Esileht Kodunurk Odavama otsa robottolmuimejad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Odavama otsa robottolmuimejad

Postitas:

Kas oskate kogemusi jagada mõne konkreetse mudeliga? Ei vaja kellasi-vilesid, nagu äpiga juhtimine jms. Võiks enam-vähem suurema sodi kokku korjata ja mõne aja ka vastu pidada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 19:27; 21.10 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid aliexpressi alla 50€ küll ei soovita. Tuttaval oli, mudelit ei tea. Ei jõudnud ära kiruda, nüüd ostis lõpuks nomaalse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavama otsa robottolmuimejad

Kui tahad säästa, siis osta kohe kallim.

Kui on pisut ka laristamiseks, siis kõigepealt see odav ja pärast kallim kah.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks iLife oma Aliexpressist. Üks mõlemal korrusel. Esimese ostsin peaaegu 3a tagasi ja teise umbes aasta. Pole ühtki probleemi olnud ja uhavad iga päev. 3a on vastu pidanud see, mis koristab alumist korrust ja meil jookseb siin kolm retriiverit ringi, kes ajavad karvu nii et paak on iga päev pilgeni täis ja liiva jagub ka.
Ostsin, kuna paljud kiitsid AliExpressi FB grupis. Päris 50eur need muidugi ei maksa, aga 150eur eest saab küll. Kohale jõuavad nädalaga.

SELLINE

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 21:54; 21.10 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kaks iLife oma Aliexpressist. Üks mõlemal korrusel. Esimese ostsin peaaegu 3a tagasi ja teise umbes aasta. Pole ühtki probleemi olnud ja uhavad iga päev. 3a on vastu pidanud see, mis koristab alumist korrust ja meil jookseb siin kolm retriiverit ringi, kes ajavad karvu nii et paak on iga päev pilgeni täis ja liiva jagub ka.

Ostsin, kuna paljud kiitsid AliExpressi FB grupis. Päris 50eur need muidugi ei maksa, aga 150eur eest saab küll. Kohale jõuavad nädalaga.

SELLINE

Midagi sellist mõtlesingi, aitäh.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 19:27; 21.10 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see iidvana mudel. Kasutuses olnud vähemalt 3 aastat, kui mitte rohkem. Täpselt ei tea, sest enda kätte sain ta paar kuud tagasi, eelnevalt oli sugulase oma. Aku oli läbi, vahetasin selle ära (40€) ja töötab nagu miška. Elamises on kass, eelmises elamises oli koer. Kui uue ostaksin, siis valiks sama firma mõne uuema mudeli. Näiteks selle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 20:30; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see iidvana mudel. Kasutuses olnud vähemalt 3 aastat, kui mitte rohkem. Täpselt ei tea, sest enda kätte sain ta paar kuud tagasi, eelnevalt oli sugulase oma. Aku oli läbi, vahetasin selle ära (40€) ja töötab nagu miška. Elamises on kass, eelmises elamises oli koer. Kui uue ostaksin, siis valiks sama firma mõne uuema mudeli. Näiteks selle.

Nendele linkidele ei lase minna 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 21:54; 21.10 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need robotid üle uksepaku ka minna oskavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see iidvana mudel. Kasutuses olnud vähemalt 3 aastat, kui mitte rohkem. Täpselt ei tea, sest enda kätte sain ta paar kuud tagasi, eelnevalt oli sugulase oma. Aku oli läbi, vahetasin selle ära (40€) ja töötab nagu miška. Elamises on kass, eelmises elamises oli koer. Kui uue ostaksin, siis valiks sama firma mõne uuema mudeli. Näiteks selle.

Nendele linkidele ei lase minna ????

Hmm. Otsi Aliexpressist/Googlest Liectroux A335 (see on mul praegu) ja Liectroux C30B (uuem mudel).

Kas need robotid üle uksepaku ka minna oskavad?

Oleneb paku kõrgusest. Minu oma oskab, aga mul on madalad pakud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 20:30; 22.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama ühel eelneval lingil viidatud iLife. Kolm aastat toimetab juba kindlasti, võibolla ka tsipa rohkem. Ühtegi probleemi pole olnud, tööd teeb korralikult. Majas kolm pikakarvalist kassi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Odavama otsa robottolmuimejad