Esileht Koolilaps Nutitelefon 10-aastasele

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Nutitelefon 10-aastasele

Postitas:

Mis hinnaklassis teie sama vanade telefonid on? Mitte et see minu valikut kuidagi muudaks. Plaanin osta alla 200-eurose. Soovitage võhikule telefone, mis selle raha eest mängimist kannataks ja kooli äppe ka lisaks mahutaks.
Kas Huaweil saab siis nüüd google play store kasutada või on sanktsioonid peal ikkagi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu omal on samsung s20e, just enne kriisi ostsime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele väga OK telefonid, kuna kannatavad natuke rohkem kukutamist, peale istumist ja muud sellsit tavapärast lastega juhtuvat: https://www.euronics.ee/t/94879/telefonid/nutitelefon-blackview-bv5500/bv5500-yellow

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 08:28; 08.04 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on Iphone 7. Laps on rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 14:01; 08.04 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Xiaomi, alla 200€ sai väga heade tehniliste parameetritega telefoni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Xiaomi Redmi Note 8T oli minumeelest ca 170€. See hetkel vist küll kõige soodsam ja võimekam, lisaks hunnik häid pilte tegevaid kaameraid mis on tavaliselt 3x kallimatel telodel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on Iphone 7. Laps on rahul.

Kust saab iPhone7 alla 200 euriga?
Mu lapsel on Nokia 4.2 (mälu jaoks ostsime lisaks veel ühe kaardi sisse) Ta küll juba 12 aga regulaarselt lõhub telefoni korra aastas totaalselt ära. Ekraan läheb esimese kuuga ja seal edasi sujuvalt allamäge… enne kallimat ei osta, kui pole näidanud, et veidi kauem vastu peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust saab iPhone7 alla 200 euriga?

teemaalgataja küsis- mis hinnaklassis teie laste telefonid on.
Ilmselt Iphone 7 maksab rohkem kui 200, aga ma vastasin teemaalgatajale ja vastates ei mõelnud pingsalt, et vastata võivad ainult need, kelle lapse telefon maksab alla 200.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 14:01; 08.04 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust saab iPhone7 alla 200 euriga?

http://www.ebay.co.uk

iPhone 7 nagu muda, alla 200 EUR ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 08:28; 08.04 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees kinkis meie lapsele 12-ndaks sünnipäevaks iPhone Xs. Tal see juba mitmes iphone ja meil tervel perel on, nii mugav kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin eelmine aasta Samsung Galaxy S7 järelturult 200ga. Samsungi lipulaev, lihtsalt mitte kõige tutikam. Palju võimekam kui lähedaste uuena ostetud sama hinnaga moblad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on üsna lohakas ja temal on CAT, mis kannatab nii vett, kukkumist kui ka kõike muud. See käis tal ükskord pesumasinas ka, kui ise otsustas oma jopet pesta, aga unustas telefoni taskusse. Hoolikamal on I Phone’d, mis mul endal on üle jäänud, I Phone’d on üsna õrnad, eriti ei kannata nad vett, kui see juhtub, on remont väga kallis, sest akut ise eemaldada ei saa. Praegu on tal I Phone 8, minu vana. Sellele lohakamale poisile ma annan need telefonid, millest väga kahju ei ole, sest unustab ja kaotab ka päris palju asju. Oma kohalike elanike grupis ma muudkui loen, kuidas vanemad ahastavad, et kaotatud jälle mingi ligi 1000 eurone telefon.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 9.aastasel on selline:
https://pood.telia.ee/nutitelefonid/mobiiltelefon-Xiaomi-Redmi-8-32-GB-must/25463

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on üsna lohakas ja temal on CAT, mis kannatab nii vett, kukkumist kui ka kõike muud. See käis tal ükskord pesumasinas ka, kui ise otsustas oma jopet pesta, aga unustas telefoni taskusse.

Mu lapsel ka lihtsalt juhtub alati ja ta kulutab ikka ühe telefoni aastas. See CAT oli nendest veel kõige hullem. Peale ühte kukkumist läks rikki nii kuular kui sim-kaardi pesa. Saatsin remonti, sest see tuli odavam kui uus osta. Peale remonti sai veel paar nädalat kasutada ja siis läks laadimispesa rikki. Siis ka veel remontisin ja sai veel mõned kuud kasutada, kuni laps pillas vette ja siis läks emaplaat rikki. Siis enam ei parandanud, vaid ostsin uue – Huawei. See on siiani alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Nutitelefon 10-aastasele