Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: .

Postitas:

Milliseid raudkindlaid tõendeid teemaalgatajal on, et armukese naine tõepoolest ei tea? ???? On täiesti võimalik, et teab, jälgib mängu ja peab peenikest naeru, sest tal on sellest mehest juba ammu täiesti kama kaks, aga lõbus on vaadata, kuidas see valetab ja vintskleb, aga samas aitab pirni lakke ja üht-teist abi temast ikka majas on. Mina poleks ka kindel, et ta ei tea sind nime- ja töökohtapidi. Kas ta vaevub mingeid detaile sinu kohta uurima…vaevalt.

AGa tal pole ju ka raudkindlaid tõendeid, et armukese naine teab ja peab seda peenikest naeru.
Sellisel juhul ongi targem teatada, koos tõenditega muidugi: “Kui te veel ei teadnud, siis teie mees…” Alati võib lõppu lisada: “Kui see kõik oli teile teada, siis vabandust tülitamast.”

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.10 20:35; 06.10 12:11; 10.10 19:56; 13.10 20:12; 14.10 15:18; 14.10 15:21; 14.10 22:02; 14.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks arvate, et see mees oma naist üldse tahab? Las peab peenikest naeru. Mees teab, et naisest asja ei ole ja vaatab uut. Uus ei sobinud ja nüüd see uus otsib kättemaksu. Edu. Ainus võitja on mees, pääseb kahest ussist ja vb tuleb keegi kolmas, kes on arvestatav partner.

Ainus uss on selle naise mees minu arust. Vaid selja taga tegutseb ja ussitab. Selle info põhjal.

Milliseid raudkindlaid tõendeid teemaalgatajal on, et armukese naine tõepoolest ei tea? ???? On täiesti võimalik, et teab, jälgib mängu ja peab peenikest naeru, sest tal on sellest mehest juba ammu täiesti kama kaks, aga lõbus on vaadata, kuidas see valetab ja vintskleb, aga samas aitab pirni lakke ja üht-teist abi temast ikka majas on. Mina poleks ka kindel, et ta ei tea sind nime- ja töökohtapidi. Kas ta vaevub mingeid detaile sinu kohta uurima…vaevalt.

Neid naisi on ikka küllalt palju, kes erinevatel põhjustel on otsustanud mõnda aega teeselda, et nad ei tea, et abikaasal on armuke(sed). Ja nii mõnigi kord on see puhas lust ja rõõm teada, et nad ei tea, et sa tead ???? ja rapsivad valetada, varjata ja salata.

Selliseid mänge suurem enamus inimesi ei mängi ega soovi seda jura venitada. Ja suurem osa naisi ei ole selgeltnägijad, kes märkide lugemise pinnalt teevad laskumineku otsuseid. Kahtluste pealt, mida petise poolt tagasi lükatakse, samuti lahku ei minda. Inimestel on vaja siiski tõendeid. Isegi, kui petmine tuleb välja ja tõendid leiavad tõestuse ja paar otsustab edasi ikka kokku jääda, on tõe teadasamine oluline, sest sellele vastavalt tehakse otsused, kuidas edasi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.10 09:40; 04.10 20:03; 06.10 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh teid naiivitare. Midagi ei taha oma naine nii väga teada, et ta mees jobu on. Eriti kui lapsed mängus on. See on lihtsalt petta saanud armukese kibe pill ja viimane lootus mees ikka endale saada. Mul tutvusringkkonnas oli just üks juhus (tean siis seda armukest) kes rääkis et petisest mehe naine peab teadma kellega koos elab jne. Tegelikult lootis, et naine jätab mehe maha ja mees tuleb tema juurde. Ühesõnaga rääkis naisele, naine nuttis ja oli ahastuses, aga meest maha ei jätnud.
Nüüd on armuke täitsa üksi /mees ka enam ei tule/ sööb rahusteid ja nutab taga. Paras ma ütleks. Läks oma võltsvaga õiglustundega ja sai mis vääris.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, mida te irisete postitaja kallal? Elagu oma elu? Mina tahaksin küll teada, kui mu mees mind petab. See, mida selle teadmisega pihta hakata, on juba mi enda asi, aga kui keegi on teadlik, võiks ju öelda. Siukest meest pole vaja küll kaitsta

