Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nüüd on paras hetk eraldada sikud lammastest

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 107 )

Teema: Nüüd on paras hetk eraldada sikud lammastest

Postitas:
Kägu

RE: Nüüd on paras hetk eraldada sikud lammastest

Siiani ei ole mingit probleemi olnud, teisest pöördes käivitunud, aga täna hommikul keeldus. Oli seisnud õues 18 tundi järjest, mõtlesin veel õhtul ,et kas soojendan, aga kuna siiani ei olnud probleeme, siis ei viitsinud.
Noh, täna soojendasin akut fööniga 45 minutit, siis sain auto käima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kia Picanto, 2006.a., siiani on iga talv käivitunud, aga täna mitte.
Aku on paar aastat vana.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

BMW 320 1997a, käima läks esimese korraga 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Reanult Maxi, 2011, diisel, ei käivitu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

BMW 530D 2005, mõned päevad tagasi oleks käima läinud, aga keerasin võtme valel ajal tagasi. Teistkordseks käivituseks akul enam jõudu polnud.
Üleüldse, mis te selle külmaga välja ronite? Mina küll ei taha kuskile liikuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Uskumatu, aa minu Peogeot 307, aastast 2003 on nagu püss. Käivitub paugupealt, ilma probleemideta…
Ka täna, õues -30[/tsitaat]

sama mark – peugeot 307, aga väljalaskeaasta 2004 – käivitus kenasti. ainus probleem oli hommikul meil see, et juhi kõrvalistuja uks oli kinni jäätunud (nüüd käib see ka juba lahti).
kolm korda sellega täna juba linna piires sõidetud, nüüd peab abikaasa sellega veel pikema sõidu töö asjus ette võtma. loodan parimat.

naabrimehe 10a vanem opel paistis kah koheselt käivituvat,
aga vastasnaaber käis kordi oma autot (vist mingi vanem ford) küll nügimas, küll patsutamas, lõpuks tema masin lihtsalt veeti slepis käima

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käivitus kohe esimesest laksust nagu alati, diisel aga täna kahjuks läks kehvasti.
Käima läks kohe, tagurdasin oma boksist välja ja peale seda kui tagurpidi käigu välja võtsin ei läinud enam ükski käik sisse.Ja nii ta nüüd seisabki, sõidukõlbmatu ilma käikudeta.Sai kohapeal käia pool tundi, nüüdseks on soojas garaazis seisnud pool päeva aga käikudega on asi õhtal.Ei teagi mis nüüd juhtus:(….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õiglane oleks küsida,mis akudega ja kui vanadega Teie autod käivituvad ja millistega mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See auto ei käivitugi talvel.See on suveauto ja hakka nii aprilli algul või kekskel proovima.Siis läheb nagu naksti.

Mul 1aasta vana akuga läheb ka esimesest aga muidugi natuke pikemalt tuleb starteerida,kui suve tingimustes.-22 kraadi ja Toyota Corolla2003.
Originaalakud on ikka kõvasti paremad,kui mingid suvalised Vartad või Exide-d.Ei ole nendes seda head pauku sees.Mäletan originaalakuga läks -20 sekundiga käima ja nii 6 a järjest.Siis väsis ära.[/tsitaat]

Nooo….eelmised talved on -20ga ka kenasti käivitunud, aku ostetud alles 2008. Seekord oli lihtsalt -25 kui proovisin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käima saamisega pole probleemi kuna auto garaazis, aga sõit ise kujunes hommikul probleemiks. Läksin hommikul poodi mis asub 6 km kaugusel ja tagasi jõudsin siis vaevu 50-ga sõites. Külma oli siis pea 34 kraadi. Diislile oli see vist juba liig. Nüüd enne sõitu ei lähe kui ilm soojem.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Mitsubishi Pajero diisel vla 1990 ei käivitunud.Ühendasin külge täku ja panin puhuri karteripõhja soojendama,siis sain käima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nissan Micra ja käivitus -30* juures esimese laksuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mismöttes sikud lammasteks? Kas see, et minu auto ei käivitu, muudab mind lambaks? Teemaalgataja üritab vist hirmus vaimukas olla…
Meie pere mölemad autod käivituvad probleemideta (Honda Accord ja Subaru Legacy). Aga noh, meil pole siin iial rohkem, kui 25 miinuskraadi olnud ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2007 ¦koda Octavia läks käima teisest paugust. Vast oleks ka esimesest läinud, aga ma kehv käivitaja. Aga meil orginaalaku vahetatud suurema mahtuvusega aku vastu. Eelmisel aastal originaalakut pidime korra külmal ajal laadima, sest ei läinud enam käima. Seekord külmade tulles sai uus pandud.

