Esileht Ilu ja tervis Obsessiiv-kompulsiivne häire

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Obsessiiv-kompulsiivne häire

Postitas:

Ära risusta oma demagoogiaga teemat!
Mitte miski ei sega mitte kellelgi jutu MÕTTEST aru saada, kui selleks vaid soovi on.
On ülimalt alaväärne ennast lõbustada murest murdumas inimeste arvelt. Ja hetkel oled see ülimalt alaväärne inimene sina.

Mul ei ole sugugi lõbus. Soovin mõista anda, et sinu väljendusviis segab oluliselt sinu jutu mõtte kohalejõudmist, tekitab vastumeelsust sellesse süvenemise vastu, ilmselt ka päriselus. Mõtle selle peale.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.02 10:42; 13.02 09:31; 13.02 11:16; 13.02 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära risusta oma demagoogiaga teemat!

Mitte miski ei sega mitte kellelgi jutu MÕTTEST aru saada, kui selleks vaid soovi on.

On ülimalt alaväärne ennast lõbustada murest murdumas inimeste arvelt. Ja hetkel oled see ülimalt alaväärne inimene sina.

Mul ei ole sugugi lõbus. Soovin mõista anda, et sinu väljendusviis segab oluliselt sinu jutu mõtte kohalejõudmist, tekitab vastumeelsust sellesse süvenemise vastu, ilmselt ka päriselus. Mõtle selle peale.

See on sinu probleem, mitte minu probleem.
Olen oma elus väga palju neid väljendusviisi rõhutavaid inimesi näinud: kõigil neil on ühine nimetaja – nad ei taha ega kavatsegi jutu sisusse süveneda. Vormi kallal on ju nii mugav närida. Ka sina oled üks sellistest inimestest.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.02 10:33; 06.02 10:38; 06.02 11:53; 08.02 21:02; 10.02 09:39; 13.02 09:14; 13.02 09:59; 13.02 11:08; 13.02 11:09; 13.02 11:21; 13.02 11:48; 14.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära risusta oma demagoogiaga teemat!

Mitte miski ei sega mitte kellelgi jutu MÕTTEST aru saada, kui selleks vaid soovi on.

On ülimalt alaväärne ennast lõbustada murest murdumas inimeste arvelt. Ja hetkel oled see ülimalt alaväärne inimene sina.

Mul ei ole sugugi lõbus. Soovin mõista anda, et sinu väljendusviis segab oluliselt sinu jutu mõtte kohalejõudmist, tekitab vastumeelsust sellesse süvenemise vastu, ilmselt ka päriselus. Mõtle selle peale.

See on sinu probleem, mitte minu probleem.

Olen oma elus väga palju neid väljendusviisi rõhutavaid inimesi näinud: kõigil neil on ühine nimetaja – nad ei taha ega kavatsegi jutu sisusse süveneda. Vormi kallal on ju nii mugav närida. Ka sina oled üks sellistest inimestest.

Sa oled ebameeldivalt agressiivne ja ründav ning eelarvamuslik inimene ja eks seda tajuvad ka teised, antud juhul psühholoogid ja psühhiaatrid. Ilmselt ka su oma haige laps tajub seda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 21:03; 13.02 10:56; 13.02 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära risusta oma demagoogiaga teemat!

Mitte miski ei sega mitte kellelgi jutu MÕTTEST aru saada, kui selleks vaid soovi on.

On ülimalt alaväärne ennast lõbustada murest murdumas inimeste arvelt. Ja hetkel oled see ülimalt alaväärne inimene sina.

Mul ei ole sugugi lõbus. Soovin mõista anda, et sinu väljendusviis segab oluliselt sinu jutu mõtte kohalejõudmist, tekitab vastumeelsust sellesse süvenemise vastu, ilmselt ka päriselus. Mõtle selle peale.

See on sinu probleem, mitte minu probleem.

Olen oma elus väga palju neid väljendusviisi rõhutavaid inimesi näinud: kõigil neil on ühine nimetaja – nad ei taha ega kavatsegi jutu sisusse süveneda. Vormi kallal on ju nii mugav närida. Ka sina oled üks sellistest inimestest.

Sa oled ebameeldivalt agressiivne ja ründav ning eelarvamuslik inimene ja eks seda tajuvad ka teised, antud juhul psühholoogid ja psühhiaatrid. Ilmselt ka su oma haige laps tajub seda.

Tekkis sama tunne tema vastuseid lugedes aga ei söendanud seda välja öelda. Kui on ikka mingid ulmelised ootused ja igati negatiivne hoiak Eesti meditsiini suhtes, siis ega sealt midagi head tulla saagi.
Aga no mis seal ikka vaielda. Igaühel on vabadus arvata seda, mida soovib.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:01; 13.02 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin positiivselt üllatunud, et nii palju vastuseid ja lootsin paljude heade nippide peale.. aga läks nii nagu alati 😀

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 10:21; 13.02 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin positiivselt üllatunud, et nii palju vastuseid ja lootsin paljude heade nippide peale.. aga läks nii nagu alati ????

Jah, Perekoolis lähebki nii, nagu alati.
Andsin nii palju nippe, kui tean. Soovitan siiski vaadata YT-s vene- ja inglisekeelseid videoid – sealt saad adekvaatset infot. Ja kui leiad sealt mõne nõustaja või terapeudi (neidki jagub seal hulgi), siis üsna tõenäoliselt saad haigusest lahti ka.

Eesti meditsiinile loota pole mõtet. Nagu alati. Solidaarne meditsiinisüsteem lihtsalt ei tööta patsiendi huvides.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 06.02 10:33; 06.02 10:38; 06.02 11:53; 08.02 21:02; 10.02 09:39; 13.02 09:14; 13.02 09:59; 13.02 11:08; 13.02 11:09; 13.02 11:21; 13.02 11:48; 14.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu ja tervis Obsessiiv-kompulsiivne häire

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.