Esileht Beebi ja mitmikud Nututa uni 

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Nututa uni 

Postitas:
Kägu

Nututa uni, kellel kogemust, kas aitab. Laps tglt magab hösti, aga tahaks teda oma voodisse saada 🙂 9.5 kuune. Vblla 1-2x tissib veel öösel. Aga idekas oleks kuinsedagi poleks

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain oma lapse tänu sellele raamatule ilusti magama. Kui alguses ärkas laps pea iga tunni tagant öösel siis nüüd 2-3x ja oskab nüüd ka ise uinuda. Raamatus on erinevaid tehnikaid tutvustatud, et lapsevanem saaks valida endale sobiva mooduse.
Kuigi minu eesmärk oli veidi teine, tahtsin õpetada ise uinumist mitte oma voodisse, siis mina soovitan lugeda seda.

6 kuuse plika ema ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei aitand. Pooled soovitused olid stiilis : ” kui laps harjub tissi oysas uinuma, siis muidugi ta nutab, kui avastab, et tiss on kadunud. Selle asemel mängi nt white noise” – öö läbi siis? Sest kui ta avastab, et välja lülitatud, siis ei teki paanika?

A ja rääkides white noisist – proovisin seda, aga laps karjus nii kõvasti, et isegi max heliga ei kuulnud midagi ????

Meil oli siis probleemiks see, et laps jäigi ainult suure nutuga magama – ka kaisus – ja sellele probleemile raamat lahendust ei pakkunud. Raamatu lähtepunkt oli, et laps jääb nt süles kenasti magama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole raamatut ise lugenud, kuid palju selle kohta kuulnud.
Minu lapse (2-kuune) põhiprobleem on see, et teen kõik õigesti ja läheb justkui magama ilusti ja jääb, kuid siis vahetult enne uinumist, miskit krõps justkui käib ja ta läheb hüsteeriasse. Justkui nii kardab seda uinumist.
Ja siis pean otsast peale alustama. Tihti ei rahune ka süles lahedalt kaisutades-musitades, kuna on kiirelt nii hüsteerias. Üritan, et ei võta kohe üles, aga see on nii lühike aeg, kui ta end nii üles kütab ja reaalselt nutab seega ei saa seda lubada, et teda ei lohuta 🙁

Tihti rahuneb vaid rinna otsas ja nii ei saagi teda magama ilma selleta ja tihti, kui isegi rinna lahti laseb ja justkui uinub, siis käib jälle ikka see krõps ja jälle pean rahustama ja uuesti alustama magamaminekut 🙁

Hetkel ta magab minu korval- alustasin nädal tagasi, kuna voodissepanek võttis 3-4h ja lõpuks pidin ikka oma voodisse panema, seega oleme hetkel siis kaisus, kuna nagu näha, siis on tal palju lähedust vaja.
Lisan veel, et kui ta lõpuks uinub, siis ka piilub ühe silmaga, kas ma olemas.

Kas nii väiksel on olemas juba taju, et kardab ema lahkumist? Või kardab lihtsalt üksi olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole raamatut ise lugenud, kuid palju selle kohta kuulnud.

Minu lapse (2-kuune) põhiprobleem on see, et teen kõik õigesti ja läheb justkui magama ilusti ja jääb, kuid siis vahetult enne uinumist, miskit krõps justkui käib ja ta läheb hüsteeriasse. Justkui nii kardab seda uinumist.

Ja siis pean otsast peale alustama. Tihti ei rahune ka süles lahedalt kaisutades-musitades, kuna on kiirelt nii hüsteerias. Üritan, et ei võta kohe üles, aga see on nii lühike aeg, kui ta end nii üles kütab ja reaalselt nutab seega ei saa seda lubada, et teda ei lohuta ????

Tihti rahuneb vaid rinna otsas ja nii ei saagi teda magama ilma selleta ja tihti, kui isegi rinna lahti laseb ja justkui uinub, siis käib jälle ikka see krõps ja jälle pean rahustama ja uuesti alustama magamaminekut ????

Hetkel ta magab minu korval- alustasin nädal tagasi, kuna voodissepanek võttis 3-4h ja lõpuks pidin ikka oma voodisse panema, seega oleme hetkel siis kaisus, kuna nagu näha, siis on tal palju lähedust vaja.

Lisan veel, et kui ta lõpuks uinub, siis ka piilub ühe silmaga, kas ma olemas.

Kas nii väiksel on olemas juba taju, et kardab ema lahkumist? Või kardab lihtsalt üksi olla?

Ta on 9 kuud sinu sees soojas olnud, sinu südame põksumist kuulanud  ja nüüd pannakse lihtsalt üksi voodisse ja öeldakse, et nüüd ole vait ja maga ????
Tal on vaja sinu kehasoojust ja lõhna. Mõnel aitab kui rinnapiimane lapp nina lähedale panna ja muidugi lutt aga enamasti siiski ainult kaisus magamine ja rinnaga magama panemine. Nii väikse beebi puhul on see ikka täiesti loomulik ja kui on valmis, siis kolib oma voodisse ja ei vaja enam rinda, et uinuda. Minu lapsel läks täpselt 2 aastat enne kui suutis oma voodis magada ja seda ka mitte oma toas vaid meie voodi kõrval. Lisaks on tal tõenäoliselt gaasivalud/koolikud kui niimoodi röögib. Kujuta ise ette, et kõht meeletult valutab ja järgi ei jää ning sa ei saa midagi ette ka võtta. Probiootikumid+gaasirohi+kõhumassaaž+KipKep soojapadi ja siis ÄKKI hakkab parem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2-kuuse beebi uni ja rutiinid pole veel paika loksunud, et sellest mingeid järeldusi teha. Nii tilluke vajab palju lähedust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Nututa uni