Esileht Ilu Odav kosmeetika ja akne

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Odav kosmeetika ja akne

Postitas:

Hakkasin alles meikima. Ostsin kogu varustuse nn odavama otsa brändidest- Lumene, Maybelline jne
Nüüd paar nädalat olen meikinud ja punnid näos, sügelus, komedoonid. Nahk on eluaeg olnud pigem aknele kalduv. Praegu vanust juba 31.
Kas peaks kasutama brände nagu Armani, Dior, YSL? On need siis paremad? Või peaksin meikimisest üldse loobuma?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 17:31; 13.01 16:05; 01.03 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi kallid brändid üldse sinu nahale paremini sobida. Hoopis tuleks otsida hüpoallergeenseid, mittekomedogeenseid (ehk vistrikke-komedoone mittetekitavat), õlivabasid asju. Ja korralikult nahka all niisutada enne meigi pealekandmist. Ja korralikult õhtul puhastada.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa eelmadad õhtul jumestuse korralikult? Kõige parem on esmalt nägu pesta mingi näopuhastusvahendiga ja siis veel mitsellaarveega üle tõmmata, et kõik meigijäägid ka kätte saaks.

1-2 korda nädalas võiks nägu ka koorida.

Ma olen kasutanud erineva hinnaklassi tooteid ja kui nahka korralikult puhastan, siis punne ei teki. Ainult praimereid ei saa kasutada, siis tekivad punnid.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 17:41; 08.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, alles alustasid meikimist – seega küsin hoopis, millega sa selle meigi maha võtad? Kindlasti pööra tähelepanu ka sellele, et absoluutelt kogu meik saab ka ilusti maha võetud ja nahale jääke ei jää. Mõned meigieemaldajad jätavad näole kihi, mis poore ummistab.

See, et mingi bränd kallim on, ei tähenda ka seda, et tooted vähem ärritusi tekitaks. Tihti on juures just lõhnaained, mis paljudele probleeme tekitavad. Ma ise uurin alati netis teiste tagasisidet tootele, ja pole veel pettunud. Kui soovid meikida, ja näonahk ikka kõigele tundlik on, siis soovitan hoopis mineraalkosmeetikat.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maha võtan Madara puhastuspiimaga. Pärast pesen üle Babe puhastusgeeli ja veega. Niisutavat kreemi ja silmakreemi kasutan ka.

Praimerit panen alla küll. Proovin selle ära jätta siis.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 17:31; 08.01 18:00; 17.01 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eemaldamises asi pole, siis katseta mineraalkosmeetikat, või apteegikosmeetikat. Hea hinna-kvaliteedi suhtega on kodumaine Ontic Minerals. Apteegikosmeetikast olen rahul BioNike sarjaga. Eriti meeldib nende Defence Color Hydra jumestuskreem: https://www.apothekabeauty.ee/catalogsearch/result/?q=bionike+jumestuskreem

Tõesti, proovi praimer ära jätta – ma olen mitmeid eri praimereid proovinud, enamusel peal kiri, et ei ummista poore ja alati tekivad punnid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 17:41; 08.01 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralik näopuhastus õhtul on märgusõnad. Ma olen ka olnud punnidele kalduv, ükskõik mis meigitooteid kasutades, aga korralik puhastus hoiab näo klaarina.
Mina teen nii, et 1) mitsellaarveega meik maha, siis 2) mingi korralikuma vahendiga näonahapuhastus (Emma Hardie, Clinique, Pixi, Ordinary, Elemis, The Origins vmt), 3) toonik, soovitavalt happeline, nt pixi glow. 4) kõige lõpuks kerge kreem, seerumid jmt mulle ei istu).

Kui ainult mitsellaarvett puhastuseks kasutad, siis see tuleb maha pesta, ükskõik mida tootjad räägivad.

Igatahes, ptüi-ptüi-ptüi, mina sain punnidest lahti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 18:33; 08.01 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su nahk on kogu aeg olnud aknele kalduv – oled sa üldse kindel, et asi on kosmeetikas? Tavaliselt on akne põhjus pigem sisemine (hormoonid ja kaltsiumi ainevahetus) kui väline.

Mina olin ka läbi 20-te ja veel 30-seltki hädas aknega – suvel oli nagu parem, talvel jälle hullem. Asi paranes alles siis, kui ilmusid müügile kõrgema doosiga (100 mikrog) D- vitamiini ja neid võtma hakkasin. D-vitamiin on seotud kaltsiumi ainevahetusega.

