Esileht Ilu Õhuke kleit+ nibud

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Õhuke kleit+ nibud

Postitas:
Kägu

Ilmselt mitte eriti originaalne probleem, aga siiski olen hädas, kuna ei tunne vist õiget terminoloogiat. Nooremana kunagi polnud sellist probleemi, aga peale 2. lapse sündi on nibud palju kõvemad kui enne ja nüüd avastasin, et paistab isegi normaalse rinnahoidjaga läbi kleidi. Raudselt on olemas mingit kleepekad, silikoonid vms, mis aitaks tasa tõmmata. Kust (või vähemalt mis nimega võiks otsida?), et oleks mugavad ja kvaliteetsed.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.lindex.com/ee/p/7423757-352-beige-nipple-covers

https://www.lindex.com/ee/p/6619168-352-beige-nipple-covers

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kleepse kiirmoeketi poodides näinud, viimati nt New Yorkeris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et paistab isegi normaalse rinnahoidjaga läbi kleidi.

Milline see normaalne rinnahoidja on? Kanna polsterdatud rinnahoidjat, siis ei paista.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et paistab isegi normaalse rinnahoidjaga läbi kleidi.

Milline see normaalne rinnahoidja on? Kanna polsterdatud rinnahoidjat, siis ei paista.

Kannangi. Mitte push up-i, aga korraliku polsterdusega.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need kleepekad jne on väga ebamugavad. Soovitaks minna pesupoodi ja osta üks rinnahoidja, mis sobib. Kleidi võid kaasa võtta, saad kohe proovida.

Müüja kindlasti oskab soovitada, mis sulle sobib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et paistab isegi normaalse rinnahoidjaga läbi kleidi.

Milline see normaalne rinnahoidja on? Kanna polsterdatud rinnahoidjat, siis ei paista.

Kannangi. Mitte push up-i, aga korraliku polsterdusega.

Mine metsa. Korraliku polsterduse alt ei ole ühelgi rinnanibul võimalik välja paista.

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine metsa. Korraliku polsterduse alt ei ole ühelgi rinnanibul võimalik välja paista.

Minu arust ka. Läbi paistavad ainult õhukesed polsterduseta rinnakad.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla pole te imetanud ema kapinupu-nibusid näinud 😀

Mul on vaja paksu padjaga rinnakat, sealt ainsana ei tule nibu läbi. Polsterdus ilma tõstva täidiseta jätab nibu näha. Aga need push upid on nii ebamugavad, lasen parem rahval teada, et minu lapsed said rinnapiima.

Teine variant on hästi tihe sportpesu, see tõmbab nibu külje peale viltu naha vastu, siis pole ka nii palju näha.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitab tavalisest kvaliteetsest T-särgi rinnahoidjast ja probleem lahendatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kannangi. Mitte push up-i, aga korraliku polsterdusega.

Seda ma küll ei suuda uskuda. Korraliku polsterdusega rinnahoidjast ei paista sul ükski nibu läbi. Kui see on sul nõelana püsti ja kivikõva, ehk lähed arsti juurde. Ma tõesti ei suuda endale silme ette manada rinnanibu, mis oleks selline, et torgib end läbi korraliku polsterdusega rinnahoidja.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka pärast laste imetamist nibud nii jäigad, et Harju keskmisest polsterdatud T-särgi rinnahoidjast hakkavad aja möödudes ennast välja pressima. Kui on uus rinnahoidja, siis pole midagi, aga hiljem ikkagi tekivad rinnahoidja pinnale väikesed nupud. Ja siin ei räägita mitte läbipaistmisest, vaid sellest, et nibu surub oma kuju rinnahoidja kausi sisse ja väljapoole tekib kõrgem koht. Mulle endale tundub see ka suht uskumatu, aga olen ise elav näide. Ma mingeid äravõetavaid sisusid ei oska soovitada, aga mul endal on liibuvate riietega kandmiseks üks H&M balconette-stiilis rinnahoidja (selline), see pole push-up, aga polster on tuntavalt paksem kui tavalistel T-särgi rinnahoidjatel ja sellest pole mu niplid veel jagu saanud. Mulle tundub ka, et osadel pitsiga rinnahoidjatel on tugevamad korvid, samas pitsilist ju liibuvate riiete alla ei pane.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui endal ei ole, siis lihtsalt ei suuda uskuda!!!! 😀 Jummel, mul 0 last, aga sama mure kogu aeg. Üldse ei saa aru, kuidas naised neid õhukesi rinnahoidjaid saavad kanda. Mul on ka korraliku polsterdusega rinnahoidjad, aga paistavad läbi. Kui pushup või tõesti mega padi sees, siis jah mitte. Trennis paistavad ka läbi. Ja isegi ei ole alati, et külmaga, vaid täiesti suvaliselt mingil ajal või mingit liigutust tehes paistavad läbi. Lahendust ei oska pakkuda, mul on niigi suur krov, aga kannangi new yorkeri paksu push-upiga rinnahoidjaid ja ei ole mugav variant suvel, aga kikkis nibudega on veel ebamugavam.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, terasest on need nibud teil või? See lihtsalt ei ole võimalik, mida te siin kirjutate. Füüsiliselt ei ole võimalik.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on eemaldatavate padjakestega rinnahoidja siis sinna “taskusse” saab teise padja (müüakse ka õmbluspoodides) või silikoonist padja ka vahele panna. See natuke mugavam kui igakord nibukleepse vmt kasutada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kandmiseks üks H&M balconette-stiilis rinnahoidja (selline),

On see mugav ka? Tundub suht kohmakas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, terasest on need nibud teil või? See lihtsalt ei ole võimalik, mida te siin kirjutate. Füüsiliselt ei ole võimalik.

Aga näed on võimalik.

Mitu aastat sa ise imetanud oled? Mina olen viimase 10 aasta jooksul kokku 4aastat imetanud. See jätab jälje.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge nüüd siin hirmutage ????.

Ma ka alguses mõtlesin, et no KUI kõvad need nibud siis olla saavad.

AGA, ma olen hetkel oma teise lapse ootel ja tõesti, on need koguaeg praegu raseduse ajal niisamagi kikkis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks nibudest, mis läbi rinnahoidja ja üleriide paistavad probleem teha. Rinnad teibite ka keha külge või.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kandmiseks üks H&M balconette-stiilis rinnahoidja (selline),

On see mugav ka? Tundub suht kohmakas

Kindlasti on mugavamaid variante, aga minu arust on okei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, terasest on need nibud teil või? See lihtsalt ei ole võimalik, mida te siin kirjutate. Füüsiliselt ei ole võimalik.

Aga näed on võimalik.

Mitu aastat sa ise imetanud oled? Mina olen viimase 10 aasta jooksul kokku 4aastat imetanud. See jätab jälje.

Tsementeerib nibud ära?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul polnud neid spetsiaalseid kleepse, nii et lõikasin lihtsalt pesukaitse pooleks ja kleepisin kummagi rinnahoidja korvi sisse. Mu meelest aitas küll, aga võibolla päris hullumeelseid nibusid ei varjaks ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ilma rinnahoidjata kleiti kannan, siis kasutan tavalist kinesioteipi. 2 last imetatud kui see oluline peaks olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui polsterdusest paistab läbi, siis ma kahtlen, kas see kleepekas on efektiivsem. Ebamugavam kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, terasest on need nibud teil või? See lihtsalt ei ole võimalik, mida te siin kirjutate. Füüsiliselt ei ole võimalik.

Aga näed on võimalik.

Mitu aastat sa ise imetanud oled? Mina olen viimase 10 aasta jooksul kokku 4aastat imetanud. See jätab jälje.

Kõigile ei jäta. Ma imetanud 3 last, igaühte 1.5 aastat ja ei ole seda probleemi. Sobivad tavalised polsterdatud rinnahoidjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, terasest on need nibud teil või?

See on huvitav, kui täiskasvanud naine ei ole kuulnudki, et rinnad, sh nibud on erinevad. Mõnel pole nibusid ollagi ja nt sissepoole nibudega vast on õhukest kleiti kandes õnnega koos, samas imetamine jälle vaevalisem. Mina ise “terarnibude” esindaja, on olnud ka enne lapsi kõvemad ja kannan polsterdustega rinnahoidjaid, sets endal oleks ebamugav oma “kapinuppudega” rahva ees. No mõni T’särgi rinnahoidja tüüpi polstedusega rinnakas ikka peaks sobima. Silikoonid jääks samamoodi välja paistma õhukese kleidi alt, kindel. Ja suurema rinnaga pole mingite nibuteipidega mugav, kui rind nagunii toeta laperdab. Rinnahoidjata keplemine võinuks jääda hipidele ja boheemidele, eriti õudne, kui seda kipuvad tegema pensionealised “kivid soki sees” daamid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, terasest on need nibud teil või?

See on huvitav, kui täiskasvanud naine ei ole kuulnudki, et rinnad, sh nibud on erinevad. Mõnel pole nibusid ollagi ja nt sissepoole nibudega vast on õhukest kleiti kandes õnnega koos, samas imetamine jälle vaevalisem. Mina ise “terarnibude” esindaja, on olnud ka enne lapsi kõvemad ja kannan polsterdustega rinnahoidjaid, sets endal oleks ebamugav oma “kapinuppudega” rahva ees. No mõni T’särgi rinnahoidja tüüpi polstedusega rinnakas ikka peaks sobima. Silikoonid jääks samamoodi välja paistma õhukese kleidi alt, kindel. Ja suurema rinnaga pole mingite nibuteipidega mugav, kui rind nagunii toeta laperdab. Rinnahoidjata keplemine võinuks jääda hipidele ja boheemidele, eriti õudne, kui seda kipuvad tegema pensionealised “kivid soki sees” daamid.

Need kleebised, silikoonid ja teibid on ikka siin teemas mõeldud lisaks rinnahoidjale rinnahoidja alla.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu Õhuke kleit+ nibud