Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 242 )

Teema: Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Postitas:
Kägu

Ei vaktsineeri. Laps põdes juba köha, üks päev palaviku ja kõik. Noraviirus ja angiin läks ka hullemini  kui see haigus. Väga näha kuidas valitsus hoolib, ei keel ära Modernat lastele, sest pole piisavalt kõrvalmõjusid registeeritud, mis siis et Põhjamaad seda teinud….

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaktsineeri. Laps põdes juba köha, üks päev palaviku ja kõik. Noraviirus ja angiin läks ka hullemini kui see haigus. Väga näha kuidas valitsus hoolib, ei keel ära Modernat lastele, sest pole piisavalt kõrvalmõjusid registeeritud, mis siis et Põhjamaad seda teinud….

Sa muidu jätad kõik tegemata, mida näed, et naaber tegemata jätab? Oma pead ei usalda?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga näha kuidas valitsus hoolib, ei keel ära Modernat lastele, sest pole piisavalt kõrvalmõjusid registeeritud, mis siis et Põhjamaad seda teinud….

Miks sa tahad, et meie valitsus käituks nagu Põhjamaade oma kui ise ei taha käituda nagu nende riikide kodanikud käituvad?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolis ja külas ei keela keegi käia. See pole küll mingi suhete lõhestada, et ei saa kinno või kohvikusse minna. Praegusel haiguse kõrgajal polegi vaja ringi kolistada.

Ilmselgelt kui pead pidevalt loobuma mingitest kohtadest ja üritustest, kus sinu sõbrad alati käia saavad, kuid sina mitte, siis põhjustab see lõpuks tõrjumist. (Mis sul viga, et ei süsti? Mis sul viga, et su ema ei süsti?)

Need näited on lihtsalt näitlikustamiseks, milleni see “peen” survestamine vaktsineerimiseks viib.

Kokkuvõttes teeb see lihtsalt kurvaks ja jõuetuks.

Mul on kurb ja häbi selliste korralduste ees, mis hakkavad põhjustama muid ja veel sügavamaid vaimseid probleeme inimestele, kes on võtnud vabaduse otsustada ise oma keha ja tervise üle.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsed said vaktsineeritud juba suvel. Keegi neid ei survestanud, ise langetasid valiku vaktsiini või haiguse vahel. Mina olin muidugi nõus.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kurb ja häbi selliste korralduste ees, mis hakkavad põhjustama muid ja veel sügavamaid vaimseid probleeme inimestele, kes on võtnud vabaduse otsustada ise oma keha ja tervise üle.

Teil on siis vabadusest veider arusaam. Sa ei ole kuulnud, et vabadus on tunnetatud paratamatus? See ongi praegu käes –  see paratamatus. Sinu vabadusega kaasnevad paratamatusena ühiskondlikud piirangud ja kuni sa pole mõistnud, et need on sinu vabaduse hind, pole sa mitte vaba, vaid mässav teismeline.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti, siiralt usud, et vaktsineerima palutakse minna selleks, et mingit % saavutada ja tabelisse linnuke teha? Päris siiralt usudki nii? Oskad sa meile rääkida, kust sul selline umbusk juhtide ja riigi suhtes pärit on?

Mina usun nii, sest teaduspõhiseid meetmeid ei soovi nad kasutusele võtta, eksisteerib vaid üks eesmärk: kõiki valimatult süstida. Kogu peavoolumeedia on koormatud valitsuse propagandaga ning puudub igasugune mõistlik diskussioon.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina usun nii, sest teaduspõhiseid meetmeid ei soovi nad kasutusele võtta, …

Ma kardan, et meil on erinevad teadused. Eks neid on ka igasugust sorti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäosus, et ta saab ibuprofeenist raske tüsistuse on u. sama suur kui koroonavaktsiini tüsistuse saamise tõenäosus. Võrdle ikka sarnaste tõenäosustega asju.

See on absoluutne vale. Ibuprofeenist saadavad kõrvaltoimed jäävad sadades kordades alla covid vaktsiini omadele.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liiklusesse sa ju ka lapse lubad ( miks, see on palju ohtlikum kui vaktsiinisüsti saamine). Sa oled miskipärast selle koroonavaktsiini enese jaoks singulaarselt välja valinud kui miskit eriti ohtlikku kuigi mingid tõendid ei näita, et see oleks kuidagi ohtlikum kui mistahes ravim.

