Esileht Pereelu ja suhted Õde saab vana mehega lapse

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Teema: Õde saab vana mehega lapse

Postitas:
Kägu

Ämmakad on selle jaoks ju.

Teemaalgataja õest on ju jutt, mitte mingist meditsiiniõest. Lisaks on see siin ülimalt tähtsusetu detail, kes proove võtavad või määravad. Küll on palju neid inimesi, kes kõike nii sõna-sõnalt võtavad ja mingeid ülimalt ebaolulisi detaile parandama kipuvad.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas see uus laps näiteks hiljem ennast tunneb kui näiteks 70a isa kooli vastu tuleb ja lapse sõbrad arvavad isa vanaisaks?

Ma arvan, et sõbrad on kadedad, et lapsel selline isa on, kellel tema jaoks aega ja tahtmist jagub. Nende endi isad rabavad hommikust õhtuni tööd teha, tahavad vabal ajal “oma elu elada” ja võib-olla kõnnivad lõpuks üldse mõne 20-aastase tsikiga minema.

Ära sina oma peakest vaeva sellega, kuidas teised elavad. Seda enam, et laps on juba teel – mida nad tegema peaks, sinu arvamuse tõttu ta kõhtu tagasi toppima?

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja õest on ju jutt, mitte mingist meditsiiniõest. Lisaks on see siin ülimalt tähtsusetu detail, kes proove võtavad või määravad. Küll on palju neid inimesi, kes kõike nii sõna-sõnalt võtavad ja mingeid ülimalt ebaolulisi detaile parandama kipuvad.

Ei ole ebaoluline. Mina sain aru, et on rase ja ka ultraheli tupest tehtud. Mida sina aru said?

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja ega TA terviseprobleemidest ei räägi. Teie räägite. Tänapäeval on meditsiin väga heal tasemel.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees on 64, tal on oma firma ja hinnatud spets on – tööd on nii tapab, aga valib mida teeb, ei raba enam. Siin jääb mulje, et 60+ lastakse juba vanaduse tõttu töölt lahti, ometi on enamik sellises vanuses mehi iseenda tööandjad, enamik tipparste, -advokaate on 60+.

Lisaks palgale tiksub iga kuu 1100 eurot pensionit (meil on 3 last), laene ei ole, elu on nagu lill.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

mingil tundmatul põhjusel on see suhe olnud tervele meie perele natuke nagu eemaletõukav. Ilmselt selle mehe äärmiselt kahtlase mineviku pärast.

See on hoopis suurem probleem, et mehel on must minevik, kui see, et ta 60a on. Vangist tuli või? Või on eelised lapsed lohakile jätnud? Naisepeksja äkki.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naine ise on ka sellises vanuses, et loomulikult peaks tegema kõik testid.

Eks ikka tehakse. Õppinud inimesed arstimajas. Isegi kui kõik on tehtud, võib elu üllatada.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest on laste jaoks kõik täiskasvanud vanad, ka 25-aastane on nende jaoks vanamutt, ega suurt vahet ei ole, kas see, kes kooli vastu tuleb on noor või vana, isa, vanaisa või vanavanaisa.

Minu lapse koolis käivad lastel vastas nii nooremad kui vanemad inimesed, mõned neis võivad küll olla ka 70-aastased. Keegi ei vaata neile vanainimestele viltu. Vbla mõni neist on isa ja mitte vanaisa, so what? Kui laps mingil põhjusel häbeneb, et isa nii vana on, siis saabki öelda, et vanaisa käib vastas ja kogu moos. Aga selle häbenemise põhjuseks on siis ainult ja ainult teemaalgataja sugused tagaselja sosistajad.

Ole oma õe üle õnnelik parem. Tal on sinu jaoks sobivas vanuses laps ka olemas. Ela oma elu ja las õde elab oma elu nii nagu talle meeldib. Tema vanuses vanema mehega koos elamine ei tohiks küll ju kedagi ahhetama panna, pole su õdegi ju enam esimeses nooruses.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu klassiõel oli isa, kes oli tema sündides 61. Klassiõde on väga andekas ja tubli, lõpetas gümnaasiumi kuldmedaliga ja ülikooli Cum Laude. Keegi kunagi ei teinud sellest probleemi, et ta isa vähe vanem oli. Isa oli kohal nii gümnaasiumi kui ülikooli lõpetamisel. Ja mitte ratastoolis ja mähkmetes, vaid täiesti normaalselt omal jalal ja mõistusega. Klassiõde ise rääkis, et just isa oli see, kellel alati oli tema jaoks aega, et rääkida maailma asjadest. Eks see oleneb inimese tervisest ka, nii mõnigi kaheksakümneaastane on veel täiesti terve ja elujõuline.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naine ise on ka sellises vanuses, et loomulikult peaks tegema kõik testid.

