem oksakääridega eemaldada..

Ei saa ju, egas see neere ega kusepõit ei eemalda.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Mis juhtunud on, et Delfi sellise artikli ilmutas https://epl.delfi.ee/artikkel/120046824/andrei-illarionov-usa-luure-eksitab-avalikkust-viie-kuu-parast-on-ukraina-suurtukivagi-otsas

Kuidas meil hõisati kui Biden võimule sai ja nüüd: Ta viskab ka kriitikanooli USA pihta, öeldes, et Biden soodustas kaudselt sõda: …

0
-6
Please wait...

Postitas:
OriginalTaste

Mis juhtunud on, et Delfi sellise artikli ilmutas https://epl.delfi.ee/artikkel/120046824/andrei-illarionov-usa-luure-eksitab-avalikkust-viie-kuu-parast-on-ukraina-suurtukivagi-otsas

Kuidas meil hõisati kui Biden võimule sai ja nüüd: Ta viskab ka kriitikanooli USA pihta, öeldes, et Biden soodustas kaudselt sõda: …

Delfit ei huvita uudised, tegemist on ülimalt kollase meediaga kus loeb ainult klikk, eriti pealkirja klikk ja pealkiri ei pea sisuga olema üldse seotud. Eesti ajakirjandus hakkas siis alla käima kui nad hakkasid lugusid poolvarjama ja müüma neid raha eest. Inimene ostab nö kuupileti ja siis on raha käes ja tooda talle mingi mõttetu artikkel kätte ja rohkem pole vaeva vaja näha. Nii on kõik teised ka allamäge läinud. Ainuke kus midagi lugeda on, on ERR. Muud uudised vaata juba twitterist. Delfi uudiseid pole mõtet üldse uskuda, sest see poliitiline meedia kus osasid erakondi tambitakse, teisi kiidetakse. Delfi on pannud pea kõik venemaa uudised mööda, va need mida nad vahendavad ja uudiste autoriks on välismaa väljaanded.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Tähesära

Delfi uudiseid pole mõtet üldse uskuda, sest see poliitiline meedia kus osasid erakondi tambitakse, teisi kiidetakse.

Seda ma küsingi, et miks seekordne vastuvoolu? USA ja Bideni kohta ei ole varem ainsatki kahtlusekübet olnud.

0
-4
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nublu Kastehein