Esileht Ilu ja tervis odraiva

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: odraiva

Postitas:

Kunagi lapsepõlves mul vist oli korra odraiva, sellest ajast ei mäleta enam midagi. Aga nüüd rohkem kui nädal tagasi tuli jälle ja pole ikka veel ära läinud. Kas see on normaalne ja kaua tavaliselt paranemine võtab? Ja kas ta ikka \”sulab\” ise ära, praegu on alumise lau sees nagu väike pallike ja pole ka ühtegi avaust näha, mille kaudu see tühjeneda võiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise odraivadega viimastel aastatel palju võidelnud. Tavaliselt peaks odraiva kaduma 4-5 päevaga. Kui ta seda ei tee, siis ta tõesti kapseldub ja tekib nn rahetera. Tavaliselt see siiski mingi aja jooksul kaob ära (võib minna paar kuud), kuid halvemal juhul seda ei juhtu ning siis tuleb teha väike operatsioon, kus see lihtsalt avatakse (olen opil käinud 3x). Kui odraiva nädala jooksul ära ei kao, pöördu silmaarsti poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on olnud rahetera kõige kauem aasta aega, siis lõpuks haihtus kui täiskuule näitasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsena oli odraiva mul igasuvine külaline, vahel mõlemas silmas korraga 🙁 aga täiskasvanuna tuleb väga harva, nii kui tunnen, et hakkab tulema hõõrun silma kuldsõrmusega ja siiani ei ole ta enam mädasena välja löönud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis odraiva

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.