Esileht Hobinurk Odavad lennupiletid ja ööbimine – kust leida?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Odavad lennupiletid ja ööbimine – kust leida?

Postitas:

Me ei ole mehega reisijad. Ikka kuuleme, et oi-kui-odavalt saab lennupiletid ja ööbimise, kui ise otsida ja broneerida, mitte võtta pakettreisi. Hakkasime siis uurima erinevaid võimalusi ja lehekülgi ja aru ei taipa, kust te saate neid odavaid pakkumisi.
Palun andke mõni lehekülg või nipp, kuidas ja kust leida reisimiseks soodsaid lennupileteid ja ööbimisvõimalusi.
Ma ei pea silmas ka viimase hetke pakkumisi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:09; 13.01 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub veidi ka sellest, mis on eesmärk – kas nädal aega kusagil mere ääres kuurordis olla või pigem ringi sõita.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 18:18; 13.01 20:05; 13.01 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan nt. Norwegiani kodulehe lahti ja vaatan kuhu on parajasti (väga) odav lennata. Sinna lähengi, kriteeriumiteks, et oleks soe, eksootiline-põnev ja eestlaste hulgas vähepopulaarne. Ühest vaatamisest muidugi ei piisa, peab ikka rohkem silma peal hoidma, hinnad võivad järsku ja väga suurelt muutuda. Teine koht, kus piletid otsin on Momondo.
Ööbimiskohad Bookingust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:21; 13.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

piletid lennufirmade lehekülgedelt (lende saad eelenevalt vaadata/klapitada ümberistumisi näiteks momondo.ee leheküljelt). Mina vaatan Momondost, aga ostan otse lennufirma lehelt (Airbaltic, Vueling, Ryanair jne) Ööbimise võtan alati booking.com kaudu. Lähiajal olen minemas kanaaridele. Tuleb ikka soodsam küll. Tavalise Novatoursi paketireisiga saaks olla kohapeal, nt Tenerifel 6 päeva ja seda eeldusel, et Smartlix ei hiline, ise reisi kokku pannes saan sama raha eest 10 päeva kohapeal olla (sellest lihtsalt piisab). Hinnas sisalduvad lennud, ööbimine (ei valik õige odavamat), autorent kogu puhkuse ajaks. Kui ostad paketireisi, siis autorendi maksad täiendavalt, ekskursioonid ostad soovi korral lisatasu eest.
Loomulikult Egiptuses puhkamiseks on paketireis parem variant, seal lihtsalt ei tasu riskida odava hotelliga jne.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 18:27; 13.01 22:08; 13.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.trip.ee

http://www.reisidiilid.ee

http://www.lastminute.ee

Majutuste jaoks ma eraldi mingist soodsate pakkumiste lehest ei ole kuulnud, aga:

http://www.booking.com

http://www.hotelscombined.com

Eks siis nendel lehtedel tuleb valida endale sobiv hinnavahemik. See on ka tõsi, et Türgi või Egiptuse hotellipuhkuse saab üsna kindlasti kohe paketina ostes soodsamalt, kui ise kokku pannes. Aga näiteks Tai, Vietnam, Bali- ise eraldi lennud ning majutused broneerides saab alati odavamalt, kui paketireisi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:29; 13.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.reisidiilid.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähiajal olen minemas kanaaridele. Tuleb ikka soodsam küll. Tavalise Novatoursi paketireisiga saaks olla kohapeal, nt Tenerifel 6 päeva ja seda eeldusel, et Smartlix ei hiline, ise reisi kokku pannes saan sama raha eest 10 päeva kohapeal olla (sellest lihtsalt piisab). Hinnas sisalduvad lennud, ööbimine (ei valik õige odavamat), autorent kogu puhkuse ajaks. Kui ostad paketireisi, siis autorendi maksad täiendavalt, ekskursioonid ostad soovi korral lisatasu eest.

