Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 242 )

Teema: Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1046891/noorukid-peavad-ilmselt-hakkama-meelelahutuses-covid-toendit-naitama

 

+6
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Soome küsib ka, alates 16.eluaastast

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läheb juba täiesti liiale. Tundub, et nad ei tea enam, kuhu poole joosta. Tehku siis teste selles vanusegrupis neile, kes tahavad kohvikusse või kusagile minna. Aga et vaktsineerimisele sundida…

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läheb juba täiesti liiale. Tundub, et nad ei tea enam, kuhu poole joosta. Tehku siis teste selles vanusegrupis neile, kes tahavad kohvikusse või kusagile minna. Aga et vaktsineerimisele sundida…

Väga hästi saavad aru, kuhupoole joosta – ikka sinnapoole, kus kergem saak, et oma protsendid täis saada.

+13
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oeh… järjekordne ???? valitsuse muttide poolt.

+6
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga hea. Ma arvan, et noored näitavad keskealistele eeskuju oma mittevingumise ja mittejonnimisega. Õppige lastelt!

+14
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea. Ma arvan, et noored näitavad keskealistele eeskuju oma mittevingumise ja mittejonnimisega. Õppige lastelt!

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5-11 aastastele ka kohe-kohe hakatakse lubama, nagu paistab 🙂

https://www.ft.com/content/71f07d95-aba5-48b5-b103-a8875644d068

Ei peagi koole kinni panema!

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et ERR portaalist on see artikkel kadunud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea. Ma arvan, et noored näitavad keskealistele eeskuju oma mittevingumise ja mittejonnimisega. Õppige lastelt!

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Kas ma sellest rääkisin? Reaktsioonist tõendi nõudmisele rääkisin, jonnist ja vingust. Aga muidu on noorte vaktsineerimistempo märgatavalt kiirem kui 20-29 ja 30-39 aastastel. Alustasid hiljem, aga 16-19 grupp on neist kahest vanemast grupist juba möödas vaktsineerituselt.

Ja selles sa eksid, et lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida. See on keerulisem, aga täiesti võimalik – siis tuleb lihtsalt hinnata lapse enda otsustusvõimet. 15+, ilmselt enamasti nooremaltki pole see mingi probleem ning erandkorras ei läbi laps seda kontrolli positiivselt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea, vanem laps on vaktsineeritud. Nooremad vaktsineerin ka ära.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et ERR portaalist on see artikkel kadunud.

Ei ole https://www.err.ee/1608382790/valitsus-voib-kehtestada-koroonapassi-noude-ka-alaealistele

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läheb juba täiesti liiale. Tundub, et nad ei tea enam, kuhu poole joosta. Tehku siis teste selles vanusegrupis neile, kes tahavad kohvikusse või kusagile minna. Aga et vaktsineerimisele sundida…

Keegi ei sunni. Koolis lubatakse käia. Kino ja kohvik on meelelahutus ja pole kohustuslikud. Ja neisse nagunii ei saa kui kõik jälle kinni pannakse. Vaktsineerijad on oma panuse andnud, andku need siis ka, kes vaktsineerida ei soovi.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb, et lapsi on asutud vaktsineerima haiguse vastu, mis neile mingit ohtu ei kujuta. Kõrvalmõjudeks on trombid, mille tagajärjeks võib olla kiire surm või siis eluaegne tervisekahjustus. Südamelihasepõletik muuseas ei ole väike asi, mis mõne nädalaga mööda läheb, kuigi meedia üritab seda pisendada väikseks nohutaoliseks ebamugavuseks.

Ehk siis kokkuvõttes saavutatakse selle sammuga paratamatult laste surmad ning tervisekahjustused ning ära hoitakse täpselt null koroonasurma, sest sellesse haigusesse pole ükski laps veel 2 aasta jooksul surnud.

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See läheb juba täiesti liiale. Tundub, et nad ei tea enam, kuhu poole joosta. Tehku siis teste selles vanusegrupis neile, kes tahavad kohvikusse või kusagile minna. Aga et vaktsineerimisele sundida…

Keegi ei sunni. Koolis lubatakse käia. Kino ja kohvik on meelelahutus ja pole kohustuslikud. Ja neisse nagunii ei saa kui kõik jälle kinni pannakse. Vaktsineerijad on oma panuse andnud, andku need siis ka, kes vaktsineerida ei soovi.

Ei tea, kas kunagi öeldi mustanahalistele ka, et kino pole eluks vajalik, või bussi ees otsas sõita.

+9
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1046891/noorukid-peavad-ilmselt-hakkama-meelelahutuses-covid-toendit-naitama

Ja oleks sellest kasu. Kui praegu minna süstima, siis immuunsus tekib jõuludeks, kuni selle ajani on organism vaktsiinist ülekoormatud ja haigestumise võimalus on ka olemas.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis kokkuvõttes saavutatakse selle sammuga paratamatult laste surmad ning tervisekahjustused ning ära hoitakse täpselt null koroonasurma, sest sellesse haigusesse pole ükski laps veel 2 aasta jooksul surnud.

