Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ohkivad töökaaslased

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )

Teema: Ohkivad töökaaslased

Postitas:
Kägu

Mida teha, kui töökaaslased ohivad koguaeg, päeva jooksul mitu korda kuulen kuidas nad tööülesandeid täites ohivad. Üldse pidevalt negatiivselt meelestatud ka. Olen maininud selle ohkimise kohta, aga see pole kadunud ja ausaltöeldes on juba üle visand. Keegi veel sellise asjaga kokku puutund?

+8
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minna tööle kohta, kus osatakse kasutada kirjavahemärke ja õigesti kirjutada?

+17
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei karda, et su töökaaslastel on sinupoolne nende ohkimise üle ohkimine samamoodi üle visanud?

+21
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minna tööle kohta, kus osatakse kasutada kirjavahemärke ja õigesti kirjutada?

Mis sa arvad, et töökohta muutes hakkab teemaalgataja paremini kirjutama või?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa arvad, et töökohta muutes hakkab teemaalgataja paremini kirjutama või?

Pakkusin tagamaad. Ka ülekaalulised võivad ohkida, praegu õhk kuiv, soojad ilmad, raske hingata.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama mõelnud. Meil on 17-liikmelises seltskonnas paar samasugust tegelast. Ja see on väsitav! Neile EI MEELDI, kui tööl käib mõnikord üks väike armas kutsu. Tegemist on väga väikese nn taskukutsuga, kes ei haugu ega hammusta, vaid mõnikord jookseb mõnikord saba liputades mööda kontorit ringi. Konkreetsetel inimestel ei ole mingit allergiat (ise tunnistasid seda), vaid lihtsalt – neile ei meeldi, et kontoris on koerad.

Täpselt samadele inimestele EI MEELDI, kui keegi sööb. Süüa tohib rangelt vaid eraldi söögikohas, mis asub eraldi korrusel. Peaasi, et toidulõhn ei ulatuks ninna. Sama kehtib ka võileiva või kartulisalati söömise kohta.

Samad inimesed… Võivad veel lõpmatult vinguda kõiksugu muul tuhandel pseudoteemal. Miks? Minu subjektiivne hinnang – neil on üleminekuea vaevused.

Ja veel minu isiklik hinnang – lihtsalt värdjalik, kuidas saab armast koerapoega, kes mitte kedagi, mitte kuidagi moodi ei sega, vihata?!

+10
-50
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja veel minu isiklik hinnang – lihtsalt värdjalik, kuidas saab armast koerapoega, kes mitte kedagi, mitte kuidagi moodi ei sega, vihata?!

Ilmselt armsat koerapoega ei vihatagi, lihtsalt töökoht on töö tegemiseks. Järgmine kord tood oma imearmsa tite kaasa, kes kedagi ei hammusta, lihtsalt jookseb mööda kontorit ringi jne. Selline asi on täiesti OK töökohal, kus kõigile see meeldib ja päriselt. Tõenäoliselt päris paljud teevad head nägu ja koerapoeg ongi armas, aga siiski nad eelistaks tööl töist õhkkonda.

Ma oletan, et sa oled veel väga noor või lihtsalt väga naiivne ja ei tea sõnade värdjas ja vihkamine tähendust (või ei saa aru, et kui sinu imearsat koerapoega pidevalt ei nunnutata, siis need inimesed ilmselt vihkavad teda), aga saa suureks tõesti, maailm ei keerle ainult sinu ümber. Veidi empaatiavõimet ja töökaaslased ei tundu ka enam nii kohutavad, no ja üleminukeeast pole keegi pääsenud, kui ta just noorena ära ei sure.

 

+56
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teha, kui töökaaslased ohivad koguaeg, päeva jooksul mitu korda kuulen kuidas nad tööülesandeid täites ohivad. Üldse pidevalt negatiivselt meelestatud ka. Olen maininud selle ohkimise kohta, aga see pole kadunud ja ausaltöeldes on juba üle visand. Keegi veel sellise asjaga kokku puutund?

