Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 242 )

Teema: Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Postitas:
Kägu

Ok, saad vabalt liikuda. Mis sa nendele kostad, kelle laps lusika nurka viskab või saab jäädava tervisekahjustuse vaktsiini tõttu. Et “shit happens” või “veits poogen nagu” ? Kas saad aru, et olukorras süüdi ei ole mitte mittevaktsineeritud, vaid valitsus, kes kehtestab põhiseadusega vastuolus olevadi määrusi ja piiranguid.

Kõigile neile aga, kes pole veel oma lapsi vaktsineerinud, soovitan järele mõelda, kuna tegemist on geeniraviga, mida nimetatakse vaktsiiniks. Kõrvalmõjud on väga hullud, trombid, südamelihasepõletikud, äkksurmad jne. Milleks võtta risk süstides kahtlaseid aineid olematu riskiga haiguse vastu.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, saad vabalt liikuda. Mis sa nendele kostad, kelle laps lusika nurka viskab või saab jäädava tervisekahjustuse vaktsiini tõttu.

Ms väldin ju koroonatüsistusi lapsel, mis on kordades tõenäolisemad kui vaktsiinitüsistused. Sa muidu paracetamooli või ibuprofeeni lapsele ei anna? Tulevikus keelad tal rasedusvastaseid pille süüa. Vahel ongi võimalik valida kahe halva vahel – haiguse tüsistuste või ravimi/vaktsiini tüsistuste vahel. Valid selle, mis vähem tõenäoliselt kahjustab.

Liiklusesse sa ju ka lapse lubad ( miks, see on palju ohtlikum kui vaktsiinisüsti saamine). Sa oled miskipärast selle koroonavaktsiini enese jaoks singulaarselt välja valinud kui miskit eriti ohtlikku kuigi mingid tõendid ei näita, et see oleks kuidagi ohtlikum kui mistahes ravim.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, saad vabalt liikuda. Mis sa nendele kostad, kelle laps lusika nurka viskab või saab jäädava tervisekahjustuse vaktsiini tõttu. Et “shit happens” või “veits poogen nagu” ? Kas saad aru, et olukorras süüdi ei ole mitte mittevaktsineeritud, vaid valitsus, kes kehtestab põhiseadusega vastuolus olevadi määrusi ja piiranguid.

Kõigile neile aga, kes pole veel oma lapsi vaktsineerinud, soovitan järele mõelda, kuna tegemist on geeniraviga, mida nimetatakse vaktsiiniks. Kõrvalmõjud on väga hullud, trombid, südamelihasepõletikud, äkksurmad jne. Milleks võtta risk süstides kahtlaseid aineid olematu riskiga haiguse vastu.

Kujuta nüüd ette, et sama noor saab vaktsineerimata olles koroona. Risk sellel juhul saada raske tervisekahjustus on kuni 100x suurem kui vaktsiini puhul. Kui geneetiline soodumus on olemas, siis saab ta selle kahjustuse palju kindlamalt kui vaktsiini puhul.  Koroonavaktsiin ei ole geeniravi. Isegi mitte mRNA vaktsiin. Milleks sellist ilmset valet levitada? mRNA vaktsiini RNA ei sisene rakutuuma ja pöördtranskriptaasi ei toimu.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Muidugi on. Alates 14.a. otsustab iga laps ise.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile neile aga, kes pole veel oma lapsi vaktsineerinud, soovitan järele mõelda, kuna tegemist on geeniraviga, mida nimetatakse vaktsiiniks.

Kui tegu on geeniravimiga, siis üllatus- üllatus- koroona põhjustab ju täpselt samu samme kehas kui see “geeniravim”. Mis moodi kehas sinu meelest see immuunvastus siis tekib?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile neile aga, kes pole veel oma lapsi vaktsineerinud, soovitan järele mõelda, kuna tegemist on geeniraviga, mida nimetatakse vaktsiiniks.

Vaktsineerimine on GEENIRAVI!!! See on veel ägedam kui teadmine, et vaktsineeritud ogavalku kiirgavad.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Muidugi on. Alates 14.a. otsustab iga laps ise.

