Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 242 )

Teema: Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Postitas:
Kägu

Sa või ju talle oma veendumusi peale suruda-fake pandemic ja muud jõledused, lõpliku otsuse teeb ta siiski ise, kui on 14 täis. T

Peamine küsimus on ju siiski selles, et kui 14-aastasel on mingi probleem, siis tegelevad sellega tema vanemad. Nemad on vastutavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina võid end pidada uhhuuks, meie oleme siiski vaimselt võimekuselt 14-aastastest kõrgemal tasemel.

Lastel on koolis väga piinlik oma vaktsiinivastaste vanemate pärast. Ei leia, et need vastased vaimselt võimekamad on, kui 14-aastased. Osad seostavad lausa autismi vaktsiinidega-kedagi ju peab süüdistama koguaeg.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina võid end pidada uhhuuks, meie oleme siiski vaimselt võimekuselt 14-aastastest kõrgemal tasemel.

Ausalt? Kindel? 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh taevas seda naiivsust. Sa arvad, et valitsuse otsused muudavad nakkuse kulgu?

Aga loomulikult muudavad. Näiteks koroonapassidega viiruse levitamise võimaldamine on otseselt inimeste käitumise mõjutamine. Samamoodi, nagu piirangute kehtestamine on siiani lained alla surunud. Tõesti arvad, et ilma valitsusepoolsete meetmeteta oleks kõik samamoodi toiminud? Kumb meist naiivne on?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole lahti, ammu läbi töötatud info. Sul ilmselt mitte, kui siin andmeid anud.

Ühesõnaga – kuni sa pole siia neid numbreid pannud, oled lihtsalt tühja jutu ajaja. Oma valik. Reaalsus on ju see, et sul ei ole mingeid sellised numbreid, niisama õngitsed.

Reaalsus on see, et sa pole võimeline iseseisvalt neid numbreid leidma, vaid paugutad huupi, kuidas ibuprofeen on sama ohtklik nagu mrna vaktsiin.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1046885/tabar-onnetus-meditsiiniode-sustis-kooliopilasele-kolmanda-doosi-vaktsiini

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina võid end pidada uhhuuks, meie oleme siiski vaimselt võimekuselt 14-aastastest kõrgemal tasemel.

Lastel on koolis väga piinlik oma vaktsiinivastaste vanemate pärast. Ei leia, et need vastased vaimselt võimekamad on, kui 14-aastased. Osad seostavad lausa autismi vaktsiinidega-kedagi ju peab süüdistama koguaeg.

Hahaa, kust sa võtad, et vanemad vaktsiinivastased peavad olema? Ja kui lastel on millegi pärast piinlik, siis nad ei räägi ju sellest teistele. Loogika.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina võid end pidada uhhuuks, meie oleme siiski vaimselt võimekuselt 14-aastastest kõrgemal tasemel.

Ausalt? Kindel? ????

Sina võid ju endas kahelda, see on lubatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et sa pole võimeline iseseisvalt neid numbreid leidma, vaid paugutad huupi, kuidas ibuprofeen on sama ohtklik nagu mrna vaktsiin.

Ei pauguta huupi. Otsida ma tõesti ei viitsi, seepärast tsiteerin arste, kes nii ütlevad. Sina väidad, et arstid eksivad – seega tõestama pead oma väidet sina, mitte mina.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et sa pole võimeline iseseisvalt neid numbreid leidma, vaid paugutad huupi, kuidas ibuprofeen on sama ohtklik nagu mrna vaktsiin.

Ei pauguta huupi. Otsida ma tõesti ei viitsi, seepärast tsiteerin arste, kes nii ütlevad. Sina väidad, et arstid eksivad – seega tõestama pead oma väidet sina, mitte mina.

Mind ei huvita absoluutselt sinule millegi tõestamine. Minu väide sinu väite vastu. Kui sind tõde väga huvitaks, peaksid olema praeguseks hetkeks küll selle juba netiavarustest üles leidnud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui lastel on millegi pärast piinlik, siis nad ei räägi ju sellest teistele. Loogika.

Ahh? Sa kasvatad selliseid lapsi, kes ei julge oma muret kurta ning kodus on käsk antud, et kellegagi peale vanemate rääkida ei tohi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei huvita absoluutselt sinule millegi tõestamine. Minu väide sinu väite vastu. Kui sind tõde väga huvitaks, peaksid olema praeguseks hetkeks küll selle juba netiavarustest üles leidnud.

Minule pole vajagi. Perekooli lugejale on vaja sul muljet avaldada. Hetkel ole natuke lollikese mulje jätnud, kes rumalusi räägib ja oma jutu tõestamise asemel keerutab mis kole.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peamine küsimus on ju siiski selles, et kui 14-aastasel on mingi probleem, siis tegelevad sellega tema vanemad. Nemad on vastutavad.

Jah. Aga kuna 14-aastastel on õigus seksida ning paljud selles eas seda ka juba teevad, siis on nad järelikult küllalt küpsed ka muude enda keha puudutavate otsuste vastuvõtmiseks.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätke lapsed sellest kovidiootsusest välja palun, neile ei kujuta see haigus mingit ohtu. Millal te, ajupestud lambad , saate aru, et vaktsiinikahjustused noortel on tõsine risk erinevalt haigusest, mis pole 2 aasta jooksul ühtki last ära tapnud. Küll aga on isegi ajakirjanduse vahendusel kuulda olnud noore inimese seletamatust äkksurmast, arvestades tänast seisu ja vaktsiini peale pressimist, siis pole raske arvata, mis oli põhjuseks.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

erinevalt haigusest, mis pole 2 aasta jooksul ühtki last ära tapnud.

Jälle!!! Krt küll. Räägi ainult asju, mille osas oled kindel, et see pole jama. Isegi väikeses Eestis on surnud 11-aastane. https://www.err.ee/1608274470/11-aastane-tudruk-suri-koroonaviiruse-pohjustatud-insuldi-tagajarjel

Rääkimata maailmast kokku.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 miljonist on väidetavalt surnud ja sa soovitad kõiki süstima hakata süstelahusega, mis sisaldab grafeenoksiidi, ahvi, lehma ja aborteeritud loodete neeru ja misiganes muude organite rakke, etüleenglükooli( antifriis) ja palju palju muud toredat, kaasa arvatud hydra vulgaris( organism, mida kasutatakse vaktsiinide kultiveerimises, kuna see tõbras ei sure isegi siis ära , kui blenderist läbi lasta , sest suudab ennast pärast juppidest kokku panna nagu pusle).

Ja veel , see , et pärast lahkamist tehti veel koroonatest, ei tähenda veel seda, et koroona poolt põhjustatud oli kopsupõletik ja muud hädad. Kopsupõletikku on nimelt inimesi surnud enne koroonaviirust ja ka pärast koroonaviirust. Maailmas on üldse niipalju viiruseid, mis võivad kopsupõletikku põhjustada ja ilmselt paljud on veel senitundmatud ja nende jaoks pole veel PCR testi välja mõeldud. Ehk siis, laps suri kopsupõletiku ja ajuturse tagajärjel, kui kuna tehti test , mis näitas positiivset koroonat, siis aeti kõik koroona kaela. Koronni propale visati kütet alla lihtsalt.  Sama loogika järgi, kui sul näiteks tuleb majja 20 pagulast , kes selle segi keeravad ja maha põletavad, siis süüdi jääb pärast üks Ahmed, kes läheb kinnimajja, aga ülejäänud vennad lasevad rahulikult varvast ja meedia peksab Ahmedi hommikust õhtani.

 

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 miljonist on väidetavalt surnud ja sa soovitad kõiki süstima hakata …

Meil on miljon last? Jälle targem. Ikka sulakulda kukub su suust.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hirmunud vanematel tasuks vähem vandenõuteooriaid lugeda.

Ja ma ühinen Kallase arvamusega, et haiglate sõjaseisukorra ajal ei tundu laste kinno saamine oluline.
<h5 class=”C-headline-title C-headline-title–size-h4 C-headline-title–size-sm-h6″ style=”box-sizing: border-box; margin: 10px 0px; line-height: 1.3; font-family: Inter, sans-serif; word-break: break-word; color: var(–color-text-1-hover); transition: color 0.15s ease 0s; font-size: 17px;”></h5>

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, ühinen KaKa arvamusega… Kaka on türann, kes on kehtestanud põhiseadusega vastuolus olevad piirangud, millest viirusel ei ole sooja ega külma. Maskist läheb viirus läbi ilma mingisuguse takistuseta, kuna viirus on oma 25 korda väiksema läbimõõduga , kui kasutusel olevate näokaltsude filtriava. Viirus on aerosoolselt õhus igal pool, sotsiaalne distants 2 m on täielik naljanumber, ega viirusosake ei jää ühe koha peale seisma , vaid levib igale poole laiali. 2om/s puhuv tuul viib viiruosakese juba sekundiga 20 m kaugusele näiteks. Kinode ja äride jms sulgemisest on viirusel jumala suva ja ei aita kuidagi vähendada viirust. KaKa türanliku poliitika tulemusena sureb sel aastal rohkem inimesi , kui eelmisel aastal. Hinnanguliselt võib isegi 3000 lisasurma tulla võrreldes eelmise aastaga ( vihjeks – siis kui veel massvaktsineerimist ei olnud) ja meedia peksab vahtu, kui hästi ikka vaktsiinid toimivad ja minge kõik süstima. Kui 3000 lisasurma on edulugu, siis tahaks näha, milline see mitteedulugu veel olema peaks. Ajupestud lambakari, ei muud.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et sa pole võimeline iseseisvalt neid numbreid leidma, vaid paugutad huupi, kuidas ibuprofeen on sama ohtklik nagu mrna vaktsiin.

Ibuprofeen tekitb südame seiskumist vähem kui 0,01% kasutajatest. Link on siin.

Kanada andmed tõsistest covid vaktsiini tüsistustest on näiteks siin. Tõsiste vaktsiinitüsistuste % on 0,009%

Üsna sama suurusjärk.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui hakatakse tegema seda, et ainult vaktsineerimata lapsed peavad kaks korda nädalas tegema kiirtesti ja seda klassis, kõigi nähes, võtan ma koolist tagasi loa oma last testida. Kui testivad  testigu kõiki. Ka vaktsineeritud nakatuvad paraku. Olin ja olen nõus sellega, et kui ta peaks olema lähikontaktne, siis teeb koolis testi. Aga selle jamaga küll mitte. Nagu nii jälgin ta tervist ja kui on siin sügisel tal olnud nohu  olen ta koju jätnud ja testinud.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mul on vastupidi. Kui ma pean veel koolist kuulma vaktsineerimata laste (kellel vanus tegelikult lubaks) vanemate lõputut jauramist, siis tõstan mina kisa. Nagu mingid printsessid. Vaktsineeritud ei saa, aga hädaldatud küll iga jumala asja peale. Kui teid niiiiii kohutavalt häirib, miks vaktsineeritud lapsi ei testita, siis palun väga, kes keelab, vaktsineerige ka.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui hakatakse tegema seda, et ainult vaktsineerimata lapsed peavad kaks korda nädalas tegema kiirtesti ja seda klassis, kõigi nähes, võtan ma koolist tagasi loa oma last testida.

Su laps läheb lihtsalt kodusele õppele siis. See on täiesti lubatud variant, lihtsalt õpitulemuste saavutamise eest vastutab lapsevanem.

Seal ei ole vahet, kas kõigi ees. Meil ju niikuinii lapsed koolis teavad, kes on vaktsineeritud ja kes mitte. Ja üldjuhul testi tehakse ikka ühes kohas kooliõe kabnetis vm.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui hakatakse tegema seda, et ainult vaktsineerimata lapsed peavad kaks korda nädalas tegema kiirtesti ja seda klassis, kõigi nähes, võtan ma koolist tagasi loa oma last testida.

Su laps läheb lihtsalt kodusele õppele siis. See on täiesti lubatud variant, lihtsalt õpitulemuste saavutamise eest vastutab lapsevanem.

Seal ei ole vahet, kas kõigi ees. Meil ju niikuinii lapsed koolis teavad, kes on vaktsineeritud ja kes mitte. Ja üldjuhul testi tehakse ikka ühes kohas kooliõe kabnetis vm.

Miks mu laps koduõppele peaks minema? Ei näe selleks mingit põhjust. Jätan ta koju ja testin, kui tal peaks tekkima nohu või mõni muu haigustunnus. Ja olen jätkuvalt nõus teda testima  kui ta peaks olema lähikontaktne.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olukorras, kus isegi kiirabiteenus ei ole kättesaadav enam, ei ole mõistlik viriseda, kui sulle pakutakse lahendust, mis annab sulle võimaluse last mitte vaktsineerida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui hakatakse tegema seda, et ainult vaktsineerimata lapsed peavad kaks korda nädalas tegema kiirtesti ja seda klassis, kõigi nähes, võtan ma koolist tagasi loa oma last testida.

Su laps läheb lihtsalt kodusele õppele siis. See on täiesti lubatud variant, lihtsalt õpitulemuste saavutamise eest vastutab lapsevanem.

Seal ei ole vahet, kas kõigi ees. Meil ju niikuinii lapsed koolis teavad, kes on vaktsineeritud ja kes mitte. Ja üldjuhul testi tehakse ikka ühes kohas kooliõe kabnetis vm.

Miks mu laps koduõppele peaks minema? Ei näe selleks mingit põhjust. Jätan ta koju ja testin, kui tal peaks tekkima nohu või mõni muu haigustunnus. Ja olen jätkuvalt nõus teda testima kui ta peaks olema lähikontaktne.

Paraku see ei ole sinu valida, kuna koolidel on liiga palju halbu kogemusi juba vastutustundetute lapsevanematega, kes haigustunnustega lapsi kooli saadavad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olukorras, kus isegi kiirabiteenus ei ole kättesaadav enam, ei ole mõistlik viriseda, kui sulle pakutakse lahendust, mis annab sulle võimaluse last mitte vaktsineerida.

Olen nõus lahendusega, mis seati sisse kooliaasta alguses. Testitakse lähikontaktseid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just oma peres sain näha, kuidas vaktsiin aitab. Elasime poolteist nädalat koos koroonahaige lapsega. Ükski vaktsineeritud pereliige ei nakatunud, kuigi lapsed näiteks jagavad üsna väikest tuba.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi on ju väga lihtne. Kui testimissüsteem ei meeldi, on täitsa lubatud koju jätta, aga seda ei maksa küll arvata, et koolidel praegu nii igav on, et nad lausa ootaks, et keegi neid kiusama hakkaks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mida siis mina nägin? Minu vaktsineeritud abikaasa oli 2 nädalat haige. Test oli positiivne. Mina, vaktsineerimata, ei jäänud haigeks. Eilne pcr testi vastus oli endiselt negatiivne. Lapsed ka täiesti terved. Septembris antud anikehade test oli mul ka negatiivne. Lootsin ka selle uhke passi saada. Kahjuks ei saanud. Ainuke asi mis vahepeal tegin oli d ja c vitamiini võtmine. Vahepeal natuke bioblocki ka, alguses ehmatasin ära.. aga siis meenus see uhke pass. 😀

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 242 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama