Esileht Pereelu ja suhted Nutan ja ei tea mida teha

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Nutan ja ei tea mida teha

Postitas:

mu abikaasa on 42 aastane,oleme abielus ja meil on 2 last 16 ja 2,5 aastane,elame minu sünnikodus mida remontisime enda järgi,enne elasime üürikorteris 2 aastat ja enne seda 14 aastat ämma juures-ja mees ikka täitsa ,memmekas,tuli juua täis peaga koju ja hakkas oma hinge puistama,et temale ei meeldi siin elada ja ta ei harju ära ja tahtis kohe minna oma emmekese juurde ja et jääbki sinna elama ja jätab meid maha,kas tõesti nii lihtne ongi siis,emme on tähtsam kui naine ja lapsed..mis ma pean nüüd tegema kas hoidma kinni või laskma minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vägisi armsaks ei tee. Las läheb oma emme juurde tagasi, elagu nad hästi ja saagu neid palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et su mees oma ema isikuliselt taga igatseb. Räägi temaga rahulikult ja püüa aru saada, mis talle selles elukohas ei meeldi:
– fakt, et see on sinu lapsepõlvekodu
– kas see on äkki korter, aga tema vanematel oma maja
– asukoht
– sisustus
– naabrid

Või siis on asi hoopis selles, et mehe vanemate juures elades tegi ämm süüa ja mehele maitsevad tema tehtud road paremini?

Põhjusi võib palju olla. Teada saad need ainult rahulikult sõbralikult rääkides. Kas mehele muidu üürikorter meeldis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, kuula veel purjus inimese lora. ma olen enam kui veendunud, et kaineks saades ütleb mees, möhh? ja te elate õnnelikult koos edasi kuni surm teid lahutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui õudne. Öeldakse ju, et jooda mees täis, saad teada, mis ta tegelikult mõtleb. Uhh, sellise saadaksin küll emme kaissu. Peale nii pikka kooselu ikka selline memmekas, prr. Ma saaks aru, et kui tal see elukoht ei meeldi ja pakub mingi muu lahenduse kogu perele, aga et üksi emme juurde… ei aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

räägi temaga kui ta kaine on ja ära enne mingeid radikaalseid otsuseid vastu võta. purjus peaga ei räägi inimene alati tõtt midagi, sest ka tunded on liialdatud nagu ka soovid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu ja laste juures olles peab ta MEES olema – otsustaja ja pere ülalpidaja. Oma ema aga nunnutab ja toob kõik kandikul ette (laps jääb ikka oma emale lapseks, ükskõik kui vana Ta ka poleks) – mees saab jälle laps olla ning ei pea midagi otsustama (soe söök-jook nina alla jms)…
Mees soovib rohkem nunnutamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

öäkk, mul kaoksid kohe tunded sellise memmeka peale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära nuta:) See pole küll asi, mille pärast pisaraid valada eks:) Püüa mehega rääkida. Kõige parem on, kui sa räägid talle oma mõtetest ja tunnetest, mida tema käitumine sinus tekitab. Tavaliselt toob see mehe reaalsusesse tagasi. Olen enam kui kindel, et ta mõistab ja saab aru oma käitumise tagajärgedest. Loodan, et saate oma elu tagasi rööpasse.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma laseksin minna kuid nõuaksin siiski mingit abiraha ka temalt sest kohustused on ja jäävad talle siiki! Kui inimene on valmis minema siis ta ka läheb ehk tuleb seal tal teie igatsus ja mõistab, et tema koht on tema pere juures!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Nutan ja ei tea mida teha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.