Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nüüd vist tulevad küll karmid piirangud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 241 )

Teema: Nüüd vist tulevad küll karmid piirangud?

Postitas:
Kägu

Ilmselt juba täna -homme on nakatunuid 1000 ja üle selle ning piirangud tulevad karmid, mis arvate?

+15
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kardan sama.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ilmselt olekski mõistlik karmid piirangud kohe kehtestada. muidu me suveks suhteliselt normaalselt elu (võrreldes hetkeolukorraga) ilmselt tagasi ei saa.

jätkuvalt ei saa ma aru, miks 1.-4. klass peab pärast vaheaega kooli minema. kahju on algklasside õpetajatest, kes peaevad oma tervisega riskima.

+44
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Plaaniline ravi vist tõmbab ennast väga koomale, sest TÜK on juba ammu hädas, nüüd teatas ITK, et nemad enam statsionaari vastu ei võta, teevad triaaži ja saadavad teistesse haiglatesse…

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui võtta testi andmise kuupäeva järgi, mitte selle järgi, millal Synlab selle ära analüüsida jõudis, siis eelmisel nädalal oli meil juba >1000 olemas.

http://www-1.ms.ut.ee/krista/covid/covid_pildid.html

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kardan sama.

Ma ikka loodan, et karmistatakse kõik. Täitsa õiglane oleks suurte kollete piirkonda Kaitseliidu patrullid panna peale ja liikumiskeeld kehtestada nende piirkonnas.

+20
-20
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah, ei usu. Uus valitsus pole siiani jõuliselt reageerinud ja ma ei usu, et nad seda ka nüüd teevad.

+21
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ma ka ei usu, mingeid karmimaid piiranguid. Kaja Kallas ütleb jälle, et mõtleme ikka nähtamatutele

+29
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei tule siin mingeid karme piiranguid nii parempoolses valitsuses. Koolid nädalaks (tõsiselt nagu? oleks siis 3 nädalaks) distantsõppele peale vaheaega (nendes koolides, kus ON veebruaris vaheaeg) oli kõvem, mis välja pakuti. Kõige õõvastavam on surmade emotsioonitu kajastamine – suri 10, suri 13 jne jne. Justkui ilmateate kraadided ette lugemine …

+26
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kardan sama.

Ma ikka loodan, et karistatakse kõik. Täitsa õiglane oleks suurte kollete piirkonda Kaitseliidu patrullid panna peale ja liikumiskeeld kehtestada nende piirkonnas.

alustuseks peab kaitseliidu saatma tõrviku rongkäiku laiali ajama.

+21
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ammu oleks juba aeg olnud!!

+22
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah, ei usu. Uus valitsus pole siiani jõuliselt reageerinud ja ma ei usu, et nad seda ka nüüd teevad.

Uus valitsus ei hooli inimestest, kuid veel kuritegelikum on EKRE, kes korraldab suuremat sorti massiürituse homme.

+17
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma ka ei usu, mingeid karmimaid piiranguid. KAKA ütleb jälle, et mõtleme ikka nähtamatutele

Mitmenda klassini sa koolikiusamisega tegelesid?

+30
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõned kohe väga tahavad rahvapoolset ülestõusu… Rahva puhul on piirid mida ületada ei tohi. Kui rahvale hakataks võimutsevate hullude jaburusi jõuga peale sundima, siis rahvas kasvõi tapab need sundijad maha.

Seega te koroonapsühhoossed, proovige mõistus leida ja oma jaburad laustüranlikud rahvavaenulikud tahtmised lõpetada. Teil on võimalik endid korrigeerida – miks seda teha ei taha?

Tegu on tavalise hooajalise haigusega, mida meedia ja võimul olijad räigelt üle paisutavad ja vaenulikult ära kasutavad viisil olles selle nime vahetanud nn koroonaks. Miks te endid meedia ja võimul olevate hullude arvamuste ja tahtmiste orjadena hoiate? Tahategi sellise inimsaasta orjad olla?

+18
-53
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ma ka ei usu, mingeid karmimaid piiranguid. KAKA ütleb jälle, et mõtleme ikka nähtamatutele

Mitmenda klassini sa koolikiusamisega tegelesid?

Ekretiinid on igavesed koolikiusajad.

+12
-12
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõned kohe väga tahavad rahvapoolset ülestõusu… Rahva puhul on piirid mida ületada ei tohi. Kui rahvale hakataks võimutsevate hullude jaburusi jõuga peale sundima, siis rahvas kasvõi tapab need sundijad maha.

Seega te koroonapsühhoossed, proovige mõistus leida ja oma jaburad laustüranlikud rahvavaenulikud tahtmised lõpetada. Teil on võimalik endid korrigeerida – miks seda teha ei taha?

Tegu on tavalise hooajalise haigusega, mida meedia ja võimul olijad räigelt üle paisutavad ja vaenulikult ära kasutavad viisil olles selle nime vahetanud nn koroonaks. Miks te endid meedia ja võimul olevate hullude arvamuste ja tahtmiste orjadena hoiate? Tahategi sellise inimsaasta orjad olla?

Keera peegel teisipidi, paistab maailm ilusam.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hooaeg on kestnud üle aasta ja ei ole ka lõppu näha, haigestumised kasvavad, inimesed surevad sellesse haigusesse – nii kergemeelselt ei e saa väita, et on tavaline.  Lisaks on see kohutavalt nakkav, gripi puhul selliseid massnakkumisi ei toimunud.

Ma ei taha  olla selle haiguse ori, mis piirab minu liikumist, reisimist ja suhtlemist  ning olen nõus töötama kodus, õpetama oma lapsi ise ja käima poes 1x nädalas.

Kurb on lugeda, et kui spa’d kinni pannakse, siis ei ole mõtet lastega puhkust võttagi. Minge loodusesse, käige mere ääres, pidage õues pikniku jne.

+37
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

😀 😀 Pidin just kommenteerima, et selles teemas tuleks rangelt lahus hoida kaks mõistet – inimesed ja rahvas. Esimestele piisab täiesti soovitustest. Teise puhul ei aita kahjuks muu kui füüsilised keelud ja karistused, sest ise mõtlemise võimet seal ei ole.

+27
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hooaeg on kestnud üle aasta ja ei ole ka lõppu näha, haigestumised kasvavad, inimesed surevad sellesse haigusesse – nii kergemeelselt ei e saa väita, et on tavaline. Lisaks on see kohutavalt nakkav, gripi puhul selliseid massnakkumisi ei toimunud.

Ma ei taha olla selle haiguse ori, mis piirab minu liikumist, reisimist ja suhtlemist ning olen nõus töötama kodus, õpetama oma lapsi ise ja käima poes 1x nädalas.

Kurb on lugeda, et kui spa’d kinni pannakse, siis ei ole mõtet lastega puhkust võttagi. Minge loodusesse, käige mere ääres, pidage õues pikniku jne.

Looduses võib käia iga nädalavahetus ja käingi, kas või nädala sees, kui aega on.

Puhkus tähendab ikka midagi muud, kui metsas või mere ääres jalutamist. Igaühele oma. Kõik ei tahagi kuhugi reisida. Minu jaoks on loodus igapäevane, puhkus peab olema reis või midagi muud sellist. Näiteks spa-s käik.

+5
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa aknast välja oled vaadanud?

Üldiselt ma ei näe, et mingid piirangud enam aitaks. Suurem osa inimesi enam ei karda sedasi nagu kevadel. Kes on oma kontaktid miinimumini viinud, need on seda nagunii. Teised käivad seda enam tuttavatel külas, kuna muud ei ole ju teha ja kodus istumisest on kõrini.

Mind huvitab, millal karjaimmuunsus saavutatakse. Ametlikult on läbi põdenud umbes 60000 inimest, teist samapalju vaktsineeritud. Tegelikult on ju läbi põdenuid palju rohkem. Tean rohkem inimesi keda ei ole erinevatel põhjustel testitud, kuid kes tõenäoliselt või kindlasti (tehtud hiljem antikehade test) on koroona läbi põdenud, kui neid, keda on testitud ja osutunud positiivseks.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis piirangud tulevad? Arvan, et koolid kuuks ajaks distantsõppele, aga mida veel?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis piirangud tulevad? Arvan, et koolid kuuks ajaks distantsõppele, aga mida veel?

Ma loodan, et reisimine pannakse kahesuunaliselt kinni kuni üleeuroopalise lõpliku vaktsineerimiseni. Juba esimene viiruslaine oli Eestisse sissetoodud. Oleks kohe riik lukku läinud oleksime kõik ammuilma terved ja rõõmsad.

+12
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti ükskõik

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uus valitsus ei hooli inimestest, kuid veel kuritegelikum on EKRE, kes korraldab suuremat sorti massiürituse homme.

Las korraldavad. Seal osalevad onu Heinod on nagunii riskirühmas, jääbki neid vähemaks.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hooaeg on kestnud üle aasta ja ei ole ka lõppu näha, haigestumised kasvavad, inimesed surevad sellesse haigusesse – nii kergemeelselt ei e saa väita, et on tavaline. Lisaks on see kohutavalt nakkav, gripi puhul selliseid massnakkumisi ei toimunud.

Ma ei taha olla selle haiguse ori, mis piirab minu liikumist, reisimist ja suhtlemist ning olen nõus töötama kodus, õpetama oma lapsi ise ja käima poes 1x nädalas.

Inimesed on iga talv grippi surnud! Palju tänavu neid on?

+4
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juba annab tunda. Mu ravi venib ja venib ja venib 🙁 kõik on üle koormatud. Haiglasse sisse ei võeta.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on loodus igapäevane, puhkus peab olema reis või midagi muud sellist. Näiteks spa-s käik.

Spaa on ju maakate jaoks nagu mingi Kariibi-reis. Muidugi kohutav, kui see ära keelatakse.

+17
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed on iga talv grippi surnud! Palju tänavu neid on?

aga nüüd on neid kordades vähem gripis, tänu rangetele koroonameetmetele!

Kokkuvõte 2020 ja 2019 võrdlusest gripihooaegadest:

Terviseameti andmeil hospitaliseeriti raske gripi või gripiga seotud pneumoonia tõttu 581 inimest (2018/2019 hooajal1662). Intensiivravi vajas 21 inimest (130 inimest 2018/2019 hooajal). Gripist tingitud tüsistuste tõttu suri 12 haigestunut. (57 inimest 2018/2019 hooajal). Võrreldes eelmise hooajaga vähenes haiglaravi vajanud patsientide arv 65,3%, intensiivravi vajanute arv 83,8% ning surnute arv vähenes 78,9% võrra.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Plaaniline ravi vist tõmbab ennast väga koomale, sest TÜK on juba ammu hädas, nüüd teatas ITK, et nemad enam statsionaari vastu ei võta, teevad triaaži ja saadavad teistesse haiglatesse…

Kallas ju eile alles andis teada, et meditsiin peab vastu ja midagi vähendama ei pea. Et koguaeg ollakse haiglatega ühenduses. Kust nüüd siis ühe ööga selline muutus?

Rohke haiguslevikuga riikides on eelmisest kevadest saati mingid ülitugevad ja nõrgad piirangud vaheldumisi olnud. EI ole näitajaid maha saadud kuskil vist. Holland ja Belgia eesotsas, kus on piirangud ikka rängad olnud. Hollandis on söögikohad kinni olnud järjest pea 5 kuud, kõik koolid ja lasteaiad 8 nädalat järjest, osa ka 10 nd. Kõik poed on seal kinni juba 2,5 kuud. Kinni on ka kõik meelelahutus. Õhtune liikumispiirang, 1 päeva jooksul tohib külas  käia 1 12+ vanuses inimene. Tänu kodukoolile oli suur osa inimesi kodukontoris. Suvel oli tõesti kõik lahti, aga sisenejate arv oli piiratud.  Nakatumine on küll langenud 2 x, aga mitte piisavalt, et poode ja juuksureid avada ja suuremaid lapsi kooli lubada või raamatukogusid ja trenne avada noortele. Ja mõelge veelkord, ainus koht, kus inimesed kokku saavad on osaliselt kodukontoris olevad ettevõtted ja toidupoed. Siiski on nakatumiskordaja 14p 100 000 in kohta ca 300 või midagi sarnast, ei viitsi otsida praegu.

Tahan lihtsalt öelda, et ei pruugi piirangutest suurt abi olla, aga leevendust muidugi saab.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks valetad? Kas ei mäleta kuidas eelmine kevade lõpp ja suvi oli? Nii kuidas haigushooaeg läbi sai, nii ka nakatumine ja põdemine langes vastavalt nagu hooaja lõppemisele alati kohane olnud on.

Huvitav kas selle vaktsineerimise jaburusega üritatakse tekitada näilisust et nagu olevat mingi pidev haigus? Et kähku nn vaktsineerida kevade lõpuks et siis haigushooaja väliselt hulganisti haiguspõdejaid tekiks, keda siis kasutada rahva maipuleerimiseks pooldama igast türanlikke jaburusi? Eks sellepärast ka nn eri tüved välja mõeldud millede kõigi jaoks vist oleks vaja omaette eri vaktsiine? Eks näeb…

Surevad sellesse eranditult ainult need kes juba on terviselt vastavalt ülinõrgad. Ja see on rahvastiku seast vähem kui 0,01%. Täpselt sama mis ka iga aasta olnud gripi puhul. Seega on jah täiesti tavaline igaaastane haigushooaeg.

Ka gripi puhul toimusid täpselt samaväärsed massnakatumised. Lihtsalt siis ei hüsteeritsetud üle, polnud praegusi jaburuste praktiseerimisi.

No siis ära hoia end psühhoosselt selle orjana!

Tavaline kerge haigus, mida raskelt ja tapvalt tõsiselt põevad eranditult ainult need kes juba eelnevalt terviselt vastavalt nii nõrgad. Aga kõik ülejänud ehk 99% rahvastikust põevad seda samaväärselt nagu igaaastane gripp ikka olnud on.

Ainuke haigus mis piirab sinu liikumist ja reisimist ja suhtlemst, on sinu enda peas asuv otsene hullus. See tavaline hooajaline haigus ei piira sinu liikumist ega reisimist ega suhtlemist ega muudki vähimalgi määral.

Ennast piirad ainult sina ise, orjatsedes võimutsevate hullude jaburusi mida rahvale peale sundida üritavad. Lihtsalt ära järgi neid hullude jaburusi, ja tulemusena ka ei olegi mingit piiramist.

Kui ei taha olla piiratud, siis ära piira ennast.

+11
-38
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 241 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nüüd vist tulevad küll karmid piirangud?