Esileht Ajaviite- ja muud jutud Oh mis õnnis pühapäev…

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Oh mis õnnis pühapäev…

Postitas:
Kägu

Ärkasin hommikul kohvilõhnade peale, mees serveeris hommikusöögi ja teatas, et pani mulle juuksurisse aja kinni, et kell 11 paluks astuda uksest välja ja minna.
Olin ammu juba soigunud, et tahaks minna aga laste kõrvalt pole aega.
Juuksurist tagasi jõudes avastasin, et mees ja vanem laps olid elamise ära koristanud, alustades pisiasjadega ja lõpetades põrandapesuga.
Söök oli ahjus valmis ja uus laar kohvi kannus.
Mees pakkis lapsed kokku( 13a ja 2a) ja läks kelgutama ja ämma juurde külla.Minul oli pandud lauale lemmikajakirjad ja lemmikshokolaad.

Kusjuures mu mees ei ole selline ideaalmees 24/7, jätab ikka vahest riideid ja saiakoti vedelema, ei pese oma nõusid ära, või vedeleb peale tööpäeva õllepudeliga diivanil.
Siis aga teeb jälle midagi sellist ja pisiasjad ununevad kohemaid.

Armastage ja hoidke oma mehi ja ärge laske pisiasjadel elu rikkuda!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
carynake

RE: Oh mis õnnis pühapäev…

nii armas ja tore ju vahelduseks;)

Ära muretse,varsti tulevad kibestunud käod:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

kohal 😉

usunmajeeee, et nii oli 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tädi teemaalgataja on igavusest unistama hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ärkasin hommikul kohvilõhnade peale, mees serveeris hommikusöögi ja teatas, et pani mulle juuksurisse aja kinni, et kell 11 paluks astuda uksest välja ja minna.
Olin ammu juba soigunud, et tahaks minna aga laste kõrvalt pole aega.
Juuksurist tagasi jõudes avastasin, et mees ja vanem laps olid elamise ära koristanud, alustades pisiasjadega ja lõpetades põrandapesuga.
Söök oli ahjus valmis ja uus laar kohvi kannus.
Mees pakkis lapsed kokku( 13a ja 2a) ja läks kelgutama ja ämma juurde külla.Minul oli pandud lauale lemmikajakirjad ja lemmikshokolaad.

Kusjuures mu mees ei ole selline ideaalmees 24/7, jätab ikka vahest riideid ja saiakoti vedelema, ei pese oma nõusid ära, või vedeleb peale tööpäeva õllepudeliga diivanil.
Siis aga teeb jälle midagi sellist ja pisiasjad ununevad kohemaid.

Armastage ja hoidke oma mehi ja ärge laske pisiasjadel elu rikkuda!!![/tsitaat]

Kõlab toredalt! Aga kui ta sul tavaliselt nii ei tee, siis äkki peaksid kontrollima, kas ta pole lihtsalt mingi suuremat sorti käkiga vahepeal hakkama saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kõlab toredalt! Aga kui ta sul tavaliselt nii ei tee, siis äkki peaksid kontrollima, kas ta pole lihtsalt mingi suuremat sorti käkiga vahepeal hakkama saanud?[/tsitaat]

Teeb ikka, nii kord poolaaasta jooksul midagi suuremat, + nipet- näpet.
Aga mul alati kuidagi nii hea meel ja kuidagi üllatus ja kuna hiljuti avastasin selle foorumi ja lugesin kui palju halba siin kirjutatakse siis mõtlesin ka positiivset jagada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teeb ikka, nii kord poolaaasta jooksul midagi suuremat, + nipet- näpet.
Aga mul alati kuidagi nii hea meel ja kuidagi üllatus ja kuna hiljuti avastasin selle foorumi ja lugesin kui palju halba siin kirjutatakse siis mõtlesin ka positiivset jagada.[/tsitaat]
See ongi tore, et oma meest siin kiidad. Loodan, et kiidad teda näost-näkku ka, kuna siis on lootust, et neid üllatusi hakatakse sulle sagedamini tegema :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ongi tore, et oma meest siin kiidad. Loodan, et kiidad teda näost-näkku ka, kuna siis on lootust, et neid üllatusi hakatakse sulle sagedamini tegema :).[/tsitaat]

Oi kiitust saab ta täna kõvasti kui lapsed magavad!

Please wait...
Postitas:
Kägu

krt lahe! annan mehele lugeda. ta on pmst sama tüüpi tegelane, äkki saab mõne kasuliku vihje! 🙂

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Oh mis õnnis pühapäev…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.