Tegid võrdluse täpselt sama hotelliga? Kui mitte, siis ei ole võrreldav ju.
Käisin Maltal, reisibüroo kaudu tuli 1000.-, täpselt sama hotelliga ise ostes oleks 1300.- olnud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:54; 13.01 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malta läheb ka samasse ritta Türgi ja Egiptusega. Reisibüroo kaudu saab odavamalt seetõttu, et neil on vastavad lepingud vedajate ning hotellidega ja võtavad hulgi nii lennukipileteid kui hotellitube, saavad soodsamalt. Aga toon näite Dubai reisist aasta tagasi aastavahetuse ajal- maksin ise kombineerides sama palju kui paketi (lend+hotellituba hommikusöögiga) eest, kuid majutuse sain oluliselt parema. Aastavahetusel on majutused muidugi kallid, muul ajal oleksin saanud paketiga võrreldes hulga soodsamalt hakkama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:29; 13.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malta läheb ka samasse ritta Türgi ja Egiptusega. Reisibüroo kaudu saab odavamalt seetõttu, et neil on vastavad lepingud vedajate ning hotellidega ja võtavad hulgi nii lennukipileteid kui hotellitube, saavad soodsamalt. Aga toon näite Dubai reisist aasta tagasi aastavahetuse ajal- maksin ise kombineerides sama palju kui paketi (lend+hotellituba hommikusöögiga) eest, kuid majutuse sain oluliselt parema. Aastavahetusel on majutused muidugi kallid, muul ajal oleksin saanud paketiga võrreldes hulga soodsamalt hakkama.

Olen nii Türgi kui Malta puhul ise minnes saanud oluliselt soodsamalt. Viimati Türgi ralli ajal, kui eestlastele müüdi kalleid pakette, et Tänakut vaatama minna. Egiptusega on tõepoolest nii, et tasub minna paketireisiga, tuleb odavam. Aga üldiselt on tõepoolest nii, et riigid, kuhu eestlased massiliselt reisivad, on paketiga odavam, kui omal käel.

Tegid võrdluse täpselt sama hotelliga? Kui mitte, siis ei ole võrreldav ju.
Käisin Maltal, reisibüroo kaudu tuli 1000.-, täpselt sama hotelliga ise ostes oleks 1300.- olnud.

Oluline pole mitte niivõrd sama hotell, vaid sama tärnide arv. Paketireisidel pakutakse siiski enamasti hotelle, mis on halvemas asukohas või väiksema tärnide arvuga.

Kuhu teemaalgataja üldse minna soovib? Filipiinidele, Bahamale, Madagascarile? Või Türki, Kanaaridele?
Üks mõte on veel see, et tasub läbi astuda mõnest Stockholmi või Helsinki reisibüroost. Paketireiside valik on suurem, hinnad sageli soodsamad, kui meil ja boonuseks soliidne ja normaalne seltskond lennukis ja hotellides. Põhjamaalasi üldiselt venelaste läbuhotellidesse ei paigutata.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:21; 13.01 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on AirBalticul suur sooduspakkumine. Mõned kuupäevad ja sihtkohad on tõesti hea hinnaga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malta läheb ka samasse ritta Türgi ja Egiptusega. Reisibüroo kaudu saab odavamalt seetõttu, et neil on vastavad lepingud vedajate ning hotellidega ja võtavad hulgi nii lennukipileteid kui hotellitube, saavad soodsamalt. Aga toon näite Dubai reisist aasta tagasi aastavahetuse ajal- maksin ise kombineerides sama palju kui paketi (lend+hotellituba hommikusöögiga) eest, kuid majutuse sain oluliselt parema. Aastavahetusel on majutused muidugi kallid, muul ajal oleksin saanud paketiga võrreldes hulga soodsamalt hakkama.

Olen nii Türgi kui Malta puhul ise minnes saanud oluliselt soodsamalt. Viimati Türgi ralli ajal, kui eestlastele müüdi kalleid pakette, et Tänakut vaatama minna. Egiptusega on tõepoolest nii, et tasub minna paketireisiga, tuleb odavam. Aga üldiselt on tõepoolest nii, et riigid, kuhu eestlased massiliselt reisivad, on paketiga odavam, kui omal käel.

Tegid võrdluse täpselt sama hotelliga? Kui mitte, siis ei ole võrreldav ju.

Käisin Maltal, reisibüroo kaudu tuli 1000.-, täpselt sama hotelliga ise ostes oleks 1300.- olnud.

Oluline pole mitte niivõrd sama hotell, vaid sama tärnide arv. Paketireisidel pakutakse siiski enamasti hotelle, mis on halvemas asukohas või väiksema tärnide arvuga.

Kuhu teemaalgataja üldse minna soovib? Filipiinidele, Bahamale, Madagascarile? Või Türki, Kanaaridele?

Üks mõte on veel see, et tasub läbi astuda mõnest Stockholmi või Helsinki reisibüroost. Paketireiside valik on suurem, hinnad sageli soodsamad, kui meil ja boonuseks soliidne ja normaalne seltskond lennukis ja hotellides. Põhjamaalasi üldiselt venelaste läbuhotellidesse ei paigutata.

