Esileht Hobinurk Nutikell

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Nutikell

Postitas:
Kägu

Nutikellade osas täitsa võhik.
Kas on olemas sellist nutikella, millega saab telefonikõnesid vastu võtta, kui telefon käepärast pole.
Et ei peaks telegoni kogu aeg kaasas kandma tööl (suuremat sorti koolimaja).

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole. Ainult Michael Knight-l oli aga see ka kakskümmend aastat tagasi.

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu nutikellaga (Samsungi oma) saab iseenesest kõnesid vastu võtta, aga see pigem olukorraks, kui ei viitsi telefoni näiteks kotist välja otsida vms – see eeldab siiski, et on ühendus telefoni ja kella vahel, nii et kui telefon on suure koolimaja ühes otsas ja kell teises, on ühendus kindlasti katkenud. Kodus korteri piires kestab küll igal pool, aga kas või kontoris kipub juba katkema, kui jätan telefoni lauale ja lähen kontori teise otsa kööki. Ja nutikellad käivad vist pea kõik telefoniühenduse kaudu, välja arvatud laste nutikellad, need toimivad eraldiseisvalt, aga üldiselt saab välja helistada ainult kindlale arvule numbritele.

Teine asi on see, et näiteks Apple’i kellaga saab küll telefonikõnesid teha ka siis, kui telefoni ennast läheduses pole, aga sel juhul pead sa ka eraldi telefoniplaani eest maksma, üks telefonile, üks kellale (või noh, miks ka mitte ainult kellale, ma pole lihtsalt sellist inimest kohanud). Tasuta variant oleks muidugi helistada üle wifi (ntks Facetime, Skype jne), see toimiks küll.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

On küll, Apple nutikellaga näiteks. Aga ega see telefon nüüd väga kaugel ikkagi ei saa olla, ta peab kellaga bluetoothiga ühenduses olema.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nutikellade osas täitsa võhik.

Aga ole siis edasi. Kes sind keelab? Tahad olla debiil, siis oled.

Ja perekooli teadjad sind nagunii targaks ei õpeta.

+2
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Samsung Watch 3 näiteks. LTE variant on see, millega saab rääkida nagu Michael Knight Kittiga. Vajalik on e-SIM. Kui privaatsemalt tahad jutustada, siis osta Galaxy Budsid või mõni analoog asemele.
Üks asi veel: kõik operaatorid ei paku nutikellale e-simi. Uuri enne välja, kas sinu oma pakub või pead operaatorit vahetama hakkama.

Ah, näed, soodsamaid on ka.

On küll, Apple nutikellaga näiteks. Aga ega see telefon nüüd väga kaugel ikkagi ei saa olla, ta peab kellaga bluetoothiga ühenduses olema.

Ei pea, kui on LTE kell.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ärge ajage inimesele kägu, et telefon peab läheduses olema. Bluetoothiga ühendatud kella puhul jah, aga nagu viimane vastaja mainis, siis LTE kellaga pole see vajalik.

Telia ja Elisa pakuvad mõlemad eSIMi, seega nende kliendina on see lahendus täiesti võimalik. Tele2 ei tea.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Segaseks jääb miks peaks telefon olema teisel pool kooli ja ise siis nagu salaluure agent kellaga rääkima? Ma saan aru, kui oled minister ja käid jooksmas ning vaja just sel ajal mingi tähtis otsus teha ja see edastada kõnega aga tavalisel inimesel ei ole mingit vajadusts sellise jaburuse jaoks. Raiskad ainult veerand rohkem raha ära.

+1
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Segaseks jääb miks peaks telefon olema teisel pool kooli ja ise siis nagu salaluure agent kellaga rääkima? Ma saan aru, kui oled minister ja käid jooksmas ning vaja just sel ajal mingi tähtis otsus teha ja see edastada kõnega aga tavalisel inimesel ei ole mingit vajadusts sellise jaburuse jaoks. Raiskad ainult veerand rohkem raha ära.

