Esileht Kodunurk Odav aga hea robottolmuimeja

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Odav aga hea robottolmuimeja

Postitas:
Kägu

Tere!

Tahaksin soetada odavat aga head robottolmuimejat.

Eks kallimad on ikka paremad aga ma ei raatsi kallist osta. Mul on 50m2 korter, pisike koer, puuküte ja beebi kohe tulekul. See võiks mu elu veidike mugavamaks teha.

Kes on ostnud odavama poolse, palun jagage kogemusi. Müügijutt on kõigil ilus.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki õpiksid kõigepealt eesti keele grammatikat? Sinu ‘aga’de ees käib koma.  ‘Odavamapoolse’ kirjutatakse kokku.

0
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

50m2 on liialt väike elamine, et sinna veel robot mahutada. Hari ja kühvel on palju efektiivsem.
Mul on 200m2 maja ja mõtlesin, et prooviks ka. Ma tegelikult tellisin Mamibot roboti ühelt veebilehelt(mitte Eesti) ja maksin koos postikuluga 120€. Kasutasin 2 nädala jooksul 1 korra ja minu jaoks täiesti mõttetu asi. Mulle ei meeldi äpi kaudu kodumasinate haldamine. Müüsin tuttavale 250€-ga maha.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

50 ruutu on nii väike, et isegi kui beebi sündinud on, jõuab sutsti põrandad kasvõi iga päev lapiga üle käia. Eriti arvestades seda, et nii väiksemas elamises on seda vaba põrandapinda vähem. Puuküttega elamises tekkiva tolmu saab põrandalt ikkagi paremini niiske lapiga ära.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

50 ruutu ei ole liiga väike roboti jaoks. Minul oli kunagi 42-ruuduses korteris robot. Õigustas ennast igati.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

50 ruutu on nii väike, et isegi kui beebi sündinud on, jõuab sutsti põrandad kasvõi iga päev lapiga üle käia. Eriti arvestades seda, et nii väiksemas elamises on seda vaba põrandapinda vähem. Puuküttega elamises tekkiva tolmu saab põrandalt ikkagi paremini niiske lapiga ära.

Tegelikult on mul enamus põrandast vaba. Magamistoas on laeni kapp, mis katab põrandat. Voodi ja 2 kummutit on jalgadel. Elutoas on telekas ja kõlarisüsteem põrandast kõrgemal. Diivan ja diivanilaud on jalgadel. Köögi osas on köögimööbel põrandal ja laud/toolid jalgadel. Tulevases lapse toas polegi praegu peale voodi ja talle juba valmis ostetud vankri jms midagi.
Ma kunagi töötasin koristajana ja valin mööblit reaalselt selle järgi, et mul oleks pärast lihtsam koristada.
Eks ma jõuaks ja jaksaks korterit ise ka koristada aga mõte konstantselt puhastest põrandatest tundub ahvatlev.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See “50 ruutu on liiga väike” liigitub samasse kategooriasse, et ega 3-liikmelisel perekonnal ei ole küll mõtet nõudepesumasinat osta.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tahtsin ka odavat ja head robotit. Seega ostsin oksjonilt kasutatud iRobot Roomba.

Vahetasin aku ära ja nüüd juba mitu aastat töötab suurepäraselt.

Minul on 40m2 korter ja olen väga rahul. Robot töötab siis kui mind kodus pole, kui koju tulen siis põrand on alati puhas.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis osta kaks tükki – üks odav ja üks hea.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on Ilife V5s pro,  maksis ca 150 eurot. Elamist on 2 korrust, kummalgi 70 ruutu – ilusasti teeb puhtaks. Pead arvestama, et masin töötada saaks peab põrand asjadest lage olema – ma tulen tööle, enne tõstan tooli tagurpidi lauale, võtan maast muud asjad üles, korjan esikust jalatsid riiuli jne – ning lasen masinal töötada. Õnneks ongi see masin nii koolitanud, et asju eriti põrandal ees ei olegi.  Kipub ka juhtmetesse keerutama, seega tuleb elamine ka selle pilguga üle vaadata. Aga väga mugav on küll.

Sellega pead arvestama, et see masin töötab ikka  kaua, siis  oled kodust  eemal või lesid diivanil, sest masin töötab oma süsteemi järgi ja mõistlik ei ole teda segada. Teiseks – koera ei saa ka jätta üksi, tuttaval hõõrus koera kaka mööda elamist laiali.
<h1 class=”product-title col-xs-12″ style=”box-sizing: border-box; font-size: 2.9rem; margin: 20px 0px 10px; font-family: Helvetica; font-weight: 400; line-height: 3.4rem; color: #474747; position: relative; min-height: 1px; padding-right: 15px; padding-left: 15px; width: 590.8px; padding-bottom: 0.5rem; overflow: hidden;”></h1>

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on juba veidi aega xiaomi mi mop pro. Alguses vaatasin lihtsalt mi mop’i aga teenindaja ütles, et see sobib väiksemale korterile hästi. Googelda selle kohta ehk?

Minu oma on hea masin ja ma väga rahul.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jes! ega ju muud teha polegi kui igapäevaselt lapiga põrandat pesta 🙂

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Robot toimetab iga päev esimesel korrusel, mida on ca 50m2. Elu ilma robotita ei kujuta enam ette. Või noh…sel juhul käiks ma ise tolmuimejaga iga päev, sest õuest tuleb liiva jalanõudega ning kassi karvad. Meil Rooba, ei pese. Kui peaksin uue valima, valiksin vaiksema. Kogu maja käiakse üle nädala märja lapiga üle. Pmst on koguaeg rahuldavalt korras kõik. Kunagi olin ma nii tark, et valjult targutasin, kuidas mul nõudepesumasinat pole vaja. Ei kujuta ka selleta elu enam ette.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisan veel. Siit saad soodsalt https://www.myrobotcenter.eu/en/

Meil on seadistatud robot töötama iga tööpäev kl 11, kui kõik on tööl-koolis. Undab kaua ja lärm on kõva meie omal. Meil valvet pole, ei tea kuidas valve all majades/korterites see toimiks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on juba veidi aega xiaomi mi mop pro. Alguses vaatasin lihtsalt mi mop’i aga teenindaja ütles, et see sobib väiksemale korterile hästi. Googelda selle kohta ehk?

Minu oma on hea masin ja ma väga rahul.

Mul ka Xiaomi mi mop, täiesti ok abiline, teeb mu vaiba kassikarvadest puhtamaks kui suur tolmuimeja.

+1
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Kodunurk Odav aga hea robottolmuimeja