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh teid naiivitare. Midagi ei taha oma naine nii väga teada, et ta mees jobu on. Eriti kui lapsed mängus on. See on lihtsalt petta saanud armukese kibe pill ja viimane lootus mees ikka endale saada. Mul tutvusringkkonnas oli just üks juhus (tean siis seda armukest) kes rääkis et petisest mehe naine peab teadma kellega koos elab jne. Tegelikult lootis, et naine jätab mehe maha ja mees tuleb tema juurde. Ühesõnaga rääkis naisele, naine nuttis ja oli ahastuses, aga meest maha ei jätnud.

Nüüd on armuke täitsa üksi /mees ka enam ei tule/ sööb rahusteid ja nutab taga. Paras ma ütleks. Läks oma võltsvaga õiglustundega ja sai mis vääris.

Tõsiselt mõtled nii või on see su enda fantaasia vili ja soovunelm? Kalts naine see mehe abikaasa ütleks, et lihtsalt teise naise üle võimu näitamiseks sellise tõpraga jätkas. Kindlasti tõi põhjuseks lapsed, ühise kinnisvara.

Ainus, kellele kaasa tuleks tunda ongi see üksik naine. Enne oli naine hab, et uut oli vaja, aga mingil imeväel muutus see teine naine kõlbmatuks ja sai aru, kui väga oma laste ema ikka armastab. Tüüpiline!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa sellisest õelusest aru. kui sulle abielumehe armukese roll ei sobi, siis lõpeta lihtsalt selle mehega suhtlemine ja kõik. milleks vaja kellelegi midagi “teada anda” jne. nõme ju.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja räägib ju iseendast. Mitte keegi ei saa aru või?

Ta ise oli armuke, siis avastas, et mees on abielus, nüüd tahab naisele öelda, et mees on ringitõmbaja.

Kahest lausest ka ei saa aru?

Ja miks sina arvad, et aru ei saadud?

Teema on muidugi järjekordne liba, st. teemaalgataja ise enam ei osale. TÜÜ-PI-LI-NE!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas abielus mehe naisele teada anda, et ta mees teda petab?

Armukeseks olin enda teadmata. Arvasin, et tegemist vaba mehega.

Miks peab teada andma? Löö mees lihtsalt üle!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 16:04; 08.10 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutad, et tutvusid mehega, keda pidasid vallaliseks, kuni tuli välja, et tal on naine. Et sina samas olukorras olles sooviksid teada. Tutvusite seal ja seal, kohtusite nii mitu korda, mees väitis seda ja toda ning naise olemasolu ilmnes selliste asjaolude valguses. Vabanda omalt poolt ja lisa, et kui oleksid naisest teadnud, oleksid mehest kauge kaarega mööda käinud. Lisa, et tead suurepäraselt, mis see uudis võib kaasa tuua ning sul on siiralt kahju.

Mina küll midagi sellist ei teeks. See mees tuleb sulle lihtsalt täiesti suvalisel hetkel ukse taha ja lööb su maha.

Nii arast vennast, kes oma naisele ei julge öelda, et see talle enam mingit huvi ei paku ja eelistab teist naist, küll mingit mahalööjat pole.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 16:04; 08.10 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugu kui su õel on armuke

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa sellisest õelusest aru. kui sulle abielumehe armukese roll ei sobi, siis lõpeta lihtsalt selle mehega suhtlemine ja kõik. milleks vaja kellelegi midagi “teada anda” jne. nõme ju.

No see naine võib samamoodi “teha, mis tahab”, nagu see meeski. Mehel oli suva, et kaht naist petab, naisel suva, kas on nõme teada anda.
Teemaalgatajale: tee seda, mis sul endal aitab kõige paremini edasi elada 🙂 mehe suhete ja perekonna eest sa ei vastuta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa sellisest õelusest aru. kui sulle abielumehe armukese roll ei sobi, siis lõpeta lihtsalt selle mehega suhtlemine ja kõik. milleks vaja kellelegi midagi “teada anda” jne. nõme ju.