Palun viidet seaduseparagrahvile.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea. Ma arvan, et noored näitavad keskealistele eeskuju oma mittevingumise ja mittejonnimisega. Õppige lastelt!

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Ära aja paska. Käisin lapsega vaktsineerimas ja mitte keegi ei küsinud mingit nõusolekut ega sedagi, kes ma talle olen üldse. Ise kirjutas paberile allkirja, et tutvus materjalidega ja tehti süst ära.

14-aastane.

Päriselt?!? Mul on 12-aastane laps, täitsa nutikas ja nelja-viieline. Kuid vaatamata sellele ei usu, et ta suudaka nende materjalidega iseseisvalt tutvuda, kaaluda riske võimalike komplikatsioonide suhtes. Kas ta teab, mis on müokardiit? Minu laps ei tea..

Paljud täiskasvanud ka ei tea, aga see ei takista vaktsineerimist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Muidugi on. Alates 14.a. otsustab iga laps ise.

Palun viidet seaduseparagrahvile.

14-aastaste kohta mina ei tea, aga üleüldse kõik alaealised võivad ka ise otsustada, kui nad otsustusvõimeliseks tunnistatakse: https://ta.vaktsineeri.ee/sites/default/files/inline-files/Juhendmaterjal%20alaealiste%20COVID-19%20vaktsineerimiseks_17.06.2021.pdf

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hiljuti lugesin üht alternatiivmeditsiini üllitist ( ei tule enam meelde, millist) kus muu üsna loogilise jutu sees lubati ühtäkki RNA DNAks muuta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilma lapsevanema nõusolekuta ei ole võimalik vaktsineerida.

Muidugi on. Alates 14.a. otsustab iga laps ise.

Palun viidet seaduseparagrahvile.

14-aastaste kohta mina ei tea, aga üleüldse kõik alaealised võivad ka ise otsustada, kui nad otsustusvõimeliseks tunnistatakse: https://ta.vaktsineeri.ee/sites/default/files/inline-files/Juhendmaterjal%20alaealiste%20COVID-19%20vaktsineerimiseks_17.06.2021.pdf

Päris huvitav, et täiskasvanu teovõimetuse otsustab kohus, alaealise otsustusvõime üle meditsiiniõde.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun viidet seaduseparagrahvile.

Paar päeva tagasi oli sellest ka uudistes juttu, kuidas see sul kahe silma vahele jäi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See , et vaktsiinid kiirgavad ogavalku võimisiganes asja, on kirjas pfizeri enda uuringutes. Kui ei usu, siis vaadake ise järgi.

Aga te vist usute kõike, mida peavool teile ette kirjutab. Näiteks seda, et süstevedelik jääb ainult õlga ja kuhugi mujale ei lähe:) Samahea oleks öelda, et valan õli maha ja see jääb täpselt sinna ja kuhugi maa sisse ei imbu sealt mitte iialgi:)

Lastele see haigus pole ohtlik, ühtki last pole sellesse surnud, kuid nüüd on juba isegi ajalehest kuulda olnud ühe noore inimese seletamatust äkksurmast. Pole just raske arvata, mis võis põhjustada äkksurma noorel inimesel tänases olukorras, kus vaktsiini surutakse kõigile peale.

Kõik need jutud, et koroona on 100x hullem jms on lambist tõmmatud numbrid. Meenutab natuke Pantalonet, kes tahtis olla 10 korda kuulsam. Lapsed ei sure sellesse haigusesse , küll aga hakkab neid surema vaksi kõrvalmõjudesse. Isegi mesilase nõelamine võib mõne lapse tappa, asi see siis kahtlastest ainetest kokkukeedetud gemüüsel anafülaktilist shokki põhjustada.

Kuidas te nii pimedusega löödud olete, aru ma ei saa ja teada ma ei või.

+5
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kooli saab minna. Kinno ei pea minema. Valikute küsimus. Mina ei vaktsineeri 12 aastast ning teengi selle valiku, et ta ei käi kinos või kohvikus. Ma ei lähe selle pärast Vabaduse platsile räuskama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

See , et vaktsiinid kiirgavad ogavalku võimisiganes asja, on kirjas pfizeri enda uuringutes. Kui ei usu, siis vaadake ise järgi.

