Esileht Ilu ja tervis Nutt tuleb peale

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Nutt tuleb peale

Postitas:

Kui su laps oleks vaktsineeritud, siis oleks ta ta arstile saanud.

Tema klassis pole keegi peale õpetaja vaktsineeritud, sest nende vanuses lapsi ei vaktsineerita.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu terviseprobleemi sümptomiteks olid ju gaasid, kuidas need emakapolüübiga seotud saavad olla?

Sõbranna emal avastati emakakaelavähk ja tal olid ka gaasid pidevalt ja arst ütles, et see on üks sümptom, millega tuleks kontrolli minna.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole Eestist viimase 30 aasta jooksul toimivat arstiabi saanud (välja arvaud perearsti antibiootikumid või vereanalüüsid). Olen maksud kümneid tuhandeid eurosid küll Eesti tasulise meditsiiniteenuse pakkujatele, küll välismaistele. Seetõttu olen veel elus. Ei ole minu frustratsiooni Eesti meditsiini osas keegi siiani tõsiselt võtnud. Miks peaksin siis nüüd seda koroonahüsteeriat tõsiselt võtma? Olen kogu elu oma tervise eest ise võidelnud, võidelgu ülejäänud ka.

Asi ei ole selles, mida välismaa arstid arvavad. Asi on selles, et olen oma tervisehädadega siin riigis juba 30 aastat üksi olnud. Praegu aga oodatakse minult solidaarsust teiste suhtes. Olen mina terve elu oma tervise eest lisaks riiklikule kindlustusele veel ka omast taskust maksnud, maksku nüüd siis teised ka.

Kindlasti on võimalik juba nädalaga tasulisele südameopile saada.

On ka ülejäänud inimesed siin foorumis 30 aastat Eesti arstiabiga kokku puutunud ning näinud nii Eesti meditsiinisüsteemi tugevaid külgi kui ka puudujääke.

Aga see on nii mürgine mõtteviis, et kui mul oli paha(MINU probleem ei leidnud lahendust) siis tahan, et ka kõigil teistel võimalikult halb/raske oleks…

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on nii mürgine mõtteviis, et kui mul oli paha(MINU probleem ei leidnud lahendust) siis tahan, et ka kõigil teistel võimalikult halb/raske oleks…

Millest sa seda välja loed, et ta tahab, et teistel raske oleks?

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on nii mürgine mõtteviis, et kui mul oli paha(MINU probleem ei leidnud lahendust) siis tahan, et ka kõigil teistel võimalikult halb/raske oleks…

Millest sa seda välja loed, et ta tahab, et teistel raske oleks?

Ta sõna-sõnalt kirjutas: “Olen kogu elu oma tervise eest ise võidelnud, võidelgu ülejäänud ka.”

Ehk et kuna temal on halb olnud ja pole abi saanud siis las teised ka vaevlevad.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pidi järgmisel nädalal olema südame operatsioon aga sain teate et see lükatakse koroona olukorra tõttu teadmata ajaks edasi. Jah, mul ei ole veel eluohtlik seisund, kuid ma ei jõua nt enam ilma puhkamata teisele korrusele minna, hingamisraskused ja mul on kolm väikest last. Lihtsalt nii vihale ajavad see olukord ja siis veel marsivad ning nendest marssijatest võtavad järgmistel nädalatel kindlasti veel ja veel ressursse tervishoius ära. Varsti ei saa ka pimesoole opile.

Lihtsalt väljaelamiseks

Praegu on parem haiglasse mitte sattuda. sest sa võid sealt koroona saada. 130 inimest on koroonaga nakatunud, aga mitte koroona tõttu haiglas. See on ju väga hull olukord. Ma tahan, et see inimene võetaks vastutusele, kes kaotas ära nakkushaiglad kõigist keskustest. Ega need nõukaajal niisama polnud ja lihtne on hävitada toimivat süsteemi kui uut üles ehitada. MIks on nakkusohtlikud inimesed teistega haigetega koos? Kes tuli sellise idee peale, et paneme kõik kokku? Ja kes olid need, kes nõustusid sellega. Miks nakkushaiglas tehakse üldse südameoperatsioone? Kus on organiseerijate mõistus ?