Please wait...
Postitas:
helesinine012

[tsitaat]Nissan Micra ja käivitus -30* juures esimese laksuga.[/tsitaat]
Mul ka, 2005 a auto ja originaalaku (seega kohe 7a vana) ja käivitus 1. korraga (oli seinud 2 ööpäeva).
🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ford Focus 2011 – käivitus kohe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul mazda 626, käitus peale 4 jonksu kuid kui üritasin tuure üles ajada, suri välja, poleks olnud vaja gaasi näppida. teist korda käivitus ilusti.

enne käivitamist 10 sek täistulesid jne. aku üle-eelmisel talvel ostetud.[/tsitaat]

Sul siis päris p*sk tulemus siin oma imevigureid rakendades…võrreldes teistega, kes keeravad süüdet ja ongi kõik?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No minu kondimootor on küll tõrgeteta (loe: esimesest laksust) käivitunud nii eile kui täna ja loodan, et ka edaspidi vaatamata sellele, et aku nüüd kõige uuem ka pole.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat]Mismöttes sikud lammasteks? Kas see, et minu auto ei käivitu, muudab mind lambaks? Teemaalgataja üritab vist hirmus vaimukas olla…
——-[/tsitaat]
oma kaunist emakeelt ja rikkalikku keelepärandit võiks ju natukenegi tunda, see on nii üldtuntud väljend!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu c2 on seni tõrgeteta käivitunud. Täna läks ka käima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

saab 9-5, 2001a, läheb alati esimesest paugust.
Linnas sõites olidki valdavalt näha saabid, volvod, vw, audi ja mersu. Iga kolmas auto, mis vastu sõitis, oli saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väljas oli -25, Peugeot 206 diisel 2000a väljalase. Naabrimees aitas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu pesukott hommikul ei käivitunud, päevapeale ja päikese paist innustununa hakkas tööle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

oma kaunist emakeelt ja rikkalikku keelepärandit võiks ju natukenegi tunda, see on nii üldtuntud väljend![/tsitaat]

Olen eestist aastaid eemal elanud ja ei puutu igapäevaselt kauni emakeele ja rikkaliku keelepärandiga, aga mind see ikkagi solvaks, kui minu mittekäivituvat autot lambaks nimetatakse. Toksisin google-sse väljendi \”sikud lammastest\” ja sain selgust, et lammas= loll ja sikk= tark.
Niiet solvatakse ikkagi ju minu mittekäivituvat autot? Vöi sain mina millestki ikka väga valesti aru?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna hommikul läks kah ilusasti käima, aku vanust ei oska öelda.

[/tsitaat]

Öösel viisin lapse kiirabisse, läks käima. Hommikul käisin last haiglas vaatamas, läks käima. Õhtul on plaan uuesti sõita.

Küünaldest ja õlidest ei tea keegi miskit, kunagi vist vahetati.

Please wait...
Postitas:
Kägu

2005 Renault, originaalaku, ei käivitunud ka peale aku tuppa viimist, üles soojendamist ja laadimist. Lahkus siitilmast vaikselt ja rahulikult; öine temperatuur, mil aku ära jäätus, oli -31,4 C (Keila lähistel). Tänasel ööl oli lausa -34,4 C, seega akuvahetus jääb ootama ilma soojenemist.

Please wait...
Postitas:
maiiii

Minu peldik läks täna nagu nalja tööle ja mitte ühegi naabri oma ei läinud:D:D
kõigile sai täkku jagatud:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

Olen eestist aastaid eemal elanud ja ei puutu igapäevaselt kauni emakeele ja rikkaliku keelepärandiga, aga mind see ikkagi solvaks, kui minu mittekäivituvat autot lambaks nimetatakse. Toksisin google-sse väljendi \”sikud lammastest\” ja sain selgust, et lammas= loll ja sikk= tark.
Niiet solvatakse ikkagi ju minu mittekäivituvat autot? Vöi sain mina millestki ikka väga valesti aru?[/tsitaat]

Ohsahellake.
Teema ei ole sinu solvumisest, vaid autodest. Saa üle ja ela seal eestist eemal kenasti edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eile läks käima, täna hommikul mitte (hommikul oli 29 kraadi külma, nüüd -15 ja käivitus kohe). Akus pole viga, vedelikud liiga paksud vmt. -25ga pole eriti mõtet välja ronida, aga see selgus juba eelmiste talvedega.

auto 2000a mitsu

Please wait...
Postitas:
Kägu

KAks autot 2001 a sakslane ja 2007 a ameeriklane, kumbi täna käima ei läinud. Ühel autodest paar päeva tagasi uus aku pandud, teisel ka suht uus. Kütus diisel, aga soomest ostetud, et peaks parem olema. Isegi pool päeva laadimist, kuum vesi, puhuriga soojendamist pole tulemust andnud! Lihtsalt masendav!!!

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 107 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nüüd on paras hetk eraldada sikud lammastest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.