See on küll fantastiline loogika: kui laps liikluses osaleb, saagu siis juba see südamelihasepõletik ka. Veits poogen tegelt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kooli saab minna. Kinno ei pea minema. Valikute küsimus. Mina ei vaktsineeri 12 aastast ning teengi selle valiku, et ta ei käi kinos või kohvikus. Ma ei lähe selle pärast Vabaduse platsile räuskama.

Eks oota siis niikaua, kuni ka kooli enam ei saa. Lammas.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ibuprofeenist saadavad kõrvaltoimed jäävad sadades kordades alla covid vaktsiini omadele.

Mis täpsemalt jääb alla ja mille kordsust sa võrdled? Või arvad sa, et ibuprofeenist saadav trombotsütopeenia on kergem kui koroonavaktsiinist saadav trombotsütipeenia?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga on mingi osa noori, keda ei tohi vaktsineerida, mingit osa neist ei tohi ka testida, omakorda käib neist suur osa veel ka maskita ringi. Meil on 12-17 grupp, kellelt ei tohi midagi nõuda, aga koolid olgu lahti, meelelahutus olgu lahti. Ja õpetajad tehku ka tunnid kohapeal ja lisaks kodudes olevate õpilastega, lisaks nuputagu, kes on lähikontaktne ja kes on lühikontaktne.

Minu noorem laps põdes -üldse polnud kerge põdemine.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, ega sinusugused vaktsiinitolad ei oska ju oma lapsele seda õpetada ka, et sellised valikud on iga inimese isiklik asi, mille üle ei ole ilus ilkuda. Ise nagunii nämmid seda teemat kodus nii et vähe pole, laps siis samasugune jobu.

Loodan, et lased ikka lapsel otsustada, mitte ei suru enda veendumusi peale.

Kelle veendumuste põhjal laps siis veel peaks oma otsuseid tegema? Lapsevanem vastutab oma lapse tervise eest ning peab tegelema tagajärgedega. Otse loomulikult veenan ma last igatepidi just enda tõekspidamiste järgi talitama.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, ega sinusugused vaktsiinitolad ei oska ju oma lapsele seda õpetada ka, et sellised valikud on iga inimese isiklik asi, mille üle ei ole ilus ilkuda. Ise nagunii nämmid seda teemat kodus nii et vähe pole, laps siis samasugune jobu.

Loodan, et lased ikka lapsel otsustada, mitte ei suru enda veendumusi peale.

Kelle veendumuste põhjal laps siis veel peaks oma otsuseid tegema? Lapsevanem vastutab oma lapse tervise eest ning peab tegelema tagajärgedega. Otse loomulikult veenan ma last igatepidi just enda tõekspidamiste järgi talitama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaktsineeri. Laps põdes juba köha, üks päev palaviku ja kõik. Noraviirus ja angiin läks ka hullemini kui see haigus. Väga näha kuidas valitsus hoolib, ei keel ära Modernat lastele, sest pole piisavalt kõrvalmõjusid registeeritud, mis siis et Põhjamaad seda teinud….

Sa muidu jätad kõik tegemata, mida näed, et naaber tegemata jätab? Oma pead ei usalda?

Oma väikse peaga arvad targem olevat kui nelja arenenud riigi teadlased kokku?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga näha kuidas valitsus hoolib, ei keel ära Modernat lastele, sest pole piisavalt kõrvalmõjusid registeeritud, mis siis et Põhjamaad seda teinud….

Miks sa tahad, et meie valitsus käituks nagu Põhjamaade oma kui ise ei taha käituda nagu nende riikide kodanikud käituvad?

Just sellepärast ei tahagi, et meie valitsus nii ei käitu. Kui käituks, oleks meil olukord hoopis teine. Kala hakkab ikka mädanema peast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu vabadusega kaasnevad paratamatusena ühiskondlikud piirangud

Puruloll, kes seda usub.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma väikse peaga arvad targem olevat kui nelja arenenud riigi teadlased kokku?

