Esileht Kodunurk Nulg kuusepuu asemel.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Nulg kuusepuu asemel.

Postitas:

Nulg vist ei tohiks nii palju okkaid ajada, kui kuusk toas?

Meil on elamine üpriski soe ja mitte ükski aasta ei ole mina osanud hoida kuuske ohtrast pudisemisest. Kuigi vett panen iga päev juurde.
Mis on teie nipid? Olen kuulnud midagi liuva panekust veenõusse.

Nulg vist ei lõhna ka mitte raasukestki?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 08:22; 21.12 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paned mōlemad vōi? Maei usu, et kuuse olemasolu toas kuidagi mōjutaks nulu tegevust samas ruumis.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paned mōlemad vōi? Maei usu, et kuuse olemasolu toas kuidagi mōjutaks nulu tegevust samas ruumis.

Miks mõlemad? Pealkirjas ka ju kirjas, et nulg kuuse ASEMEL.
Huvitaski see, et kas nulg samamoodi pudiseb nagu kuusk? Kui ei, siis valiks see aasta kuuse asemel hoopis nulu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.12 08:22; 21.12 11:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pudise nii palju. Meil tekkisid nulule hoopistükkis mingisugused üraskid. Ei tea kas see tingitud nulust või võib selliseid asju ka kuusega juhtuda (kuigi jah kuusega kunagi pole sellist asja kunagi olnud).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nulg ei ole ju kuusk, kuidas teda siis saab kasutada jõulukuuse asemel?????

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nulg ei ole ju kuusk, kuidas teda siis saab kasutada jõulukuuse asemel?????

See käib nii, et sul ei ole mitte jõulukuusk, vaid on jõulunulg. Aga jah, nulg ei tohiks tõesti pudiseda. Lõhna jaoks võid kuskile vaasi oksi ju panna. Mul on nädal juba kuusk toas, lõhna oli tunda vaid esimene päev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nulg ei pudise. Meil kuivas päris krõbedaks ära (oli veel potinulg, seega olin väga pettunud), aga okkad olid ikka kõvasti küljes ja rohelised ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil küll pudises, kui korteris radika kõrval krõbuskiks läks, vesi oli all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

null

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nulg ei aja okkaid eriti, meil on mitmel aastal olnud nulg. Aga sellel aastal tõime kuuse, kuidagi autentsem, kuigi nulg on ka armas.

Kuuselõhnaga on nii, et kuuselõhn on millegipärast metsast toodud kuuskedel tugev, kaubanduskeskusest ostetud kuuskedel ei ole seda nii tugevalt. See on minu tähelepanek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nulg ei aja okkaid eriti, meil on mitmel aastal olnud nulg. Aga sellel aastal tõime kuuse, kuidagi autentsem, kuigi nulg on ka armas.

Kuuselõhnaga on nii, et kuuselõhn on millegipärast metsast toodud kuuskedel tugev, kaubanduskeskusest ostetud kuuskedel ei ole seda nii tugevalt. See on minu tähelepanek.

kaubanduskeskuste kuused on juba septembris, oktoobris maha võetud ja hoitud külmikutes ja transporditud pikki maid.
Metsast või kohaliku Eesti maainimese jõulukuuse istandusest saad värske kuuse.
selles ongi vahe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nulg ajab vähe okkaid. Lõpuks ta lihtsalt kuivab tuhmiks, aga okkaid väga ei aja. Lõhna tal tõesti pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nulg vist ei tohiks nii palju okkaid ajada, kui kuusk toas?

Kirjutad ju, et nulg ei tohiks okkaid ajada siis kui kuusk toas. Ehk et asjakohane märkus, kas kavatsed mõlemad tuppa tuua samaaegselt… Koma panekust sõltub ikka täiesti lause mõte. Vales kohas koma muudab lause risti vastupidiseks sellele, mida tahtsid öelda-küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Nulg kuusepuu asemel.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.