Esileht Pereelu ja suhted Õde saab vana mehega lapse

Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )

Teema: Õde saab vana mehega lapse

Postitas:
Kägu

Minu mees on 64, tal on oma firma ja hinnatud spets on – tööd on nii tapab, aga valib mida teeb, ei raba enam. Siin jääb mulje, et 60+ lastakse juba vanaduse tõttu töölt lahti, ometi on enamik sellises vanuses mehi iseenda tööandjad, enamik tipparste, -advokaate on 60+.

Enamik selles vanuses mehi ei ole ettevõtjad, tippjuristid või mida iganes. See on marginaalne protsent 60+ meestest.

Oleg Gross on 70, Aivar Pilv on 61, Hillar Teder 60, Peep Pree 64, Margus Linnamäe 59 jne

ja arvad, et need mehed tõmbuksid oma aktiivsest ühiskondlikust elust ja ärist tagasi, kui praegu lapse saaks? pigem ei oleks sellistel aktiivsetel meestel lapse jaoks sugugi aega, sest tegevust on palju ja väsib kiiremini kui noor, õhtul tahetakse vaikselt taastuda ja puhata, mitte öösiti mähkmeid vahetada.

lapse jaoks oleks aega ja viitsimist penskarist taadil, aga sel juhul peab enamus finantsist tulema lapse emalt, kes peab siis toitma ennast, lapse ja pensionil kaasa ka veel. neid mehi, kes 70selt seikluspargis ronivad või lumelauda sõidavad, on ikka vaid näputäis. naise tulevik on pubekast laps + tõbine mees, keda siis töölkäimise kõrvalt karjatada

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lapse jaoks oleks aega ja viitsimist penskarist taadil, aga sel juhul peab enamus finantsist tulema lapse emalt, kes peab siis toitma ennast, lapse ja pensionil kaasa ka veel. neid mehi, kes 70selt seikluspargis ronivad või lumelauda sõidavad, on ikka vaid näputäis. naise tulevik on pubekast laps + tõbine mees, keda siis töölkäimise kõrvalt karjatada

Ma tean palju keskealisi, kes lumelauda ei sõida ja seikluspargisei roni.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tasu lastele omistada probleeme, mida neil ei ole. Tänapäeval on igas vanuses Venemaad ja ka kõiksugu muid mitte vanasti veel nii tavapäraseid peremudeleid. Normaalsetel tavalistel lastel on sellest täiesti ükskõik. Tänapäeva lapsed ei vaeva selliste asjadega pead.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lapse jaoks oleks aega ja viitsimist penskarist taadil, aga sel juhul peab enamus finantsist tulema lapse emalt, kes peab siis toitma ennast, lapse ja pensionil kaasa ka veel. neid mehi, kes 70selt seikluspargis ronivad või lumelauda sõidavad, on ikka vaid näputäis. naise tulevik on pubekast laps + tõbine mees, keda siis töölkäimise kõrvalt karjatada

Ma tean palju keskealisi, kes lumelauda ei sõida ja seikluspargisei roni.

Minu elukaaslane on näiteks 56, mina 40. Lumelauda on ta alati sõitnud, sõidab siiani, seikluspargis on küll roninud. Mina pole kumbagi teinud ????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel vanemal mehel võib vabalt järgmisel aastal peas veresoon lõhkeda ja ongi aastateks kuni elu lõpuni voodihaige invaliid.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel vanemal mehel võib vabalt järgmisel aastal peas veresoon lõhkeda ja ongi aastateks kuni elu lõpuni voodihaige invaliid.

Igaüks meist võib homme ära surra või invaliidistuda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel 70-aastasel on ilmselt isiklik ilma laenuta elamispind, mille ta surres oma naisele ja lapsele jätab ja seda pole üldse vähe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel 70-aastasel on ilmselt isiklik ilma laenuta elamispind, mille ta surres oma naisele ja lapsele jätab ja seda pole üldse vähe.

Või siis on tal juba terve posu lapsi eelmisest suhetest ja elamispind läheb neile või siis jagamisele.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel 70-aastasel on ilmselt isiklik ilma laenuta elamispind, mille ta surres oma naisele ja lapsele jätab ja seda pole üldse vähe.

Igal normaalsel 50. aastasel on oma isiklik laenuta elamispind.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igavene pikk arutelu siin selle üle, kas teemaalgataja õde võib siis ikka pere luua endast vanema mehega. Aru ma ei saa, mis otsustusõigus kõigil neil kümnetel Perekooli kägudel selles asjas veel on? Ja samuti teemaalgatajal? Et marsibki teemaalgataja nüüd oma õe juurde ja käsib tollel elukaaslane maha jätta ja beebi tagasi toppida? Seda nalja tahaks küll näha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole vähemalt 30a kuulnud, et KEEGI lastest kunagi hüüaks, et su isa näeb välja nagu vanaisa vms…

Minu meelest ka, noori seal lõpuaktuse melus huvitavad hoopis teised asjad, kui kullipilguga kellegi isa/ema vahtida… Need, kes lapsevanemaid teravdatud tähelepanuga vahivad ja pärast kodus: “Nägid, kui vana selle Markuse isa on” (“hea, et ma ise ikka noorem olen”) omavahel arutada võivad, on pigem teised lapsevanemad. Aga peks see nii korda minema?

Muidugi võib olla, et 60a eelistab rohkem passiivsemat puhkust ja lapsega nii palju ringi käia ja teha enam ei viitsi. Kuigi alati see paika ei pea.

No aga ühe lapsega toimetatud saab ka emme ise. Eriti, kui see laps ole tal esimene (kogemus lapsekantseldamisest on olemas) ning esimene laps on juba suurem. Sellises olukorras pole väga viga, kui issi isegi osutub passiivsemaks (oleks veel, et mitu väikse vanusevahega last – siis on emmel raskem).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ühe lapsega toimetatud saab ka emme ise. Eriti, kui see laps ole tal esimene (kogemus lapsekantseldamisest on olemas) ning esimene laps on juba suurem. Sellises olukorras pole väga viga, kui issi isegi osutub passiivsemaks (oleks veel, et mitu väikse vanusevahega last – siis on emmel raskem).

No vot jah. Kui sellise vanamehe võtad, siis tuleb arvestada, et oled praktiliselt nagu üksikema. Hea veel, kui vanamehe eest ei pea hoolitsema. 60+ kuulub ka sinna põlvkonda, kus naine pidi söögi ka ära soojendama ja võileiva tegema, sest ega mees selliste asjadega ju ei tegelenud. Mu vanemal sugulasel suri naine ära ja küsisin, kuidas läheb. Vastas mulle, et muidu on okei, aga pole kedagi, kes süüa teeb.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnnistus – 38 on ikka hästi kui laps, muul pole tähtsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 61 kuni 73 (kokku 73 )


Esileht Pereelu ja suhted Õde saab vana mehega lapse