Mida sa jälle valetad? Eestiski on 11-aastane märtsikuus surnud, laias maailma juhtumeid palju.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas kunagi öeldi mustanahalistele ka, et kino pole eluks vajalik, või bussi ees otsas sõita.

Esiteks ära võrdle asju (nagu rassiline kuuluvus), mida inimene ise muuta ei saa asjadega (nagu vaktsineerimine), mis on inimese valiku küsimus.

Teiseks ei tehta mingeid piiranguid koolis käimisele, ühistranspordile, arstiabile. Ainult meelelahutusele ja seda viimast on kerge ise asendada. Telli omale kohvikust toit koju ja tee kodune filmiõhtu.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis kokkuvõttes saavutatakse selle sammuga paratamatult laste surmad ning tervisekahjustused ning ära hoitakse täpselt null koroonasurma, sest sellesse haigusesse pole ükski laps veel 2 aasta jooksul surnud.

Kriis on meil siin olnud 1,5 aastat. Ja lisaks sellele ühele otsesele koroonasurmale on väga palju kaudseid. Uuri veidi alaealiste enesetappude arvu sel perioodil.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja oleks sellest kasu. Kui praegu minna süstima, siis immuunsus tekib jõuludeks, kuni selle ajani on organism vaktsiinist ülekoormatud ja haigestumise võimalus on ka olemas.

Kui homme minna süstima, tekib immuunsus detsembri teisel nädalal, mitte jõuludeks. Ja see ülejäänud jutt, kuidas “organism on vaktsiinist ülekoormatud” … aaaaargh. Organismi pole selle pooleteise kuu jooksul häda midagi, lihtsalt immuunrakud on saanud käsu toota koroonahaiguse vastu antikehi. See pole organismi jaoks mingi ülejõu käiv ülesanne, ta tegeleb sellega kogu aeg.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan ennast valgeks inimeseks süstida, juhhei, kuigi tervisest lähtuvalt seda vajadust ei oleks.

Praktikas ma ei tunne puudust. Ainult et ühiskonna lõhestamine (tegelikult mingi % taga ajamise pärast) on ilgelt madal lüke valitsuse poolt.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult et ühiskonna lõhestamine (tegelikult mingi % taga ajamise pärast) on ilgelt madal lüke valitsuse poolt.

Minu arust ei ole see küll valitsus, kes ühiskonda lõhki ajab, vaid need isehakanud teadlased, kes antivaktsiinijuttu ajavad ja ullikesi püüavad. Kas sa tõesti, siiralt usud, et vaktsineerima palutakse minna selleks, et mingit % saavutada ja tabelisse linnuke teha? Päris siiralt usudki nii? Oskad sa meile rääkida, kust sul selline umbusk juhtide ja riigi suhtes pärit on?

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea. Ma arvan, et noored näitavad keskealistele eeskuju oma mittevingumise ja mittejonnimisega. Õppige lastelt!

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Ära aja paska. Käisin lapsega vaktsineerimas ja mitte keegi ei küsinud mingit nõusolekut ega sedagi, kes ma talle olen üldse. Ise kirjutas paberile allkirja, et tutvus materjalidega ja tehti süst ära.

14-aastane.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult et ühiskonna lõhestamine (tegelikult mingi % taga ajamise pärast) on ilgelt madal lüke valitsuse poolt.

Minu arust ei ole see küll valitsus, kes ühiskonda lõhki ajab, vaid need isehakanud teadlased, kes antivaktsiinijuttu ajavad ja ullikesi püüavad. Kas sa tõesti, siiralt usud, et vaktsineerima palutakse minna selleks, et mingit % saavutada ja tabelisse linnuke teha? Päris siiralt usudki nii? Oskad sa meile rääkida, kust sul selline umbusk juhtide ja riigi suhtes pärit on?

Kuulasin 2 tundi riigikogu istungit eile. Ega usaldust ei teki selle peale, mis kelbast see tädi seal ajab.

Ma ei räägi antivaktsiinijuttu ja ma ei tea, võibolla sa oled liiga palju facebookis, kus selliste asjadega tegeletakse. Kui ma loen, enamasti välisuudiseid ja jälgin mõndade teadlaste tööd.

Mul on hea meel selle üle, et meil on olemas valik vaktsineerida selle haiguse vastu, kui see meid ohustab. Ma ei taha kedagi takistada seda süsti saamast, ma ei näe – mis selle mõte nagu oleks?

Miks mina seda ei taha? Ma olen selle eelnevalt läbi põdenud ja ma ei näe, et tehisimmuunsus kuidagi naturaalsest immuunsusest parem on – vaatamata sellele kaagutamisele, mida igast meie peavoolumeedia lehest leida saab, et see immuunsust “turgutab” (ei no minge p*rsse). Loomuliku immuunsuse kohta on juba nii palju uuringuid väljas (ligi 100), et sa ei jõua neid kõiki enam äragi lugeda – aga ei pea ka, loed ühe ära, teised on sisuliselt samad.

Samal ajal – mul on immuunsus olemas, aga mingit passi või pääsu ma selle eest ei saa, sest kui mina haigestusin, ei olnud mingit testimist ega registreerimist, vaid öeldi ainult seda, et kui hulluks läheb, pöördu EMOsse. Juu olid kiired ajad.