Su naabrid on nelja riigi teadlased? Ma ei teadnud …

Aga seda tean küll, et pole meie teadlased viletsamad kui nelja naabri omad. Igaüks teeb omad otsused.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina usun nii, sest teaduspõhiseid meetmeid ei soovi nad kasutusele võtta, …

Ma kardan, et meil on erinevad teadused. Eks neid on ka igasugust sorti.

Kui propagandat teaduseks nimetad, siis on jah erinevad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ibuprofeenist saadavad kõrvaltoimed jäävad sadades kordades alla covid vaktsiini omadele.

Mis täpsemalt jääb alla ja mille kordsust sa võrdled?

Esinemissagedus on harvem – kui keeruline see saab olla? Tee ometi statistika lahti ja võrdle andmeid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sellepärast ei tahagi, et meie valitsus nii ei käitu. Kui käituks, oleks meil olukord hoopis teine. Kala hakkab ikka mädanema peast.

Oh taevas seda naiivsust. Sa arvad, et valitsuse otsused muudavad nakkuse kulgu? Eksid. Nakkuse kulgu muudab vaid inimeste käitumine. Mida iganes meie valitsus otsustaks, sa vinguks ikka ja küll sa mõne teise riigi leiaks, kelle valitsusi jälle kiita ja meie oma laita.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esinemissagedus on harvem – kui keeruline see saab olla? Tee ometi statistika lahti ja võrdle andmeid.

Aga sul on see lahti juba, nagu aru saan – pane siis numbrid siia kirja?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma väikse peaga arvad targem olevat kui nelja arenenud riigi teadlased kokku?

Su naabrid on nelja riigi teadlased? Ma ei teadnud …

Kas sa oled nii loll, et ei saanud aru, keda naarbite all silmas peeti?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle veendumuste põhjal laps siis veel peaks oma otsuseid tegema? Lapsevanem vastutab oma lapse tervise eest ning peab tegelema tagajärgedega. Otse loomulikult veenan ma last igatepidi just enda tõekspidamiste järgi talitama.

Laps on arenev isik ja käib koolis. Paljud noorukid on ammu juba targemad, kui nende uhhuudest vanemad. Sa või ju talle oma veendumusi peale suruda-fake pandemic ja muud jõledused, lõpliku otsuse teeb ta siiski ise, kui on 14 täis. Ta ei pruugi sulle sellest rääkidagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled nii loll, et ei saanud aru, keda naarbite all silmas peeti?

Kas sa oled nii loll, et ei saa aru, et ma su kallal hambaid teritan? 😀 Sorri, tõsisemat vestlust teaduse ja koroona teemal pole mõtet pidada. Head ööd!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esinemissagedus on harvem – kui keeruline see saab olla? Tee ometi statistika lahti ja võrdle andmeid.

Aga sul on see lahti juba, nagu aru saan – pane siis numbrid siia kirja?

Ei ole lahti, ammu läbi töötatud info. Sul ilmselt mitte, kui siin andmeid anud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled nii loll, et ei saanud aru, keda naarbite all silmas peeti?

Kas sa oled nii loll, et ei saa aru, et ma su kallal hambaid teritan? ???? Sorri, tõsisemat vestlust teaduse ja koroona teemal pole mõtet pidada. Head ööd!

A sa ise said aru v?
Mine ära jah, sa pole ju niikuinii võimeline argumenteerima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole lahti, ammu läbi töötatud info. Sul ilmselt mitte, kui siin andmeid anud.

Ühesõnaga – kuni sa pole siia neid numbreid pannud, oled lihtsalt tühja jutu ajaja. Oma valik. Reaalsus on ju see, et sul ei ole mingeid sellised numbreid, niisama õngitsed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle veendumuste põhjal laps siis veel peaks oma otsuseid tegema? Lapsevanem vastutab oma lapse tervise eest ning peab tegelema tagajärgedega. Otse loomulikult veenan ma last igatepidi just enda tõekspidamiste järgi talitama.

Laps on arenev isik ja käib koolis. Paljud noorukid on ammu juba targemad, kui nende uhhuudest vanemad. Sa või ju talle oma veendumusi peale suruda-fake pandemic ja muud jõledused, lõpliku otsuse teeb ta siiski ise, kui on 14 täis. Ta ei pruugi sulle sellest rääkidagi.

Sina võid end pidada uhhuuks, meie oleme siiski vaimselt võimekuselt 14-aastastest kõrgemal tasemel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 242 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama