Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Nyah

Postitas:

Mul on nii kahju, et pole enam kusagil mingit võimalust sinuga suhelda. Täitsa kurb on kohe ja sellepärast ei suuda ma magama ka minna. Sa oled ju tegelikult nii tark inimene, aga äkki sa ise lihtsalt ei taha enam tulla. Me kõik oleme su ära tüüdanud, onju.
nõme, nõme, nii nõme!!!
Sa oled nii paljude heade sõnadega aidanud, aga tead, enam ma tõesti ei jaksa. Ma tunnen, et olen täielikult üksinda. Kui ma voodi üles leian, eks ma siis korjan ennast kokku ja kerin kerra. Sa võiksid jälle öelda, kui kaua ma veel pean selle kiire asjaga ootama ja kas sa tuleksid ka minuga sinna kaasa, kus ei ole enam valusid, vaevasid ega neid, kes meid ei mõista?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 01:46; 09.04 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis soga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.04 02:30; 09.04 09:38; 09.04 14:08; 10.04 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesel on mure. Ei ole vaja ometi vahele röhitseda, kui teisel on mure.
Teemaalgataja, tuleb hommik ja jälle uus päev. Ja sa jaksad küll, sest on vaja. Miks? See selgub alles kunagi väga kauges tulevikus. Alla ei tohi anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 02:36; 09.04 11:44; 09.04 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti oled Sa ka täna hommikul elavate kirjas. Just kisub kenax kewadex, kellel praegu aega surra, siinilmaski valgust kyllalt.

Suhtlemispuue tuleneb sellest, et mu lauaarvuti on sajaga seniilne, aga tahvel ei vea pidevat ircu välja. & vahepeal, päriselt, oli mul vaja rääkida iseendaga just sellex, et näha veel yht kewadet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesel on mure. Ei ole vaja ometi vahele röhitseda, kui teisel on mure.

Millest mure tingitud on, liigselt alkoholi või millegi muu tarbimisest? Selliste meie-soigude jaoks võiks leida siiski Perekoolist mõne vähem avaliku koha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.04 02:30; 09.04 09:38; 09.04 14:08; 10.04 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sa tuleksid ka minuga sinna kaasa, kus ei ole enam valusid, vaevasid ega neid, kes meid ei mõista?

https://www.youtube.com/watch?v=tP5vxe-oUhI

Ma olen veendunud, et mina lähen põrgu. Seega ma enam eriti ei kiirusta. Rohtusid on kamaluga võetud ja ka veeni kallal käidud, aga Surm vana laiskvorst ei taha mind, vaid võtab parem minust palju paremaid inimesi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 09:43; 09.04 12:01; 10.04 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KÕigile veeninüsijatele ja tabletiõgijatele soovitan lihtsat ja ainsana tõhusat teraapiat: hakata mõtlema teiste inimeste peale ja tegema neile head. Algul üks heategu päevas, siis juba mitu ja kuu aja pärast sa enam ei mäleta, et kunagi olid Sina Ise universumi Naba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 10:36; 09.04 13:40; 15.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest mure tingitud on, liigselt alkoholi või millegi muu tarbimisest? Selliste meie-soigude jaoks võiks leida siiski Perekoolist mõne vähem avaliku koha.

Absoluutselt kõik kohad sobivad selliste murede kurtmiseks. Ole normaalne, kui sind segab, siis ära ava teemat. Inimesel oli seda vaja. Kade meel on, kasutas sinu interneti ära?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 02:36; 09.04 11:44; 09.04 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KÕigile veeninüsijatele ja tabletiõgijatele soovitan lihtsat ja ainsana tõhusat teraapiat: hakata mõtlema teiste inimeste peale ja tegema neile head. Algul üks heategu päevas, siis juba mitu ja kuu aja pärast sa enam ei mäleta, et kunagi olid Sina Ise universumi Naba.

Mina ei nüsi! Konkreetselt üks lõige ja surmast jäi puudu maksimaalselt 2mm. Peale seda pole üritanud, kuna elu osutus väärtuslikumaks, kui ma varem arvasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 09:43; 09.04 12:01; 10.04 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

KÕigile veeninüsijatele ja tabletiõgijatele soovitan lihtsat ja ainsana tõhusat teraapiat: hakata mõtlema teiste inimeste peale ja tegema neile head. Algul üks heategu päevas, siis juba mitu ja kuu aja pärast sa enam ei mäleta, et kunagi olid Sina Ise universumi Naba.

Mina ei nüsi! Konkreetselt üks lõige ja surmast jäi puudu maksimaalselt 2mm. Peale seda pole üritanud, kuna elu osutus väärtuslikumaks, kui ma varem arvasin.

Novot, siis asu oma elu vääristama. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 10:36; 09.04 13:40; 15.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest mure tingitud on, liigselt alkoholi või millegi muu tarbimisest? Selliste meie-soigude jaoks võiks leida siiski Perekoolist mõne vähem avaliku koha.

Absoluutselt kõik kohad sobivad selliste murede kurtmiseks. Ole normaalne, kui sind segab, siis ära ava teemat. Inimesel oli seda vaja. Kade meel on, kasutas sinu interneti ära?

Tuli ikka siin teemas ka ära see tüüpiline “kade oled” jutt. Mis muret teemaalgataja sinu meelest siis kurtis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.04 02:30; 09.04 09:38; 09.04 14:08; 10.04 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis muret teemaalgataja sinu meelest siis kurtis?

Kui sa pole seda siiani veel adunud, siis pole ka mõtet seletada. Mõned kohe ongi sellised, et võõras mure kohale ei jõua ning depressioon, ärevus, foobiad – kõik on lihtsalt üks laiskus ja vabandused :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 02:36; 09.04 11:44; 09.04 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimene, kes kutsub teist kindlat isikut endaga surma kaasa, on vaimuhaige ja ta vajab tõsisemat abi kui perekool või keegi siinne kommentaator. Seega, kui see teema on tõsi, siis tuleb ta toimetada kiiremas korras haiglasse, mitte haliseda siin perekooli foorumis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma ise panin selle teema unise peaga siia, aga väga meeldiv on nüüd see, et mul on nüüd nyah-iga pereelu ja suhted.

18.25 kägu, millest sa lugesid kindlalt kohe välja, et ma nüüd kohe hakkangi sinna riiki minema, kus vist on täielik pimedus? Olen veel alles ja nyah teab ise, kes teda igatseb.

09.39 kägu, ma ei mäleta millal ma midagi jõin, aga kui joon, siis hästi lahjasid jooke ja 47-eluaasta jooksul ei ole miskipärast minust alkohoolikut saanud.

Aga ok, püüan siis muidu ka olemas olla ja kui väga raske on, tulen kohale. Minu pärast ei pea elamist ka koristama, sest ma isegi ei jaksa praegu mittemidagi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 01:46; 09.04 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlemispuue tuleneb sellest, et mu lauaarvuti on sajaga seniilne

Miks sa oma lauaarvutit välja ei vaheta? Täiesti toimivaid pille saab ju naeruväärse hinna eest…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 19:52; 10.04 11:40; 10.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlemispuue tuleneb sellest, et mu lauaarvuti on sajaga seniilne

Miks sa oma lauaarvutit välja ei vaheta? Täiesti toimivaid pille saab ju naeruväärse hinna eest…

Mulle on yx täitsa toimiv isend lausa kingitud, aga see on vale kujuga & teeb hirmsat häält.

Ajutiselt saan ma hakkama suvalise PC taga, aga enda pikemax sisseseadmisex & tõelisex elux vajan paraku paari väga konkreetset parameetrit. Kõrgused & laiused peavad paigas olema, kõvaketta kasutamine tohib olla kõige valjem heli & silmanägemine, sunnik, ei ole ka ajaga just paremax läinud, nii et just ostsin oma seniilile uue, väixema monitori & kogun nyyd julgust selle katsetamisex (eelmine näitas edukalt suuri värvilisi virmalisi, millest oli textipõhises suhtluses, aga ka minu töös väga vähe abi).

Pealegi, foorumid & blogid ongi sellised tasa sõudmise kohad. Aga IRC on nagu imik, kogu aeg on kellelgi millegagi kiire. Kõrini on kõigest kiirest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ikkagi, milleks need x, y, & jne? Halb on lugeda. Nagu mingi segaduses teismeline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

09.39 kägu, ma ei mäleta millal ma midagi jõin, aga kui joon, siis hästi lahjasid jooke ja 47-eluaasta jooksul ei ole miskipärast minust alkohoolikut saanud.

Sa oled 47, midagi ei joo ja teed sellise teema? No tõesti, mingit abi oleks sulle vist vaja küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.04 02:30; 09.04 09:38; 09.04 14:08; 10.04 01:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajutiselt saan ma hakkama suvalise PC taga, aga enda pikemax sisseseadmisex & tõelisex elux vajan paraku paari väga konkreetset parameetrit. Kõrgused & laiused peavad paigas olema, kõvaketta kasutamine tohib olla kõige valjem heli & silmanägemine, sunnik, ei ole ka ajaga just paremax läinud, nii et just ostsin oma seniilile uue, väixema monitori & kogun nyyd julgust selle katsetamisex (eelmine näitas edukalt suuri värvilisi virmalisi, millest oli textipõhises suhtluses, aga ka minu töös väga vähe abi).

