Esileht Kodunurk Õhk-õhk soojuspump

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Õhk-õhk soojuspump

Postitas:
Kägu

10 aastat vana õhksoojuspump on vaja välja vahetada. Aeg on edasi läinud. Seda firmatki enam pole, kust meie selle ostsime. Samas ostukohti on hulgi, ei oska valida.
Palun kiitke, kellel põhjust kiita, firmat kust olete endale õhksoojuspumba ostnud, lasknud paigaldada ja tellite ka hoolduse.
Suurimad tänud ette!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis hooldust sellele õhk-õhule vaja on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis hooldust sellele õhk-õhule vaja on?

Korra aastas tuleb tehnik, paneb mingid andurid külge, mõõdab mingit rõhku. Ja siis veel eraldi keemiline pesu (seda pole tellinud, ei oska kirjeldada).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korra aastas tuleb tehnik, paneb mingid andurid külge, mõõdab mingit rõhku.

Ok. Ilmselt gaasirõhku ja saab teada, et kas lekib gaasi (ei ole inimesele ohtlik gaas) või mitte. Mida kasutaja nagunii saab ise ka aru, et kas pump annab endiselt sooja/külma või mitte.

Ja sellest “hooldusest” hoolimata läheb see pump 10 aastaga ikkagi õhtule.
Lolidelt raha äravõtmiseks nimetatakse seda üldiselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma küll ei tea mis see hooldus maksta võib, aga oletan, et 15 aastat mitte hooldades olen kogunud uue pumba raha.
Kuidas vana pumba valisid? Üsna sarnaselt annab ka uue valida.
Ise jälgisin ostes cop/hinna suhet

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on küll pisut reklaamimaiguline lugu, aga seda Zubadani asja tasuks ehk uurida. Mitsu pole mingi uus ja tundmatu tegija ka.

Ja ega see teine teema – õhk vesi pump ka paha mõte ei ole. Veeradikas ei maksa täna enam midagi (alates 50€/tk) ja terve maja radikad paigaldab 2 meest ühe päevaga. S.o,. tööraha ei tee vaeseks. Ok, see Nibe ise maksab mingi 7000€, sellega peab siis arvestama.

Tasuks täitsa mõelda neid kahte varianti. Mina vist läheks täna isegi juba radika peale, radika soojus on ikka pisut meeldivam kui see pumbast tulev tuul, kuigi soe.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Kodunurk Õhk-õhk soojuspump