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on nii mürgine mõtteviis, et kui mul oli paha(MINU probleem ei leidnud lahendust) siis tahan, et ka kõigil teistel võimalikult halb/raske oleks…

Millest sa seda välja loed, et ta tahab, et teistel raske oleks?

Ta sõna-sõnalt kirjutas: “Olen kogu elu oma tervise eest ise võidelnud, võidelgu ülejäänud ka.”

Ehk et kuna temal on halb olnud ja pole abi saanud siis las teised ka vaevlevad.

Võitlemine ei ole vaevlemine, aga okei. Või noh, kuidas kellele…

+4
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on nii mürgine mõtteviis, et kui mul oli paha(MINU probleem ei leidnud lahendust) siis tahan, et ka kõigil teistel võimalikult halb/raske oleks…

Millest sa seda välja loed, et ta tahab, et teistel raske oleks?

-võidelgu ülejäänud ka.

-maksku nüüd siis teised ka.”

jt tema kommentaaride sisu

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Same vaadelda ühte sama puud ja kirjeldada seda kahte erinevat moodi.

Ma ei näe, et selle inimese soov oleks, et teised ka kannatagu – ta kritiseerib madalat kvaliteeti, mida saanud on. Aga alati on võimalik juttu võtta rohkem sõna-sõnalt, kui mõeldud.

Justkui teil oleks mingi huvi teistes inimestes pigem halba ja vigu näha. Kes mida välja sellest kõigest nüüd loeb 🙂

Sõim või vaikus – tule!

+3
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka üleüldine suremus oli EV-s ka koos koroonaga (2020. aastal) aastast aastasse sama, kuniks valitsema asus Kaja Kallas. Sellel aastal on meil statistikas loomulikult laibameri. Aga seda liberaalide pooldajad loomulikult märgata ei soovi.

Ära valeta. Surmade arv tõusis 2020 aasta detsembri alguses. Koroona lasi käest ära ja suremus tõusis Kesk-Ekre-Isamaa valitsemise ajal.

Jah, Kallase valitsuse ajal see jätkus, aga koroonasurmad ei hooli valitsuse vahetusest. Sel hetkel olid asjad juba nii kehvad, et järgnevat ära hoida enam ei olnud võimalik. Nüüdseks muidugi oleks saanud teha paremaid otsuseid ja asja paremini hallata, aga esimesed paar kuud uue valitsuse aegset koroonakriisi  oli küll veel vägagi eelmise valitsuse käest laskmise tulemus. Koroona ei hüppa nupuvajutusega tagasikäigule, see võtab ikka aega.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Same vaadelda ühte sama puud ja kirjeldada seda kahte erinevat moodi.

Ma ei näe, et selle inimese soov oleks, et teised ka kannatagu – ta kritiseerib madalat kvaliteeti, mida saanud on. Aga alati on võimalik juttu võtta rohkem sõna-sõnalt, kui mõeldud.

Justkui teil oleks mingi huvi teistes inimestes pigem halba ja vigu näha. Kes mida välja sellest kõigest nüüd loeb ????

Sõim või vaikus – tule!

Mis see viimane lause pidi tähendama???? Panid jubeda pirni, nüüd ei teagi kohe kas vaikida vōi sõimata, send help.

Mina ühinen nende arvamusega, kes lugesid nendest kommentaaridest õelust. Ja mitte ainult, ülim kibestumus tuleb sealt ridade vahelt. Ma arvan et sinu negatiivne kogemus ei saa tõmmata vett peale kõigile arstidele ja meditsiinisüsteemile. See on sama kategooria, nagu mehed on sead, kui petta saad. Välistades võimaluse, et ka normaalseid mehi eksisteerib. Nii et tee endaga tööd, väga kibestunud oled hetkel.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Same vaadelda ühte sama puud ja kirjeldada seda kahte erinevat moodi.