Eks ikka tehakse. Õppinud inimesed arstimajas. Isegi kui kõik on tehtud, võib elu üllatada.

Elu võib üllatada ka noortel. Näiteks hapnikupuudus sünnituse ajal.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest on laste jaoks kõik täiskasvanud vanad, ka 25-aastane on nende jaoks vanamutt, ega suurt vahet ei ole, kas see, kes kooli vastu tuleb on noor või vana, isa, vanaisa või vanavanaisa.

Minu lapse koolis käivad lastel vastas nii nooremad kui vanemad inimesed, mõned neis võivad küll olla ka 70-aastased. Keegi ei vaata neile vanainimestele viltu. Vbla mõni neist on isa ja mitte vanaisa, so what? Kui laps mingil põhjusel häbeneb, et isa nii vana on, siis saabki öelda, et vanaisa käib vastas ja kogu moos. Aga selle häbenemise põhjuseks on siis ainult ja ainult teemaalgataja sugused tagaselja sosistajad.

Ole oma õe üle õnnelik parem. Tal on sinu jaoks sobivas vanuses laps ka olemas. Ela oma elu ja las õde elab oma elu nii nagu talle meeldib. Tema vanuses vanema mehega koos elamine ei tohiks küll ju kedagi ahhetama panna, pole su õdegi ju enam esimeses nooruses.

Minu meelest siin ongi probleem selles, et õde ei ela oma elu. Mul on õdesid, vendasid. Ma ei tea nende seksuaal- ega paarielust mitte midagi, sest see on nii isiklik asi lihtsalt. Minu kahe õe-venna rasedused olid mulle täiesti ootamatud. Ei kujuta ette, et oleks kellatud, et nüüd hakkame triipe püüdma. Kui isegi nii see on, et veel pole rase. Ei kujuta ette, et endast suht palju vanemaga suhtes olev naine hakkab nüüd õe luba või heakskiitu küsima. Siis ju ei oleks suhtes 60sega.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saan Su murest täielikult aru. Veider olukord. Õde kindlasti kasvatab lapse ilusti üles. Küsimus tekib, miks õde vanamehega koos on ja lapse on veel otsustanud saada. Mu mure oleks seal…

+4
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus tekib, miks õde vanamehega koos on ja lapse on veel otsustanud saada. Mu mure oleks seal…

Mis ise arvad? Eks eluunistused,mis realiseerimist vajavad.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus tekib, miks õde vanamehega koos on ja lapse on veel otsustanud saada. Mu mure oleks seal…

Mis see kõrvaliste inimeste asi on?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles asemel, et õe raseduse üle rõõmu tunda, tullakse perekooli vinguma. Mina arvan, et see on liba, selliseid õdesid ei ole olemas.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainus põhjus, miks üks laps peaks teist last tema vana isa pärast mõnitama, on selle lapse emme tõhus kihutustöö ja ässitamine kodus.

+15
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu mees on 64, tal on oma firma ja hinnatud spets on – tööd on nii tapab, aga valib mida teeb, ei raba enam. Siin jääb mulje, et 60+ lastakse juba vanaduse tõttu töölt lahti, ometi on enamik sellises vanuses mehi iseenda tööandjad, enamik tipparste, -advokaate on 60+.

Enamik selles vanuses mehi ei ole ettevõtjad, tippjuristid või mida iganes. See on marginaalne protsent 60+ meestest.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamik selles vanuses mehi ei ole ettevõtjad, tippjuristid või mida iganes. See on marginaalne protsent 60+ meestest.

Oleg Gross on 70, Aivar Pilv on 61, Hillar Teder 60, Peep Pree 64, Margus Linnamäe 59 jne

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleg Gross on 70, Aivar Pilv on 61, Hillar Teder 60, Peep Pree 64, Margus Linnamäe 59 jne

Jah, sa loed mõned nimed ette, aga palju naisi on sellistega? Mõni üksik. Suuremal osal naistest, kes vanamehe valivad, on tavalised vaesed pensionärid, keda tuleb ise üleval pidada ja kelle tervise eest hoolitseda.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Suuremal osal naistest, kes vanamehe valivad, on tavalised vaesed pensionärid, keda tuleb ise üleval pidada ja kelle tervise eest hoolitseda.

