Esileht Veebikonstaabel Ohtlikud kaevud (kanalisatsioon ja muu),kuhu pöörduda,et asi ei korduks??

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ohtlikud kaevud (kanalisatsioon ja muu),kuhu pöörduda,et asi ei korduks??

Postitas:

Täna juhtus õnnetus.Tulime õhtul poest kui hüsteerias vene tüdruk jooksis meie poole,soovis lapse käes olevat taskulampi laenata,sest tema koerake oli kukkunud avatud kuiva kanalisatsiooni augu moodi auku.Läksin siis vaatama.Minu laps tuli minu järel,astus minu kõrvale ja…kukkus kõrval asuvasse vaid lumega kaetud,kuid avatud auku.Kukkus oma 2-3 meetri kõrguselt.Nii kui end keerasin ja paar sammu astusin,oleksin ise järgmisesse auku kukkunud,kuid selle kisa peale oli veel inimesi kohale jõudnud ja üks meesterahvas püüdis mu kinni.Ainus mida teha sain,oli kottpimedas augu serval oma 5a. tütrega rääkida ja appi tõttavatele inimestele karjuda,et nad järgmisesse auku ei kukuks…Õnneks on füüsiliselt mu tütar terve,seljapõrutus vaid ja mõned kriimustused (kiirabi arstid ütlesid,et sellise kukkumise järel on tal kohutavalt vedanud,nüüd võime tähistada tema teist sünnipäeva).Endal on mul külg sinine ja hingehaavadest ei hakka rääkimagi.Loodetavasti öö jooksul midagi ei muutu ja tal halb ei hakka.
See kõik juhtus kõnniteest eemal 30cm kuni 2 meetrit Tallinna linnas.Seega 1 samm teest kõrvale ja õnnetus ongi käes.Iga päev jooksevad ja mängivad seal lapsed ja mitte kõigil pole kaasas vanemaid.
Mida peaksin ette võtma või kuhu pöörduma,et need avatud kanalisatsiooni augu moodi katmata kaevud suletaks elamupiirkonnas?Tuleb uus lumesadu ja katab taas need augud ja keegi ei teagi,et need seal on,kuni juhtub järgmine õnnetus,mis ei pruugi enam nii õnnelikult lõppeda…Ja kes arvab,et tegu on tühermaaga,siis pole see seda mitte.Tegu on ühe elamupiirkonna killustikuga kaetud teega,valgustamata küll,aga siiski rajatud teega,mida kasutavad kõik piirkonna asukad poodi minemiseks,mis lükatakse isegi traktoriga puhtaks.Ja kui traktor lükkab selle paarkümmend sentimeetrit valesti,siis kukud otse teelt auku…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Lahtiste kaevuluukidega peab tegelema kohalik omavalitus. Tallinna puhul siis linnaosavalitsus. Seega tuleks pöörduda sinna. Info võiks edastada ka MuPo-le koos suunisega, et nad augud tähistaksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene samm oma lapse tervise ja elu kaitseks oleks koera mitte muretseda või kui on, siis loobuda koerast. Just lapsi jalutavad koerad leiavad need augud üles ja lohistavad lapsed ka aukudesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Ohtlikud kaevud (kanalisatsioon ja muu),kuhu pöörduda,et asi ei korduks??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.