No see naine võib samamoodi “teha, mis tahab”, nagu see meeski. Mehel oli suva, et kaht naist petab, naisel suva, kas on nõme teada anda.

Teemaalgatajale: tee seda, mis sul endal aitab kõige paremini edasi elada ???? mehe suhete ja perekonna eest sa ei vastuta.

Nii see on. Vaba maa. Tahan, söön kisselli, tahan, kuulan transistorit.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.10 20:35; 06.10 12:11; 10.10 19:56; 13.10 20:12; 14.10 15:18; 14.10 15:21; 14.10 22:02; 14.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle isiklikult meeldib siin ühe käo nõuanne neutraalselt kirjutada ja just stiilis, et leidsin koera, ei teadnud, et koeral pere, kätte saab kuuse 2, teine oks. Vabandan.

Kui naine teab, et tal selline jooksus käiv peni, siis ei sega see kiri teda kuidagi. Ohkab ja sügab oma koju jõudnud pitsu kõrvatagust. Kui ei tea, siis saab teada ja eks otsustab juba uute faktide põhjal, mis ta oma koeravolaskiga teeb. Saadab ukse taha, lubab esikus mati peal magada või võtab oma jooksus käivat lontrust kui Eestimaa ilma, et sajab küll kogu aeg, aga vahest on päikest kah.

Ei mingit õelust ega ärapanemist.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On variant, et armuke saab naisega kokku, räägib missugune mees on. Jätavad mõlemad mehe maha ja saavad suurteks sõbrannadeks.
Või saavad kokku ja otsustavad, et kolivad kokku ja hakkavad meest jagama.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei rääkinud kahtlustest. Ma rääkisin sellest, kui naine TEAB. Ja see, et sinu arvates sellliseid olukordi pole, et petetud pool teab petmisest, aga vaikib ja teeskleb et ei tea…ma võin kinnitada, et on. Kasvõi seniks, kuni nii palju raha kõrvale pandud, et saab pagedes korteri üürida.

Pageda? Raha kõrvale pandud? Üürida?
Tead, tule tänapäeva, kus naised ei ole rahatud, kinnisvaratud mehe kulul elajad, kes ööpimeduses pagevad, vanaema veimevakk ainsaks varanduseks. Enamik naisi on siiski juba enne kooselu soetanud isikliku kinnisvara, käivad tööl ja suudavad vajadusel ka korteri üürida. Ei maksa oma masendavat elu kõigile üldistada.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ses mõttes on kogu see lugu siin kummaline ja kaksikmoralitslik, et mehele leitakse kõik õigustused, miks ta nii tegi, mehe naisest eeldatakse, et ta teab ja ei lahku mehe juurest ainult rahalistel kaalutlustel, aga kui armuke tahab enda enesetunde parandamiseks ka ühe väikese ja mitte kedagi ohustava liigutuse teha, siis pistetakse kohe kisama ja tahetakse teda suukorvistada. No milleks? Kui tal polnud selle mehega kohe algusest peale kokkulepet, et “kepime aga kellelegi ei räägi”, siis on tal täielik õigus oma õiglustunnet või südametunnistust rahustada info edastamisega sellele asjaosalisele, kelle puhul ta võib kahtlustada, et tolle käsutuses seda infot siiski ehk ei ole. Ja kui on, no mis seal ikka.
Miks armuke just on see, kes peab olema vait kui sukk ja madalam kui muru, mille eest küll? Või mille nimel õige peaks seda meest säästma? Kas tõe teatavakssaamine teeb mehele haiget? Äkki siis mees vaataks oma elukombed üle ja elaks edaspidi nii, et tema tõde ei teeks enam kellelegi haiget.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.10 20:35; 06.10 12:11; 10.10 19:56; 13.10 20:12; 14.10 15:18; 14.10 15:21; 14.10 22:02; 14.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu loogika ütleb, et kui ma kohtun üle 30 aastase mehega, et siis suure tõenäosusega on sellel juba suhe ja pere.
On väike võimalus, et on vaba mees. Aga üsna väike.
Kui ma hakkan mehega suhtlema lähemalt, siis ma ikka ääri-veeri uurin pere kohta ka.
Kui ei uuri, siis ilmselt olen naine, keda pere olemasolu ja armukeseks olemine ei häiri. Olengi rõõmus ja rahulik armuke. Ja kui ma olen armukeseks olemisega nõus, siis oleks ju veider hakata mingist hetkest plõksima, et mulle ei meeldi armuke olla.
Otsusta kohe alguses ära – kas armukeseks olemine on sulle vastuvõetav või mitte. Mitte nii, et ah umbes 2 kuud võin armuke olla, aga siis tahaks juba päris naine olla.
Kui põhimõtteliselt ei meeldi armuke olla, siis ei peaks ka suhte alguses armukeseks hakkama.

Ma ise olen lahutatud naine, ja just see juhtum, kus ma teadsin armukese olemasolust, Armuke ei teadnud, et ma tean. Ja kuigi on öeldud, et enamus naistel on kinnisvara, siis mul ei olnud. Oma lolluses olin nõus olnud, et korteri ostsime enne abielu (ühisrahadega) ja vormistasime vaid mehe nimele. Laenu maksime küll koos. Nüüd siis olingi olukorras – mehel armuke ja mina elamispinnata lastega. Seega kaalusin variante ja olin uss. Oma sissetuleku kantisin teisele pangaarvele (usaldusväärsele lähisugulasele), ajasin mehe niikaugele, et vormistas korteri kaasomandisse ning mõne aja pärast soovis mees lahusvara vormistada. Olin nõus. Kuna mehe nimel paar firmat (mitte eriti edukat küll), siis jäi notaris korter täielikult mulle ja firmad mehele, garaaž ka mehele. Nüüd siis oli mul elupind ja pangaarve, mis võimaldasid tegutseda. Mees muidugi ajas vastu ja ütles, et ma näen luulusid. Kuni ta lihtsalt lihtlabaselt nõmedas situatsioonis ette sattus. Täiesti absurdses kohas ja absurdsel kellaajal sellesama armukesega.
OOo- te võite arvata, millised on meie suhted nüüd. Mehe arvates olen mina südametu l.i.b.u, kes salaja asju ajas. See, et tema aastaid kodus õelutses ja hiilis oma kõrvalsuhet pidama, see on köki-möki. Armuke, nüüd mehe elukaaslane, soovib suhelda me lastega, aga lapsed ei ole suhtlusest huvitatud. Nüüd on mees minu peale vihane, kuidas ma olevat ta elu rikkunud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ses mõttes on kogu see lugu siin kummaline ja kaksikmoralitslik, et mehele leitakse kõik õigustused, miks ta nii tegi, mehe naisest eeldatakse, et ta teab ja ei lahku mehe juurest ainult rahalistel kaalutlustel, aga kui armuke tahab enda enesetunde parandamiseks ka ühe väikese ja mitte kedagi ohustava liigutuse teha, siis pistetakse kohe kisama ja tahetakse teda suukorvistada. No milleks? Kui tal polnud selle mehega kohe algusest peale kokkulepet, et “kepime aga kellelegi ei räägi”, siis on tal täielik õigus oma õiglustunnet või südametunnistust rahustada info edastamisega sellele asjaosalisele, kelle puhul ta võib kahtlustada, et tolle käsutuses seda infot siiski ehk ei ole. Ja kui on, no mis seal ikka.
Miks armuke just on see, kes peab olema vait kui sukk ja madalam kui muru, mille eest küll? Või mille nimel õige peaks seda meest säästma? Kas tõe teatavakssaamine teeb mehele haiget? Äkki siis mees vaataks oma elukombed üle ja elaks edaspidi nii, et tema tõde ei teeks enam kellelegi

Aga siin ju rõhutatakse kogu aeg, et armuke ei peta kedagi, see on ikka mehe ja tema naise vaheline asi. Miks siis nüüd peakas armuke midagi naisele teatama? Ikka kättemaksu moodi tundub.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 13:09; 14.10 18:45; 14.10 22:30; 14.10 22:50; 14.10 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka kättemaksu moodi tundub.