Ma ei näe, et selle inimese soov oleks, et teised ka kannatagu – ta kritiseerib madalat kvaliteeti, mida saanud on. Aga alati on võimalik juttu võtta rohkem sõna-sõnalt, kui mõeldud.

Justkui teil oleks mingi huvi teistes inimestes pigem halba ja vigu näha. Kes mida välja sellest kõigest nüüd loeb ????

Sõim või vaikus – tule!

Oma murest või negatiivsest kogemusest rääkida on väga okei. Kui aga oma jutus korduvalt toonitada, et teistega võiks samamoodi juhtuda, siis see on mürgine mõtteviis. (Kommentaar on ainult konkreetse mõtteviisi kohta, mitte isiku kohta)

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun nendega, kes arvavad, et mittevaktsineeritud peaksid oma ravi kinni maksma. AGA eelkõige peaksid oma igasuguse ravi kinni maksma suitsetajad, sest suitsupakil on juba aastakümneid olnud hoiatused, et suitsetamine tapab ja põhjustab haigusi. Ka ülekaalulised peakisd oma ravi ise kinni maksma ja paljud südamehaigused tulevad elustiilist….

Ka minul onkogemus, et meie tasuta meditsiinisüsteem ei suutnud mu kroonilisele haigusele diagnoosi leida, sest uuringuid ei raatsitud teha. Tegin kallid ja tasulised uuringud, sain diagnoosi ja nüüd maksan osaliselt oma ravi eest ise, sest tasuta ei raatsita mulle vajalikus mahus jälgivaid uuringuid teha. Meil on olemas nii hooned, seadmed kui personal kui oled valmis maksma. Oi, kuidas ma tahaksin, et minu palgast ei läheks raha sinna ühtsesse potti!

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka lapsel järgmisel nädalal pidi arstivisiit olema, kuid oodanud seda. Selle nädala alguses lapse vaktsineeritud õpetaja oli kurtnud halba enesetunnet ja saimegi teate, et õpetaja on covidis ja laps lähikontaktne. Nüüd juba mõned lapsed ka haigestunud ja ilmselt lisandub neid veel, sest testima pole veel jõutud. Seega jah, kurb olukord ja ausaltöeldes ajab vihaseks küll, et vaktsineeritutel on justkui täitsa ok seda levitada ja siis pole hullu midagi. Tore seegi, et ta vähemalt testima läks oma halva enesetundega ja need nakatunud lapsed nüüd ringi ei konda.

Kui su laps oleks vaktsineeritud, siis oleks ta ta arstile saanud.

kui sa oleksid teemat edasi lugenud enne kommenteerimist, siis teaksid, et see laps pole veel vaktsineerimisealine. targuta vähem.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis neid inimesi südameopini viib? Sageli unetus, mida siinmail on üsna raske ravida, sest psühhiaatri ja tablettide järjekorras tuleb pool aastat oodata (raha eest saab retsepti kiiremini kätte) ja adekvaatseid terapeute on vaid paar, kes mõistagi, ainult raha eest oma teenuseid pakuvad. Nende ootejärjekord on mitu aastat.

Minul avastati kaasasündinud geneetiline südamerike. Elasin veidi üle 30 aasta ära (sh pole elus ühtegi suitsu teinud, ei joo alkoholi, toitun tervislikult) ja siis kukun lihtsalt kokku ja saan teada et mul tegelikult koguaeg süda haige olnud.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Suitsetajad maksavad nii palju aktsiisi, et teatud mõttes võib öelda, et maksavadki oma ravi kinni.

Ma olen lapsega omal ajal meditsiini hammasrataste vahele jäänud. Hinnaks hulk närve ja umbes 10000 eurot. See aeg ja mälestus on nii jubedad, et vaenlasele ka ei tahaks midagi sellist. Ja ei häiri ka, et mingite suhteliselt väikeste hädadega lapsed said lastehaiglast abi, aga minu oma mitte.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suitsetajad maksavad nii palju aktsiisi, et teatud mõttes võib öelda, et maksavadki oma ravi kinni.

