Esileht Kasutajaabi ja mõtted Nupp “Teata ebasobivast” on mõttetu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Nupp “Teata ebasobivast” on mõttetu

Postitas:

Kui ma valin ülalt “Minu teemad” ja sealt “Vastused foorumis”, siis näen enda postitatud vastuseid. Nii peabki olema. Kõik on väga hea ja ilus ja lausa ideaalne, aga milleks on seal minu oma vastuste lehel iga vastuse juures nupp “Teata ebasobivast”? Ma peaksin olema ju päris peast segi, kui ma ise enda peale tahaksin moderaatorile kaevata?

Foorumites iga postituse või vastuse juures on see nupp väga vajalik, selles me keegi ei kahtle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 12:54; 22.11 11:28; 27.11 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma valin ülalt “Minu teemad” ja sealt “Vastused foorumis”, siis näen enda postitatud vastuseid. Nii peabki olema. Kõik on väga hea ja ilus ja lausa ideaalne, aga milleks on seal minu oma vastuste lehel iga vastuse juures nupp “Teata ebasobivast”? Ma peaksin olema ju päris peast segi, kui ma ise enda peale tahaksin moderaatorile kaevata?

Foorumites iga postituse või vastuse juures on see nupp väga vajalik, selles me keegi ei kahtle.

Sest muidu peaks tegema selleks eraldi arenduse, et seal vaates see nupp ära võtta. Miks peaks? See kujundus (et postituse üleval on Postitas: Kägu kell see ja see ning all on Vasta, Tsiteeri, Teata ebasobivast) on põhimõtteliselt nagu šabloon, läbi mille sulle näidatakse sinu poolt valitud tunnustele vastavaid vastuseid. Kui loed teemasid, siis on filtriks teema nimetus, kui vaatad oma vastuseid, siis on filtriks postitaja nimi – kuid kujundust ehk šablooni ju ei muudeta. Pildiraami sisse pannakse erinev pilt, aga raam on sama. Eraldi raami tegemine nõuab raha ja seega ilma mingi tõsiseltvõetava põhjuseta ei hakka keegi seda raha kulutama. Lihtsalt see, et “miks see peab seal olema” ei ole harilikult piisav põhjus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 00:42; 25.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama “kujunduse” ehk “šablooni” ehk “raami” sees on ka näiteks link “Muuda”, mille näitamine või peitmine just nimelt sellest olenebki, kas autor ja sisseloginud kasutaja on samad. Selles kohas, kus otsustatakse, kas näidata linki “Muuda”, saaks täpselt samuti otsustada ka selle, kas näidata nuppu “Teata ebasobivast”. See oleks isegi lihtsam, sest see ei pea sõltuma postituse ajast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 12:54; 22.11 11:28; 27.11 11:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama “kujunduse” ehk “šablooni” ehk “raami” sees on ka näiteks link “Muuda”, mille näitamine või peitmine just nimelt sellest olenebki, kas autor ja sisseloginud kasutaja on samad. Selles kohas, kus otsustatakse, kas näidata linki “Muuda”, saaks täpselt samuti otsustada ka selle, kas näidata nuppu “Teata ebasobivast”. See oleks isegi lihtsam, sest see ei pea sõltuma postituse ajast.

Jahnoh, aga see ongi juba tehtud arendus ja sellele on raha kulutatud, uus arendus tuleks aga tellida. Oled ju minuga nõus, et see “Muuda” klahv on vajalik arendus, sinu soovitu aga lihtsalt iluviga või isegi mitte seda, pigem mina nimetaks seda perfektsionismiks, millel pole tegelikult mingit tähtsust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 00:42; 25.11 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama “kujunduse” ehk “šablooni” ehk “raami” sees on ka näiteks link “Muuda”, mille näitamine või peitmine just nimelt sellest olenebki, kas autor ja sisseloginud kasutaja on samad. Selles kohas, kus otsustatakse, kas näidata linki “Muuda”, saaks täpselt samuti otsustada ka selle, kas näidata nuppu “Teata ebasobivast”. See oleks isegi lihtsam, sest see ei pea sõltuma postituse ajast.

Jahnoh, aga see ongi juba tehtud arendus ja sellele on raha kulutatud, uus arendus tuleks aga tellida. Oled ju minuga nõus, et see “Muuda” klahv on vajalik arendus, sinu soovitu aga lihtsalt iluviga või isegi mitte seda, pigem mina nimetaks seda perfektsionismiks, millel pole tegelikult mingit tähtsust.

Sellega olen ma nõus, et sellel pole tegelikult mingit tähtsust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.11 12:54; 22.11 11:28; 27.11 11:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Nupp “Teata ebasobivast” on mõttetu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.