Sooviks minna ükskõik kuhu (Gruusia, London, Šotimaa jne), peaasi et saaks võimalikult odavalt. Ei otsi päikesereise palmi all. Tahaks mõned päevad lihtsalt olla, vaadata, ringi sõita.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:09; 13.01 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks minna ükskõik kuhu (Gruusia, London, Šotimaa jne), peaasi et saaks võimalikult odavalt. Ei otsi päikesereise palmi all. Tahaks mõned päevad lihtsalt olla, vaadata, ringi sõita.

Ok, siis samad soovitused, mis siit juba läbi käinud on:
– jälgi trip.ee-st “Soodsad lennupiletid” osa, keegi teeb seal väga tänuväärset tööd ja postitab häid leidusid. Isegi siis, kui hetkel midagi sobivat ei leia, võid saad ideid sihtkohtadest, kuhu võib aegajalt soodsaid pakkumisi pakkumisi oodata.
– momondo.ee – seal on eri lennufirmade lendude koondotsing ja ilmselt parim koht, kust alustada (sarnaseid lehti on veel, nt azair). Samuti võid otse nt Ryanairi jt lehtedel otsida. Alguspunktina tasub vaadata ka Helsingit (ja sobivuse korral Riiat).
– Hotellide osas on mul esimeseks eelistuseks booking.com. Levinud variant on ka Airbnb, kuid ma ise vaatakse seda siis, kui peatud samas kohas pikemalt (hotelli puhul on lihtsalt lihtsam suvalisel ajal check-in’i teha). Üksikutel juhtudel olen ka mujalt lehtedelt (nt hostelworld vms) uurinud, kui tundub, et bookingust midagi head ei leia.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 18:18; 13.01 20:05; 13.01 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline pole mitte niivõrd sama hotell, vaid sama tärnide arv. Paketireisidel pakutakse siiski enamasti hotelle, mis on halvemas asukohas või väiksema tärnide arvuga.

Ohissand. Kui tahad adekvaatset võrdlust, siis tuleb võrrelda samaga. Ma alla 4 tärni kunagi ei reisi. 4 tärni hotellide hinnaerinevus võib olla mitmekordne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 18:54; 13.01 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline pole mitte niivõrd sama hotell, vaid sama tärnide arv. Paketireisidel pakutakse siiski enamasti hotelle, mis on halvemas asukohas või väiksema tärnide arvuga.

Ohissand. Kui tahad adekvaatset võrdlust, siis tuleb võrrelda samaga. Ma alla 4 tärni kunagi ei reisi. 4 tärni hotellide hinnaerinevus võib olla mitmekordne.

lisaks see, et nende tärnidega võib jubedalt alt minna. Meil on 3 tärni hotell olnud väga luksuslik ja mõni 4 tärnine reaalsuses puhastusvahendidest haisev uberik. Mõni 4 tärni on sihuke pe..dik, et häbi vaadatagi, aga reklaam on nagu super-hüper-über kohal. Hotellidel loen alati enne tagasisidet ja vaatan kes ja kust riigist seda annab.
Kohati ei saa nagu üldse aru, kes neid antavate tärnide arvu õieti hindab ja kas need on ikka tegelikult ka olemas. Või näitavad need omaniku jultumuse astet.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lihtsalt toksin googlisse “cheap flights”,”odavad lennupiletid” (see viib https://www.bookinghouse.ee/ lehele), “viimase hetke pakkumised” jne. Expedia on näiteks üks koht kust leian sageli odavaid lennupileteid. Lihtsalt googeldan-googeldan googeldan. Öömajad booking.com või AirBnB või siit mõni muu variant.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just pakuti Šotimaale otselendu mingi olematu raha eest, äkki oli alates 50 eur?