Ma olen lapsega omal ajal meditsiini hammasrataste vahele jäänud. Hinnaks hulk närve ja umbes 10000 eurot. See aeg ja mälestus on nii jubedad, et vaenlasele ka ei tahaks midagi sellist. Ja ei häiri ka, et mingite suhteliselt väikeste hädadega lapsed said lastehaiglast abi, aga minu oma mitte.

siis oleks ju päris aus, kui see aktsiis suunataks ka haigekassasse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust küsimast, aga mis sul siis lõpuks oli? Vaevlen ise sama asjaga ca 3 kuud ja no ei tahaks 7 aastat kulutada…

Emakakehapolüüp ja emaka endometrioos. Noorte naiste hädad, imestati, et kuidas minutaolisel need veel olla võiks.

Hmm, aitäh info eest, aga ma olen mees… Nii et otsin põhjust edasi…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahan, et see inimene võetaks vastutusele, kes kaotas ära nakkushaiglad kõigist keskustest. Ega need nõukaajal niisama polnud ja lihtne on hävitada toimivat süsteemi kui uut üles ehitada. MIks on nakkusohtlikud inimesed teistega haigetega koos? Kes tuli sellise idee peale, et paneme kõik kokku? Ja kes olid need, kes nõustusid sellega. Miks nakkushaiglas tehakse üldse südameoperatsioone? Kus on organiseerijate mõistus ?

Ja kui tuleb erakorraline kardioloogiline patsient, nt infarktiga, kellel haiglasse jõudes diagnoositakse lisaks covid, siis saadame ta nakkushaiglasse? Ta sureb ju ära sinna, kui tema infarktiga ei tegeleta!
Hoolimata covid-diagnoosist tuleb põhihaigusest tulenevalt neid patsiente (infarkt, insult, soolesulgus jm ohtlikud seisundid) vajadusel ikkagi kõrgema etapi haiglas ravida.

Nakkushaiglas saab ravida neid, kelle põhihaigus on covid ja kes selle tõttu lisahapnikku vajavad. Kui nende seisund nakkushaiglas juba väga raskeks läheb ning pikaaegse hapnikuvaeguse tõttu tekib organpuudulikkus, siis ka nemad tuleb viia kõrgema etapi haigla intensiivi juhitavale hingamisele või lausa ECMO alla.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See õpetaja tuli kooli ja seal kurtis veidrat enesetunnet, testi tegi ta alles paar päeva hiljem.

Ega see süüdistades ringi käimine ka ei aita.

Häda ongi selles, et ei saa ju iga veidra enesetundega kodus passida, minul näiteks on igal hommikul veider enesetunne, et mitte öelda, lausa halb olla. Kusjuures see ei ole haiguse tundemärk, vaid mind on õnnistatud sellise normaalsusega. Need, kellel migreenid ja hommikused iiveldused ja allergilised nohud-köhad on igapäevased, nendel on väga raske otsustada, millal testima minna.  See, et ta testima läks paar päeva hiljem võib tuleneda asjaolust, et samale päevale ei saagi enam testimise aega.

Mina näiteks õpetan koolis aineid, mille õpetajate puudus ei ole mitte ainult meie vallas vaid ka naabervaldades ja kui ma iga allergilise nohu aevastuse järel või hommikuse viletsa enesetunde järel testima lähen, siis asendusõpetajat ei ole mitte kusagilt võtta. Niikuinii testin ma vaktsineerituna keskmisest inimesest sagedamini ja käin iga veidra enesetunde puhul maskiga tundi andmas, sest kardan õpilasi nakatada. Seni pole test veel kordagi positiivne olnud.

