Esileht Koolilaps Öelge Mängumaa kus saaks pidada 7 aastase tüdruku sünnipäeva?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Öelge Mängumaa kus saaks pidada 7 aastase tüdruku sünnipäeva?

Postitas:

Kui keegi teab kus oleks kõige parem ja lastele huvitavaim mängumaa ,kus pidada 7 aastast sünnipäeva?See mängumaa peaks asuma Pirita,Lasnamäe,Kesklinna kandis?
Et neil ka tegevust seal oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju lapsi, külalisi tuleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan et 20 inimesega peaks arvestama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piip ja Tuut?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7 aastased on üldjuhul juba mängutubadest välja kasvanud. Kui oleks tegemist postega siis Skypark, tüdrukutele aga küsitav. Ehk Viimsi Spa Rõõmupisik.
Kui külalised oleks eakaaslastest tüdrukud siis Kadrioru Lossis on toredad sünnipäevad, saavad riietuda printsessideks jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore koht tüdrukutele on Nipi Mängumaa
sikupilli prisma juures.Sai just käidud 9 aastase tüdruku sünnipäeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütrele ja tema klassiõdedele sobib küll Skypark väga hästi, 1. ja 2.klassis oli ka mängumaa vägagi OK, Lasnamäele jääb näiteks Juku (isiklikult pole seal küll käinud, aga laps paaril sünnipäeval käis). Nipi ka peaks niivanadele sobima. Siis on Kadriorus veel Miia-Milla-Manda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldis Viimsi Spa uus mängumaa, laps oli sillas, palju tegevusi siseliuväljani välja.

aadress neil vist http://www.viimsispa.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Viimsi Spas olev siseliuväli on küll mõtetus kuubis. See on plastmasspõrand, millel tuleb siis uiskudega nühkida ehk koperdada. Uisutamisega küll mingit seost ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miia-Milla-Manda on kooliealistele ikka juba liiga titekas. Aga see puhtalt minu arvamus. Tore on seal 3-5-aastastel, kes saavad nukuköögis toimetada, liumäelt lasta, suurte kuupide otsas ronida, kellele meeldib nööpe katsuda ja vana õmblusmasinat vaadata. Paar interaktiivset asjakest ei suuda pakkuda kooliealistele piisavat tegevust ja kokkuvõttes on see koht ikka pisematele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:30; 30.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skypark on jube koht:S:S
Leidsin ühe laheda koha, asub küll Keilas : http://www.pyramiid.eu/laste-sunnipaevad

Ise peaks selles vanuses lapse sünnipäeva näiteks Kalevi sokolaadipoes kus meisterdatakse nendega koos komme jms. Ei salli sellisr arutut jooksmist nagu Skypargis näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele Skypark väga meeldis ja 7-8-aastaste sünnipäevad olidki valdavalt seal, et 1. ja 2. klassis põhikoht siis. Mürgeldamine on neis muidugi, aga see meeldiski. Edasi tulid juba Ahhaa keskus, lasergame ja bowling. Enne seda olid veel mängutoad, Juku oli siis kõige suurem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 11:30; 30.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 8-a preili on kindlalt otsustanud hoopis Lasergame kasuks 🙂 Eks näis kas kõik külalised seda tulistamist ikka kaifivad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimsi spa Rõõmupisikus maksate näiteks Selveri Köögi toitude pealt Rõõmupisikule kõvasti peale. Kuna oma toitu kaasa võtta ei tohi siis minu meelest Rõõmupisikule veel söögipealt peale maksta on väga mõttetu. Otse Selveri köögist tellida ei tohi vaid ainult läbi nende.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 13:55; 16.05 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käisime ühel sünnipäeval Rõõmupisikus, seal oli tellitud pitsa ja ei olnud see Selveri Köögi oma 🙂
Ise otsime Lasnamäele mängutuba, ühte käisin vaatamas kuid see oli rohkem pisikestele mõeldud. Teist lähen vaatama vast reedel, piltidel tundus vägagi lahe 🙂 hind ei olnud ka väga jube. Kui on soovi võin anda tagasisidet kui üle olen vaadanud?
Skypargis oli hiljuti 8a tydruku sünnipäev, kõik neiud olid sillas ning neile väga meeldis.
Meil vaja ka 7a tüdruku sünnipäev suvel ära pidada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõõmupisikus on nii, et saad tellida läbi Rõõmupisiku ja nende hindade(millele on kõvasti eurosid otsa lisatud) toitu kolmest kohast:
1) Selveri Köök
2) Peetri Pizza
3) Harmoonikumi ökomenüü
Näiteks tellides Selveri köögi Juustusekseri Rõõmupiskult maksad 27.-(Selverilt otse tellides on hind 21.90),jne.Mujal saad ise kohvi teha, rõõmupisikus maksad tassi eest 0.75 eur.
Pizza eest küsib Rõõmupisik 5.- ja suurelt 7(muidu otse Peetris hind 3.50-3.70, suuremad pitsad 5-5.20. Sulaselge klientide röövimine toidu pealt. Saaksin veel aru, et kui antakse kliendile võimalus minna pidu pidama kas oma söögiga või tellides neilt või otse pakkujalt siis oleks ok. Kuna valikut ei ole ja kui pead sünnat seal siis osta aga kallilt neilt ka toitu. Mõttetu koht.
Teema juurde tagasi tulles siis käisin just tuttava lapse sünnipäeval kes pidas Planeedi mägitoas http://www.manguplaneet.eu/sunnipaevad-2. Ilus suur, puhas ja lastel oli tegevust küllaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 13:55; 16.05 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.manguplaneet.ee/sunnipaevad-2 see oli tore koht, uus ja värske ning sobib ka suurematele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tondi Spordimaa meeldib väga paljudele lastele.
Seal on kaks mängujuhti, kes viivad spordimänge lastega läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Öelge Mängumaa kus saaks pidada 7 aastase tüdruku sünnipäeva?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.