Aga mis saaks vähearenenud inimese haavatud hingele olla veel parem palsam, kui kättemaks?
Ja tõenäoliselt teemaalgataja haiget sai.
Aga seda ei adu, et kätte makstes edastab ta mehele vaid sõnumi, et “ma niiii hoolisin sinust. ja hoolin ka praegu!”
Ja siis lisandub sellele veel salalootus, et nad äkki lähevad lahku, mees saab vabaks meheks…jne…hullult armunud aju alateadlik sünnitis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga siin ju rõhutatakse kogu aeg, et armuke ei peta kedagi, see on ikka mehe ja tema naise vaheline asi. Miks siis nüüd peakas armuke midagi naisele teatama? Ikka kättemaksu moodi tundub.

Kas mehepoolne litsilöömine ja kahele (eeldatavasti) naisele valetamine on sinu meelest kuidagi üllam tegu, kui oleks kättemaks?
Kui mees võib litsi lüüa, miks siis armuke ei või kätte maksta?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.10 20:35; 06.10 12:11; 10.10 19:56; 13.10 20:12; 14.10 15:18; 14.10 15:21; 14.10 22:02; 14.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga seda ei adu, et kätte makstes edastab ta mehele vaid sõnumi, et “ma niiii hoolisin sinust. ja hoolin ka praegu!”
Ja siis lisandub sellele veel salalootus, et nad äkki lähevad lahku, mees saab vabaks meheks…jne…hullult armunud aju alateadlik sünnitis.

Ei pruugi nii olla. Pigem on see hoopis… “Käi p***se ja vaata, kuidas ise oma pahandused nüüd klatitud saad”.
Need armukesed, kes loodavad ja ootavad, need on just vait ja vagased, et mehekest jumalapärast mitte pahandada. Hoiavad teist nagu sitta pilpa peal. Kas on vaja?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.10 20:35; 06.10 12:11; 10.10 19:56; 13.10 20:12; 14.10 15:18; 14.10 15:21; 14.10 22:02; 14.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mehepoolne litsilöömine ja kahele (eeldatavasti) naisele valetamine on sinu meelest kuidagi üllam tegu, kui oleks kättemaks?
Kui mees võib litsi lüüa, miks siis armuke ei või kätte maksta?

Litsilöömise ajal ei võetud ju naist kampa, miks kätte peaks siis maksma tema kaudu? Ajaks äkki nüüd ka omavahel asjad korda.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 13:09; 14.10 18:45; 14.10 22:30; 14.10 22:50; 14.10 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mehepoolne litsilöömine ja kahele (eeldatavasti) naisele valetamine on sinu meelest kuidagi üllam tegu, kui oleks kättemaks?

Kui mees võib litsi lüüa, miks siis armuke ei või kätte maksta?

Litsilöömise ajal ei võetud ju naist kampa, miks kätte peaks siis maksma tema kaudu? Ajaks äkki nüüd ka omavahel asjad korda.

Naine oli kahjuks asjasse segatud enda teadmata (juhul, kui ei teadnud) ja ilma, et temalt oleks küsitud. Omavahel ei anna neid asju korda ajada – kõik, mis tundub piisav, on paraku ka ebaseaduslik. Ainuke legaalne ja tervisele üldjoontes ohutu viis kätte maksta ongi naise teavitamine. Miks seda teha ei tohi? Miks just seda teha ei tohi?
Sest et mees kardab naise teavitamist kõige rohkem? Humoorikas. Ajagu siis edaspidi oma asju nii, et avalikuks tulemine teda kahjustada ei saa.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.10 20:35; 06.10 12:11; 10.10 19:56; 13.10 20:12; 14.10 15:18; 14.10 15:21; 14.10 22:02; 14.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omavahel ei anna neid asju korda ajada – kõik, mis tundub piisav, on paraku ka ebaseaduslik.

