Esileht Kodunurk õhk-vesi ja õhk-õhk soojuspumbad

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: õhk-vesi ja õhk-õhk soojuspumbad

Postitas:

Kellel on, kas olete registris muudatuse teinud?
Sai paigaldatud 2018 suvel ja registri muudatust siis ei teinud, kuigi korraks käis mõteläbi, et äkki peaks. Aga maja juures oli palju tegemist sel hetkel remontidega ja kuidagi aega nappis. Ennem oli tahkekütusel kütmine. ASee katel jäi ka alles, kuid lisasin õhk-vesi pumba. Oskab keegi valgustada kuidas selle kande tegemine tagantjärgi oleks? KOV on siis Tallinn (Pirita)
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/omavolililiselt-paigaldatud-ohksoojuspump-toob-kinnisvaraomanikule-hulga-muresid?id=88601673

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 15:36; 10.01 15:14; 19.01 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on õhk-õhk soojuspump olnud 10 aastat ja endiselt on “seadustamata”. Tänu sinu teemale sain teada, et ma üldse peaks seda kuhugi kirja panema. Aga kuna mul naabreid ei ole, laene ei ole ja ei kavatse võtta ning maja müüa ka ei kavatse, siis ei tunne praegu vajadust.
Ma pakun, et kõige adekvaatsema vastuse saad oma linnaosavalitsusest. Seal on kindlasti mõni ametnik, kes ehitiste ja muu sellisega tegeleb. Saada talle kiri ja palu selgitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii. Helistasin täna Pirita LOV sealt kästi helistada Linnaplaneerimis ametisse sealt Ehitusakonda sealt edasi mingile ametnikule ja veel korra ametnikule. Tore ring ju. JA TARGEMAKS EI SAANUD.
Ajuvaba

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 15:36; 10.01 15:14; 19.01 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on, kas olete registris muudatuse teinud?

Sai paigaldatud 2018 suvel ja registri muudatust siis ei teinud, kuigi korraks käis mõteläbi, et äkki peaks. Aga maja juures oli palju tegemist sel hetkel remontidega ja kuidagi aega nappis. Ennem oli tahkekütusel kütmine. ASee katel jäi ka alles, kuid lisasin õhk-vesi pumba. Oskab keegi valgustada kuidas selle kande tegemine tagantjärgi oleks? KOV on siis Tallinn (Pirita)

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/omavolililiselt-paigaldatud-ohksoojuspump-toob-kinnisvaraomanikule-hulga-muresid?id=88601673

ma kah esimest korda kuulen sellisest nõudest 😀 päris sassi läinud oma nõuetega 😀
mul 2 õhksoojuspumpa, aga ei kavatsegi hakata neid seadustama. ahjud on ka majas alles, seega ahiküte on ja jääb, need pumbad on lihtsalt ilu pärast maja külge riputatud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:12; 20.01 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas jääb kindlustusega siis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 15:36; 10.01 15:14; 19.01 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas jääb kindlustusega siis?

mis selle kindlustusega olema peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:12; 20.01 09:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk õhk-vesi ja õhk-õhk soojuspumbad