Esileht Väikelaps Nukuvanker tipa -tapast

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Nukuvanker tipa -tapast

Postitas:

http://www.tipatapa.ee/detailid.php?1873
Lisan ka lingi. Kas selline nukuvanker oleks sobilik 5 aastasele? Kas kellelgi tütar omab sellist komplekti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sobilik on ikka, aga mina ei ostaks nö 3 kolakast koosnevat asja, sest elu näitab, et nuku turvahälliga eriti ei mängita ja teha pole sellega midagi. Vankril korvi ja istme vahetamise vajadus on ka küsitav, pool ajast peab teine kolakas kuskil nurgas vedelema ja see häiriks. Ma ostaks ühe ja korraliku korviga nukuvankri ja teise istekäru. Siis saaks laps nendega paralleelselt sõita, ei peaks ühtedele ja samadele ratastele kogu aeg monteerima. Aga puhtalt maitse küsimus. Ma ise olen ka selline romantiline ja retrofänn, meeldib pigem roosa, retrohõnguline jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe. Meie plikal oli selline 6-aastaselt. Kõik osad leidsid kasutust. Ja kvaliteet on väga hea võrreldes nende roosade plast-krõkade omadega, mida enamikes poodides pakutakse. Sellel käib sang ka päris kõrgele ja isteosal ja turvahällil on ka mitu positsiooni ja kõik asjad käivad ka teistpidi peale. Et palju võimalusi kasutamiseks. Turvahäll oli autos kogu aeg :). Et kui kusagile oli minek, läks nukk sinna.
Ja vastupidav on ka. Tüdruk käis sellega tihti vanaema pool, mööda kruusateed 2km. :)Jäi terveks siis ka.
Et meie pere soovitab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 16:04; 28.02 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe. Meie plikal oli selline 6-aastaselt. Kõik osad leidsid kasutust. Ja kvaliteet on väga hea võrreldes nende roosade plast-krõkade omadega, mida enamikes poodides pakutakse. Sellel käib sang ka päris kõrgele ja isteosal ja turvahällil on ka mitu positsiooni ja kõik asjad käivad ka teistpidi peale. Et palju võimalusi kasutamiseks. Turvahäll oli autos kogu aeg :). Et kui kusagile oli minek, läks nukk sinna.
Ja vastupidav on ka. Tüdruk käis sellega tihti vanaema pool, mööda kruusateed 2km. :)Jäi terveks siis ka.
Et meie pere soovitab!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 16:04; 28.02 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama vanker, katteriie on teist värvi. Nukuvanker on pidevas kasutuses ja turvahäll ka, isteosa pole ammu kasutanud. Läksime Brittoni nukuvankrit lapsele jõuludeks ostma ja mees võrdles neid mõlemaid ja kindel otsus oli see 3in1 osta. Ei kahetse, see Britton oli tõeliselt kipakas selle komplekti kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Nukuvanker tipa -tapast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.