Olen kokku puutunud, aga kõige ebameeldivam kogemus pole mitte tööl vaid ühel kultuurireisil, mis kestis 2,5  nädalat.
Kui inimesed on negatiivselt meelestatud, siis on väga raske seda muuta. Nad on võimelised igast asjast midagi halba leidma ja seda võimendama. Ning kogu ülejäänud seltskonna tuju ära rikkuma. Jube vastik. Mu 2 reisikaaslast tekitasid lausa külmavärinaid, kui nad  hommikulauda saabusid. Oleks tahtnud poole ampsu pealt  püsti tõusta ja minema kõndida. Iga asi oli neile vastik, nii toit kui teenindus, väljendasid seda valjuhäälselt, norisid teenindajate kallal, kuigi teadsid ju täpselt, millisesse riiki reisisid.
Panin tähele, et paar inimest läks nende ohkimisega ka kaasa, kuigi enne oli nende jaoks kõik üsna tore ja kiitsid kõike.
Ehk  siis – negatiivsus võib olla nakkav.
Nii mõnegi inimese jaoks töökollektiivis on enda märtrina tundmine positiivne ja toonust tõstev – kõik mu ümber on nõmedad, väljendan seda vaid ohkimisega, ei vaidle, aga allun vastu tahtmist, te ju kõik saate aru, et mulle on liiga tehtud ja juhtkond pole  mu tõelist väärtust üles leidnud?!
See ohkimine on tegelikult inimese jaoks nagu kaitserefleks.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama mõelnud. Meil on 17-liikmelises seltskonnas paar samasugust tegelast. Ja see on väsitav! Neile EI MEELDI, kui tööl käib mõnikord üks väike armas kutsu. Tegemist on väga väikese nn taskukutsuga, kes ei haugu ega hammusta, vaid mõnikord jookseb mõnikord saba liputades mööda kontorit ringi. Konkreetsetel inimestel ei ole mingit allergiat (ise tunnistasid seda), vaid lihtsalt – neile ei meeldi, et kontoris on koerad.

Täpselt samadele inimestele EI MEELDI, kui keegi sööb. Süüa tohib rangelt vaid eraldi söögikohas, mis asub eraldi korrusel. Peaasi, et toidulõhn ei ulatuks ninna. Sama kehtib ka võileiva või kartulisalati söömise kohta.

Samad inimesed… Võivad veel lõpmatult vinguda kõiksugu muul tuhandel pseudoteemal. Miks? Minu subjektiivne hinnang – neil on üleminekuea vaevused.

Ja veel minu isiklik hinnang – lihtsalt värdjalik, kuidas saab armast koerapoega, kes mitte kedagi, mitte kuidagi moodi ei sega, vihata?!

1. Taskukoerad on värdjalike inimeste aretatud värdolendid. Looma koht on looduses, mitte kontoris inimestele nunnu olemiseks. Inimene, kes võtab endale koera, võiks ka tema heaolust hoolida, mitte vedada teda stressi tekitavasse keskkonda, sest oiii, niii nuunnnnuuuuu.

2. Täiskasvanud naine, kes kasutab teiste täiskasvanutega suheldes titesõnavara nagu kutsu, on peast lihtne. Sellised võtavad ohkima tõepoolest.

3. Söömisega seotud elementasrset etiketti ja viisakusreegleid võiks ju teada. Meie kultuuriruumis tõepoolest ei ole kombeks töö ajal süüa, üksi süüa, seltskonnas, kus teised parajasti ei söö ja haisutada söögilõhnu ruumides, mis pole mõeldud söömiseks.

Tunnen kaasa neile inimestele, kes peavad nüüd igal tööpäeval taluma mingit matsiplikat, kes tuleb tööle koer ja kartulisalat käekotis ja ise arvab, et on Paris Hilton.

