Esileht Tööelu, raha ja seadused. Nüüd sain teada kus kõik 3000 neto teenivad pk-kad töötavad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Nüüd sain teada kus kõik 3000 neto teenivad pk-kad töötavad

Postitas:
Kägu

Seda teemat mina ei lugenudki, rääkimata kommenteerimisest. Ma kaubanduse palkadest ei tea, neid ei ole ka pidanud töö tõttu vaatama.

Nii põnev. Meil on siin juba kaks inimest, kes palkasid vaatavad.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen arstist perekoolikas (töötan Eestis) ja saan koos ravimiuuringute tasuga netos u 4000 eurot kuus. Tavaline.

Jätkan. Olen projektijuht elektrifirmas ja saan 3000€ netos. Mees IT alal ja umbes 3500€ kuus netos.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju need töötan-palkade-vaatajana käod ise teenivad kah? Teiste numbreid lehvitavad meeleldi, pangu nüüd enda oma ka kõrvale.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kristi Saare küsis instagramis, mis tööd teevad tema jälgijatest 3000 brutopalgaga inimesed:

https://docs.google.com/document/d/1HX00GCsK_0fCpf_HlltYZG5UedwH0hmtKoH4H83CBoY/mobilebasic

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kristi Saare küsis instagramis, mis tööd teevad tema jälgijatest 3000 brutopalgaga inimesed: https://docs.google.com/document/d/1HX00GCsK_0fCpf_HlltYZG5UedwH0hmtKoH4H83CBoY/mobilebasic

Jah, aga 99,9% nendest ei ole kindlasti PK kasutajad.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kristi Saare küsis instagramis, mis tööd teevad tema jälgijatest 3000 brutopalgaga inimesed: https://docs.google.com/document/d/1HX00GCsK_0fCpf_HlltYZG5UedwH0hmtKoH4H83CBoY/mobilebasic

Jah, aga 99,9% nendest ei ole kindlasti PK kasutajad.

Miks sa seda arvad? Kui ma Saart jälgiksin, siis mina oleksin ka seal tabelis kirjas. Mul kolleegid ka käivad siin aju puhkamas ja seda BSH saadet ka vaatame, oh õudust.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa seda arvad?

Siis oleks siin ka mõni arukam teema. Kui keegi midagi küsib, siis tehnikateemadele vastab ainult Tõutäkk, juriidilistele ja med. teemadele vastavad ainult oletajad/targutajad.

Ja jah, sina oled nüüd kindlasti see eriti kitsa eriala tohutult teeniv ainus spetsialist või kuidas see pk legend oligi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja jah, sina oled nüüd kindlasti see eriti kitsa eriala tohutult teeniv ainus spetsialist või kuidas see pk legend oligi.

3000 bruto ei ole küll enam mingi ulmepalk, mida saab teenida ainult väga kõrgtasemeliste teadmistega. Nimekirjas olid sellised tegelased nagu: ripsme- ja kulmutehnik, fotograaf, värbaja, kinnisvarahindaja, kokk Norras, keevitaja, maaler, disainer jne. Miks peaks sellised inimesed tingimata teadma tehnikast või juurast. Head palka võib teenida ka täiesti keskmise silmaringi ja intelligentsusega inimene.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nimekirjas olid sellised tegelased nagu: ripsme- ja kulmutehnik, fotograaf, värbaja, kinnisvarahindaja, kokk Norras, keevitaja, maaler, disainer jne.

Suur osa nendest on FIE-d.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja jah, sina oled nüüd kindlasti see eriti kitsa eriala tohutult teeniv ainus spetsialist või kuidas see pk legend oligi.

Mis krdi kitsa eriala? Ma olen tavaline analüütik IT firmas.

Sa päriselt arvad, et kui sina oled rott, siis kõik teised on ka?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa seda arvad?

