Esileht Tööelu, raha ja seadused. Õhtune lisatöö nt koristajana-kust leida?

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Õhtune lisatöö nt koristajana-kust leida?

Postitas:

Vajan lisaraha, et kevadel teha ära kauaoodatud koduvahetus. Olen nooremapoolne ja üsna ok füüsilises vormis, olen mõelnud kontorikoristust – tean, et see pole kerge, aga ei räägi siin ka aastatest.
Oskab keegi äkki soovitada, kuhu tasuks pöörduda, kas suuremad firmad üldse võtavad jutule? Et käin tavatööl üsna kellast kellani, siis kodukoristus vist eriti teostatav ei oleks. Ja muidugi kui kellelgi veel häid soovitusi, oleksin väga tänulik 🙂 Goworkabitist olen teadlik, hoian sellel silma peal, ent seal õhtuseid aegu peaaegu ei liigugi. Asukoht Tallinn.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 19:27; 07.09 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. enamik riigiasutusi ostab seda teenust sisse riigihangetega suurtelt koristusfirmadelt, nii et pöördu suurte koristusfirmade poole.

2. väiksemad ettevõtted otsivad muud moodi (cvkeskus ja cv-online on liiga kallid neile), nt tuttavate tuttavate kaudu. aga olen näinud ka bussipeatustes kuulutusi, et lähedalasuv väikefirma vajab kontorisse koristajat.

3. ja siis on eraldi valdkond veel. airbn korterite koristajad. need kohad liiguvad ka tavaliselt tuttavate kaudu.

4.kodukoristus nädalavahetusel on ka üks hea variant, annab perele põhjust korra nädala-kahe tagant midagi koos ette võtta, seni kuni “tädi” koristab

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 20:44; 08.09 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise õhtuse tööga teenid väga vähe. Suured koristusfirmad hoiavad hindu all ja samas on turvalised- keegi ei taha oma tühja kontorisse lasta suvalist üksiküritajat.
Väiksemates firmades teeb selle töö sageli lisatasu eest ära mõni oma töötaja, suurfirmadel on lepingud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meh, noor ja vormis inimene, miks sa ntx tantsijaks vms esinejaks ei lähe?

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 21:28; 07.09 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

FB Tiia-Liis Jürgenson otsib kontori koristajat Peterburi tee äärde, Tallinna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meh, noor ja vormis inimene, miks sa ntx tantsijaks vms esinejaks ei lähe?

Jah, igasugustest suvalistest puusahööritajatest ongi just hetkel koroonaajal puudu. Rahvas lausa jookseb tormi.

Artistiks sobivaid inimesi on ikka maru vähe, üsna totter soovitus seega.

Kui mul oleks rahaprobleem, läheksin ka koristama. Kiire võimalus normaalselt raha teenida. Kodukoristajad saavad sõltuvalt asukohast 7-15 eurot tunnis puhtalt kätte.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 22:32; 06.09 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meh, noor ja vormis inimene, miks sa ntx tantsijaks vms esinejaks ei lähe?

Jah, igasugustest suvalistest puusahööritajatest ongi just hetkel koroonaajal puudu. Rahvas lausa jookseb tormi.

Artistiks sobivaid inimesi on ikka maru vähe, üsna totter soovitus seega.

Kui mul oleks rahaprobleem, läheksin ka koristama. Kiire võimalus normaalselt raha teenida. Kodukoristajad saavad sõltuvalt asukohast 7-15 eurot tunnis puhtalt kätte.

Tallinnas siiski rohkem kui 7- 15 eurot. Aga kas selle taskusse pistetud viiekümne euroga ka kodu ostab, on iseasi.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 23:22; 07.09 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meh, noor ja vormis inimene, miks sa ntx tantsijaks vms esinejaks ei lähe?

Jah, igasugustest suvalistest puusahööritajatest ongi just hetkel koroonaajal puudu. Rahvas lausa jookseb tormi.

Artistiks sobivaid inimesi on ikka maru vähe, üsna totter soovitus seega.

Kui mul oleks rahaprobleem, läheksin ka koristama. Kiire võimalus normaalselt raha teenida. Kodukoristajad saavad sõltuvalt asukohast 7-15 eurot tunnis puhtalt kätte.

Tallinnas siiski rohkem kui 7- 15 eurot. Aga kas selle taskusse pistetud viiekümne euroga ka kodu ostab, on iseasi.

Rohkem kui 15? Päris hästi siis ju. No kui on pisike korter, siis saab jah ehk 50-ga hakkama sellise tunnipalga juures, aga maja koristus võtab ikka vähemalt 5 tundi, ehk ligi 100 eurot. Pole paha päeva kohta.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 22:32; 06.09 23:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meh, noor ja vormis inimene, miks sa ntx tantsijaks vms esinejaks ei lähe?

Jah, igasugustest suvalistest puusahööritajatest ongi just hetkel koroonaajal puudu. Rahvas lausa jookseb tormi.

Artistiks sobivaid inimesi on ikka maru vähe, üsna totter soovitus seega.

Kui mul oleks rahaprobleem, läheksin ka koristama. Kiire võimalus normaalselt raha teenida. Kodukoristajad saavad sõltuvalt asukohast 7-15 eurot tunnis puhtalt kätte.

Tallinnas siiski rohkem kui 7- 15 eurot. Aga kas selle taskusse pistetud viiekümne euroga ka kodu ostab, on iseasi.

Rohkem kui 15? Päris hästi siis ju. No kui on pisike korter, siis saab jah ehk 50-ga hakkama sellise tunnipalga juures, aga maja koristus võtab ikka vähemalt 5 tundi, ehk ligi 100 eurot. Pole paha päeva kohta.

5 tundi koristavadki need, kes “õhtust lisatööd” otsivad. Ehk siis arvatakse, et mis see koristamine ära ei ole- majaomaniku kapis ikka Ajax ja nuustik on ja igaüks on ju kodu koristanud.
Profivahendid (ka vajalikud masinad) ja ülikiired käed peavad koristajal ikka endal kaasas olema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 23:22; 07.09 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meh, noor ja vormis inimene, miks sa ntx tantsijaks vms esinejaks ei lähe?

Jah, igasugustest suvalistest puusahööritajatest ongi just hetkel koroonaajal puudu. Rahvas lausa jookseb tormi.

Artistiks sobivaid inimesi on ikka maru vähe, üsna totter soovitus seega.

Kui mul oleks rahaprobleem, läheksin ka koristama. Kiire võimalus normaalselt raha teenida. Kodukoristajad saavad sõltuvalt asukohast 7-15 eurot tunnis puhtalt kätte.

No mina käin esinemas, 15min ja 100€ ja lõbus ka veel. Aga igaühe oma valik jah.

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 21:28; 07.09 00:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodukoristajana mustalt teenivad inimesed, kes seda tööd aastaid teinud ja omavad soovitusi, ikka 2000.- miinimum netos. Neid jõukate perede maju Tallinnas on palju, enamikes vajatakse koduabilist.
Aga jah, nad tõesti ei käi siis kellast kellani palgatööl lisaks. Ongi kas üks maja või kaks korterit päevas, ülejäänud aeg vaba.

TA, on sul koristamise kogemust, oled pedantselt korralik ja aus? Oled Tallinnas?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 01:21; 11.09 02:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, on sul koristamise kogemust, oled pedantselt korralik ja aus? Oled Tallinnas?

Milleks sellist asja üldse küsida!? Arvad, et teemaalgatajal on kaval plaan väärtuslikud asjad taskusse panna? Tänapäeval, kui lihtsate vahenditega saab oma kodu ka eemalt olles 24/7 jälgida? Ja asukoha inimene ometi kirjutas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõikidele väärtusliku abi eest, väga hindan seda! Igati usaldusväärne olen, kui nime guugeldada, tuleb haridus, töökoht jm välja, räägin riigikeelt ja pole sattunud sellisesse olukorda, kuna olen kaelani võlgades vms – pigem proovin just tulevast laenukoormust natukenegi vähendada:) kodukoristus oleks ilmselt kõige paindlikum lahendus tõesti, kui FB grupid lubavad, siis proovin nendest kuulutusega alustada!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 19:27; 07.09 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks variant on ka tooteesitleja. Nemad teevad oma tööd ka tavaliselt õhtuti. Kes neid palkab ma küll ei tea, aga lihtsalt meenusid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgi Facebooki gruppi “Koristajad/puhastusteenused/работы в уборке”, seal otsitakse pidevalt koristajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme ujula vajab koristajat:

https://www.tsh.ee/est/787

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina käin esinemas, 15min ja 100€ ja lõbus ka veel. Aga igaühe oma valik jah.

Kas seda nimetatakse nüüd esinemiseks?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te selliste tunnitasuga tööotsi leiate? Ma vaadanud Tartu omasid ja keegi ei paku üle 5-7€/h.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te selliste tunnitasuga tööotsi leiate? Ma vaadanud Tartu omasid ja keegi ei paku üle 5-7€/h.

minu kõige kõrgema tunnitasuga tööotsad on tulnud tänu riigihangete registrile: osalesin FIEna ühel riigihankel, mis küll tühistati, kuid olen tänu sellele hiljem erinevaid tööotsa pakkumisi saanud sellest ametkonnast, mis tolle riigihanke korraldas.
Üldiselt on nii, et pead olema õigel ajal õiges kohas. ja ise end pakkuma. nt tolle viimase loo korral oli nii, et mulle pakuti ühel päeval tööotsa. Aga kui ma helistasin, et mingit asja täpsustada, siis küsisin, et ega mingit muud abi pole rohkem vaja, sain teise pakkumise veel juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 20:44; 08.09 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te selliste tunnitasuga tööotsi leiate? Ma vaadanud Tartu omasid ja keegi ei paku üle 5-7€/h.

See on Tartu ja Tallinna vahe. Ma ei kujuta ette, et Tallinnas oma eramajja koduabilise leian sinu poolt toodud tunnihinnaga.
Arvestasin välja, tulebki 15-16. Ja ei maksa üle, täitsa tavaline keskmine on see siin.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 01:21; 11.09 02:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks variant on ka tooteesitleja. Nemad teevad oma tööd ka tavaliselt õhtuti. Kes neid palkab ma küll ei tea, aga lihtsalt meenusid.

Sinead Promotions Oü nt palkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 8.00-17.00 kontoritöötaja ja teen õhtuti ja nädalavahetustel lidatööd koristajana, täida ankeedid puhastusettevõtete lehel ja sinuga võetakse ühendust. Mina niimoodi leidsin endale sobivad kohad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Õhtune lisatöö nt koristajana-kust leida?