Esileht Hobinurk Õhkmadratsid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Õhkmadratsid

Postitas:

Paluks kogemusi täispuhutavate madratsite osas. Kas kuskilt kaubanduskeskusest või Jyskist ostetud madratsid ikka peavad või tuleks pigem osta kallim madrats kuskilt matkapoest?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:44; 28.07 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minu kogemus ütleb, et need jyski omad ei pea, olid kolm poissi ajutiselt nende madratsite peal öömajal, hommikuks olid kõik kolm põranda peal:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jysk madratsitega väga rahul (need sinised). meil on neid mitmeid suveperioodil kasutusel (ka nädalatepikkuse lisavoodina) ja on pidanud aastaid. kogemus umbes 6-8 erinevas mõõdus ja erineval ajal soetatud madratsiga vähemalt viis aastat juba. läbi ei ole andnud ja katki ei ole läinud neist iseenesest ükski (ükskord lihttsalt läks terava ora vastu).
matkapoest on vaja osta siis, kui lähed matkama ilma autota – siis on vaja, et oleks väike ja kerge. aga autoga reisides on ikka mõnus ja mugav kui on paks õhkmadrats.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates pole midagi ebamugavamat magamiseks kui täispuhutav madrats. Iga kell eelistan porolooni (kui on autoga minek).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ostsin Jyskist 1 ja Koduekstrast teise. Mõlemad sarnased (firma oli vist erinev), ka need sinised.
Õhku peavad hästi, hommikuks keegi maas ei ole. AGA krudisevad nii hirmsasti. Kuna nii mees kui ka laps värhkrevad ikka korralikult öösiti, siis mina olin suht magamata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil joosis koer hommikul üle madratsi (oli õnnelik, et külalised üles ärkasid)ja nii me ainult ühe öö saimegi madratsit kasutada. Me oleme mehega eri kaalu ja vot väga ebamugav oli magada, sest üks vajus rohkem sisse ja kui teine keeras, siis madrats “kiikus” ja see oli häiriv. Rohkem ei osta sellst madratsit.
Aga kas see on nüüd hobiteema? Madrats on kellegi hobi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madrats on matkamisvarustus ju ja matkamine on hobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:44; 28.07 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme neid pakse siniseid madratseid lausa hulgi ostnud erinevatest poodidest ja kõik on telkimisel üsna ruttu katki läinud. Ka matkaspordist ostetud sama tüüpi aga mitu korda kallimad rohelist värvi madratsid ei pidanud kuigi kaua vastu meil.

Lisaks on vastik see eelnevalt mainitud krudisemine ja kaheinimese madratsi puhul ka õõtsumine, kui teine ennast natukenegi liigutab. Lisaks on sellise madratsiga pisut külmemal ajal, näiteks mai alguses telkides, väga külm – õhk madratsi sees läheb jääkülmaks.

Soovitaks pigem üheinimese isetäituvaid madratseid, neid on väga suur valik erinevate mõõtude, hinna, paksuse ja kaalu ja soojapidavusega (mida suurem R number, seda soojem madrats)
http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/pages/Tooted!OpenDocument&vw=Class&f1=Madratsid&f2=Iset%C3%A4ituvad%20madratsid
http://www.matkamaailm.ee/est/products/section/121/1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina ka ostsin Jyskist 1 ja Koduekstrast teise. Mõlemad sarnased (firma oli vist erinev), ka need sinised.
Õhku peavad hästi, hommikuks keegi maas ei ole. AGA krudisevad nii hirmsasti. Kuna nii mees kui ka laps värhkrevad ikka korralikult öösiti, siis mina olin suht magamata.[/tsitaat]
Mind ka see krudisemine häiris ja hakkasin siis madratsit kasutama nii, et see sametine pool on all vastu põrandat/maad ja libeda osa peal (mis siis pealepoole jäi) kasutan õhukest tekki+kummiga lina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ka üksvahe kasutasime neid suuri pakse täispuhutavaid. Aga tõesti nad on ebamugavad, see õõtsumine, kui kahekesi magada.
Nüüd võtame oma voodi pealt kattemadratsi kaasa telkima minnes. Lisaks õuest aiamööbli pehmendused alla. Autoga minnes pole see probleemiks.
Seda ka, et telkides see paks madrats tõstis justnagu lae alla, see on ikka väga paks.
Pojal on see isetäituv matkapoest, kui käivad telkimas. Minu jaoks see on kõva, aga noorel inimesel ilmselt sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhkmadratseid ärge pange otse paljale põrandale-mina panen näiteks kas kaltsuvaiba või teki alla siis ei krudise.Telkimas panen telgi põhja kas foolium mati või pikniku teki-fooliumi pool allapoole-ei krudise ega ei lase maapinna niiskust telki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Õhkmadratsid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.