Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nutmine ja üliemotsionaalsus.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Nutmine ja üliemotsionaalsus.

Postitas:

On kellelgi veel näiteid nutma puhkemistest ja üliemotsionaalsusest väljaspool kodu? Mina hakkasin nutma poejärjekorras, kui minust ettepoole trügiti, endal ka oli veidi häbi. Mees lohutas, et see on ju hormoonidest ja seega normaalne…:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ulun iga päev, õhkõrna ilusa asja peale telekas nt, kohe vesi lahti 😀 kuna olen iiveldusega kodus, siis väljas eriti ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 Tuttav tunne,iga asi ajab nutma,iga asi ajab vihaseks,,kurbi saateid ei saa yldse vaadata juba saate nimi ise ajab nutma rääkimatta vaatamisest 😀 ja vihasex ajavad ka kõik asjad,mix mees prügi välja ei viinud mix mees oma märja rätiku vedelema on jätnud mix mix mix,,,ei tea mix kyll ma nii endast välja lähen,ei taha yldse olla selline närviline aga ei kontrolli enda tundeid ja kui mingi asi naerma ajab siis ka ikka südamest 😀 on ikka naljakas asi see rasedus 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hakkasin ka rasedana mõnikord nutma, kui keegi poesabas mööda trügis või muud säärast.
Kui kolmanda ootele jäin, ostsin suurematele TEA kirjastusest raamatu \”Koer taskus\”. Seal sööb 5-aastane poiss endale hunniku tablette sisse, et mitte tuulerõugetesse jääda, ja lõpetab haiglas. Lugesin seda raamatut bussipeatuses, et aega parajaks teha, ja nutsin ikka kõva peatäie.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ise käin koolis ja lopetan see aasta, siis igapäevane, et tunnis opetajatega vaidlustesse satun ja väga ägedaks lähen:D Samuti pole ebatavaline, kui mingist asjast mitte aru saades ukse taha vesistama jooksen.
Onneks enamus opetajad olukorrast teadlikud, ja votavad asja rahulikult, moned kaasopilased aga, enamuses meesterahvad, siiamaani väha hämmeldunud:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, tuttav tunne 😀
Eile nt hakkasin suurest vihast nutma poes, kuna mu kott hakkas piiksuma ja turva tahtis seda näha. Karjusin ta peale kogu jõust, et kelleks mind peate, vargaks või? Pärast oli muidugi häbi kui sellele mõtlesin, tegi ju ainult oma tööd. Aga jah kõik asjad tunduvad 10 x hullemad ja igast pisiasjast võin endast välja minna, kohutav 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli raseduse alguses samamoodi.Kui minust sõitis mööda vilkuritega kiirabiauto, siis nutsin mitu tundi järgemööda, sest keegi oli haige ja nii kahju oli. Mees ütles mulle mõne minu arvates mitte nii väga torda lause, nutsin keset poodi nagu kolmeaastane. Kõik beebidega seotu (nt ilusad väiksed riided) ajas nutma. Mul kolmas rasedus ja mees ütles, et ma selle rasedusega kõige normaalsem 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt! Ma nutan telekas ilusate ja kurbade asjade peale, kui poes keegi mööda trügib või bussis keegi väga ebaviisakas on . nutan ka arsti juures kui mu arst tõreda häälega räägib jnejne. See on täiesti õuudne. emotsioonid ja pisarad lihtsalt tulevad ja neid ei saa kinni hoida. :D.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pisardan iga pisikese asja peale ja vaene mees, mul temast kohe kahju, ma iga mõtetu asja peale lähen niiiiii närvi. Müts maha nende tublide meeste ees, kes meid välja kannatavad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nutmine ja üliemotsionaalsus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.