Ja isegi SEE pole sinu asi iniseda, eksole. Nende oma valik, keda ülal peab, kellega lapse saab ja koos elab üleüldse. Kohutavad ninatoppijad on sellised moorid. Ela oma elu, niiet ühelgi ütlemist ei oleks, aga enamasti on sellistel endal lapsed mitme mehega ja pereelu ripakil, küll aga on aega käia teiste jalgu hoidmas.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mingil tundmatul põhjusel on see suhe olnud tervele meie perele natuke nagu eemaletõukav. Ilmselt selle mehe äärmiselt kahtlase mineviku pärast.

See on hoopis suurem probleem, et mehel on must minevik, kui see, et ta 60a on. Vangist tuli või? Või on eelised lapsed lohakile jätnud? Naisepeksja äkki.

Tõepoolest. Loen ise ja imestan, kuidas enamus vastajaid siin märkab üksnes inimese vanust, jättes täielikult tähelepanuta ta mineviku. Mida selle “musta mineviku” all silmas on peetud, ehk teemaalgataja vaevub pisut valgustama? Vanus iseenesest on vaid number passis, aga vägivallatsejast kaasat küll oma õele ei sooviks.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll see oleks juba teemaalgatajal kohe ära märgitud, kui oleks tõsiseltvõetav põhjus nagu naisepeksja vms. Küllap mingi maailmavaateline erinevus või kes teab, misasi ei pruugi sobida.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pffhh, õde saab selle lapse vanema mehega, mitte teie.

Ju siis lapsepõlves midagi nihu läinud teie peres, et nüüd täiskasvanuna õde küpsemas eas mehe juurest armastust ja turvatunnet on leidnud.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pigem saab selle lapse probleemiks olema tige tädi, kes selja taga intriigi punub ja targutab, kuidas elama peab.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pffhh, õde saab selle lapse vanema mehega, mitte teie.

Ju siis lapsepõlves midagi nihu läinud teie peres, et nüüd täiskasvanuna õde küpsemas eas mehe juurest armastust ja turvatunnet on leidnud.

Miks nihu, kui armastus ja turvatunne leitakse? Kus on kirjas, et mees peab olema x vanuses? Yt on kasutaja Mindy Minx, on abielus/suhtes Larryga, kes temast palju vanem. Naine on igas videos õnnelik.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja neil ka laps.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõepoolest. Loen ise ja imestan, kuidas enamus vastajaid siin märkab üksnes inimese vanust, jättes täielikult tähelepanuta ta mineviku. Mida selle “musta mineviku” all silmas on peetud, ehk teemaalgataja vaevub pisut valgustama? Vanus iseenesest on vaid number passis, aga vägivallatsejast kaasat küll oma õele ei sooviks.

TA rõhutab mehe vanust, aga mitte minevikku. Meie räägime vanusest, sests eda toob ise peamiseks. Ei hakka spekuleerima krimimineviku taustal.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

20+ vanusevahega paare ei olegi nii vähe.  Õde on täiskasvanud, eks ta ise elab oma elu nii nagu talle meeldib ja sobib.  Võtke rahulikult,  sina, sinu ema, vanaema ja teised sugulased selle mehega ju koos magama ei pea:)

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teema pealkiri on vale ju – õde saab UUE mehega lapse, mitte vanaga.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka tohivad, aga kuhu neid 70 aastaseid niiväga tööle oodatakse.

Inimesi ongi kahesuguseid, ühed on pensionieas haiged ja jõuetud aga siis on teistsugused, need kes teevad kvalifitseeritud spetsialisti tööd veel selles vanuses ( ja imimestel, kes on omal alal tõesti head, ei ole probleemi tööd leida 70 aastaselt, tunnen mitut sellist), käivad laste ja lapselastega maratonil, kalal jm. Kui naine on ligi 40 aastane, siis jääda mingit kujuteldavat nooremat inimest ootama, kui oled juba leidnud kellegi, keda armastad, on ikka viimane lollus. Nii palju on lapsi, kellel isa üldse pildil ei ole. Ei saa see laps mingit traumat. Olge parem õnnelkud, et õde ei pea vastu oma tahtmist päris üksi oma elu elama.

+7
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 72 )

Esileht Pereelu ja suhted Õde saab vana mehega lapse