+38
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teha, kui töökaaslased ohivad koguaeg, päeva jooksul mitu korda kuulen kuidas nad tööülesandeid täites ohivad. Üldse pidevalt negatiivselt meelestatud ka. Olen maininud selle ohkimise kohta, aga see pole kadunud ja ausaltöeldes on juba üle visand. Keegi veel sellise asjaga kokku puutund?

Ära ohi!

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samadele inimestele EI MEELDI, kui keegi sööb. Süüa tohib rangelt vaid eraldi söögikohas, mis asub eraldi korrusel. Peaasi, et toidulõhn ei ulatuks ninna. Sama kehtib ka võileiva või kartulisalati söömise kohta.

Aga miks peab kontoris sööma, see ongi häiriv. Mõni tahab päevad otsa seal arvuti taga midagi järada. Meil minnakse ka söömiseks kööki, mitte ei sööda oma kohal. Kui igaüks seda tegema hakkaks, olekski kontoris päev otsa mingi lebra üleval.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida teha, kui töökaaslased ohivad koguaeg, päeva jooksul mitu korda kuulen kuidas nad tööülesandeid täites ohivad. Üldse pidevalt negatiivselt meelestatud ka. Olen maininud selle ohkimise kohta, aga see pole kadunud ja ausaltöeldes on juba üle visand. Keegi veel sellise asjaga kokku puutund?

Olen sama mõelnud. Meil on 17-liikmelises seltskonnas paar samasugust tegelast. Ja see on väsitav! Neile EI MEELDI, kui tööl käib mõnikord üks väike armas kutsu. Tegemist on väga väikese nn taskukutsuga, kes ei haugu ega hammusta, vaid mõnikord jookseb mõnikord saba liputades mööda kontorit ringi. Konkreetsetel inimestel ei ole mingit allergiat (ise tunnistasid seda), vaid lihtsalt – neile ei meeldi, et kontoris on koerad. Täpselt samadele inimestele EI MEELDI, kui keegi sööb. Süüa tohib rangelt vaid eraldi söögikohas, mis asub eraldi korrusel. Peaasi, et toidulõhn ei ulatuks ninna. Sama kehtib ka võileiva või kartulisalati söömise kohta.

Kõrvaklapid või -tropid, omaette kabinet. Avatud kontor ongi üks nõme leiutis, kuigi eks ka vana süsteemi järgi jagasid sageli mitu inimest kabinetti ja siis oli ikka probleem, kui üks seal midagi häälekalt järama hakkas või toiduhaisudega suvalisel hetkel lehvitas. Kööginurk., mis on tööruumist eraldi ja hea ventilatsiooniga, lahendab kenasti selle probleemi, kui inimestel on niipalju lugupidamist enda ja teiste vastu, et seda kasutada. Ja nunnu kutsu võib mõnel keskendumist segada või raskendada. Milleks tuua tööle midagi, mis teiste töövõimet halvendab?

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa sellest koerte tööle tassimisest aru.  Koeral on parem olla oma kodus, omas pesas, aga mitte mitmete inimeste, nende lõhnade virr-varris. Saan aru, et võetakse kaasa, kui on vaja koer arstile viia või rohtu anda. Teiseks segav see koeraomaniku enda töötegemist, vaja sööta, pissitada, tegeleda, kui ka teiste oma.

Teiseks ma saan aru, et tegu ei ole eraldi kabinettidega, istutakse kõik ühes ruumis? Siis küll on laua taga söömine kummaline.

Alguses räägid, et ei meeldi “kutsu”, lõpuks tuleb,  et need värdjad lausa vihkavad seda koerapoega. Ise ka ei tahaks sinusuguse inimesega koos töötada.

+36
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas kellegi kaeblemine mingi tööülesande pärast Sind nii hullult segab? Tunne parem kaasa neile, et oh, te vaesekesed, küll teil ikka on raske elu. Muiga omaette ja tee oma tööd.
Mingi mainimine küll olukorda ei lahenda, ütle otse! Kui see aga ainult Sind segab, siis ehk on asi ikkagi hoopis Sinus. Võta inimesi sellistena nagu nad on, mitte ära taha, et kõik oleksid ühesugused.
Kui Sulle ei sobi, siis tuleb töökohta vahetada. Kellel on paha, see läheb ära.

Mind häiriks ka, kui kellegi koer mööda kontorit ringi lippaks. Nunnu küll jah, aga ikkagi tõmbab tähelepanu töölt eemale. Järgmisel päeval võtab keeegi kassi kaasa, keegi tuleb mao või hobusega, kas see oleks ka okei Sinu arvates? Asi ei ole ju koeras vaid kohas.
On täiesti normaalne soov, et kontoris laua taga ei sööda! Pealegi tuleb söömise ajal keskenduda ainult toidule, kuidas see oma töölaua taga võimalik on?

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama mõelnud. Meil on 17-liikmelises seltskonnas paar samasugust tegelast. Ja see on väsitav! Neile EI MEELDI, kui tööl käib mõnikord üks väike armas kutsu. Tegemist on väga väikese nn taskukutsuga, kes ei haugu ega hammusta, vaid mõnikord jookseb mõnikord saba liputades mööda kontorit ringi. Konkreetsetel inimestel ei ole mingit allergiat (ise tunnistasid seda), vaid lihtsalt – neile ei meeldi, et kontoris on koerad.

😀
Koer ei tee sul seda ega toda, aga miskipärast polnud loetelus, et ta ei sega!

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koer kontoris? Miks küll?

+22
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni näiteks kardab juba lapsest saati koeri, ka väikeseid koeri. Inimestel on erinevad hirmud, kõik ei vaata koeri nunnu pilguga. Koerakartus on täiesti olemas foobiate hulgas ja mida ise teeksid, kui sulle toodaks kontorisse miski, mida sa kardad?

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen kaasa neile inimestele, kes peavad nüüd igal tööpäeval taluma mingit matsiplikat, kes tuleb tööle koer ja kartulisalat käekotis ja ise arvab, et on Paris Hilton.

Tsiteerid mind. Seega, saan aru, et pead mind matsiplikaks.

Minul ei ole üldse koera. Koer, kellest kirjutasin, kuulub ühele töökaaslasele. Kõikidele kolleegidele meeldib see koer. Peale nende kahe. Ja tööd see väike nunnupall ei sega. Vastupidi, toob natukene elevust tööruumidesse. Teiste kolleegide arvates on see väga teretulnud, et teda mõnikord tööle kaasa võetakse.

Ma ei arva, et töö laua taga peaks seapraadi või ahjukala sööma. Aga, kui keegi sööb töölaua taga võileiba või saiakest, siis see ei tohiks küll kuidagi häiriv olla, sest need ei ole lõhnavad söögid.

Väga ebameeldivad on rangetes raamides inimesed, kes esitavad teistele tühistel teemadel nõudmisi. Ja vaat, et kisuvad tüli üles. Sellised inimesed rikuvad töö õhkkonda oluliselt enam kui üks väike koerake.

+12
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni näiteks kardab juba lapsest saati koeri, ka väikeseid koeri. Inimestel on erinevad hirmud, kõik ei vaata koeri nunnu pilguga. Koerakartus on täiesti olemas foobiate hulgas ja mida ise teeksid, kui sulle toodaks kontorisse miski, mida sa kardad?

Meil oli see teema läbi räägitud. Keegi kollektiivist ei karda koeri. Samuti ei ole kellelgi allergiat.

+5
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks peab kontoris sööma, see ongi häiriv. Mõni tahab päevad otsa seal arvuti taga midagi järada. Meil minnakse ka söömiseks kööki, mitte ei sööda oma kohal. Kui igaüks seda tegema hakkaks, olekski kontoris päev otsa mingi lebra üleval.

