Esileht Ajaviite- ja muud jutud Oh õudust

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Oh õudust

Postitas:
Kägu

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas tõesti paremat valikut ei olnud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimesel pole oma eluga muud peale hakata, kui vi..e ja mu..e pildistada. Masendav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimesel pole oma eluga muud peale hakata, kui vi..e ja mu..e pildistada. Masendav.

Ha-ha-haa!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan selle postituse eest! Need pildid motiveerivad edasi sportima, et ka vanemana hea välja näha.

Kas ma julgen küsida mis sporti sa teha plaanid, et vulva/peenise nooruslik välimus säiliks? Tean et on olemas kegel harjutused, aga need ju genitaalide välimust ei muuda.

Ilmselt ta pidas silmas seda, et pooltel naistel ripub kõht nii palju, et varjab suguelundid. Selle vastu aitab sport küll väga hästi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas teistel siinolijatel on, kas nagu piltidel?

Ma pole kunagi arvanud, et mul on jube ilus, aga piltidelt küll enda oma ei leidnud. Ei tea nüüd mida arvata, kas mul on kõvasti üle keskmise või on see valik seal liiga ühekülgne.

Mis neil siis häda on? Normaalsed täiskasvanud inimeste

vitud. Ujula riietusruumis näeb sama mitmekesiseid.

Arvad peaks nagu plastmassnukul olema? Või nagu beebil? Inimesed on ikka jaburalt eluvõõrad.

Ei ole normaalsed. Eriti koledad on välja valitud. Ma ei tea, mis ujulas sa käid aga nii hulle kehasid (nii palju kui neid paistab piltidel) ma näinud ei ole. Jalgu keegi muidugi ei hargita, aga no selliseid rippuvaid asju küll kusagil ei paista.
Suured häbememokad peaks ikka väikeseid varjama, sellest nende nimi ja funktsioon.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Suured häbememokad (labia majora pudendi)
Vikipeedias on kuvatud normaalne ja terve naisterahva vulva foto
LINK

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tekstist oleks tahtnud aru saada, inglise keel liiga nõrk selleks. Google tõlge on aga täieslik naljanumber.
Pildid ilma teksti mõistmata on suhteliselt nõmedad vaadata. Aga kui teaks taustalugusid, siis oleks kindlasti huvitav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas teistel siinolijatel on, kas nagu piltidel?

Ma pole kunagi arvanud, et mul on jube ilus, aga piltidelt küll enda oma ei leidnud. Ei tea nüüd mida arvata, kas mul on kõvasti üle keskmise või on see valik seal liiga ühekülgne.

Mis neil siis häda on? Normaalsed täiskasvanud inimeste

vitud. Ujula riietusruumis näeb sama mitmekesiseid.

Arvad peaks nagu plastmassnukul olema? Või nagu beebil? Inimesed on ikka jaburalt eluvõõrad.

Ei ole normaalsed. Eriti koledad on välja valitud. Ma ei tea, mis ujulas sa käid aga nii hulle kehasid (nii palju kui neid paistab piltidel) ma näinud ei ole. Jalgu keegi muidugi ei hargita, aga no selliseid rippuvaid asju küll kusagil ei paista.

Suured häbememokad peaks ikka väikeseid varjama, sellest nende nimi ja funktsioon.

Vaatan neid pilte, ja mõtlen, et peaks vist endale paela kaela panema. Mul on palju õudsemad (pikemad) mokad, kui seal piltide peal kõige suuremad näha olid. Pole kunagi selle peale tulnud, et sellisel juhul peaksin end häbenema. Või siiski peaks?

Kas kuskil on muidu kirjas, et suured peavad tingimata väiksed täiesti ära katma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõsine küsimus, sest mul pole kellegilt teiselt küsida: Kas peale sünnitust muutub häbemepiirkonna välimus väga palju? Ma saan aru, et alguses küll, eks.. tupeava venib ka vaginaalsel sünnitusel suuremaks, aga mis juhtub häbemepiirkonna üldise välimusega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ja mis sa selle “peaks”iga siis peale hakkad, kui ei varja? Vaevalt see kuidagi tervist kahjustab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõsine küsimus, sest mul pole kellegilt teiselt küsida: Kas peale sünnitust muutub häbemepiirkonna välimus väga palju? Ma saan aru, et alguses küll, eks.. tupeava venib ka vaginaalsel sünnitusel suuremaks, aga mis juhtub häbemepiirkonna üldise välimusega?

Ei muutu. Ka esialgu mitte. Nii nagu emakas tõmbub taas kokku pisikeseks “pirniks”, on ka välised suguelundid täpselt samasugused edasi.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Oh õudust