Ma ise ka jälgin trip.ee-d. Momondot kasutqn, kui juba tean, kuhu lennata tahan. Hotelli bronnimiseks on parim booking.com.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei vaata nt kanaari saartel tõepoolest hotellide tärne. Vaatan asukohta, basseini olemasolu, tripadvisorist klientide tagasisidet, parkimisega seonduvat,fotosid. Põhimõtteliselt jalutan google mapsiga hotelli juurest läbi, vaatan vahemaid kauplusega, rannaga, söögikohti jne. Me ei passi kunagi hommikust õhtuni hotellis. Hispaanias,Itaalias jm euroopas, samuti Taimaal, Gruusias ei huvita mind see, et hommiku- lõuna ja õhtusööki peaks hotellis sööma. Söömisega seonduv on kõige väiksem mure üldse, selleks on nii palju erinevaid kohti, võimalusi ja valikuid. Loomulikult Türgis ja Egiptuses ma võtaks ikka hotelli koos toitlustusega. Tripadvisor on tänuväärt koht tagasiside ja reisi eelinfo kohapealt.
Tärnidega olen korralikult ämbrisse astunud Iisraelis Eilatis, kohutav neljatärni peldik, kui ise poleks käinud ja keegi räägiks, siis ei usuks 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 18:27; 13.01 22:08; 13.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, esimeseks iseseisvaks reisiks sobib suurepäraselt näiteks hispaania või väike Itaalia tripp- Otselend Bergamosse, lennujaamast rendiauto, ööbimised paika (kahekesi minnes võib need ka suht käigupealt broneerida). Itaalias on nii palju vaadata- kas sõidad Liguuria ranniku äärt mööda, käid Cinque Terres, Pisas Firenzes, Toscana veinimõisates jne või valid hoopis Põhja- Itaalia- Garda ja Como ümbrus, Verona. Valikuid ja võimalusi on palju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 18:27; 13.01 22:08; 13.01 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just pakuti Šotimaale otselendu mingi olematu raha eest, äkki oli alates 50 eur?

Edinburghi on Ryanairil otselend, üks ots alates mõnekümnest eurost, minu arust suurepärane sihtkoht mõneks päevaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 18:18; 13.01 20:05; 13.01 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just pakuti Šotimaale otselendu mingi olematu raha eest, äkki oli alates 50 eur?

Edinburghi on Ryanairil otselend, üks ots alates mõnekümnest eurost, minu arust suurepärane sihtkoht mõneks päevaks.

Jah! Ja lennujaamast kesklinna sôidab tramm, täpselt nagu Tallinnas. Väga mugav. Kohe lennujaamast välja tulles 20m kaugusel on trammipeatus. St lennujaam pole mitte kaugel-kaugel päris linnast, vaid ikke suhteliselt lähedal. Ma käisin ise kolmepäevasel tripil seal. Ûles mäe otsa ronisin veel kindlusse ka, see ka kohe seal, paistab igalt poolt kätte ja pakub elamuse. Soovitan soojalt!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lennupiletid azair.eu ja hotellid bookingust või hotelscombined lehelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malta läheb ka samasse ritta Türgi ja Egiptusega. Reisibüroo kaudu saab odavamalt seetõttu, et neil on vastavad lepingud vedajate ning hotellidega ja võtavad hulgi nii lennukipileteid kui hotellitube, saavad soodsamalt. Aga toon näite Dubai reisist aasta tagasi aastavahetuse ajal- maksin ise kombineerides sama palju kui paketi (lend+hotellituba hommikusöögiga) eest, kuid majutuse sain oluliselt parema. Aastavahetusel on majutused muidugi kallid, muul ajal oleksin saanud paketiga võrreldes hulga soodsamalt hakkama.

Olen nii Türgi kui Malta puhul ise minnes saanud oluliselt soodsamalt. Viimati Türgi ralli ajal, kui eestlastele müüdi kalleid pakette, et Tänakut vaatama minna. Egiptusega on tõepoolest nii, et tasub minna paketireisiga, tuleb odavam. Aga üldiselt on tõepoolest nii, et riigid, kuhu eestlased massiliselt reisivad, on paketiga odavam, kui omal käel.

Tegid võrdluse täpselt sama hotelliga? Kui mitte, siis ei ole võrreldav ju.

Käisin Maltal, reisibüroo kaudu tuli 1000.-, täpselt sama hotelliga ise ostes oleks 1300.- olnud.

Oluline pole mitte niivõrd sama hotell, vaid sama tärnide arv. Paketireisidel pakutakse siiski enamasti hotelle, mis on halvemas asukohas või väiksema tärnide arvuga.

Kuhu teemaalgataja üldse minna soovib? Filipiinidele, Bahamale, Madagascarile? Või Türki, Kanaaridele?

Üks mõte on veel see, et tasub läbi astuda mõnest Stockholmi või Helsinki reisibüroost. Paketireiside valik on suurem, hinnad sageli soodsamad, kui meil ja boonuseks soliidne ja normaalne seltskond lennukis ja hotellides. Põhjamaalasi üldiselt venelaste läbuhotellidesse ei paigutata.

