Esileht Kodunurk Õhupuhasti kööki

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Õhupuhasti kööki

Postitas:

Olen hädas kööki korraliku õhupuhasti leidmisega. Palun soovitage firmat või mis konkreetne mudel teil on ja kuidas olete rahul. Esimene variant on see, et vent süsteemi ühendada ei ole võimalik ja köök ei asu välissena ääres. Seega kaalusin ainult söefiltriga kubu. Kuid tean, et need ei ole nii efektiivsed ja äkki hilljem( aastate pärast ei toodeta enam neid söefiltreid). Kuid kui kellelgi on soovitada konkreetne mudel, olen väga tänulik. Teine variant on siiski viia toru majast välja. Kuid siis jääb toru nähtavale ülemiste kappide kohale ja vedada tuleks ka nii umb 7-8 m. Kas õhupuhasti erineb sel juhul tavalistest, kui tal väljatõmbe toru tuleb küljelt. Tegelikult meeldiks veel see variant, et mootor oleks eraldi.(saaks paigaldada maja küljes asuvasse panipaika). Aga tahaks internetist midagi konkreetsemat leida. Paljudel kirjas, et mootori või söefiltri kasutamise võimalus. Aga millised sobivad( konkreetsed lisad)seda enam kirjas pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on köögis õhupuhasti. See oli olemas juba siis, kui selle korteri ostsin 8 aastat tagasi. Esmamulje järgi peaks see vajalik olema, kuna köök on osaliselt avatud.

AGA müra, mida see masin teeb, hakkab mulle ajudele! Nii et olen seda kasutanud 8 aasta jooksul ehk 8 korda. Mõttetu riistapuu minu köögis.
Minu puhastil tuleb ka toru välja köögikappide kohale, mitu meetrit. Aga ilus toru on ja minu silma ei häiri 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:

millise siis ostsid, mul ka plaanis osta ja ilmselt ka see söefiltriga ja teleskooppuhasti sest köök väga väike

0
0
Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Kodunurk Õhupuhasti kööki

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.