Ka on soovitatud ka aknega hädas olevatele täiskasvanutele täielikku loobumist piimatoodetest – tähendab, tõesti täielikku – st. ka ei mingeid laktoosivabu tooteid, juuste, jälgid toodete koostisosi – ei mingeid piima sisaldavaid komme, šokolaade, kastmeid, saiakesi. Miks paljudel peale täielikku piimatoodetest loobumist nahk paremaks läheb, täpselt ei teata, kuid oletatakse, et osal inimestel piim kuidagi häirib hormonaalsüsteemi vms.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralik näopuhastus õhtul on märgusõnad. Ma olen ka olnud punnidele kalduv, ükskõik mis meigitooteid kasutades, aga korralik puhastus hoiab näo klaarina.

Mina teen nii, et 1) mitsellaarveega meik maha, siis 2) mingi korralikuma vahendiga näonahapuhastus (Emma Hardie, Clinique, Pixi, Ordinary, Elemis, The Origins vmt), 3) toonik, soovitavalt happeline, nt pixi glow. 4) kõige lõpuks kerge kreem, seerumid jmt mulle ei istu).

Kui ainult mitsellaarvett puhastuseks kasutad, siis see tuleb maha pesta, ükskõik mida tootjad räägivad.

Igatahes, ptüi-ptüi-ptüi, mina sain punnidest lahti.

Miks tuleb mitsellaarvesi maha pesta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem jumestuskreem,mida kasutasin oli Diori oma. Kasutasingi kokku äkki 3x. Siiani seisab, kuigi aegunud juba. Hind ei määra midagi, pead leidma oma tooted. Mulle sobib Max Factor näiteks :). Teisi ei hakka enam proovimagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks tuleb mitsellaarvesi maha pesta?

Mul on mitsellaarvesi kindel viis, kuidas näonahk pekki keerata. Olen mitmeid brände proovinud, aga ei miskit, ükski ei sobi. Lisaks niisama vahendi+vatipadjaga hõõrumine ei puhasta nahka korralikult.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ainult mitsellaarvett puhastuseks kasutad, siis see tuleb maha pesta, ükskõik mida tootjad räägivad.

Igapäevaselt täismeik – jumestuskreem, puuder, ruužid, lauvärvid, ripsmetušš jne. Tooted seinast-seina, on kalleid, on odavamaid, on mineraalkosmeetikat, on täiesti harilikku marketikraami. Puhastan õhtul ainult mitsellaarveega, seda maha ei pese. Mitte ühte probleemi nahaga, ei ummistunud poore ega aknet. Miks ma peaks seda maha pesema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aknele kalduvust pole ja näonahk talub, ära pese, keegi ju ei käsi. Ei leia praegu linke, aga siitsamast perekoolist sain algse info ja vaid veidi edasi uurides oli lihtne veenduda, et mitsellaarvesi tuleks maha pesta, seal on aktiivosakesed umbes nagu šampoonis, ja selle ju loputame välja.
Minu näonahk ka ainult mitsellaarvett ei talu, ja ega need täitsa puhtaks näonahka ikka ei tee ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 18:33; 08.01 23:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan catriece(??) jumekat ja mingit rimmeli oma olen kasutanud. Ilusti sobisid. Siiani sobivad. Olen mingi Nyx’i 15-16€ jumekat kasutanud, no see ei kõlba kuskile. Nahad on erinevad. Punne mul pole mingi neist tekitanud, lihtsalt see viimane ei püsi peal. Aga ei soovita mingit Diori vms kalleid osta. Needki ei pruugi sobida. Pigem mine kosmeetikapoodi nt kaubamaja ilumaailm või ILU pood ja uuri brände, mida sul endal poleks kahju osta ja lase teenindajal aidata valida, mis sobivam oleks. Ja saad ilmselt mõne testri ka kaasa. Siis tead, kas tekitab juurde punne vms. Ära prauhti ostma hakka. Teine variant on minna mõne kosmeetiku vms juurde, kes saab su näonahka uurida ja tooteid soovitada, a’la mida puhastamisel kasutada jne. Isegi pigem soovitangi minna sinna, ta oskab ehk paremini tuvastada, mis “probleem” nahal on. Ja siis edasi võid jumestuskreemide kohta vaadata. Ja kindlasti tuleb meik maha pesta korralikult. Nt mina teen mitsellaarveega ja siis näopesugeel ja vahel mask. Seegi tuleks sobiv vaadata (garnieril on 3-1s olemas, väga hea. Soovitan) nagu eelnevad on maininud, et mitsellaarvesi tuleks maha pesta. Ise pole kuulnud kunagi seda, aga pesen selle maha, kuna see jätab minul naha veidi ebameeldivaks (kuiv ja kleepuv??)
Aga hea on teada, et see tulebki maha pesta, tänud!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et kosmeetikast tuleb. Vähemalt minul mitte, sest pole ainult näonahk rikutud ja mujale nahale ma ei määri midagi. Ennem tuleb hormoonidest, aga miks ja millisest täpselt, ei ole kindlaks veel tehtud. Kuuldavasti pidavat ka stressist tulema ja millest iganes veel. Ravimitest, aga neid ma üldjuhul ei kasuta ka. Kosmeetikat on erinevaid ja ka jumestuskreeme on mul erinevaid, mida kasutan. Vahet pole, nahk elab oma elu oma rütmiga. Kord nöögib, siis jälle mitte ja millegiga pole osanud seostada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem jumestuskreem,mida kasutasin oli Diori oma. Kasutasingi kokku äkki 3x. Siiani seisab, kuigi aegunud juba. Hind ei määra midagi, pead leidma oma tooted. Mulle sobib Max Factor näiteks :). Teisi ei hakka enam proovimagi.