Kas kõrgused ja laiused tohivad olla väiksemad etteantud parameetritest? Sel juhul oleks ehk abi kasutatud läpakast, millele torkad välise monitori ja klaviatuuri külge? SSD kõvaketas ei tee üldse häält, ainult ventika(te) suhin jääb siis – kui aga läpakat regulaarselt seest puhastada lased ja vajadusel ventika välja vahetad siis ei tohiks üks läpakas pea üldse häält teha. Välja arvatud kui sa prose millegagi äärmisele piirile vead, nii et ventikas hullub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 19:52; 10.04 11:40; 10.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajutiselt saan ma hakkama suvalise PC taga, aga enda pikemax sisseseadmisex & tõelisex elux vajan paraku paari väga konkreetset parameetrit. Kõrgused & laiused peavad paigas olema, kõvaketta kasutamine tohib olla kõige valjem heli & silmanägemine, sunnik, ei ole ka ajaga just paremax läinud, nii et just ostsin oma seniilile uue, väixema monitori & kogun nyyd julgust selle katsetamisex (eelmine näitas edukalt suuri värvilisi virmalisi, millest oli textipõhises suhtluses, aga ka minu töös väga vähe abi).

Kas kõrgused ja laiused tohivad olla väiksemad etteantud parameetritest? Sel juhul oleks ehk abi kasutatud läpakast, millele torkad välise monitori ja klaviatuuri külge? SSD kõvaketas ei tee üldse häält, ainult ventika(te) suhin jääb siis – kui aga läpakat regulaarselt seest puhastada lased ja vajadusel ventika välja vahetad siis ei tohiks üks läpakas pea üldse häält teha. Välja arvatud kui sa prose millegagi äärmisele piirile vead, nii et ventikas hullub.

Seniilil on paraku vesijahutus ventika asemel & igavesti kobakas desktop kere, milleta kõik asjad asuxid valel kõrgusel. & ei, ma enam ei hakka monitori alla millimeetri pealt õige kõrgusega raamatuvirna aretama, sest sedamoodi kulub palju monitore.

Võibla aitax seniili hoopis opsysteemi vahetus, aga seni on sedalaadi yritused ikka lõppenud sellega, et vihastan end seax & monteerin Win XP tagasi . . .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seniilil on paraku vesijahutus ventika asemel & igavesti kobakas desktop kere, milleta kõik asjad asuxid valel kõrgusel. & ei, ma enam ei hakka monitori alla millimeetri pealt õige kõrgusega raamatuvirna aretama, sest sedamoodi kulub palju monitore.

Võibla aitax seniili hoopis opsysteemi vahetus, aga seni on sedalaadi yritused ikka lõppenud sellega, et vihastan end seax & monteerin Win XP tagasi . . .

Ok, siis järgmine idee – oleneb kui vana seniil on, võiks sellel ju kogu sisu alates emaplaadist tänapäevase(ma) vastu ära vahetada – pääsed odavamaltki, kui korpus ja toide juba olemas on (viimane ei pruugi küll siiski uuemat sisu päriselt välja vedada, oleneb).

Ja lõpuks võib ju seniili ka lihtsalt ilusaks monitorialuseks jätta ja kusagil kaugemal torgata raamaturiiulisse raamatuna püsti üks kasutatud läpakas, mille küljest siis pikad kaablid või lained su nina all olevate lisaseadmetega suhtlevad. Müraprobleem väheneks veelgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 19:52; 10.04 11:40; 10.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätkame teemavälisel teemal. 🙂

Sain omale just 50€ eest pilli,, mis uuena maksaks praegu üle 500€. Mina olen rahul, kuigi vesijahutust tal tõesti pole. Vabandust, minu jaoks on see rohkem selline arvutipervode teema, kuhu aiuüksi selle alla on võimalik ka sadu eurosid (kui mitte tuhandeid) matta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 09:43; 09.04 12:01; 10.04 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olengi arvutipervo.

Kasutatud läpakaid vedeleb meil vähemalt kolm tykki, mees vannub, et need uuemad töötavad, aga mina läbi mitme musta häda saan tööle vaid selle, mille eelmisel sajandil valmistas IBM, see on mu lauamassinast veel seniilsem.

Mehe jaox töötab arvuti siis, kui opsysteem ennast yles loeb & mõned programmid on kasutatavad. Minu jaox töötab arvuti siis, kui Master of Magic & Balls of Steel käima lähevad, kuigi ise ei mäletagi enam, millal päriselt mängisin. Aga ei taha igapäevast kaaslast, kus ei Muriga saa mängida, ei mängida, ei kõndida . . .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesetapu teemadl jätkates tahaks sõna sekka öelda, et sellega on nii, et uju või upu. Alati öeldakse, et otsi abi, aga mina olen igalt poolt abi otsinud, aga ikka olukord sama. Olen proovinud viite sorti antidepressante, erinevaid teraapiaid, trenni jne. Kui ikka elu-olu ei parane, ei saa ka nendest probleemidest lahti. Ravimid neid probleeme su elust ei eemalda. Ja kui neid pole võimalik parandada, siis ongi kõik lootusetu. Seni kuni laps on veel väike, ennast tapma ei kipu, sest lapsele tahan head elu, aga muidu küll midagi teha ei ole. Tunne on ka selline, et mingit abi küll ei ole kuskilt loota.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesetapu teemadl jätkates tahaks sõna sekka öelda, et sellega on nii, et uju või upu. Alati öeldakse, et otsi abi, aga mina olen igalt poolt abi otsinud, aga ikka olukord sama. Olen proovinud viite sorti antidepressante, erinevaid teraapiaid, trenni jne. Kui ikka elu-olu ei parane, ei saa ka nendest probleemidest lahti. Ravimid neid probleeme su elust ei eemalda. Ja kui neid pole võimalik parandada, siis ongi kõik lootusetu. Seni kuni laps on veel väike, ennast tapma ei kipu, sest lapsele tahan head elu, aga muidu küll midagi teha ei ole. Tunne on ka selline, et mingit abi küll ei ole kuskilt loota.

Mis elu-olu probleemid sul siis on meele nii mustaks vedanud?

Tean vähemalt ühte abi, mis on universaalne, st toimib iga ilmaga (ei pea silmas mõnuaineid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Enesetapu teemadl jätkates tahaks sõna sekka öelda, et sellega on nii, et uju või upu. Alati öeldakse, et otsi abi, aga mina olen igalt poolt abi otsinud, aga ikka olukord sama. Olen proovinud viite sorti antidepressante, erinevaid teraapiaid, trenni jne. Kui ikka elu-olu ei parane, ei saa ka nendest probleemidest lahti. Ravimid neid probleeme su elust ei eemalda. Ja kui neid pole võimalik parandada, siis ongi kõik lootusetu. Seni kuni laps on veel väike, ennast tapma ei kipu, sest lapsele tahan head elu, aga muidu küll midagi teha ei ole. Tunne on ka selline, et mingit abi küll ei ole kuskilt loota.

Mis elu-olu probleemid sul siis on meele nii mustaks vedanud?

Tean vähemalt ühte abi, mis on universaalne, st toimib iga ilmaga (ei pea silmas mõnuaineid).

Jumal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesetapu teemadl jätkates tahaks sõna sekka öelda, et sellega on nii, et uju või upu. Alati öeldakse, et otsi abi, aga mina olen igalt poolt abi otsinud, aga ikka olukord sama. Olen proovinud viite sorti antidepressante, erinevaid teraapiaid, trenni jne. Kui ikka elu-olu ei parane, ei saa ka nendest probleemidest lahti. Ravimid neid probleeme su elust ei eemalda. Ja kui neid pole võimalik parandada, siis ongi kõik lootusetu. Seni kuni laps on veel väike, ennast tapma ei kipu, sest lapsele tahan head elu, aga muidu küll midagi teha ei ole. Tunne on ka selline, et mingit abi küll ei ole kuskilt loota.

Enesetapuga on lihtne. Leia yles oma loomuomane laiskus. No mix mina peaxin vaeva nägema, kui maha suren ma kord niikuinii?

Ega tea me sedagi, kui pikalt probleemid me elus pinnal pysivad. Mõni õnnestub tainarulliga välja kupatada, mõni kaob ise, mõne vastu võib abi leida päris ootamatul hetkel. Seni ongi päev korraga & järgmise päikesetõusuni.

Dum spiro spero. Kuni hingan, loodan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesetapu teemadl jätkates tahaks sõna sekka öelda, et sellega on nii, et uju või upu. Alati öeldakse, et otsi abi, aga mina olen igalt poolt abi otsinud, aga ikka olukord sama. Olen proovinud viite sorti antidepressante, erinevaid teraapiaid, trenni jne. Kui ikka elu-olu ei parane, ei saa ka nendest probleemidest lahti. Ravimid neid probleeme su elust ei eemalda. Ja kui neid pole võimalik parandada, siis ongi kõik lootusetu. Seni kuni laps on veel väike, ennast tapma ei kipu, sest lapsele tahan head elu, aga muidu küll midagi teha ei ole. Tunne on ka selline, et mingit abi küll ei ole kuskilt loota.

Minu hea nõu jäi muidugi meelega kahe silma vahele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 10:36; 09.04 13:40; 15.04 00:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.