Esileht Imetamine Õhu neelamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Õhu neelamine

Postitas:

Tere! Paluks nõu. Beebi saab varsti 4kuuseks. Probleemiks on alla neelatud õhk:krooksutan teda söömise ajal ja ka pärast, aga ikka jääb õhk sisse, sest kui jääb magama, siis mõne aja pärasy ärkab ja on rahutu. Eriti häiriv on see õues vankris lõunaune ajal, sest siis jääb uni poolikuks. Eile õhtul laps nagu ei saanudki üldse rahulikult süüa, nuttis, krooksutasin pidevalt ja paar korda tuli krooksuga koos nagu lima üles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 08:52; 17.12 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kindel, et rahutus just selles, siis räägi arstiga. Äkki on hoopis refluks vmt…

kas laps kõhuli ka ikka on muidu? 4-kuune on päris vana, et teda pole vaja tingimata krooksutada, kui ta saab piisavalt kõhuli olla.

Kui sa toidad teda vahetult enne magama jäämist, siis muuda seda. Jäta toitmise ja magamis evahele 30 minutit, nii et krooksud saaksid loomulikult lapse sahmimise peale välja tulla

Muidugi võib rahutus olla tingitud ka muust. nt märg mähe vmt. Või ongi lühikese unega. Kas ja kuidas oled üritanud teda uuesti magama saada, kui muutub rahutuks? Kui laps muutub rahutuks, kas krabad ta kohe sülle ja asud krooksutama või üritad nt enne lihtsalt tagasi magama silitada/kiigutada vmt? Võibolla on tal lihtsalt raskusi ühest unefaasist teise siirdumisega. Mul üks lastest päeval magaski niimoodi vankris, et kui oli täpselt 50 min maganud, muutus rahutuks – liigutasin siis vankrit paar minutit ja siis magas veel 1,5 h otsa 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 13:45; 18.12 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vankris ei krahma kohe sülle. Päeval tal jah ongi 40minutilised uned. Olen püüdnud teda toita ennem magamajäämist u 30 minutit, aga praegu ta tahab enne ikkagi kasvõi mõneks sekundiks rinnale saada, ise uinuda ei oska

 

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 08:52; 17.12 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen aru saanud, et osad lapsed ongi 40-minuti unedega ja paremaks läheb alles siis, kui korra päevas hakkab magama ehk umbes 1-1,5aastaselt. Mul naabrilgi ja ka ühel sõbrannal oli selline laps. Raske kindlasti on see elu niimoodi. Sa võid proovida veel tema magamistingimusi muuta – nt kui vankris magab seisvas vankris akna all, äkki magaks pikemalt, kui kärutada? Et siis vähemalt korra päevas teed 1,5tunnise jalutuskäigu – poleks sa esimene ema, kes peab niimoodi last magatama :/

Või vastupidi, kui sa praegu kärutad nagunii lapse uneajal – võibolla see kärutamine segab teda ja tahab liikuvas vankris magada. Võibolla magakski hoopis toas paremini. Võibolla on liiga paksult riides. Võibolla liiga õhukeselt 😀 Aga võibolla ei suudagi rohkem magada kui 40 min korraga …

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 13:45; 18.12 12:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Imetamine Õhu neelamine