Nüüd vaheajaks jäi mul laps koroonasse. Sai nakkuse koolist (mitte sellest koolist, kus mina õpetan). Reedel teatas, et ei läinud trenni, sest tundis, et ei jaksa. Mitte mingit muud tundemärki ei olnud. Ja mida arvab lapsevanem, kui teismeline teatab, et ta ei jaksa midagi teha? No variante on palju, enamasti tähendab see, et ta lihtsalt ei viitsi. Pühapäevaks oli kurk haige ja köha platsis ja nüüd ka selge, et koroonas.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahan, et see inimene võetaks vastutusele, kes kaotas ära nakkushaiglad kõigist keskustest. Ega need nõukaajal niisama polnud ja lihtne on hävitada toimivat süsteemi kui uut üles ehitada. MIks on nakkusohtlikud inimesed teistega haigetega koos? Kes tuli sellise idee peale, et paneme kõik kokku? Ja kes olid need, kes nõustusid sellega. Miks nakkushaiglas tehakse üldse südameoperatsioone? Kus on organiseerijate mõistus ?

Ja kui tuleb erakorraline kardioloogiline patsient, nt infarktiga, kellel haiglasse jõudes diagnoositakse lisaks covid, siis saadame ta nakkushaiglasse? Ta sureb ju ära sinna, kui tema infarktiga ei tegeleta!

Hoolimata covid-diagnoosist tuleb põhihaigusest tulenevalt neid patsiente (infarkt, insult, soolesulgus jm ohtlikud seisundid) vajadusel ikkagi kõrgema etapi haiglas ravida.

Nakkushaiglas saab ravida neid, kelle põhihaigus on covid ja kes selle tõttu lisahapnikku vajavad. Kui nende seisund nakkushaiglas juba väga raskeks läheb ning pikaaegse hapnikuvaeguse tõttu tekib organpuudulikkus, siis ka nemad tuleb viia kõrgema etapi haigla intensiivi juhitavale hingamisele või lausa ECMO alla.

Aga ka praegu saadetaksegi nakkushaiglasse, enam ei saadeta, kuna nakkushaigla täis. Aga enne seda saadeti ja need inimesed saidki halba ravi. See on fakt.

Kui suurtes haiglates ei olnud covid-kohti, läksidki kõik, kellel test positiivne või said nakkuse haiglast, Tallinnas Merimetsa ja siis nakkusarstid ravisidki insult, infarkti ja luumurdu ja ägedat maoverejooksu järgset seisundit.

Praegu ongi parem, et plaaniline ravi seisab, sest täna on juba haiglates 150 haiglas nakkuse saanud inimest. Tean üht juhtu, kus inimene suri haiglast saadud covidisse pärast südameoperatsiooni sügis 2020. TEan üht inimest, kus suri haiglas saadud covidisse pärast infarkti.

Samamoodi me teame seda juhtu, kus üks noor naine ei saanud piisavalt head arstiabi, kuna tal oli covid test pos, ja suri pimesoole põletiku tõttu tekkinud verejooksu.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahan, et see inimene võetaks vastutusele, kes kaotas ära nakkushaiglad kõigist keskustest. Ega need nõukaajal niisama polnud ja lihtne on hävitada toimivat süsteemi kui uut üles ehitada. MIks on nakkusohtlikud inimesed teistega haigetega koos?

Sest tänapäeval üldjuhul ei ole neid vaja eraldi panna. Ressursse tuleb mõistlikult jagada, me tahame ju tasuta arstiabi, tasuta kooliharidust, tasuta koolitoitu, tasuta ühistransporti, head emapalka jne. Nakkushaigla on topeltkulu kuna personal ei pea ju oskama mitte ainult nakkuslikku infektsiooni ravida vaid ka muid haiguseid, mis sel patsiendil olla võivad. Lisaks on tänapäevased ventilatsioonisüsteemid ja isoleerimisvõimalused nii head, et osakonnast välja nakkus ei levi. Tegelikult, kui inimesed meedikute soovitusi jälgiksid ja end vaktsineeriksid, ei oleks ka praegu eraldi nakkushaiglat vaja, kuna raskelt haigeid ei oleks nii palju. Keegi ei osanud arvata, et inimeste tervise teema on tänapäeval usu küsimus, mitte arstide spetsialiteet.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kindlasti. Väga usutav.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga… Ravi võiks kättesaadav olla ainult tervetele inimestele 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samamoodi me teame seda juhtu, kus üks noor naine ei saanud piisavalt head arstiabi, kuna tal oli covid test pos, ja suri pimesoole põletiku tõttu tekkinud verejooksu.