Sel põhjusel, et liigun klassist klassi, jube mugav on nö tühjade kätega käia, mitte muretseda, ega oma telefoni maha pole unustanud kusagile. Taskuid ka kleitidel pole.
Ja kui telefon koos muu varandusega “kindlasse kohta” maha jääb, võib mõne eluolulise kõne maha magada (väga palju neid õnneks pole, aga võib juhtuda, et teises koolis käiv 2. klassi lapsel on “hädaolukord” kool-ring-kodu liikumisel, korteriühistuga ka hetkel asjaajamist hulgim, võib mõni oluline kõne tulla jms.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apple watch on selline, aga mitte veel Eestis. Eestis peab olema telefon leviulatuses, no ütleme, et kui ülisuur kodu pole, saab igalpool kellaga rääkida. USAs pidi saama juba nii, et pole vaja telefoni üldse ligidale. Arvatasti muutub ka meil see varsti nii

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Apple watch on selline, aga mitte veel Eestis. Eestis peab olema telefon leviulatuses, no ütleme, et kui ülisuur kodu pole, saab igalpool kellaga rääkida. USAs pidi saama juba nii, et pole vaja telefoni üldse ligidale. Arvatasti muutub ka meil see varsti nii

Juba on. Lingid leiad ülevalt.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on selline-
https://pood.telia.ee/nutikellad/nutik%C3%A4ekell-Samsung-Galaxy-Watch-Active2-40-mm-4G/SM-R835FSDASEB

Saan Michael Knighti mängida küll 🙂

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on Apple Watch ja kuigi kasutan kella pealt kõnedele vastamist üsna harva, siis kvaliteet on väga hea, mees ja sõbrad ütlevad, et ei saa arugi, et läbi telefoni ei räägi. Mul on lisaks veel nii seadistatud, et kui kell on käe peal, siis sõnumi/kõne korral on telefon vait ja häält ei tea ning kell väriseb korraks. Kuna mul on beebi, kes tihtipeale magab, on mugav kui ei pea ootamatu helina pärast muretsema. Meeldib ka taskulambi funktsioon, et saan valguse (valge või punase) kella pealt põlema panna ja ei pea pimedas toas lampi otsima, jällegi beebiga mugav.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sel põhjusel, et liigun klassist klassi, jube mugav on nö tühjade kätega käia, mitte muretseda, ega oma telefoni maha pole unustanud kusagile. Taskuid ka kleitidel pole.

Ja kui telefon koos muu varandusega “kindlasse kohta” maha jääb, võib mõne eluolulise kõne maha magada (väga palju neid õnneks pole, aga võib juhtuda, et teises koolis käiv 2. klassi lapsel on “hädaolukord” kool-ring-kodu liikumisel, korteriühistuga ka hetkel asjaajamist hulgim, võib mõni oluline kõne tulla jms.

Daamidel on tavaliselt ridikül kuhu oma nipsasjad panna. Pole ma veel näinud naisterahvast kes liiguks ilma käekotita ringi.

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Daamidel on tavaliselt ridikül kuhu oma nipsasjad panna. Pole ma veel näinud naisterahvast kes liiguks ilma käekotita ringi.

Õpetaja koolimajas nüüd ometi ei hakka oma ridiküli terve päev kaasa vedama klasside vahet käies 🤦

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Bluetoothiga saab vastu võtta kui ka bluetooth komplekt on telefoni külge ühendatud siis ühendab tolle kõrvaklapid ja mikrofoni kui kellaga kõne vastu võtta. Kuid jah, limiteeritud kaugus telefonist.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

suuremat sorti koolimaja

See on see kekaõps taas?
Kes iga perekoolikaga kohtuda tahab, kuna tal endal miskipärast meest ei ole?
Aga see-eest soovib kõigiga koguaeg kohtuda?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

suuremat sorti koolimaja

See on see kekaõps taas?

Kes iga perekoolikaga kohtuda tahab, kuna tal endal miskipärast meest ei ole?

Aga see-eest soovib kõigiga koguaeg kohtuda?

Ei ole (ei tea ka seda kekaõpsi).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õpetaja koolimajas nüüd ometi ei hakka oma ridiküli terve päev kaasa vedama klasside vahet käies 🤦

Aga kui tahab nina pühkida? Taskurätt kleidivarrukas?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui tahab nina pühkida? Taskurätt kleidivarrukas?

Paberkäterätid on koolimajades üldjuhul pea igas ruumis saadaval – ei pea oma taskurätipakki tingimata kaasa vedama 🙂

+2
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Hobinurk Nutikell