Esileht Väikelaps numbriabi palun!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: numbriabi palun!

Postitas:

mul poed saab detsembris kaks. ja praegu pikkust umbes 79 äkki. kannab see talv huppa kombet nr 80, mis kätest suur ja puhvakas, jalad ok. nüüd järgmiseks aastaks tahaks lennet osta, et 92 peaks ju ok olema? suurem kindlasti mitte? kas te ise muidu ostaksite valmis sellises vanuses lapsele või pigem mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tüdruk hetkel 2,6a ja umbes 92pikk. Kannab hetkel Huppa 92 kombet. Sellel ikka väga suur kasvuvaru. Sääred pole veel pikkusele järgi jõudnud ning ka käed jäävad puhvi. Arvesta jah, et kombed üldiselt suurusele 92-98 ja siis lisa veel mõned cm peale. Suuremat ise ei julgeks osta, kui just laps kasvuspurti ei tee.

Näiteks talle läheb veel ka Lenne baby 80 kombe selga, kui hästi tahta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiss on 2a2k, 92cm pikk ja Lenne 92. Ütleks nii, et suurem ei saaks pikkusest olla, aga sellel hakkavad varrukad napiks jääma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps 1-2a, 2-3a ja 3-4a kasvanud ligikaudu 10cm aastas. Viimasel aastal nüüd veidi vähem. Seega jah, arvaks, et järgmises dets on poiss u 88-90 cm ja 92 on parim valik. Sama ma ei tea, kuidas su poiss kavataseb kasvada.

Lapsed on erineva kehaehitusega. Minu tütrel on jalad nö number ees muust riietusest. Jope läheb 1 nr väiksem kui püksid ja kombe pean valima nii, et jalad oleks parajad. Eks see sõltub lapsest, ei pruugi 92 varrukad napiks jääda kõigil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 2a1k poiss on 91cm pikk. Kannab 86 lassie kombekat ja 86 lenne komplekti. Hetkel on riided parajad. Pigem veidi suured.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kutt oli aastaselt 76 cm pikk ja kandis nr.80 Lennet. Järgmisel talvel aga oli olukord selline, et nr.86 Lenne tuli poole talve pealt nr.92 vastu välja vahetada, seega sulle soovitaks ka ikka 92 võtta, väiksemat kindlasti mitte ning suuremat ilmselt pole ka mõistlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps numbriabi palun!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.