Esileht Hobinurk nutitelefon hiinast – kas tasub osta?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: nutitelefon hiinast – kas tasub osta?

Postitas:
Kägu

kas olete omale hiinast nutitelefone ostnud? kas on usaldusväärne sealt osta või saab mingit odavat jama ainult?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid saada odavat jama, võid saada samu telefone, mida siitki osta saad. Näiteks Xiaomi ja Oneplus on head telefonid olenemata sellest, kas ostad neid siit või sealt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sada aastat tagasi”, kui Eestis veel Oneplus telefone ei myydud, tellisin selle Hiinast. Elu parim telefon!

Mõned aastad tagasi ostsin eBay kaudu Hiinast Xiaomi. Töötab siiani laitmatult. Hinnavõit 260 €.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te neid hiinakaid kasutate, sinna ei saa ju äppe laadida?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kunagi ostsin kaks odavat tahvelarvutit mingist hiina e poest. Olidki odavad ehk täielik saast. Mõlemad läksid poole aasta pärast katki. Ühe telefoni tellisin ka kunagi. See läks ka katki. Saatsin garantiikorras tagasi, remontisid ära ja siiani töötab abitelefonina. Kuigi vahepeal ostsin uue telefoni. Viimased neli telefoni olen ostnud ikkagi meie kaubandusvõrgust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav tellis kunagi Samsung S5, kuid see läks maksu- ja tolliameti poolt hävitamisele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

saad koos sisseehitatud nuhkvaraga.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav tellis kunagi Samsung S5, kuid see läks maksu- ja tolliameti poolt hävitamisele.

Miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mingi 25-eurone. Peamiselt helistamiseks. Muidugi kõigeks muuks sobis ka, aga operatsioonisüsteem oli jube segane, võttis ikka aega, et selgeks teha, kuidas miski töötab. Aku pidas hästi, olin täitsa rahul, kuni tööandja lõpuks uue ostis.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te neid hiinakaid kasutate, sinna ei saa ju äppe laadida?

Ostad Androidi telefoni, millel on Playstore ja palun lae mida tahad. Millest sul see arvamus, et Hiinas valmistatud telefonidesse äppe laadida ei saa? Huawei pärast? See on hoopis teine ooper, sest Huaweil ei ole Androidi opsüsteemi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostsin eelmine suvi 56 euriga samsung või sannaing pigem s22 ultra no mine pekki naera puruks kiviajal vist olid ka paremad telefonid ????????????

Andmed olid muidugi nii üles kiidetud kaamera kvaliteet pidi superlux olema.

 

Kino sai vähemalt tuttavatele hää öelda et näe mul ka ultra olemas

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi sim kaart mitte ei käi külgedelt võtmega vaid kaas tagant lahti nagu 20a tagasi ja aku välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te neid hiinakaid kasutate, sinna ei saa ju äppe laadida?

Ostad Androidi telefoni, millel on Playstore ja palun lae mida tahad. Millest sul see arvamus, et Hiinas valmistatud telefonidesse äppe laadida ei saa? Huawei pärast? See on hoopis teine ooper, sest Huaweil ei ole Androidi opsüsteemi.

Google ja selle teenused on Mandri-Hiinas blokeeritud. Nende Androidi telefonidel ei ole Play Store’i. Vaatasin praegu, et õpetused on üleval jah, kuidas mingi hullu keberniidi abil sinna selle siis ise installida saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav tellis kunagi Samsung S5, kuid see läks maksu- ja tolliameti poolt hävitamisele.

Miks?

Muulle nagu meenub, et elektroonikat, millel puuduvad EL-s nõutavad sertifikaadid, üle piiri ei lasta. Sinna alla läheb suur osa Hiinas toodetavast, samas Samsungil (mis on, muideks, Korea) võiks need ju olemas olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle oleks põhimõtteliselt vastuvõetamatu, et keegi suur isa kuskil omab täpset ülevaadet minu asukohast ja tegemistest ja kõigest. Sellestki piisab, et Facebook ja asukoharakendused seda teavad, kus ma igal ajahetkel olen, puudu on veel eks, et hiinlased ka seda punktipealt teaksid.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle oleks põhimõtteliselt vastuvõetamatu, et keegi suur isa kuskil omab täpset ülevaadet minu asukohast ja tegemistest ja kõigest. Sellestki piisab, et Facebook ja asukoharakendused seda teavad, kus ma igal ajahetkel olen, puudu on veel eks, et hiinlased ka seda punktipealt teaksid.

Jah, hiinlasi kindlasti huvitab väga, mida üks keskpärane eesti Kägu teeb või kus käib. Kindlasti on see neile ülihuvitav ja erakordselt vajalik info.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, hiinlasi kindlasti huvitab väga, mida üks keskpärane eesti Kägu teeb või kus käib. Kindlasti on see neile ülihuvitav ja erakordselt vajalik info.

sul pole aimugi, mida Hiina ja Venemaa sugused juberiigid IGASUGUSE infoga peale võivad hakata…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks seda telefoni ei saa Eestist osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit head ingliskeelset raamatut kommenteeriti just KUKU raadios, kust loeti ette tsitaat “teie võite venemaa vastu mitte huvi tunda, kuid on kindel, et venemaa teie vastu tunneb”. Hiina kohta pädeb see veelgi enam. Vaadake ometi saateid hiinlaste maailmavallutuse plaanidest ja arengust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingit head ingliskeelset raamatut kommenteeriti just KUKU raadios, kust loeti ette tsitaat “teie võite venemaa vastu mitte huvi tunda, kuid on kindel, et venemaa teie vastu tunneb”. Hiina kohta pädeb see veelgi enam. Vaadake ometi saateid hiinlaste maailmavallutuse plaanidest ja arengust.

ei tasu nii ullike olla ja igasugust jama uskuda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei tasu nii ullike olla ja igasugust jama uskuda

Igasugust jama? Kui valitsusasutuste töötajatel just sellepärast on paljudes riikides keelatud Hiina telefonid, kas siis ikka on jama?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Hobinurk nutitelefon hiinast – kas tasub osta?