Aga, kas kohvi tohib laua taga juua? Kohvi lõhn on ju veel intensiivsem kui söögi lõhn.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei arva, et töö laua taga peaks seapraadi või ahjukala sööma. Aga, kui keegi sööb töölaua taga võileiba või saiakest, siis see ei tohiks küll kuidagi häiriv olla, sest need ei ole lõhnavad söögid.

Töölaua (arvuti) taga söömine pole lihtsalt tervislik. Miks peame taluma pilti, kuidas noor kolleeg igapäevaselt süvendab oma halbu toitumisharjumusi?

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töölaua (arvuti) taga söömine pole lihtsalt tervislik. Miks peame taluma pilti, kuidas noor kolleeg igapäevaselt süvendab oma halbu toitumisharjumusi?

Kus sa seda võtad, et ma noor olen? Ma olen 51-aastane ja minu tervise ja halbade harjumuste pärast ei pea sina muretsema.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa sellest koerte tööle tassimisest aru.  Koeral on parem olla oma kodus, omas pesas, aga mitte mitmete inimeste, nende lõhnade virr-varris. Saan aru, et võetakse kaasa, kui on vaja koer arstile viia või rohtu anda. Teiseks segav see koeraomaniku enda töötegemist, vaja sööta, pissitada, tegeleda, kui ka teiste oma.

Mina saan nii aru, et koeri tassitakse tööle sellepärast, et pole neid kellegi hoolde jätta. Koeral ei ole parem olla kodus oma pesas, kui keegi teda terve päeva õue ei vii ja temaga ei tegele. Koer ei ole nagu kass, et käib ise ära, kui häda, ja leiab ise omale tegevust ja peesitab mõnusasti päevad läbi. Koerad võivad kannatada ka suure stressi käes, kui peavad pikalt üksi olema, kortermajades elades olen vahel pidanud kuulama seda päevaks otsaks üksi koju jäänud koera ulgu. Õõvastav. Tean mitmeid, kel koerad kontoris. Ühel tuttaval on suur jahikoer. Istub tal kontoris päev otsa puuris sisuliselt, sest vabalt liikudes hakkab kohe “pahandust tegema” (s.o, käituma nagu normaalne jahikoer ebanormaalsetes oludes), lõuna ajal saab korraks kõndima.

Inimesed lihtsalt ei suuda sageli enne koera võtmist aru saada, mis kohustused koeraga kaasnevad. Mina arvan ka, et koera koht pole kontoris karja võõraste hulgas, vaid koos kellegi tema eest hoolitseva inimesega omas kodus ja õues. Kahju, et loomadesse suhtutakse kui mingitesse prestiižiesemetesse, kes on ju nii nunnud vaadata ja kõigile ju kontoris meeldib. Võibolla mitmetele ei meeldi, aga nad lihtsalt ei ütle. Ma ka ei ütleks, sest põhimõtteliselt loomad on kenad ja mulle nende selts meeldib, ja kui juba kord koer on võetud ja kellegi juurde teda jätta pole päevaks, siis ega inimesel polegi valikut, moraliseerimine ei anna enam midagi. Aga ei kiida heaks seda ja loomast on kahju.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kui keegi sööb töölaua taga võileiba või saiakest, siis see ei tohiks küll kuidagi häiriv olla, sest need ei ole lõhnavad söögid.

Söömisheli ja krabistamine on ka häirivad. Meil üks järas päev otsa porgandeid raks-raks-raks. Lõpuks talle öeldi, et häirib, siis hakkas pähkleid järama, ei olnud eriti parem. Ma ei tea, miks peab kogu aeg üldse sööma, mine söö lõuna ajal ära ja siis rohkem pole põhjust kuskil kontorilaua taga pidevalt midagi krõbistada.

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sa seda võtad, et ma noor olen? Ma olen 51-aastane ja minu tervise ja halbade harjumuste pärast ei pea sina muretsema.