Siis oleks siin ka mõni arukam teema. Kui keegi midagi küsib, siis tehnikateemadele vastab ainult Tõutäkk, juriidilistele ja med. teemadele vastavad ainult oletajad/targutajad.

Ja jah, sina oled nüüd kindlasti see eriti kitsa eriala tohutult teeniv ainus spetsialist või kuidas see pk legend oligi.

Ja miks sinusugune lilleke siin pasameres käib?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perearstide firmade ametlike keskmiste (eeldatavate) palkade põhjal ei saa sa tegelikke arstidele makstavaid summasid kuidagi teada. Ja noh, ega kõike ei maksta ka otseselt rahas ega kajastu need summad just deklareeritud tööjõumaksudes. Täiesti seaduslikult võib üsna suur palgalisa kajastuda ka muude maksude real. Mingi andmebaasi keskmist ei tasu ometi tõe pähe võtta.

Eks see ole teiste firmade puhul samamoodi. Maksude real mitte, ikka hüvede (tel, auto jne) real.

suurem osa perearste on ettevõtjad, nad võtavad oma tulu dividendides välja. mingit telefoni- v autokulu ei anna nende numbritega võrrelda, tegemist on sootuks teistsuguste suurusjärkudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PK on ikka vahva. Siin tõestavad kõik nui neljaks suuri palkasid, Kaubamaja teemas vastupidi. Seal ainult üks raiub, et tema sõbranna saab kommipoes 3000.

Ju ei julge narkoäri sõbrannale tunnistada.

Kuidas esimene teemas vastab, nii teema jooksma hakkab, eh, naised!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis krdi kitsa eriala? Ma olen tavaline analüütik IT firmas. Sa päriselt arvad, et kui sina oled rott, siis kõik teised on ka?

Sa oled oma räme-madalas stiilis juba mitmeid erialasid endal väitnud olevat. Tööd teha ka ikka aega saad või oledki töötu?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis krdi kitsa eriala? Ma olen tavaline analüütik IT firmas. Sa päriselt arvad, et kui sina oled rott, siis kõik teised on ka?

Sa oled oma räme-madalas stiilis juba mitmeid erialasid endal väitnud olevat. Tööd teha ka ikka aega saad või oledki töötu?

Ah? Joo vähem, siis ei tule nii tihti deliirium peale.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

PK on ikka vahva. Siin tõestavad kõik nui neljaks suuri palkasid, Kaubamaja teemas vastupidi. Seal ainult üks raiub, et tema sõbranna saab kommipoes 3000.

Miks sa valetad? Peaaegu 1500 oli jutt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen tavaline analüütik IT firmas.

Jah, IT-alal ei pea eriline tipp olema, selleks, et 3000 palka saada. Mina testin, palk 3000 bruto. Ei ole ma mingi tipp, pigem keskmine, 2 aastat töötanud sel alal.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen tavaline analüütik IT firmas.

Jah, IT-alal ei pea eriline tipp olema, selleks, et 3000 palka saada. Mina testin, palk 3000 bruto. Ei ole ma mingi tipp, pigem keskmine, 2 aastat töötanud sel alal.

Kadedusrott laksas kohe miinuse ära ????

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajab ju närvi küll, kui mingid keskmikud teenivad 3000 eurot ja tema peab oma kottis sukkpükstega kaubamajas 800 euro eest valveseisakut tegema.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii põnev. Meil on siin juba kaks inimest, kes palkasid vaatavad.

Mina ei “vaata” uudishimust. Seoses oma tööga ma lihtsalt näen.  (Olen see, kes seal Kaubamaja teemas sõna võttis.) Pole ju väga keeruline välja mõelda, miks mõni amet on selline, kus on vaja vaadata inimeste palku ja konto väljavõtteid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajab ju närvi küll, kui mingid keskmikud teenivad 3000 eurot ja tema peab oma kottis sukkpükstega kaubamajas 800 euro eest valveseisakut tegema.