Covid teadupärast põhjustab endoteeli põletikku. Covid haigetest suurel osal on mingi jama veresoontega- trombid ja veritsused erinevates paikmetes, kopsutrombid, ajutrombid, ajuverejooksud, ninaverejooksud, väikeste veresoonte lekkimine. Sellel naisel õnnetuseks jooksis veri kõhuõõnde ja märgati liiga hilja. Mitte-covid haigel sellise verejooksu tekkimise tõenäosus on nullilähedane. Covid jällegi on nii uus haigus, et kõiki ohte ei osata veel ette näha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust küsimast, aga mis sul siis lõpuks oli? Vaevlen ise sama asjaga ca 3 kuud ja no ei tahaks 7 aastat kulutada…

Emakakehapolüüp ja emaka endometrioos. Noorte naiste hädad, imestati, et kuidas minutaolisel need veel olla võiks.

Sinu terviseprobleemi sümptomiteks olid ju gaasid, kuidas need emakapolüübiga seotud saavad olla?

Minu endometrioosi valusaimaks sümptomiks olid gaasid ja kohutavad soolevalud. Operatsiooniga sain lahti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu endometrioosi valusaimaks sümptomiks olid gaasid ja kohutavad soolevalud. Operatsiooniga sain lahti.

Uskumatu, kuidas küll mina kõik juhmid arstid suurest Tallinnast kokku leida suutsin, ükski seda põhjust ei teadnud, kahtlustanud. Kõik olid ometi  eakamad, kogenenumad arstid. Naistearstile ma ise veel rääkisin seda kahtlust, vaatas mind nagu tulnukat ja ütles, et ei siin küll põhjus ei ole ega saagi olla. Hilisemas järgus lisandusid minul veel ka kõhulahtisuse hood.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see süüdistades ringi käimine ka ei aita. Häda ongi selles, et ei saa ju iga veidra enesetundega kodus passida, minul näiteks on igal hommikul veider enesetunne, et mitte öelda, lausa halb olla. Kusjuures see ei ole haiguse tundemärk, vaid mind on õnnistatud sellise normaalsusega.

Mhmh just, tulebki kenasti välja jälle see, et ärme vaktsineerituid jumalaeest haiguse levikus süüdista. Oleks see õpetaja olnud vaktsineerimata oleks ta süüdistuste laviinialla jäänud, et praegusel ajal igas veidras tundes koroonat ei kahtlusta, kohe koju ei jää ja testi ei tee. Kusjuures tal olid ka kodused haiged juba selleks ajaks. Ei räägi siin ju keegi sinust, kes ennast igapäevaselt haigena ja veidralt tunneb. Ei pea siin ka vajalikuks täpsustada, milles see veider tunne tal seisnes aga see ikka haigusetunnus oli. Suur auk selles viirusega võitlemises ongi see, et ühele leerile antakse sellise veidra või nt järsku jalustniitnud väsimusega ringiliikumine justkui andeks ja pole hullu, kui oligi koroona aga teine leer saab samas olukorras põhimõtteliselt mõrvariteks tituleeritud.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi meedia kirjutab, et neil on 70% koroonapatsientidest vaktsineeritud. Mida siis järeldada sellest? Mina leian, et ärge hüsteeritsege vaktsineerimata inimestest vaid küsige valitsuselt tõhusat ja turvalist vaktsiini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsi meedia kirjutab, et neil on 70% koroonapatsientidest vaktsineeritud. Mida siis järeldada sellest?

Järeldada võime, et hirmus haigus. Kui juba vaktsineeritud on haiglas, kus siis ilma vaktsiinita oleks? surnud tõenäoliselt. Inimese mõistus on muidu ka põnev- suitsu ei karda, napsu ei karda, ülekaalu ei karda, aga näed vaktsineerimine tekitab surmahirmu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Ilu ja tervis Nutt tuleb peale