Üsna meeleheitlik… Aga mida see kättemaks armukese jaoks muudab? Milline tulemus oleks piisav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 13:09; 14.10 18:45; 14.10 22:30; 14.10 22:50; 14.10 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omavahel ei anna neid asju korda ajada – kõik, mis tundub piisav, on paraku ka ebaseaduslik.

Üsna meeleheitlik… Aga mida see kättemaks armukese jaoks muudab? Milline tulemus oleks piisav?

Kui sa nimetad armukese käitumist meeleheitlikuks, siis kuidas sa nimetad selle mehe käitumist, kes kahele naisele valetades neid mõlemat ära kasutas? Mina ütleks, et see on vähimalt lihtsalt alatu.

Mida see armukese jaoks muudaks? Saaks hingest mõne kripeldava koha kiiresti ja operatiivselt minema, ma arvan. Ta ei pea seda tegema, aga ta võib ja see on tema enda valida.

Milline tulemus oleks piisav? Informeerida teist inimest, kes eeldatavasti ka valeandmete tõttu kannatas või ei saanud teha asjakohaseid otsuseid, ei ole selline aktsioon, millel peaks olema mingi kindel tulemus. Tulemus oleneb sellest teisest inimesest. Teemaalgataja jaoks oleks tegu ise see, mis aitab ninapidi veetud olemise tundest üle saada.

Kas sina teed kõike ainult ja alati kindla tulemuse nimel?

Räägi mulle, mis tulemus on see, millest sa praegu nii meeleheitlikult kinni hoiad, nõudes, et armuke vaikiks?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.10 20:35; 06.10 12:11; 10.10 19:56; 13.10 20:12; 14.10 15:18; 14.10 15:21; 14.10 22:02; 14.10 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nimetad armukese käitumist meeleheitlikuks, siis kuidas sa nimetad selle mehe käitumist, kes kahele naisele valetades neid mõlemat ära kasutas? Mina ütleks, et see on vähimalt lihtsalt alatu.

On muidugi, ma pole vastupidist väitnudki. Aga ma ei usu, et see naisele teatamine meest kuidagi paremaks muudaks või armukesele südamerahu tooks. Jääb ikkagi mulje, et oma lolluse eest pannakse teised maksma. Aga eks igaüks muidugi ise teab, mis talle hea on, teema pealkirigi ju vastav.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 13:09; 14.10 18:45; 14.10 22:30; 14.10 22:50; 14.10 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi mulle, mis tulemus on see, millest sa praegu nii meeleheitlikult kinni hoiad, nõudes, et armuke vaikiks?

Mina ei ole meeleheitel ja ei nõua ka midagi. Panin kirja kõrvaltvaataja arvamuse. Kuidas sinuga on? Võtad teemat isiklikult?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.10 13:09; 14.10 18:45; 14.10 22:30; 14.10 22:50; 14.10 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa tee nii, nagu minu eksmehe armuke tegi: saatis oma mehe mulle rääkima.

Veel jõhram on kui sa käid aĺles keskkoolis ja su juurde tuleb mingi meesterahvas rääkima ,et su isa paneb tema naist! Enda kogemustest tean.See oli küll juba 80nendate algusrs.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa nimetad armukese käitumist meeleheitlikuks, siis kuidas sa nimetad selle mehe käitumist, kes kahele naisele valetades neid mõlemat ära kasutas? Mina ütleks, et see on vähimalt lihtsalt alatu.

On muidugi, ma pole vastupidist väitnudki. Aga ma ei usu, et see naisele teatamine meest kuidagi paremaks muudaks või armukesele südamerahu tooks. Jääb ikkagi mulje, et oma lolluse eest pannakse teised maksma.

Oot, aga mees ei pane oma lollustega teisi maksma? MEES on ju see, kes pere kõrvalt mujale vaatas, mitte armuke. Kaldun ka arvama, et enamikel juhtudel naine teab, aga erinevatel põhjustel vaikib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 18:50; 22.10 11:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.