See arvuti taga söömine ja taskusse pistetava koera fännamine lihtsalt on selline ebaküps teema, seepärast arvasin. Sinu vanus tõesti on üllatav.

+25
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad koerad ja mul endal on ka kodus. Samuti meeldib väga, kui töökaaslane tuleb aeg-ajalt kontorisse paariks tunniks koeraga, kuna tal oli vaja sel päeval koeraga vaktsineerima minna vms. Aga kui keegi tahab seda teha igapäevaselt, siis ilmselt hakkaks segama. Tõtt öelda, palju suurem probleem oli mul eelmises töökohas, kus kaks ema tassisid pidevalt oma nohuseid lapsi, keda lasteaed vastu ei võta, tööle kaasa. Ma mõistan, et see on keeruline olukord, kuid esiteks – see tekitas “nohuepideemia” ka kontoris ja teiseks on väga raske keskenduda, kui taustal häälitseb või koridore mööda tatsub ja jookseb pidevalt mõni jõnglane. Vahel oli neid lapsi rohkem kui üks ja siis nad kippusid ikka kontorit üle võtma. Õnneks koroonaaeg võõrutas neid sellest kombest.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See arvuti taga söömine ja taskusse pistetava koera fännamine lihtsalt on selline ebaküps teema, seepärast arvasin. Sinu vanus tõesti on üllatav.

Pigem on üllatav arvuti taga söömise järgi teha järeldust inimese vanuse kohta. Ja seegi on veider teadasaamine, et koeri armastavad inimesed on ebaküpsed.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on üllatav arvuti taga söömise järgi teha järeldust inimese vanuse kohta. Ja seegi on veider teadasaamine, et koeri armastavad inimesed on ebaküpsed.

Siis on ju hea, et täna Perekooli sattusime. Saime mõlemad midagi uut teada!

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sama mõelnud. Meil on 17-liikmelises seltskonnas paar samasugust tegelast. Ja see on väsitav! Neile EI MEELDI, kui tööl käib mõnikord üks väike armas kutsu. Tegemist on väga väikese nn taskukutsuga, kes ei haugu ega hammusta, vaid mõnikord jookseb mõnikord saba liputades mööda kontorit ringi. Konkreetsetel inimestel ei ole mingit allergiat (ise tunnistasid seda), vaid lihtsalt – neile ei meeldi, et kontoris on koerad.

Täpselt samadele inimestele EI MEELDI, kui keegi sööb. Süüa tohib rangelt vaid eraldi söögikohas, mis asub eraldi korrusel. Peaasi, et toidulõhn ei ulatuks ninna. Sama kehtib ka võileiva või kartulisalati söömise kohta.

Samad inimesed… Võivad veel lõpmatult vinguda kõiksugu muul tuhandel pseudoteemal. Miks? Minu subjektiivne hinnang – neil on üleminekuea vaevused.

Ja veel minu isiklik hinnang – lihtsalt värdjalik, kuidas saab armast koerapoega, kes mitte kedagi, mitte kuidagi moodi ei sega, vihata?!

Sotty, minu meelest võiks lemmikloom ikka koju jääda. Töökoht on töö tegemise koht. ma ei võta tööle ei oma musu, imearmsat last ega kiisupoega kaasa.

Mis puutub töökohal söömisse, siis muidugi hea, kui seda tehtaks puhkeruumis v kööginurgas. Matsutab oma munaleiba üle laua arvuti taga, tore? Ei ole tore.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju, et enam ei näe, et vot see kägu postitas sellel, sellel ja sellel kellaajal. Ei ole ju ometi võimalik, et siin on nii palju ülitõsimeelseid ja sallimatuid inimesi. Minu kogemuse põhjal on selliseid 1, kõige rohkem 2 tükki nii umbes 40 inimese peale. Tõsi küll, ma ei ole avatud kontoris töötanud – avatud kontor pidi inimesed õelamaks tegema, sest stressi on palju rohkem ja süveneda ei saa.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 109 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ohkivad töökaaslased