Esileht Kodunurk õhupuhastaja “katus”

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: õhupuhastaja “katus”

Postitas:

Mul selline õhupuhastaja, et pliidi kohal on nagu plekist katus. Kuidas seda asja puhastada? Selle katuse kõrval kummalgi pool on kohe köögikapid. Et ta korralikult puhtaks saaks, peaks ta vist maha monteerima? Ei kujuta ette, kuidas see käib. Ilma maha võtmata, olen seda üritanud küürida nii Fairyga kui ühe puhastuspastaga, mis on mõeldud pliitide puhastamiseks. Ei saanud puhtaks, ainult see peal olev rasv keerdus koledalt rullikesteks ja kokkuvõttes oli pilt veel jubedam, kui enne küürimist.
Need plekist \”katustega\” õhupuhastajad on ju paljudes kodudes. Kuidas teised neid puhastavad? Pmst on siis küsimus, kuidas puhastada plekist pinda rasvasest mustusest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi pritsitava üldpuhastusvahendiga. Läks väga hästi puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maha võtta ikka ja kui rämedalt rasvane siis harja või juba pahtlilabida ja lahustiga.Pärast uus värv peale

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul selline õhupuhastaja, et pliidi kohal on nagu plekist katus. Kuidas seda asja puhastada? Selle katuse kõrval kummalgi pool on kohe köögikapid. Et ta korralikult puhtaks saaks, peaks ta vist maha monteerima? Ei kujuta ette, kuidas see käib. Ilma maha võtmata, olen seda üritanud küürida nii Fairyga kui ühe puhastuspastaga, mis on mõeldud pliitide puhastamiseks. Ei saanud puhtaks, ainult see peal olev rasv keerdus koledalt rullikesteks ja kokkuvõttes oli pilt veel jubedam, kui enne küürimist.
Need plekist \”katustega\” õhupuhastajad on ju paljudes kodudes. Kuidas teised neid puhastavad? Pmst on siis küsimus, kuidas puhastada plekist pinda rasvasest mustusest?[/tsitaat]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Kodunurk õhupuhastaja “katus”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.