Sooviks minna ükskõik kuhu (Gruusia, London, Šotimaa jne), peaasi et saaks võimalikult odavalt. Ei otsi päikesereise palmi all. Tahaks mõned päevad lihtsalt olla, vaadata, ringi sõita.

Tbilississe saab Airbalticuga Riiast otse, aga suht kehvad lennuajad on (jõuad öösel ja pead lahkuma öösel). Lennupiletid saab pigem soodsalt, kuskil 150-200 vahemikus edasi-tagasi peaks kätte saama. Wizz Airiga saab Tallinnast otse Kutaisisse, kui võtad kõige odavama pileti (seal vist ei olnud sees äraantavat pagasit ja istekoha saad valida kallimate piletite omanikest hiljem ning ei saa tühistada jne), siis võid edasi-tagasi saada enamvähem 100 euroga. Seda ma ei oska öelda, kas Wizz Airi puhul maksab ka lennule registreerimine ja istekoha valik, nt Airbalticus on istekoha valik nüüd tasuline.

Teemasse aga, siis ööbimise saab airbnb-st või bookingust näiteks. Bookingus on igas hinnaklassis pakkumisi. Lennupiletite osas sõltub palju, kuhu sa minna tahad. Mõne sihtkoha puhul on tõesti odavam võtta paketikas kui ise orgunnida. Lennupileteid võib saada soodsamalt ka siis kui ostad väga pikalt ette, mõned lennufirmad müüvad esimesed kohad lennust odavama hinnaga välja. Nt mina olen Novatoursi lehelt saanud nii soodsaid pileteid, aga ostsin ka ca 9 kuud ette.

Sihtkoha osas tasub vaadata nii lendu kui kohapealset majutust. Ilmselt sinu välja toodud sihtkohtadest on kõige odavam reisida Gruusiasse. Londonis on majutus pigem kallis ja isegi kui sa saad hea hinnaga lennupiletid, tuleb sul kogu reis tõenäoliselt kulukam kui reisides Gruusiasse, kus kohapealne elu-olu on odav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

+1 momondo – kasutan juba pikemat aega – mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavad lennupiletid – https://aviasales.com kasutan juba pikemat aega – mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie oleme reisid alati sügisel ostnud ja suvel läinud. St siis lennupiletid, üldiselt lennanud alati Airbalticuga Riiast ja oleme saanud ka edasi-tagasi nt Bergamosse 40 eurot nägu. Ööbimise bronretime tavaliselt paar kuud enne minekut airbnb kaudu ja see on alati apartment.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie teeme tihti nii, et valime sihtkoha lennupiletite järgi. Lühikeste lendude puhul ei põlga ära ka odavlennufirmasid.

Toon näite:

meil oli nädal puhkust võetud novembri alguses:

Ryanairiga lennupiletid 83 euri  edasi-tagasi ühele.  Bookingust majutus: The 1930’s Maltese Residence 180 euri terve nädal, 200 m merest, hea bussiliiklus üle kogu saare.

Odav on siis, kui sa

*oled paindlik kuupäevadega ja sihtkohtadega

*ei vali nt koolivaheaegasid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lennupiletite jaoks kasutan http://www.azair.eu/

Seal on sihtkohaks võimalik valida ka “Anywhere” ja nii näed, kuhu on kõige soodsam lennata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen vaadanud http://www.top10reisipakkumised.ee reise ja näidiskuupäevasid ning siis ise samadele kuupäevadele lennupiletid võtnud. Majutusega on enamasti lihtne, et leiad küllaltki soodsa või vastavalt enda eelistusele. Lihtsalt antud sait näitab kuupäevaliselt, kuhu odav lennata. Olen käinud Milanos edasi-tagasi 50eur nägu, samuti Gruusia (Kutaisi) kahele piletid 180eur edasi-tagasi jne. Enamasti need lennuajad on muidugi halvimad ( jõuad hilisööl ja tagasi varahommikul) mis eeldab, et oskad leida endale metroo/bussiajad majutuseni ja valid majutuse ka mitte väga kaugele. Natuke pusimist ja organiseerimist ja tegelikult saab väga soodsalt reisida.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Гарячі тури ,тури в Єгипет, тури Туреччина , тури Тайланд

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

 Тури Тайланд 

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk Odavad lennupiletid ja ööbimine – kust leida?