Mind see viirus ei ohusta rohkem kui ta ohustab vaktsineeritud inimest, ainult et see sama suurepärane valitsus leiab, et on okei mind kaitsta minu enda eest – igasugune nüanss puudub. Saan aru, et kindlasti on vabas ühiskonnas liikvel inimesi, kellel massiüritustest osalemine, kus isegi kõik teised võivad vaktsineeritud olla, aga siiski nakkunud – ohtlik – ja satub aparaadi alla jne jne.

Lihtsalt selle nimel, et mingi valitsuse poolt loodud d*biilsest takistusest mööda saada ma ei hakka mingeid meditsiinilisi sekkumisi enda peal lubama, okei?

Meditsiiniliselt sekkun siis, kui sellel on ka selge meditsiiniline põhjus – ja AINULT siis.

+8
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Väga hea. Ma arvan, et noored näitavad keskealistele eeskuju oma mittevingumise ja mittejonnimisega. Õppige lastelt!

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Ära aja paska. Käisin lapsega vaktsineerimas ja mitte keegi ei küsinud mingit nõusolekut ega sedagi, kes ma talle olen üldse. Ise kirjutas paberile allkirja, et tutvus materjalidega ja tehti süst ära.

14-aastane.

Jääme siis lootma, et mida arstitädid lastele sisse süstida soovitavad, on kõik jätkuvalt eluks ja terviseks vajalikud ja mitte potensiaalselt kahjulikud asjad.

Aga muidu ma näen selles päris ohtlikku pretsedenti.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jääme siis lootma, et mida arstitädid lastele sisse süstida soovitavad, on kõik jätkuvalt eluks ja terviseks vajalikud ja mitte potensiaalselt kahjulikud asjad.

Aga muidu ma näen selles päris ohtlikku pretsedenti.

Tead, milles mina näen veel ohtlikumat pretsedenti? Selles, et nii palju vaktsiinivastased ei oska kirjutada neid kahte sõna, millest on saanud omamoodi kirjaoskuse lakmuspaber: “vaktsiin” ja “potentsiaalne”.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea. Ma arvan, et noored näitavad keskealistele eeskuju oma mittevingumise ja mittejonnimisega. Õppige lastelt!

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Ära aja paska. Käisin lapsega vaktsineerimas ja mitte keegi ei küsinud mingit nõusolekut ega sedagi, kes ma talle olen üldse. Ise kirjutas paberile allkirja, et tutvus materjalidega ja tehti süst ära.

14-aastane.

Päriselt?!? Mul on 12-aastane laps, täitsa nutikas ja nelja-viieline. Kuid vaatamata sellele ei usu, et ta suudaka nende materjalidega iseseisvalt tutvuda, kaaluda riske võimalike komplikatsioonide suhtes. Kas ta teab, mis on müokardiit? Minu laps ei tea..

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt küsimus vakseritele, miks te süstite noort inimest haiguse vastu, mis absoluutselt mingit ohtu ei kujuta noorele inimesele. Küll aga võivad tekkida äge kõrvalmõju või lausa surm. Südamelihasepõletik ei ole naljaasi, tromb ei ole naljaasi. Ma tõesti ei saa aru, mis loogika alusel te sellise kaalutluse teete, kui on teada, et noori inimesi selle haiguse tagajärjel ei sure ?

 

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt küsimus vakseritele, miks te süstite noort inimest haiguse vastu, mis absoluutselt mingit ohtu ei kujuta noorele inimesele.

Sest minu laps ei ela üksikul saarel. Tema tervist mõjutab kogu ühiskonna üldine vaktsineerituse tase läbi selle, kas ta saab muude haiguste või õnnetuste korral arstiabi, kas ta saab vabalt huviringides ja kultuuriüritustel käia, ilma, et piirangute lained neid tegevusi oluliselt pärsiks. Vaktsineerimisel on palju laiem eesmärk kui konkreetselt iseenese haigestumise ära hoidmine. Minu meelest õpetatakse juba keskkoolis vaktsineerimise loogikat – seda, et mida rohkem on vaktsineerituid ühiskonnas, seda suuremat kaitset üksikisikule vaktsiin pakub.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Südamelihasepõletik ei ole naljaasi, tromb ei ole naljaasi. Ma tõesti ei saa aru, mis loogika alusel te sellise kaalutluse teete, kui on teada, et noori inimesi selle haiguse tagajärjel ei sure ?

See peab olema väga vilets jackpoti võit, kui noor need tüsistused saab Tõenäosus, et ta saab tüsistuseks vägagi raske põletikureaktsiooni ( millega on haiglas Eestiski olnud mitu noort) koroonast, on arvutuste järgi palju suurem. Tõenäosus, et ta paar aastat hiljem saab trombi rasedusvastastest pillidest on ka palju suurem. Tõenäosus, et ta saab ibuprofeenist raske tüsistuse on u. sama suur kui koroonavaktsiini tüsistuse saamise tõenäosus. Võrdle ikka sarnaste tõenäosustega asju.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 242 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama