Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 242 )

Teema: Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama

Postitas:
Kägu

Just sellepärast ei tahagi, et meie valitsus nii ei käitu. Kui käituks, oleks meil olukord hoopis teine. Kala hakkab ikka mädanema peast.

Rahvas (sealhulgas ka sina) ongi selle kala pea. Valitsus moodustatakse rahva poolt valitud riigikogu alusel. Rahvas on otsustanud, et just need inimesed on väärt teda esindama. Ei ole see valitsus ja riigikogu meile kuskilt kellegi müstilise ja võimsa poolt määratud. Ikka ise tegime. Nii et kui soovid muutust, siis alusta iseendast.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sellepärast ei tahagi, et meie valitsus nii ei käitu. Kui käituks, oleks meil olukord hoopis teine. Kala hakkab ikka mädanema peast.

Rahvas (sealhulgas ka sina) ongi selle kala pea. Valitsus moodustatakse rahva poolt valitud riigikogu alusel. Rahvas on otsustanud, et just need inimesed on väärt teda esindama. Ei ole see valitsus ja riigikogu meile kuskilt kellegi müstilise ja võimsa poolt määratud. Ikka ise tegime. Nii et kui soovid muutust, siis alusta iseendast.

Issand, milline truu sülekoer. Ega need valitsuse inimesed mingid geeniused seal ei ole, et nemad midagi valesti teha ei saa.

Aga proovi selgeks teha ilusates, turvalisust ja head elu lubavates illusioonides elavale inimesele.  5 kõige rikkama riigi sekka!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/1608382946/kallas-haiglate-sojaseisukorra-ajal-ei-tundu-laste-kinno-saamine-oluline

Sisust loeb välja siiski, et ei ole *vaktsineerimata laste kinno saamine oluline.

2 klassi inimesi. Vägev!

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/1608383084/usa-eksperdid-kiitsid-heaks-nooremate-laste-vaktsineerimise-pfizeriga

Koolides saavad need lapsed väga kiiresti nüüd vaktsineeritud eh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/1608382946/kallas-haiglate-sojaseisukorra-ajal-ei-tundu-laste-kinno-saamine-oluline

Sisust loeb välja siiski, et ei ole *vaktsineerimata laste kinno saamine oluline.

2 klassi inimesi. Vägev!

Täpselt, need kes panustavad pandeemia lõpetamisse ja need kes mõtlevad ainult enda peale.

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu noorem laps põdes -üldse polnud kerge põdemine.

Kas mingi haiglajuhtum, millest ajakirjandus ei ole veel rääkinud?
Kui su laps oli kodus nö “raskes gripis”, siis selle eest vaktsiin ei kaitse, kui mõni äratinistatu veel aru ei ole saanud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sellepärast ei tahagi, et meie valitsus nii ei käitu. Kui käituks, oleks meil olukord hoopis teine. Kala hakkab ikka mädanema peast.

Rahvas (sealhulgas ka sina) ongi selle kala pea. Valitsus moodustatakse rahva poolt valitud riigikogu alusel. Rahvas on otsustanud, et just need inimesed on väärt teda esindama. Ei ole see valitsus ja riigikogu meile kuskilt kellegi müstilise ja võimsa poolt määratud. Ikka ise tegime. Nii et kui soovid muutust, siis alusta iseendast.

Ei, järelikult on vaja korrigeerida valitsuse koosseisu, st ka riigikogu.

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.err.ee/1608382946/kallas-haiglate-sojaseisukorra-ajal-ei-tundu-laste-kinno-saamine-oluline

Sisust loeb välja siiski, et ei ole *vaktsineerimata laste kinno saamine oluline.

2 klassi inimesi. Vägev!

Täpselt, need kes panustavad pandeemia lõpetamisse ja need kes mõtlevad ainult enda peale.

Ei, vaktsineerimine üksi ei ole mingi päris panus pandeemia lõpetamisse.

Vähenda oma kontakte, et aidata viiruse levikut peatada, sest vaktsineerituna sa levitad seda ikka.

Ainuke asi, mida vaktsineerimine hetkel aitab, on sind ennast – ja valitsusel protsenti täis saama.

Aga valetage endale edasi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sellepärast ei tahagi, et meie valitsus nii ei käitu. Kui käituks, oleks meil olukord hoopis teine. Kala hakkab ikka mädanema peast.

Oh taevas seda naiivsust. Sa arvad, et valitsuse otsused muudavad nakkuse kulgu? Eksid.

Selles osas nõustun 😀 😀 😀 Need otsused (lasta vaktsineeritutel viirust levitada ning represseerides kõiki ülejäänuid inimõiguste vägistamise piiril vaktsineerima) ei pidurda tõepoolest viiruse levikut (ilmselt pidasid “nakkuse kulu” all seda silmas).
Aga need otsused ei olegi selleks disainutud, ehkki nad on niimoodi pakendatud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinnanguliselt võib isegi 3000 lisasurma tulla võrreldes eelmise aastaga ( vihjeks – siis kui veel massvaktsineerimist ei olnud) ja meedia peksab vahtu, kui hästi ikka vaktsiinid toimivad ja minge kõik süstima. Kui 3000 lisasurma on edulugu, siis tahaks näha, milline see mitteedulugu veel olema peaks. Ajupestud lambakari, ei muud.

Vabanda, aga kui polnud massvaktsineerimist, olid lisasurmad juba olemas. Nende lisasurmade põhjust otsides vaata hoopis mittevaktsineeritute poole. Praegustest surijatest valdav osa (kuuest surnust viis, seitsmest kuus jne) on vaktsineerimata, nemad viivadki suremuse üles võrreldes eelmiste aastatega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaktsineeri. Laps põdes juba köha, üks päev palaviku ja kõik. Noraviirus ja angiin läks ka hullemini kui see haigus. Väga näha kuidas valitsus hoolib, ei keel ära Modernat lastele, sest pole piisavalt kõrvalmõjusid registeeritud, mis siis et Põhjamaad seda teinud….

Sa muidu jätad kõik tegemata, mida näed, et naaber tegemata jätab? Oma pead ei usalda?

Vastupidi, ta just nimelt usaldab oma pead

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, vaktsineerimine üksi ei ole mingi päris panus pandeemia lõpetamisse. Vähenda oma kontakte, et aidata viiruse levikut peatada, sest vaktsineerituna sa levitad seda ikka.

Keegi ei väidagi, et vaktsineerimine ainus panus on. Loomulikult tuleb ka muudes asjades mõistlikult käituda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hinnanguliselt võib isegi 3000 lisasurma tulla võrreldes eelmise aastaga ( vihjeks – siis kui veel massvaktsineerimist ei olnud) ja meedia peksab vahtu, kui hästi ikka vaktsiinid toimivad ja minge kõik süstima. Kui 3000 lisasurma on edulugu, siis tahaks näha, milline see mitteedulugu veel olema peaks. Ajupestud lambakari, ei muud.

Vabanda, aga kui polnud massvaktsineerimist, olid lisasurmad juba olemas. Nende lisasurmade põhjust otsides vaata hoopis mittevaktsineeritute poole. Praegustest surijatest valdav osa (kuuest surnust viis, seitsmest kuus jne) on vaktsineerimata, nemad viivadki suremuse üles võrreldes eelmiste aastatega.

Sinu loogika on nüüd siis selle läbi, et iga viies vaktsineerimata inimene sureb või vähemalt koormab haiglat jah?

Kui julged öelda ei – siis mõtle need numbrid teistpidi ka läbi ja palun avalda see arvutuskäik ka siin.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, vaktsineerimine üksi ei ole mingi päris panus pandeemia lõpetamisse. Vähenda oma kontakte, et aidata viiruse levikut peatada, sest vaktsineerituna sa levitad seda ikka.

Keegi ei väidagi, et vaktsineerimine ainus panus on. Loomulikult tuleb ka muudes asjades mõistlikult käituda.

Ma olen läbi põdenud, terve ja ei saa kedagi nakatada. Ma ei hakka mingil bürokraatlikul põhjusel endale tühja süsti laskma teha. Minu õigused on piiratud. Ma olen poolteist aastat käitunud nagu kukupai, ma ei taha sõnagi kuulda sellest, et vaktsineerimine on über alles. Levikut see ei peata ja mitte-riskigrupis olevaid suvalisi inimesi vaktsineerides see samuti midagi ei aita. Kas teil nagu aju ei funktsioneeri või millest te aru ei saa, et kõiki sinna sunnite, vingute ja halate?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu noorem laps põdes -üldse polnud kerge põdemine.

Kas mingi haiglajuhtum, millest ajakirjandus ei ole veel rääkinud?

Kui su laps oli kodus nö “raskes gripis”, siis selle eest vaktsiin ei kaitse, kui mõni äratinistatu veel aru ei ole saanud.

Ajakirjandus annab muidu iga päev täpse ülevaate kõigist haiglajuhtumitest? Ja palun selgita täpsemalt, millistel arvandmetel põhineb su järeldus, et vaktsiin ei kaitse raske koroonapõdemise eest? Veidral moel ülemaailmsed ja Eesti andmed väidavad vastupidist, et kaitseb ja väga hästi. Sul on mingi parem allikas?

Või sa oled lihtsalt see kohalik valevorst, kes perekoolis oma mõttetuid valesid levitamas käib?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle veendumuste põhjal laps siis veel peaks oma otsuseid tegema? Lapsevanem vastutab oma lapse tervise eest ning peab tegelema tagajärgedega. Otse loomulikult veenan ma last igatepidi just enda tõekspidamiste järgi talitama.

Laps on arenev isik ja käib koolis. Paljud noorukid on ammu juba targemad, kui nende uhhuudest vanemad. Sa või ju talle oma veendumusi peale suruda-fake pandemic ja muud jõledused, lõpliku otsuse teeb ta siiski ise, kui on 14 täis. Ta ei pruugi sulle sellest rääkidagi.

Siis oled sama õnnelik, kui su tütar otsustab 14-sena koolist ära tulla ja lapse saada? Või poeg kusagil netis “raha teenima” hakata kooliskäimise asemel, sest sõbrad soovitasid?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis oled sama õnnelik, kui su tütar otsustab 14-sena koolist ära tulla ja lapse saada? Või poeg kusagil netis “raha teenima” hakata kooliskäimise asemel, sest sõbrad soovitasid?

Ei näe, mis selles halba oleks.

Mitte, et sellele eelnev kommentaar kuidagi parem oleks olnud.

Te päriselt teismelistega suhelnud ka olete viimasel ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu loogika on nüüd siis selle läbi, et iga viies vaktsineerimata inimene sureb või vähemalt koormab haiglat jah? Kui julged öelda ei – siis mõtle need numbrid teistpidi ka läbi ja palun avalda see arvutuskäik ka siin.

Minu mõttelend ei ole nii äkiline kui sul, palun anna vihje, kuidas sa minu öeldust, et kuuest surijast viis on vaktsineerimata, järeldasid, et ma tahtsin öelda, et iga viies vaktsineerimata inimene sureb. Tänan. (Müstika)

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina võid end pidada uhhuuks, meie oleme siiski vaimselt võimekuselt 14-aastastest kõrgemal tasemel.

Lastel on koolis väga piinlik oma vaktsiinivastaste vanemate pärast. Ei leia, et need vastased vaimselt võimekamad on, kui 14-aastased. Osad seostavad lausa autismi vaktsiinidega-kedagi ju peab süüdistama koguaeg.

Jaa, ma usun, et meil mitme pankuri ja advokaadi lapsed häbenevad ka oma isade pärast silmad peast 😀 😀 Aga tore, et mingi suvaka vaktsineeritud tädikese lapsed saavad oma “targa” ema ja tema saavutuste üle uhkust tunda LMAO. Hea simpleton oled

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1046885/tabar-onnetus-meditsiiniode-sustis-kooliopilasele-kolmanda-doosi-vaktsiini

OMG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et sa pole võimeline iseseisvalt neid numbreid leidma, vaid paugutad huupi, kuidas ibuprofeen on sama ohtklik nagu mrna vaktsiin.

Ei pauguta huupi. Otsida ma tõesti ei viitsi, seepärast tsiteerin arste, kes nii ütlevad. Sina väidad, et arstid eksivad – seega tõestama pead oma väidet sina, mitte mina.

See inimene tsiteerib Karmen Jollerit (“arste”), ei ole suuteline ise netist infot leidma, ammugi seda analüüsima – miks keegi üldse vaevub temaga dialoogi pidama?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei huvita absoluutselt sinule millegi tõestamine. Minu väide sinu väite vastu. Kui sind tõde väga huvitaks, peaksid olema praeguseks hetkeks küll selle juba netiavarustest üles leidnud.

Minule pole vajagi. Perekooli lugejale on vaja sul muljet avaldada. Hetkel ole natuke lollikese mulje jätnud, kes rumalusi räägib ja oma jutu tõestamise asemel keerutab mis kole.

Lollikese mulje oled antud juhul endast jätnud sina, ja üsna pöördumatult. Aga kahjuks on meil selliseid lollikesi väga palju…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kooliealised lapsed põdesid koroonat väga kergelt – palavik paar päeva, üle 37,6 ei tõusnudki, lõhnataju nõrgenemine ja oligi kõik. Miks peaks selle vastu vaktsineerima?!? Tuulerõuged on ka lastele raskem haigus, ometi Eestis selle vastu ei vaktsineerita.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See inimene tsiteerib Karmen Jollerit (“arste”), ei ole suuteline ise netist infot leidma, ammugi seda analüüsima – miks keegi üldse vaevub temaga dialoogi pidama?

Mitte ainult Karmen Joller pole seda väitnud – ja mis tema öeldul viga peaks olema? Sul on mingi kõrgem meditsiinikraad ette näidata kui Jolleril? Eluülikoolist, eeldan?

Eespool toodi numbreid ka, mis näitasid, et vaktsiini ja ibuprofeeni tõsiste kõrvalmõjude risk on enam-vähem sama. Mida sa veel vajad?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see just oluline on, siis minu noorem laps pole veel vaktsineerimisealine. Ehk siis öelda tahtsin m seda, et ei pruugi see lastele ka vaid paaripäevane nuuskamine olla.

Neid viidatud vigu soosib praegu koolides toimuv infosegadus. Mõni vanem nt põhimõtteliselt ei anna koolile mingit infot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See inimene tsiteerib Karmen Jollerit (“arste”), ei ole suuteline ise netist infot leidma, ammugi seda analüüsima – miks keegi üldse vaevub temaga dialoogi pidama?

Nagu sa ise oleks võimeline oma väitele, et vaktsiin on kordades ohtlikum kui ibuprofeen, netist fakte taha leidma 😀 Ainult lolli mängida ja keerutada oskad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peamine küsimus on ju siiski selles, et kui 14-aastasel on mingi probleem, siis tegelevad sellega tema vanemad. Nemad on vastutavad.

Jah. Aga kuna 14-aastastel on õigus seksida ning paljud selles eas seda ka juba teevad, siis on nad järelikult küllalt küpsed ka muude enda keha puudutavate otsuste vastuvõtmiseks.

Sorry, aga ka paljud täisealised seksijad (ja kahjuks selle tulemusel ka paljunejad) ei ole vaimselt küpsed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

erinevalt haigusest, mis pole 2 aasta jooksul ühtki last ära tapnud.

Jälle!!! Krt küll. Räägi ainult asju, mille osas oled kindel, et see pole jama. Isegi väikeses Eestis on surnud 11-aastane. https://www.err.ee/1608274470/11-aastane-tudruk-suri-koroonaviiruse-pohjustatud-insuldi-tagajarjel

Rääkimata maailmast kokku.

Seegi on selline udune lugu, kus esialgu ei osatud surma põhjust öelda ning kuid hiljem otsustati koroona kasuks.

Maailmast rääkides, need protsendid küll mingist lapsi ohustavast epideemiast ei kõnele. Miks sa külvad alusetult hüsteeriat?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seegi on selline udune lugu, kus esialgu ei osatud surma põhjust öelda ning kuid hiljem otsustati koroona kasuks. Maailmast rääkides, need protsendid küll mingist lapsi ohustavast epideemiast ei kõnele. Miks sa külvad alusetult hüsteeriat?

Ma ei külva hüsteeriat. Ma lükkasin ümber konkreetse valeväite, et koroona pole (terves maailmas!) 2 aasta jooksul ühtegi last tapnud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui hakatakse tegema seda, et ainult vaktsineerimata lapsed peavad kaks korda nädalas tegema kiirtesti ja seda klassis, kõigi nähes, võtan ma koolist tagasi loa oma last testida. Kui testivad testigu kõiki. Ka vaktsineeritud nakatuvad paraku. Olin ja olen nõus sellega, et kui ta peaks olema lähikontaktne, siis teeb koolis testi. Aga selle jamaga küll mitte. Nagu nii jälgin ta tervist ja kui on siin sügisel tal olnud nohu olen ta koju jätnud ja testinud.

Seda peaksid kõik mõtlevad lapsevanemad tegema. On täielik absurd, et meil ikka veel korrutatakse seda “ainult vaktsineerimata inimesed on kõiges süüdi” ja täielikult ignoreeritakse teadlaste poolt ammu kinnitatud fakti, et vaktsineeritud ei ole nakkusohutud. Kus on nüüd Irja Lutsar, kes selle ka ise välja ütles? Äkki oleks aeg Kaja Kallase mälu värskendada?
Iga loll peaks sellest ka ise aru saama, nähes, kuidas vaktsineeritud haigestuvad ja on ka päriselt haiged, mitte lihtsalt ei aevasta korraks. Kas te tõesti arvate, et nad on selle põdemise ajal nakkusohutud??? Miks vaktsineeritute passid haiguse ajal edasi kehtivad, Kaja Kallas?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 242 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Nüüd siis hakatakse noorte vaktsineerimist ka survestama