Mulle ainult Dior sobib, katab ühtlaselt ja püsib kaua peal. Hind määrab kahjuks kvaliteedi

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei pese mitsellaarvett maha, aastaid juba. Tegelikult on õnnemäng, mis sobib ja mis ei sobi. Minule sobib eranditult Lancome, sellega ei ole probleeme ja eriti hea on silmameigi eemaldaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei pese mitsellaarvett maha, aastaid juba. Tegelikult on õnnemäng, mis sobib ja mis ei sobi. Minule sobib eranditult Lancome, sellega ei ole probleeme ja eriti hea on silmameigi eemaldaja.

Olen sama meelt, et ainult hinna või tootja järgi ei saa otsustada, mis võiks sulle sobida. Kahjuks tuleb ise enda peal katsetada.
Mina olen küll seda usku, et kallimad tooted on paremad, aga nende seaski on asju, mis ei sobi, sest on ju inimeste nahk ja selle seisundid väga erinevad. Ja need on pigem hooldustooted (kreemid, näoveed, meigieemaldajad) kui meik.
Praimerit siiski aknele kalduvale nahale ei paneks – tundub kuidagi “umbne”, aga küllap on neidki erinevaid (kui jaksad katsetada).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on mu arust paha mõte, et hakata korraga palju uusi tooteid kasutama. siis ei tea kunagi, mis on see mis tegelikult ei sobi. mõned kosmeetikatooted võivad loomulikult nahal ärritusi põhjustada.
ma olen ise kohe 34 aastane. Mõned asjad on jätkuvalt nö drugstore kosmeetika nagu loreal ja maybelline ja bourjois. Aga näiteks ripsmetušši enam ei saa nende odavate seast kuna kõik ärritavad silmi. nüüd ostan ühte lancomei oma mis sobib aga kallis küll.
vanus ei tähenda veel seda, et peaks kallimaid asju ostma. lihtsalt rõhk peaks minema kvaliteedile ja nahahooldusele rohkem. nahahooldustooted võiksid olla kvaliteetsed – elemis, filorga, shiseido jne. ja nö just sinu nahale sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Clinique anti-blemish jumestuskreemi ja see tundub küll vähemalt esialgu parem. Samuti ostsin ka Clinique take the day off puhastustoote. Praegu olen rahul, näis, mis pikemal kasutamisel teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 17:31; 08.01 18:00; 17.01 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kasutad meiki, peaksid õhtul kaks korda puhastama (double cleanse). Esimene puhastus õli baasil puhastajaga. Nt Joik sügavpuhastav näoõli, The Ordinary Squalane Cleanser või mõni cleansing balm nagu eelpool mainitud Clinique Take the Day Off.
Teise sammuna võiks kasutada mõnda näopesugeeli.
Toonik pole kohustuslik, aga võid kasutada. Ja siis mingi niisutav kreem või sleep mask. Mulle on sobinud talvel nt Joiki siidine näoseerum. Hiljuti proovisin REN Evercalm night balmi ja see on küll päris hea. Mõnikord olen õhtul näinid paari algavat punetavat kohta, kuhu tahaka punn tulla, aga hommikuks läinud.

Ma ise märganud, et kui vähem suhkruseid asju söön, siis ei tule ka neid nahaaluseid valgeid punne. Päris vistrikega seostan enda puhul suurt stressi, kehva und ja söömist.

Aga võib ka olla jumestuskreem ebasobiv. Eks peab koostisaineid uurima. Mineraalkosmeetika võiks olla hea valik.
Nahahoolduse osas soovitan The Ordinary-t vaadata – mõistlikud hinnad, lisakoostisaineid (a la lõhnaained jne) pole, keskenduvad toimeainetele.

Ka eeterlikud õlid ja mingid tsitruseliste derivaadid nahahooldustoodetes võivad nahka ärritada. Mul need Joiki tooted pole küll tekitanud seda, aga plaanin leida alternatiive.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu Odav kosmeetika ja akne