Aga te vist usute kõike, mida peavool teile ette kirjutab. Näiteks seda, et süstevedelik jääb ainult õlga ja kuhugi mujale ei lähe:) Samahea oleks öelda, et valan õli maha ja see jääb täpselt sinna ja kuhugi maa sisse ei imbu sealt mitte iialgi:)

Lastele see haigus pole ohtlik, ühtki last pole sellesse surnud, kuid nüüd on juba isegi ajalehest kuulda olnud ühe noore inimese seletamatust äkksurmast. Pole just raske arvata, mis võis põhjustada äkksurma noorel inimesel tänases olukorras, kus vaktsiini surutakse kõigile peale.

Kõik need jutud, et koroona on 100x hullem jms on lambist tõmmatud numbrid. Meenutab natuke Pantalonet, kes tahtis olla 10 korda kuulsam. Lapsed ei sure sellesse haigusesse , küll aga hakkab neid surema vaksi kõrvalmõjudesse. Isegi mesilase nõelamine võib mõne lapse tappa, asi see siis kahtlastest ainetest kokkukeedetud gemüüsel anafülaktilist shokki põhjustada.

Kuidas te nii pimedusega löödud olete, aru ma ei saa ja teada ma ei või.

No see tekst juba näitab nii mõndagi, kellel kus pool pime on…</p>

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hiljuti lugesin üht alternatiivmeditsiini üllitist ( ei tule enam meelde, millist) kus muu üsna loogilise jutu sees lubati ühtäkki RNA DNAks muuta.

Mulle meeldivad need hobiteadlased. Huumorinurk.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kooli saab minna. Kinno ei pea minema. Valikute küsimus. Mina ei vaktsineeri 12 aastast ning teengi selle valiku, et ta ei käi kinos või kohvikus. Ma ei lähe selle pärast Vabaduse platsile räuskama.

Kuidas see tema suhetele eakaaslastega mõjub?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolis ja külas ei keela keegi käia. See pole küll mingi suhete lõhestada, et ei saa kinno või kohvikusse minna. Praegusel haiguse kõrgajal polegi vaja ringi kolistada.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, milles mina näen veel ohtlikumat pretsedenti? Selles, et nii palju vaktsiinivastased ei oska kirjutada neid kahte sõna, millest on saanud omamoodi kirjaoskuse lakmuspaber: “vaktsiin” ja “potentsiaalne”.

Varem või hiljem teed sa ise mõne “katastroofilise kirjavea” – ja tead, mis siis saab? Mitte kedagi ei koti. Leia endale uus hobi, kui sisu lugeda ei mõista mingite näpukate ja muu mõttetu jura pärast.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanemad usuvad, et nende laps võib saada covidi põdemisest rasked tüsistused – ära vaidle inimese sisetunde vastu; või kui nad eelistavad, et 5 päeva asemel peavad 3 temaga koos kodus veetma – siis muidugi võiks nad lasta lapse ära vaktsineerida.

Osadele vanematele on see psühholoogiliselt leevendav, teistele jällegi vaktsineerimata jätmine. Big deal.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga kurb, et lapsi on asutud vaktsineerima haiguse vastu, mis neile mingit ohtu ei kujuta. Kõrvalmõjudeks on trombid, mille tagajärjeks võib olla kiire surm või siis eluaegne tervisekahjustus. Südamelihasepõletik muuseas ei ole väike asi, mis mõne nädalaga mööda läheb, kuigi meedia üritab seda pisendada väikseks nohutaoliseks ebamugavuseks.

Ehk siis kokkuvõttes saavutatakse selle sammuga paratamatult laste surmad ning tervisekahjustused ning ära hoitakse täpselt null koroonasurma, sest sellesse haigusesse pole ükski laps veel 2 aasta jooksul surnud.