Nojah… See keskmik peab siiski teatavat aju, teadmisi ja mõtlemisvõimet omama. Meil on ka kõrghariduse nõue, minul on vägagi korralik kõrgharidus reaalalalt. Aga muidugi, kõik kaubamaja müüjad võivad vabalt õppida ning ka IT-alale tööle tulla.  Minu jaoks kohe kindlasti on testimine lihtsam töö, kui oleks poes müümine. Aga ma kardan, et enamus müüjaid ei saaks minu tööga hakkama. See testimine pole päris ainult lõpptulemuse kontrollimine, aga pean ikka ninapidi väga sügavalt koodis sees olema ja seda ka ise kirjutada oskama.

Aga jah, pole vaja kade olla, õppige ka ja tulge tööle, kui see karjäär teile ahvatlev tundub.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei “vaata” uudishimust. Seoses oma tööga ma lihtsalt näen.  (Olen see, kes seal Kaubamaja teemas sõna võttis.) Pole ju väga keeruline välja mõelda, miks mõni amet on selline, kus on vaja vaadata inimeste palku ja konto väljavõtteid.

No kui sa oled mingi pangaametnik, siis see info sulle küll midagi ei anna.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei maksa kunagi olla teiste suhtes üleolev, kui endal on hästi. Ja kunagi ei tasu teisi nimetada rottideks. On teada, et inimesed sünnivad erinevate võimetega. Kõik ei ole võimelised olema programmeerijad ja arstid. Õppigu, palju jaksavad, ikka ei ole. Olulisem on see, et igaüks teeks oma võimetele vastavat tööd ja teeks hästi. Kui nii on, ei saa teda kuidagi maha teha. Ja hästi töötav inimene on väärt inimväärset tasu ja elu.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, ärge võtke tõsiselt. PK-s on viimasel ajal möllamas see riigi professori teema autor.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen arstist perekoolikas (töötan Eestis) ja saan koos ravimiuuringute tasuga netos u 4000 eurot kuus. Tavaline.

Minu sugulane juhtab PERHis üht kindlat kabinetti, on Haigekassa nõukogus, annab loenguid…midagu oli vist veel?, ja saab üle 6000 palka. Kui algul mõtlesin, et vauuu, siis nüüd näen, et see meeletu õppimine ja töö on ikka roppraske. Aga mõnele sobib.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan tõlketöödega 3000 kuni 5000 kuus olenevalt sellest, kui palju viitsin teha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole “nende kuttide firmas”, aga juhtival kohal teenida 3 neto pole palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendav, mina saan palka 750 bruto. Ok, töötan ehk 3 päeva nädalas ka.

Olen rakendusliku kõrgharidusega, aga amet on selline, nagu telefoniraamatute kirjastajal –  hääbuv, ühesõnaga. Pean ümberõppima, aga mida vanemas eas õppida, ei tea 🙁

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendav, mina saan palka 750 bruto. Ok, töötan ehk 3 päeva nädalas ka. Olen rakendusliku kõrgharidusega, aga amet on selline, nagu telefoniraamatute kirjastajal –  hääbuv, ühesõnaga. Pean ümberõppima, aga mida vanemas eas õppida, ei tea ????

Kui jaksu on, mine kuhugi lattu kasvõi, 1600 bruto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen arstist perekoolikas (töötan Eestis) ja saan koos ravimiuuringute tasuga netos u 4000 eurot kuus. Tavaline.

Minu sugulane juhtab PERHis üht kindlat kabinetti, on Haigekassa nõukogus, annab loenguid…midagu oli vist veel?, ja saab üle 6000 palka. Kui algul mõtlesin, et vauuu, siis nüüd näen, et see meeletu õppimine ja töö on ikka roppraske. Aga mõnele sobib.

Haigekassa nõukogus on 1 med tasutaga inimene, see on Ulvi Tammer. Diabeediõde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Nüüd sain teada kus kõik 3000 neto teenivad pk-kad töötavad