Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ohatis?

Postitas:

ÖÖga on tulnud huulele ohatis. Kas Zoviraxi võib kasutada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust Zovirax ei ole soovitatav, mina kasut. Silecia(mingi selline nimi oli), seda võis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu äe lubas Zoviraxi kah, õigupoolest ei täpsustanud ta, küsisin kas ohatise kreemi tohib kasutada, vastas, et jah tohib. Äkki oleneb nädalatest, ei tea, mul oli 2. trimester käes siis juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kodus oled ära pane midagi, kuna siis paraneb kiiremini ja paremini, st tekib ruttu koorik ja siis ta nagunii enam ei levi. Kui aga välja lähed, siis on väga hea asi plaaster, mis võib ka peal olla terve päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see samuti meeldivuse asi, plaastrid kallid ja mitte nii tõhusad kui salvid…Apteegis mingi ligi 7 euri mingi oranzis tuubis E tähega kreem ei tule nimi meelde…ülihästi aitab. Paari päevaga. Paljudel aitab ka ohatise peale hambapasta panemine! Kuivatab ohatise ära, mina isiklikult enam seda ei kasuta…panin ohatise peale hambapastatat ja ohatis läks hoopis suuremaks, pressis hambapasta kõrvalt välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi tuleb ohatist ka kodus ravida, see läheb ju muidu rõvedalt suureks ja valusaks!

Kõige parem ongi raseduse ajal see Silicea, see TÕESTi aitab ruttu ja on looduslik. Hambapasta küll ei aita, võib-olla peamist kihti õige õrnalt kuivatab, aga tõsise ohatisejuraka puhul ei ole mingit tolku. Plaastritel on samuti raviv ja kuivatav toime ja rahva sekka minnes need vist mõistlik variant täitsa, aga kodus oleks vist õhu käes hoida ja kreemi peale panna kõige parem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.