Kahjuks on ka Eestis koroona tõttu laps surnud: https://www.err.ee/1608274470/11-aastane-tudruk-suri-koroonaviiruse-pohjustatud-insuldi-tagajarjel

Nii et see on paras loterii, ja eks igaüks otsustab enda sisetunde järgi, kas kardab rohkem koroonaviiruse tüsistusi või vaktsiinitüsistusi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan ennast valgeks inimeseks süstida, juhhei,

Seda näivad paljud arvavat jah. Mõni lausa ütlebki selle tõsimeeli ja uhkusega välja, ja oi, kui lamedalt see kõlab.
Asi ei olegi hariduses. Selliseid on igas grupis. Lihtsalt on inimesi, kes on nõmedad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult et ühiskonna lõhestamine (tegelikult mingi % taga ajamise pärast) on ilgelt madal lüke valitsuse poolt.

Minu arust ei ole see küll valitsus, kes ühiskonda lõhki ajab, vaid need isehakanud teadlased, kes antivaktsiinijuttu ajavad ja ullikesi püüavad. Kas sa tõesti, siiralt usud, et vaktsineerima palutakse minna selleks, et mingit % saavutada ja tabelisse linnuke teha? Päris siiralt usudki nii? Oskad sa meile rääkida, kust sul selline umbusk juhtide ja riigi suhtes pärit on?

Wake up, sweetie xx

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolis ja külas ei keela keegi käia. See pole küll mingi suhete lõhestada, et ei saa kinno või kohvikusse minna. Praegusel haiguse kõrgajal polegi vaja ringi kolistada.

Ilmselgelt kui pead pidevalt loobuma mingitest kohtadest ja üritustest, kus sinu sõbrad alati käia saavad, kuid sina mitte, siis põhjustab see lõpuks tõrjumist. (Mis sul viga, et ei süsti? Mis sul viga, et su ema ei süsti?)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kooli saab minna. Kinno ei pea minema. Valikute küsimus. Mina ei vaktsineeri 12 aastast ning teengi selle valiku, et ta ei käi kinos või kohvikus. Ma ei lähe selle pärast Vabaduse platsile räuskama.

Kuidas see tema suhetele eakaaslastega mõjub?

Kas sa lased oma lapsed vaktsineerida, sest see on tema sõpraede seas popp? Tase lapsevanem!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See , et vaktsiinid kiirgavad ogavalku võimisiganes asja, on kirjas pfizeri enda uuringutes. Kui ei usu, siis vaadake ise järgi.

Tõesti 😀 Kindlasti on. Naeran, seega olen pimedusega löödud, lausa kaks korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Wake up, sweetie xx

Mina soovitaks sul pigem magama minna, sviiti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolis ja külas ei keela keegi käia. See pole küll mingi suhete lõhestada, et ei saa kinno või kohvikusse minna. Praegusel haiguse kõrgajal polegi vaja ringi kolistada.

Ilmselgelt kui pead pidevalt loobuma mingitest kohtadest ja üritustest, kus sinu sõbrad alati käia saavad, kuid sina mitte, siis põhjustab see lõpuks tõrjumist. (Mis sul viga, et ei süsti? Mis sul viga, et su ema ei süsti?)

Nojah, ega sinusugused vaktsiinitolad ei oska ju oma lapsele seda õpetada ka, et sellised valikud on iga inimese isiklik asi, mille üle ei ole ilus ilkuda. Ise nagunii nämmid seda teemat kodus nii et vähe pole, laps siis samasugune jobu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, ega sinusugused vaktsiinitolad ei oska ju oma lapsele seda õpetada ka, et sellised valikud on iga inimese isiklik asi, mille üle ei ole ilus ilkuda. Ise nagunii nämmid seda teemat kodus nii et vähe pole, laps siis samasugune jobu.

Loodan, et lased ikka lapsel otsustada, mitte ei suru enda veendumusi peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kooli saab minna. Kinno ei pea minema. Valikute küsimus. Mina ei vaktsineeri 12 aastast ning teengi selle valiku, et ta ei käi kinos või kohvikus. Ma ei lähe selle pärast Vabaduse platsile räuskama.

Ja usu mind, järgmine samm on see,et ta ei saa ka kooli.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 242 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama